GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Turbo Pascal - glupi problem z myszka.

04.01.2005
11:51
smile
[1]

captain_nemo [ Generaďż˝ ]

Turbo Pascal - glupi problem z myszka.

Pascal domyslnie uruchamia sie na pelnym oknie i wszystko jest ok. Dlaczego gdy dam alt+enter by zmniejszyc z full screena na mniejsze okienko TP, nie moge uzywac myszki do wyboru np opcji z menu, albo nie moge zmienic miejsca postawienia kursora. Jedyne co dziala to zaznaczanie. Chcialbym pracowac na malym oknie z mozliwoscia wykorzystania myszy - gdzie to zmienic ?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.