
WindowsXP [ Konsul ]
Czyje to usta/zęby? Część I.
Regulamin:
1. Fotografię umieszcza osoba, która rozgryzła ostatnią zagadkę.
2. Odpowiedzi weryfikuje zapodający dane zdjęcie.
3. Proszę o umieszczanie oryginalnego zdjęcia przez zapodającego po odgadnięciu.
4. Zabrania się umieszczania zdjęć drastycznych.
5. Zdjęcia muszą być możliwie dobrej jakości.
Prościzna --->

pasożyt [ amator brzoskwinek ]
renata b?
White Star [ Soldier ]
niedlugo bedzie: czyje to przyrodzenie albo vzyje to włosy...nie masz gdzie postow nabijac??;]
Dagger [ Legend ]
Widzę że jednak trzeba stworzyć kategorię "dostukaj do generała"

Gul'dan [ Konsul ]
Jej, nie moge :P
JihaaD [ Loża Szyderców ]
Angelina Jolie
Marsellus Wallace [ Fukitol ]
Kylie Minogue
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Liz Hurley

pasożyt [ amator brzoskwinek ]
Dagger--->taka kategoria juz istnieje- nazywa sie premium , tylko ze nie do generała a do legenda :)

Nazgrel [ Jedi ]
To na pewno Jarzyna.
Dagger [ Legend ]
==>pasożyt
Wiem, niestety wszyscy zainteresowani nie chcą sie tam przeprowadzić ;>

WindowsXP [ Konsul ]
Znacie ją!!! Jest nawet jeden taki, co by po jednym zębie poznał ;-) Ale ciii.... ;-)
Do czepialskich: już mam gdzie. Wolę to, niż "barman daj piwo", "wreszcie pierwszy!" etc.
Pasożyt, haha :-)))
Nazgrel [ Jedi ]
Cholera, złamałem regulamin :(
4. Zabrania się umieszczania zdjęć drastycznych.
Wybaczcie :P
Gul'dan [ Konsul ]
Po za tym to nie jest watek oficjalny :P

WindowsXP [ Konsul ]
Nowa zasada - pierwszy kto zgadnie dostaje pelne zdjecie i w przeciagu 10 minut musi powiedziec gdzie zostalo zrobione, jakiego dnia i z jakiej okazji. Bo teraz jest za latwo.
I podpowiedz: Coy2k.

ronn [ moralizator ]
Przeciez to banalne : Jessica Alba ;)

Nazgrel [ Jedi ]
Czyli jednak nie Jarzynka? A już myślałem... :(