GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Tom Clancys Rainbow Six 3 Raven Shield potrzebuje Pomocy !!!

03.01.2005
18:02
[1]

Jonek27 [ Chor��y ]

Tom Clancys Rainbow Six 3 Raven Shield potrzebuje Pomocy !!!

Gram i jestem w misji na wieżowcu tam gdzie chodzi (chyba żeby załatwić
sprawę po cichu) nie wiem za bardzo bo mam wersje angielsko języczną. Ale
jest mowa o 2 telefonami i zakładnikach.Może wie ktoś jak to przejść albo
mam albo może wie gdzie można znaleźć opis przejścia tej gry szukałem na
google i lipa. A jak ktoś miałby spolszczenie to już super. proszę o kontakt
GG-6491398

03.01.2005
18:21
[2]

Torn [ Merces Letifer ]

Nie ma jak precyzyjny opis. Ja w to grałem jakiś czas temu..
Podaj może numer misji i kryptonim jak możesz.
Jak masz trudności to użyj planu proponowanego przez twórców - one są przeważnie niedopracowane i trzeba samemu kilka poprawek dać, żeby była żyleta - ale z drugiej strony nie są też tragiczne i powinno dać się przejść z minimalnymi stratami.



Z tego niezbyt rozbudowanego opisu wychodzi na to, że to misja Shattered Glass w Argentynie. Popraw mnie jeśli się mylę.
Szczerze to widzę tylko jedną swoją modyfikację planu oryginalnego toteż musiała to być w miarę prosta misja - skradanie itp.
Trenuj, trenuj i jeszcze raz trenuj. Ta gra nie jest aż taka trudna, żeby się obcymi osobami wysługiwać.
Pozdro :-)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-03 19:38:15]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.