
^JUNKERS^ [ PS2 Hard User ]
Pszczoła to nie biedronka :)
Sorka jak już było :)
https://kurde.pl/flash/pszczola.html

-=]o[=- [ Generaďż˝ ]
o juzas. to jest stare jak świat i nie sądzę żeby ktoś tego nie znał. ale po zatym i tak jest debest!

Bobuch [ Kalesony Boga Wojny ]
eeee......... beznadzieja
Mago8 [ Pretorianin ]
troche mało smieszne

Nazgrel [ Jedi ]
Solesar [ Konsul ]
ja tego nie znalem.

sirQwintus [ Generaďż˝ ]
<lol>
White Star [ Soldier ]
kiedys mi sie podobało...teraz niezabardzo..
Api15 [ Konsul ]
nie znałem
Karl_o [ APOCALYPSE ]
Ja tez tego nie widzialem, ale dosyc smieszne:)

Stachu_PL [ Pretorianin ]
Swietne :D