
_Jotun_ [ spamer ]
Witam, bede z wami przez najblizszy rok :>
Cześć :)

mortan_battlehammer [ Legend ]
O pan od plebsu przyszedł
EwUnIa_kR [ Legend ]
joł bejbe.

PaWeLoS [ ]
siema ziom!
PS Ja tam rzadko piszę na premium, no ale się z tobą przywitałem:)

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Przedstaw nam sie... imie, nazwisko, adres, orientacja seksualna, PIN do konta bankowego ;P

PaWeLoS [ ]
Stranger---> nie będę pytał po co ci jego orientacja seksualna:)

neXus [ Fallen Angel ]
mnie tam to ostatnie wystarczy :D

Torn [ Merces Letifer ]
Cze :-)
To jeszcze tomirka brakuje :)
___
to ja sobie trademarka też dam, co by Stranger nie miał monopolu:
Yo dog™
:>
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-03 15:31:04]

piokos [ ]
_Jotun_ => a poprzednie nicki to??

Silver Fox [ spamer ]
Łelkom

_Jotun_ [ spamer ]
piokos -> nieważne, wszystko jest niewazne :> Nie wysylaj smsow, to nie jest promocja!

Szenk [ Master of Blaster ]
Witam :)
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Mea Govannen :)

Szenk [ Master of Blaster ]
Do tej pory znałem tylko "mea culpa". O Mea Govannem nie słyszałem :)
ssummoner [ Nagi Golas ]
A ja kończe już jutro :)
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Szenk --> Znaczy "witaj" w sindarinie, jezyku elfów Tokiena. Nie ma nic wspolnego z wina ;) Chociaz Tolkien biegle znał łacine (i wiele innych języków:)
ssummoner --> Nie przedluzasz?:) Mayclub wato miec:)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-03 15:24:28]

Szenk [ Master of Blaster ]
X-Cody ---> Tak coś właśnie podejrzewałem, że to z języka spiczastouchych, nie byłem tylko pewien, których :)

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Silver Fox --> co mi podkradasz odzywki ;) ?
Łelkom™
Jo™
Jo men™
Jo white boy™
Gut myłning™
Witejcie™
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Szenk --> hehe :) Z tego co wiem, taki prawdziowny jezyk maja tylko tolkienowscy elfowie. Ale nie moge dac za to głowy:)
Tak a propos - dzis urodziny Mistrza :)

BIGos [ bigos?! ale głupie ]
cześć Bregan :)

Silver Fox [ spamer ]
Stranger ---> Życie jest brutalne ;)

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
i full of bananas ;)

_Jotun_ [ spamer ]
Cześć Bigos
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-18 23:37:14]
Silver Fox [ spamer ]
_Jotun_ ---> Jesteś Bregan? ;D

piokos [ ]
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ] https://minas-morgul.one.pl/~witch-king/
... Mayclub wato miec:)
X-Cody => dalej tak sądzisz?
>>> 03.01.2005 | 12:26 pasożyt [ Generał ] oczywiscie ze warto wykupic, chociazby na tydzien, zeby zobaczyc ilu jest ukrytych debili i wiesniakow na golu,ktorzy dopiero swoje prawdziwe ja pokazuja na premium

BIGos [ bigos?! ale głupie ]
a ja sądze, ze mogłeś wziąć stareg, przecież i tak nie zmieniasz profilu działalności na forum :)

_Jotun_ [ spamer ]
SF - Tak
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-18 23:37:35]

_Jotun_ [ spamer ]
Dopraa.. ide ciac w HL 2 DM :> Ciał! :D
AnnataR [ Salon des Refusés ]
Ciao.

BIGos [ bigos?! ale głupie ]
jeśli nie wiem to gówno mnie to obchodzi duży chłopcze.
a profilu nie zmieniasz, więc równie dobrze mógłbyś mieć starego nicka :)
albo przynajmniej mogłeś udawać że jesteś nowy użytkownik skoro masz nową ksywkę :)
wtopiłeś :)
WolverineX [ Senator ]
suck my dick !!!

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
folferineks ---> Zobacz, co o tobie piszą:
>>> 03.01.2005 | 12:26 pasożyt [ Generał ] oczywiscie ze warto wykupic, chociazby na tydzien, zeby zobaczyc ilu jest ukrytych debili i wiesniakow na golu,ktorzy dopiero swoje prawdziwe ja pokazuja na premium

rothon [ Malleus Maleficarum ]
Znowu sie mlodzi kitwaszą? Zeby chociaz smiesznie...

matisf [ X ]
ta a mnie to zgnoiliscie :)
Witaj po ciemnej stronie GOLa (miej sie na bacznosci!!!!!)

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
a nie rozowej stronie GOL-a ;P ?
Silver Fox --> ja nie zartuje ;) mam wylacznosc i juz ;P
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-03 18:33:45]

LooZ^ [ be free like a bird ]
O nie, teraz przez rok bede musial czytac takie watki? ;)

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Witamy w gronie (glownie) psychopatow ;P

Szenk [ Master of Blaster ]
LooZ ---> Zaufaj mi, to nie jest jeszcze najgorszy wątek na Premium :D

martino_1 [ Pretorianin ]
hehe
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Piokos --> nadal ;)

WolverineX [ Senator ]
jak milo ze nowy "członek" dołączył do naszego stowarzyszenia bynajmniej nie członków lecz maniakalnych statsiarzy i bojowników o piersi :)
LooZ^ [ be free like a bird ]
X-Cody : Jej :) :* Kope lat :)
WolverineX : A jak z piersiami dla poczatkujacych statsiarzy? ;)