GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Rig'N'Roll

03.01.2005
18:42
smile
[1]

Paździoch16 [ Chor��y ]

Rig'N'Roll

Witam!!!
Zapraszam na dyskusje o grze Rig'n'Roll. Z niecierpliwością czekam na ten tytuł. Jest fanem symulatorów (nie tylko ciężarówek). Podzielcie się informacjami na temat gry. Mam nadzieję, że nie skopią jej jak pozostałe tytuły seri: Hard Truck, czy 18WOS.

03.01.2005
18:47
smile
[2]

piokos [ ]

tu są nasze opinie:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.