GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

SLUCHAWKI 5.1

03.01.2005
18:10
smile
[1]

_kronos_ [ Pretorianin ]

SLUCHAWKI 5.1

Prosze o podanie ciekwych opisów słuchawk 5.1 .
Jesli ktos z was takie posiada prosze o wystawienie im oceny i napianie jak sie sparwuja i jaki to model.


NIE PISAC MI TU ZADNYCH PIERDUL TYPU A SĄ TAKIE I TP.
TYLKO KONKRETNE ODPOWIEDZI .
JAK CHCESIE SOBIE NABIC POSTY TO NA INNE FORUM


POZDRAWIAM

03.01.2005
18:12
[2]

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]

5,1 to oznaczenia głośników typu sorround, składaja się na to 5 małych głośników (satelit) i jeden subwoofer :] Nie ma słuchawek 5,1 :/

03.01.2005
18:13
smile
[3]

piokos [ ]

jeszcze 4 takie wątki załóż!

03.01.2005
18:14
[4]

Kapitan KloSs [ Ramzes VII MiĆki ]


Zax są takie ;P własnie przęglądałem google... Use gooogle ZaX !

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.