GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wywiad z naszym Adminem :-).

04.01.2005
08:55
smile
[1]

^Loonatyk^ [ Konsul ]

Wywiad z naszym Adminem :-).

Zwiedzam sobie, jak zwykle, gdy pojawi się nowy numer stronkę popularnego Zinu Załoga G. Z racji, ze jest to numer 50 pojawilo sie w nim kilka wywiadów ze znanymi osobami z branzy

Wsród nich znalazłem wywiad z kochanym adminem naszego poczciwego forum :) - Panem Soulcatcherem. Bardzo zresztą spodobała mi się jedna z odpowiedzi:

Cieszę się, że miłośnicy gier nie poprzestają na biernym odbiorze mediów,
lecz starają się samodzielnie tworzyć serwisy internetowe. Redaktorom tychże serwisów życzę wytrwałości, uczciwości, bezstronności, obiektywizmu no i oczywiście tego, na co czekają najbardziej, czyli jak największej oglądalności. Pytanie jak na nowe projekty internetowe zapatrują się GRY-OnLine pada niezmiennie co roku :-) i odpowiedź jest zawsze ta sama. Cieszymy się ich sukcesami.


Jeśli jest to tylko prawdziwe stanowisko GOL - tak trzymać! Wiadomo, ze w chwili obecnej jesteście poza zasięgiem, zgromadziliście olbrzymi kapitał finansowy, wyrobiliście sobie markę, nie ma chyba nikogo, kto byłby w stanie Wam zagrozić, zwlaszcza, ze WIG ostatnio coraz mocniej obniża loty. Mam nadzieje, ze jednak doceniacie potencjalnych konkurentow. Nie widze ich moze w mocnym, gamesweeku czy gameover - nie, te serwisy wydaje mi się, że są tworzone głównie przez hobbystow, ale... kiedys pojawi się na pewno silny konkurent...

Zresztą wizja konkurowania z wielkimi międzynarodowymi wydawnictwami bawi mnie niezmiernie. To tak jakby np. polski Computerland (firma całkiem spora) postanowił konkurować z Microsoft.

Tutaj też przystoi tylko przyznać rację adminowi, co mi się dość rzadko zdarza... Trudno jest porównywać GOL do CDA, bo mimo, że obydwie pozycje działają w tej samej branży, to jednak na zupełnie innej arenie. Trudno jest porównywać serwis do pisma.

Caly wywiad pozostawiam Wam GOLasy do wglądu:

04.01.2005
09:00
smile
[2]

^JUNKERS^ [ PS2 Hard User ]

Już myślałem że to wywiad z wampirem <lol2>

04.01.2005
09:03
[3]

EwUnIa_kR [ Legend ]

soul---> dzięki:)

04.01.2005
09:07
smile
[4]

LooZ^ [ be free like a bird ]

... omg.

04.01.2005
09:14
smile
[5]

Solesar [ Konsul ]

Rety takiego oblicza Soulcatchera to ja jeszcze nie widzialem!:)

Soulcatcher - Pływak
Soulcatcher - Podróznik
Soulcatcher - Pochlebca

Trzeba sie zrzucic Soulowi naprzyklad na jakis wyjazd .. Na karaiby albo Seszele .. Smutna ta sprawa z tym Bałtykiem ..

04.01.2005
09:20
smile
[6]

piokos [ ]

i skromniść przemawia przez tego człowieka, nawet się nie pochwalił :)

Jeśli mnie pamięć nie myli, kedyś, chyba też w jakimś e-zinie, też był wywaid z Soulem. Tylko nie pamiętam nazwy.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-04 09:21:03]

04.01.2005
09:26
[7]

LooZ^ [ be free like a bird ]

piokos : www.ss-ng.com

04.01.2005
09:30
smile
[8]

^Loonatyk^ [ Konsul ]

A SS-nG imho lepszy od Zalogi G. Ale to chyba jest spowodowane faktem, ze jest nieco "luzniejszy" od ZG. I to mi odpowiada.

No, ale respect w kwestii 50 numerow :)

04.01.2005
09:59
[9]

MAROLL [ Legend ]

Soulcatcher ROXXXX! Nasz admin to naprawdę równy gość i biada, powiadam biada tym , którzy zechcą go obrazić!!!

04.01.2005
10:00
smile
[10]

LooZ^ [ be free like a bird ]

... omfg.

04.01.2005
10:00
[11]

sparrhawk [ Mówca Umarłych ]

Łubu dubu... :)

04.01.2005
10:01
[12]

Yo5H [ spammajster ]

Maroll - dobrze sie czujesz? pytam powaznie

04.01.2005
10:17
smile
[13]

HopkinZ [ Senator ]

Jako realny magazyn Polacy mają CD-Action a jako interentowy portal Gry-OnLine. I czego więcej chcieć od komputerowego życia, poza nowym sprzetem i nowymi gierkami :)?

Maroll--->
powiedz, że nie lubisz Everquesta to się przekonamy co sądzi o tym admin :D.

sparrhawk
<----

04.01.2005
10:57
smile
[14]

viesiek [ hoo-doo ]

ale ściema :p

04.01.2005
11:44
smile
[15]

MasterDD [ :-D ]

To Soul na prawde istnieje ?!?!?!
Myslalem ,ze to bot ! :O

04.01.2005
12:32
[16]

Ferrante [ Legionista ]

heh.

04.01.2005
12:40
[17]

Ferrante [ Legionista ]

Mam nadzieje, ze jednak doceniacie potencjalnych konkurentow. Nie widze ich moze w mocnym, gamesweeku czy gameover - nie, te serwisy wydaje mi się, że są tworzone głównie przez hobbystow, ale... kiedys pojawi się na pewno silny konkurent...

masz jakies skape pole widzenia na branze serwisow, skoro widzisz tylko GW, ktory upada, a spiewkami o sponsorze zdaje sie jedynie chce zrobic dobre wrazenie. Poza tym, nie wiem czy wiesz, ale mimo wszystko bez wielkiej firmy za plecami da sie wiele zrobic, patrz chocby ZG i SS-NG(choc w mniejszym stopniu). Wkrotce, nie zapeszajmy jednak, bedziesz mogl chyba zmienic nieco zdanie ale ciii.

04.01.2005
13:19
[18]

Adamss [ -betting addiction- ]

MasterDD --> Za dużo myślisz :).

04.01.2005
16:20
smile
[19]

^Loonatyk^ [ Konsul ]

Ferrante. Ale przeciez ja dokladnie to napisalem. Nie widze konkurencji dla GOL w serwisach: mocny, gamesweek czy gameover, bo to zupelnie inna liga...

04.01.2005
18:00
[20]

Ferrante [ Legionista ]

a doczytaj caly post ;-)

04.01.2005
20:28
smile
[21]

Marksman [ Promyk ]

Zwykły wywiad z człowiekiem, który do czegoś doszedł... co w tym niezwykłego??

05.01.2005
16:39
smile
[22]

^Loonatyk^ [ Konsul ]

No wlasnie fakt, ze okazal sie czlowiekiem. I to calkiem spoczi.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.