
UrwisCo. [ Pretorianin ]
Forum CM: POSZUKIWANA-POSZUKIWANY: regulaminy lig
Czekam na zgłoszenia osób chętnych do spisania regulaminów lig CMBB i CMAK.
Domyślnie jest to zlecenie dla Pelojtla, ale inni chętni też będą mile widziani.

BamSey [ Generaďż˝ ]
Myślę że Pejotl to odpowiednia osoba do tego zadania.
Ps. Urwis braaawa wieelkie dla ciebie bo odwalasz kawał dobrej roboty i wszyscy powinni być ci za to wdzięczni..

Wiggins [ SSiberian Tiger ]
Urwis --> full respect <spoko>
Lt Ursus [ Generaďż˝ ]
Urwis --> Czy liga BB i AK nie mogą mieć jednego regulaminu. Chyba w tych grach nie ma już znaczących bugów, a są bardzo podobne.

jp2 [ Generaďż˝ ]
no przecież sa regulaminy.
wystarczy dokopać się do postu Szymona (tylko w jakim to było wątku? na pewno po "Slavo-Gate") o blokadzie programowej walk ligowych "smoczków -4" vs "weterani 10+", dokleić (jeśli tego nie ma)
i już.

UrwisCo. [ Pretorianin ]
jp2 --> Widzisz, każdy ma jakąś robotę przy stronie i TY TAKŻE możesz się przysłużyć, "wystarczy dokopać się do postu Szymona (...) o blokadzie programowej walk ligowych 'smoczków -4' vs 'weterani 10+'", a potem podesłać linka Pejotlowi.