
Paździoch16 [ Chor��y ]
Rig'N'Roll
Witam!!!
Zapraszam na dyskusje o grze Rig'n'Roll. Z niecierpliwością czekam na ten tytuł. Jest fanem symulatorów (nie tylko ciężarówek). Podzielcie się informacjami na temat gry. Mam nadzieję, że nie skopią jej jak pozostałe tytuły seri: Hard Truck, czy 18WOS.

piokos [ ]
tu są nasze opinie: