tomirek [ ]
Zostan asem przestworzy
Trudne ale wciagajace pojedynki powietrzne :)
Sterowanie strzalkami, spacja - strzal.
iKzIvaeEr [ l33t ]
Ciekawe gry tam są :]
iKzIvaeEr [ l33t ]
Rzucanie gościem wymiata ;>

Okruch [ Liverpool FC ]
Fajne! :) Za pierwszym razem 23k

-=]o[=- [ Generaďż˝ ]
woow (czyt. łaaał). dawno się w coś takiego nie bawiłem :P

techman [ Konsul ]
Faaajna tylko ciut trudna;](nie te palce:P)

TrzyKawki [ smok trojański ]
Ty nie kłam Okruch co? :-D My juz za 23 razem mieliśmy pierwsze :-D

TrzyKawki [ smok trojański ]
Ale najlepszy jest crazy golf :-]