
bukers [ Konsul ]
Jaka myszka dla gracza c-sa
Maxymalnie moge wydac 120 zł i dobrze by bylo zeby byl do tego jakis pad!! nie stac mnie na serie MX!!!
Yos_sarian [ Irving Washington ]
logitecha na kablu bez kulki tylko na podczerwien w wersji oemowej dostaniesz za mniej niz stowe teraz to chyba ok 50 zeta. nim sie dorobilem mxa uzywalem i goraco polecam.
https://www.intra-trade.com.pl/cennik/cennik.asp?select_podzespol=MY1&select_producent=48
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-04 12:03:39]
Sharky [ Generaďż˝ ]
Polecan Logitecha :)
Kup UltraX Optical, albo jesli nie boisz sie allegro to MX300: