
_kronos_ [ Pretorianin ]
SLUCHAWKI 5.1
Prosze o podanie ciekwych opisów słuchawk 5.1 .
Jesli ktos z was takie posiada prosze o wystawienie im oceny i napianie jak sie sparwuja i jaki to model.
NIE PISAC MI TU ZADNYCH PIERDUL TYPU A SĄ TAKIE I TP.
TYLKO KONKRETNE ODPOWIEDZI .
JAK CHCESIE SOBIE NABIC POSTY TO NA INNE FORUM
POZDRAWIAM
Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]
5,1 to oznaczenia głośników typu sorround, składaja się na to 5 małych głośników (satelit) i jeden subwoofer :] Nie ma słuchawek 5,1 :/

piokos [ ]
jeszcze 4 takie wątki załóż!
Kapitan KloSs [ Ramzes VII MiĆki ]
Zax są takie ;P własnie przęglądałem google... Use gooogle ZaX !