
captain_nemo [ Generaďż˝ ]
Turbo Pascal - glupi problem z myszka.
Pascal domyslnie uruchamia sie na pelnym oknie i wszystko jest ok. Dlaczego gdy dam alt+enter by zmniejszyc z full screena na mniejsze okienko TP, nie moge uzywac myszki do wyboru np opcji z menu, albo nie moge zmienic miejsca postawienia kursora. Jedyne co dziala to zaznaczanie. Chcialbym pracowac na malym oknie z mozliwoscia wykorzystania myszy - gdzie to zmienic ?