
wiesław2 [ Konsul ]
Program do cięcia mp 3 !!!!!!!!!! Ktoś zna jakiś ????
Witam. Mam małe pytanko. Czy ktoś mógłbym polecić mi jakiś najprostszy w obsłudze ( najlepiej ściągany z netu ) program do cięcia mp3 ???
Chodzi o to żeby np: z 79 minutowego setu MANIECZEK wyciąć bez utraty jakości fragment 12 minutowy...
Pozdrawiam i czekam na propozycję

Piotrek.K [ Cyberdine Systems ]
Mp3 direct Cut - ja z niego korzystam i mi w zupelnosci wystarcza :)
@d@m [ ]
Albo Nero Wave Editor, z pakietu Nero.
-=chudy=- [ ]
GoldWave

<Przem@x> [ Pretorianin ]
dobry jest CDex
Qbaa [ Generaďż˝ ]
jak chcesz bez straty jakości i ma być mały, to tylko mp3DirectCut
Orlando [ Reservoir Dog ]
ja uzywam Nero Wave Editor
Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]
Bez konkurencyjny jest Sound Forge, używany w radiu do obróbki wywiadów etc. Doskonały :)
piokos [ ]
all sound editor