GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

neo 128 - czy pogram po sieci w cokolwiek bez giga pingów?

04.01.2005
12:53
[1]

muhabor [ Konsul ]

neo 128 - czy pogram po sieci w cokolwiek bez giga pingów?

podoba mi się world of worcraft, ale nie mam pojęcia czy jest sens bulić jeśli mam takie łącze?

04.01.2005
13:03
smile
[2]

AIRBAND [ Pretorianin ]

Kiedyś miałem łącze 128 ale radiowe i Ping np: w battlefield1942 miałem 40 naj więcej a w call of duty 70 da się grać

04.01.2005
13:05
smile
[3]

AIRBAND [ Pretorianin ]

oczywiście mówie o serverach Europejskich bo na tych za oceanem lipnie było

04.01.2005
13:19
[4]

muhabor [ Konsul ]

a WoW będę miał serwery za oceanem? no to dalej nie wiem czy pogram normalnie?

04.01.2005
13:21
[5]

hum4ncry [ Konsul ]

W WoW pograsz bez problemu, ale czemu za oceanem ??? tam bedziesz mial troche wieksze pingi, nie wiem po co tylko chcesz grac w US jak EU sie zaczyna niedlugo, zreszta zaptraszam na watek o WoW na GOL-u w dziale mmo

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.