GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

pytanie o gre strategiczna

03.01.2005
17:08
smile
[1]

Dark Elf777 [ Konsul ]

pytanie o gre strategiczna

moje pytanie brzmi czy sa wydane jakies gry strategiczne w krurej kierujemy oddzialem wojska składjacym sie z kilku ludzi ktorych zadaniem jest wykonywanie ruznorodnych misji bez uzycia ciezkiego sprzetu .Chodzi mi o grupe ludzi np: snajper saper saniteriusz strzelcy cos w tym stylu . Znudziły mi sie juz strategie w kturych bierze sie czołgi piegote i altyleri i jedyne co sie uzywa to zwiadowce i czolgi bo piechota jaet strasznie malo zywotna a altyleria wali tam gdzie nie trzeba .PROSZE O TYTUŁY GIER -najlepiej jak by to byly gry od 2003 roku wzwyz bo wczesniejsze przed 2003 rokiem to z grafika kuleja ale jesli takie nie istnieja wtym czasie to zobacze jakie sa takze prosze o tytuly

z gory dzieki

03.01.2005
17:11
[2]

Mago8 [ Pretorianin ]

Commandos

03.01.2005
17:12
[3]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]


ale strategie czy RTSy ?

03.01.2005
17:13
[4]

Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]

Platoon: The 1st Airborne Cavalry Division in Vietnam (Pluton)

03.01.2005
17:14
[5]

Nazgrel [ Jedi ]

Silent Storm

03.01.2005
17:15
smile
[6]

Okruch [ Liverpool FC ]

Jagged Alliance 2. Stara, z grafiką kuleje, ale jaka grywalność!

03.01.2005
17:18
[7]

peanut [ kriegsmaschine ]

soldiers: ludzie honoru. cud. miod, ultramaryna - a must have dla ludzi, ktorzy naprawde chca zagrac w bardzo dobra, a jednoczesnie dosc wymagajaca gre. dodatkowo wspierana jest przez moderow. mozesz sprobowac rowniez w/w silent storm z dodatkiem, ale zdaje sie, ze do polski nikt tej gry nie sprowadzil...

03.01.2005
17:23
[8]

Jałokim [ mniej głupoty ]

chyba chodzi mu o coś na myslenie, ale żeby nie polegało na na tym stałym schemacie rozbudowy bazy i takich tam. Polecam "Battle Planet", kiedys pełna wersja do jakiegos czasopisma była dołączona. Co prawda operujesz tam ciężkim sprzentem ale przydzielone jednostki masz do konca misji i nie uzyskasz następnych jeśli coś sie schrzani. Polecam. Gra jest turówką i to całkiem spoko turówką i momentami z jajem :)

03.01.2005
17:31
[9]

hannibal2 [ Legia Warszawa ]

commandos a taki od 2003 to moze byc jego 3 część

03.01.2005
17:45
smile
[10]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Commandos - każda część :)

03.01.2005
19:26
smile
[11]

Dark Elf777 [ Konsul ]

dzieki za tytuły

i jeszcze pytanko co lepsze SOLDIERS czy COMMANDOS , a jasli COMMANDOS to 2 czy 3-prosze o uwzglednienie jakosci gry i grafiki

dzieki

03.01.2005
19:27
[12]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Grafika podobała mi się w każdej z części Commandos. Ma swój urok. W Soldiers nie grałem, więc nie mogę się wypowiedzieć.

Wybierz Commandos 2, a potem zechcesz pewnie zagrać w Commandos 3 :P (ps. i tak jedynka jest najlepsza hehe)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-03 19:27:05]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.