
Dark Elf777 [ Konsul ]
pytanie o gre strategiczna
moje pytanie brzmi czy sa wydane jakies gry strategiczne w krurej kierujemy oddzialem wojska składjacym sie z kilku ludzi ktorych zadaniem jest wykonywanie ruznorodnych misji bez uzycia ciezkiego sprzetu .Chodzi mi o grupe ludzi np: snajper saper saniteriusz strzelcy cos w tym stylu . Znudziły mi sie juz strategie w kturych bierze sie czołgi piegote i altyleri i jedyne co sie uzywa to zwiadowce i czolgi bo piechota jaet strasznie malo zywotna a altyleria wali tam gdzie nie trzeba .PROSZE O TYTUŁY GIER -najlepiej jak by to byly gry od 2003 roku wzwyz bo wczesniejsze przed 2003 rokiem to z grafika kuleja ale jesli takie nie istnieja wtym czasie to zobacze jakie sa takze prosze o tytuly
z gory dzieki
Mago8 [ Pretorianin ]
Commandos
BIGos [ bigos?! ale głupie ]
ale strategie czy RTSy ?
Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]
Platoon: The 1st Airborne Cavalry Division in Vietnam (Pluton)
Nazgrel [ Jedi ]
Silent Storm

Okruch [ Liverpool FC ]
Jagged Alliance 2. Stara, z grafiką kuleje, ale jaka grywalność!
peanut [ kriegsmaschine ]
soldiers: ludzie honoru. cud. miod, ultramaryna - a must have dla ludzi, ktorzy naprawde chca zagrac w bardzo dobra, a jednoczesnie dosc wymagajaca gre. dodatkowo wspierana jest przez moderow. mozesz sprobowac rowniez w/w silent storm z dodatkiem, ale zdaje sie, ze do polski nikt tej gry nie sprowadzil...
Jałokim [ mniej głupoty ]
chyba chodzi mu o coś na myslenie, ale żeby nie polegało na na tym stałym schemacie rozbudowy bazy i takich tam. Polecam "Battle Planet", kiedys pełna wersja do jakiegos czasopisma była dołączona. Co prawda operujesz tam ciężkim sprzentem ale przydzielone jednostki masz do konca misji i nie uzyskasz następnych jeśli coś sie schrzani. Polecam. Gra jest turówką i to całkiem spoko turówką i momentami z jajem :)
hannibal2 [ Legia Warszawa ]
commandos a taki od 2003 to moze byc jego 3 część

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Commandos - każda część :)

Dark Elf777 [ Konsul ]
dzieki za tytuły
i jeszcze pytanko co lepsze SOLDIERS czy COMMANDOS , a jasli COMMANDOS to 2 czy 3-prosze o uwzglednienie jakosci gry i grafiki
dzieki
Cainoor [ Mów mi wuju ]
Grafika podobała mi się w każdej z części Commandos. Ma swój urok. W Soldiers nie grałem, więc nie mogę się wypowiedzieć.
Wybierz Commandos 2, a potem zechcesz pewnie zagrać w Commandos 3 :P (ps. i tak jedynka jest najlepsza hehe)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-03 19:27:05]