GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Witam, bede z wami przez najblizszy rok :>

03.01.2005
14:59
smile
[1]

_Jotun_ [ spamer ]

Witam, bede z wami przez najblizszy rok :>

Cześć :)

03.01.2005
14:59
smile
[2]

mortan_battlehammer [ Legend ]

O pan od plebsu przyszedł

03.01.2005
14:59
[3]

EwUnIa_kR [ Legend ]

joł bejbe.

03.01.2005
15:02
smile
[4]

PaWeLoS [ ]

siema ziom!
PS Ja tam rzadko piszę na premium, no ale się z tobą przywitałem:)

03.01.2005
15:06
smile
[5]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Przedstaw nam sie... imie, nazwisko, adres, orientacja seksualna, PIN do konta bankowego ;P

03.01.2005
15:08
smile
[6]

PaWeLoS [ ]

Stranger---> nie będę pytał po co ci jego orientacja seksualna:)

03.01.2005
15:08
smile
[7]

neXus [ Fallen Angel ]

mnie tam to ostatnie wystarczy :D

03.01.2005
15:10
smile
[8]

Torn [ Merces Letifer ]

Cze :-)

To jeszcze tomirka brakuje :)

___
to ja sobie trademarka też dam, co by Stranger nie miał monopolu:

Yo dog™
:>

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-03 15:31:04]

03.01.2005
15:12
smile
[9]

piokos [ ]

_Jotun_ => a poprzednie nicki to??

03.01.2005
15:13
smile
[10]

Silver Fox [ spamer ]


Łelkom

03.01.2005
15:13
smile
[11]

_Jotun_ [ spamer ]

piokos -> nieważne, wszystko jest niewazne :> Nie wysylaj smsow, to nie jest promocja!

03.01.2005
15:15
smile
[12]

Szenk [ Master of Blaster ]

Witam :)

03.01.2005
15:16
[13]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Mea Govannen :)

03.01.2005
15:20
smile
[14]

Szenk [ Master of Blaster ]

Do tej pory znałem tylko "mea culpa". O Mea Govannem nie słyszałem :)

03.01.2005
15:22
[15]

ssummoner [ Nagi Golas ]

A ja kończe już jutro :)

03.01.2005
15:25
[16]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Szenk --> Znaczy "witaj" w sindarinie, jezyku elfów Tokiena. Nie ma nic wspolnego z wina ;) Chociaz Tolkien biegle znał łacine (i wiele innych języków:)

ssummoner --> Nie przedluzasz?:) Mayclub wato miec:)


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-03 15:24:28]

03.01.2005
15:28
smile
[17]

Szenk [ Master of Blaster ]

X-Cody ---> Tak coś właśnie podejrzewałem, że to z języka spiczastouchych, nie byłem tylko pewien, których :)

03.01.2005
15:29
smile
[18]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Silver Fox --> co mi podkradasz odzywki ;) ?
Łelkom™
Jo™
Jo men™
Jo white boy™
Gut myłning™
Witejcie™

03.01.2005
15:31
[19]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Szenk --> hehe :) Z tego co wiem, taki prawdziowny jezyk maja tylko tolkienowscy elfowie. Ale nie moge dac za to głowy:)
Tak a propos - dzis urodziny Mistrza :)

03.01.2005
15:31
smile
[20]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]


cześć Bregan :)

03.01.2005
15:37
smile
[21]

Silver Fox [ spamer ]


Stranger ---> Życie jest brutalne ;)

03.01.2005
15:37
smile
[22]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

i full of bananas ;)

03.01.2005
15:38
smile
[23]

_Jotun_ [ spamer ]

Cześć Bigos

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-18 23:37:14]

03.01.2005
15:40
[24]

Silver Fox [ spamer ]


_Jotun_ ---> Jesteś Bregan? ;D

03.01.2005
15:43
smile
[25]

piokos [ ]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ] https://minas-morgul.one.pl/~witch-king/

... Mayclub wato miec:)



X-Cody => dalej tak sądzisz?
>>> 03.01.2005 | 12:26 pasożyt [ Generał ] oczywiscie ze warto wykupic, chociazby na tydzien, zeby zobaczyc ilu jest ukrytych debili i wiesniakow na golu,ktorzy dopiero swoje prawdziwe ja pokazuja na premium

03.01.2005
15:47
smile
[26]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]


a ja sądze, ze mogłeś wziąć stareg, przecież i tak nie zmieniasz profilu działalności na forum :)

03.01.2005
15:49
smile
[27]

_Jotun_ [ spamer ]

SF - Tak

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-18 23:37:35]

03.01.2005
15:50
smile
[28]

_Jotun_ [ spamer ]

Dopraa.. ide ciac w HL 2 DM :> Ciał! :D

03.01.2005
15:50
[29]

AnnataR [ Salon des Refusés ]

Ciao.

03.01.2005
15:52
smile
[30]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]


jeśli nie wiem to gówno mnie to obchodzi duży chłopcze.

a profilu nie zmieniasz, więc równie dobrze mógłbyś mieć starego nicka :)
albo przynajmniej mogłeś udawać że jesteś nowy użytkownik skoro masz nową ksywkę :)
wtopiłeś :)

03.01.2005
17:20
[31]

WolverineX [ Senator ]

suck my dick !!!

03.01.2005
17:45
smile
[32]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

folferineks ---> Zobacz, co o tobie piszą:

>>> 03.01.2005 | 12:26 pasożyt [ Generał ] oczywiscie ze warto wykupic, chociazby na tydzien, zeby zobaczyc ilu jest ukrytych debili i wiesniakow na golu,ktorzy dopiero swoje prawdziwe ja pokazuja na premium

03.01.2005
17:47
smile
[33]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Znowu sie mlodzi kitwaszą? Zeby chociaz smiesznie...

03.01.2005
18:33
smile
[34]

matisf [ X ]

ta a mnie to zgnoiliscie :)

Witaj po ciemnej stronie GOLa (miej sie na bacznosci!!!!!)

03.01.2005
18:34
smile
[35]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

a nie rozowej stronie GOL-a ;P ?

Silver Fox --> ja nie zartuje ;) mam wylacznosc i juz ;P

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-03 18:33:45]

05.01.2005
19:53
smile
[36]

LooZ^ [ be free like a bird ]

O nie, teraz przez rok bede musial czytac takie watki? ;)

05.01.2005
19:57
smile
[37]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Witamy w gronie (glownie) psychopatow ;P

05.01.2005
20:03
smile
[38]

Szenk [ Master of Blaster ]

LooZ ---> Zaufaj mi, to nie jest jeszcze najgorszy wątek na Premium :D

05.01.2005
23:42
smile
[39]

martino_1 [ Pretorianin ]

hehe

05.01.2005
23:51
[40]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Piokos --> nadal ;)

06.01.2005
00:04
smile
[41]

WolverineX [ Senator ]

jak milo ze nowy "członek" dołączył do naszego stowarzyszenia bynajmniej nie członków lecz maniakalnych statsiarzy i bojowników o piersi :)

06.01.2005
00:18
[42]

LooZ^ [ be free like a bird ]

X-Cody : Jej :) :* Kope lat :)

WolverineX : A jak z piersiami dla poczatkujacych statsiarzy? ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.