GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Blad w winie

03.01.2005
17:43
[1]

lord_KaT [ Pretorianin ]

Blad w winie

Posiadam Windows-a XP Pro pl z SP2 , gdy probuje zainstalowac program do skanowania etc pojawia mi sie nastepujacy komunikat. Czy ktos wie co moge zrobic ?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.