GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Program do cięcia mp 3 !!!!!!!!!! Ktoś zna jakiś ????

03.01.2005
16:35
smile
[1]

wiesław2 [ Konsul ]

Program do cięcia mp 3 !!!!!!!!!! Ktoś zna jakiś ????

Witam. Mam małe pytanko. Czy ktoś mógłbym polecić mi jakiś najprostszy w obsłudze ( najlepiej ściągany z netu ) program do cięcia mp3 ???
Chodzi o to żeby np: z 79 minutowego setu MANIECZEK wyciąć bez utraty jakości fragment 12 minutowy...
Pozdrawiam i czekam na propozycję

03.01.2005
16:37
smile
[2]

Piotrek.K [ Cyberdine Systems ]

Mp3 direct Cut - ja z niego korzystam i mi w zupelnosci wystarcza :)

03.01.2005
16:38
[3]

@d@m [ ]

Albo Nero Wave Editor, z pakietu Nero.

03.01.2005
16:49
[4]

-=chudy=- [ ]


GoldWave

03.01.2005
16:51
smile
[5]

<Przem@x> [ Pretorianin ]


dobry jest CDex

03.01.2005
18:25
[6]

Qbaa [ Generaďż˝ ]

jak chcesz bez straty jakości i ma być mały, to tylko mp3DirectCut

03.01.2005
18:53
[7]

Orlando [ Reservoir Dog ]

ja uzywam Nero Wave Editor

03.01.2005
18:56
[8]

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]

Bez konkurencyjny jest Sound Forge, używany w radiu do obróbki wywiadów etc. Doskonały :)

03.01.2005
18:59
[9]

piokos [ ]

all sound editor

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.