GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

"Pod Rozbrykanym Nazgulem" Nowy Rok 457

03.01.2005
14:54
smile
[1]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

"Pod Rozbrykanym Nazgulem" Nowy Rok 457

"A droga wiedzie w przód i w przód, choć zaczęła się tuż za progiem...”
Leniwie nuciłeś starą pieśń i tu przyniosły Cię nogi.
Nie wiesz jak tu dotarłeś, nie wiesz, jaki to czas i kraje,
A karczm się widzi tak wiele, gdy się przez życie wędruje.
Stoły stoją puste, siatkę tworzą w drewnie rys tysiące,
Wiatr w kaganku świszczy, a w kominku leżą drwa stygnące.
Gollum jakiś markotny, okiem w Twą stronę tęsknie błyska,
Zwykle w karczmie o poranku, pustką świeci jego miska.

Pomyślisz - tu nic się nie dzieje, tu nie spotkasz człowieka,
Nim kaptur naciągniesz, wyjdziesz, usiądź przy stole, poczekaj.
Przyjdą inni skoro Anor do horyzontu się zbliży,
Puchar wino wypełni, gwar rozmów powietrze ożywi.
Pusta miska Golluma zadźwięczy, gdy wrzucisz Skarb skromny:
Rybę w srebrzystych łuskach albo suchar niedojedzony.
Rozmowy rozpoczną się różne, włącz się w którą zapragniesz:
O piwie, o smokach, broni, o dziejach Śródziemia również.

Zobaczysz tu wiele dziwadeł, istot wybór szeroki:
Ludzie, Krasnoludy, wampiry i Elfy Pięknookie.
Wędrowców, kapłanów i bardów, mądrali i statsiarzy,
Wybieraj, przebieraj, ktokolwiek tylko Ci się zamarzy.

To FoXXXMagda, w swej elfiej mowie Pellamerethiel zwana,
Która dawno, dawno temu tę karczmę ufundowała,
Historię Śródziemia powie, ma wiedzę swej rasy godną.
A najpiękniejsza kami przywita Cię słowem pogodnym.
Z Vilyą pomówisz o sztuce, ambitne są to tematy,
Inna sprawa - to sztuka parzenia kawy i herbaty.
Miła nam Elfka sarenka rozmyśla o sensie życia,
Zaś niepozorna Cody pierwsza do walki i krwi picia.
Sprytna Półelfka martusi_a i Meeyka – smoków treserka,
To chyba wszystkie bywające w naszej karczmie dziewczęta.

Barman o smoczym imieniu to Drak'kan, miłośnik piwa,
A gofer, ten, który je warzy, w piwniczce się zaszywa.
Cokolwiek blady wampir Spooke przychodzi wkrótce po zmroku,
Błyskając długimi kłami, skupia się na szklance soku.
Bywa, że przyjdzie i mati, Drow małomówny i skryty,
A Looz^, Gondorczyk prawdziwy, nie zadaje głupich pytań.
Iarwain Ben-Adar o wystrój i nastrój karczmy się troszczy,
A topór krasnoluda Jolo raczej przyjaźnie błyszczy.
Arahno mówi, że lubi pająki, człek tajemniczy,
Zapewne w ciemnych lasach Mirkwood nigdy nie był leśniczym.
Wiedźmin - krasnolud Paudyn piwem w kącie się delektuje,
Jednak wkrótce swym ostrzem potworów krwi zasmakuje.
Wpada tu z miną groźną Mysza - szef patrolu orczego,
Ale to Ork po naszej stronie, więc bać się nie ma czego.

I to mniej więcej wszyscy, więc wybór masz chyba dość duży?
Zamów kufel piwa z Bree, odpocznij po trudach podróży,
Rozgość się i rozluźnij, i nie przejmuj się niczym w ogóle:
Miłej uczty życzy ekipa „Pod Rozbrykanym Nazgulem”.


03.01.2005
15:02
smile
[2]

Gul'dan [ Konsul ]

Pierwsejsy;))

Death-->Jedu Knight:Jedi Outcasy czy Jedi Academy, spytałem się...

A co do wpisania mnie wstepniaku: Ok rozumiem macie jakas swoja zgrana paczke a na czlonkowstwo musze sobie zapracowac:>

03.01.2005
15:15
[3]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Gul'dan --> Zgrana paczka moze za duzo powiedzniane:) Wiele z osob, ktre sa w tym wierszu juz tu nie zaglada...nadchodiz czas wielkich zmian, tak mysle.
No, w kazym razie sie staraj, bo ja mam maly plan, a jak wszystko bedzie ok, to Cie w nim uwzgeldnie ;))
Wiem, mowie zagadkami...A to znaczy, ze powinnam sobie ogladnac TTT ;)

Krew dla Wszystkich :)

03.01.2005
15:22
smile
[4]

Gul'dan [ Konsul ]

Ok bede sie starał do upadłego. Moje doswiadczneie Karczmowe jest jednak w sumie niewielkie... Pare postów na "Pod poetyckim smokiem", pare na karczmach zgadywankach... no za to na P:T offtopicze ossssstro:) Musicie mnie wprowadzic w swiat Karczm ;]

03.01.2005
15:25
smile
[5]

cronotrigger [ Rape Me ]

Gul'dan --> ty sie rwiesz do wstepniaka, a ja tu siedze ze 2 lata, zakladam nowe czesci i mnie w nim nawet nie ma :P

Cody --> mam wielką nadzieje że ja też jestem w tych planach :P

no nic... Witam wszystkch

03.01.2005
15:28
[6]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Crono --> No Ty jestes przede wszytskim :)) Jestes wierny Nazgulowi, niestety jako jeden z nielicznych :(

03.01.2005
15:28
smile
[7]

Gul'dan [ Konsul ]

Alez skad!Nie nalegam aby mnie tam umieszczono. wiesz po prostu miło jest ogladac swoja ksywke we wstepniaku...

03.01.2005
15:29
smile
[8]

cronotrigger [ Rape Me ]

Cody --> dzieki :)
Gul'dan --> jasne ze milo :)

03.01.2005
15:30
smile
[9]

Gul'dan [ Konsul ]

ba no wiadomo:]

03.01.2005
15:34
[10]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Spokojnie, spokojnie :)
Wszyscy , ktorzy na to zagluguja sie tam pojawia :P
Eru, to brzmi jak propaganda ;)))

03.01.2005
15:35
smile
[11]

Gul'dan [ Konsul ]

Propaganda???Nieeeeee ;)

03.01.2005
15:44
smile
[12]

Gul'dan [ Konsul ]

Dobra ja to juz nic nie mowie bo ostatnio wszytsko jest dla mnie perwersyjne ;>>

03.01.2005
17:11
[13]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Gul'dan --> Witaj w klubie ;]]] Nie wiem, czy wiesz, ale rozmawiasz z jednym z najwiekszych perwersow w tej Karczmie ;)
No, ale coz zrobic - w koncu to jest normlane:P

A tak swoja droga moze napisz kilka słow o sobie(Eru, jak w pzredszkolu;) jestes miłosnikiem Tolkiena? takie ogolniczni, rzadnych szczegółow nie wymagamy;P

03.01.2005
17:13
smile
[14]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Nie wiem, czy wiesz, ale rozmawiasz z jednym z najwiekszych perwersow w tej Karczmie ;)

Wiekszym jestem tylko ja ;oPPP

03.01.2005
18:27
smile
[15]

cronotrigger [ Rape Me ]

Jak przyszlo do przedstawienia się to zwiał :P

a ja zacząłęm grać w Bitwe o Śródziemie.. miodna gra =)

03.01.2005
18:32
[16]

HolyDeath [ Konsul ]

No Ty jestes przede wszytskim :)) Jestes wierny Nazgulowi, niestety jako jeden z nielicznych :(

Kto zdradzil wiare? Co jest zdrada dla Nazgula? Mow, bym sie jeszcze pouczyl!


Gul'dan------------> Jedi Knight: Jedi Outcast. :)))

03.01.2005
18:35
smile
[17]

cronotrigger [ Rape Me ]

HD --> witaj HD :P

03.01.2005
20:20
[18]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Cody---->spokojnie, tytułu największego perwa tej karczmy sądzę, że nikt Ci nie odbierze:P

03.01.2005
20:40
[19]

FremenButcher [ Pretorianin ]

Cronotrigger---->Cicho bo znowu zacznie sypac cytatami:)!!!
Cody---->Ja nie stwortzylem zadnej konkurencyjnej karczmy!!!
To jest watek poswiecony grze BoŚ i nie ma duzo wspolnego z karczma wiec wasza pozycja jest wciaz niezagrozona:).
Gul'dan---->Mam dobre wiesci bracie z Mordoru! Rohan padl! Koniarze zabici!
Nic juz nie powstrzyma nas przed starciem w prochy tych tchorzliwych ludzi i cherlawych elfow!!!
NO ONE CAN STAND AGAINST THE ARMIES OF ISENGARD... AND MORDOR!!!

PS. Wczoraj ogladalem sobie LOTR:TT i odswiezylem pamiec:).

03.01.2005
20:47
smile
[20]

Gul'dan [ Konsul ]

Ach jak miło, nie tylko mnie dotknęła ta perwersyjna choroba :D

A ja...Jestem młodym chłopcem, zamieszkałym w Polsce a konkretniej w malej miejscowosci niedaleko Wa-wy :P Kocham, wręcz ubóstwiam cRPGi no i niektóre strategie jak choćby Warcrafta, ucze sie w miare dobrze, lubie ogladac filmy, sklejac modele samolotów z 2 wojny światowej, konkretnego typu muzyki nie słucham, Tolkien hmm...ja wogóle nie czytam ksiazek :> Rozmiar czł... ekhm :D

A teraz ja mam pytanie do Ciebie X-Cody. troche głupie ale zadac musze by nie wygłupic sie jak w "Pod poetyckim Smokiem" gdzie myslałem ze Rogue jest facetem :/. Tak wiec: Kobieta czy męzczyzna??

03.01.2005
20:52
smile
[21]

Gul'dan [ Konsul ]

FremenButcher-->Tak! Jam jest Gul'dan - największy z Czarnoksięzników i załozyciel Siódmego Kręgu Rady Cienia. Nikt nie zna lepiej ode mnie ciemnej, nęcącej władzy absolutnej!

A teraz pytanko: Skad pochodzi ów cytat moi mii??:D

03.01.2005
21:20
smile
[22]

FremenButcher [ Pretorianin ]

Gul'dan---->Witaj o potezny duchu!!!
Juz odpowiadam na twoje pytanie:
"Warcraft II:Tides of Darkness"
"The History of Orcish Acsension"
(as told by Gul'dan, Chieftain of the Stormreaver clan)
"The Rise of the Shadow Council"
"I am Gul'dan - the greatest of all Warlocks and Intiate of the Seventh Circle of the Shadow Council. No one knows the dark, burning allure of ultimate power better than I."

03.01.2005
21:22
smile
[23]

Gul'dan [ Konsul ]

Bravo, Wielki Brat jest po wrazeniem :>>

03.01.2005
21:30
[24]

FremenButcher [ Pretorianin ]

Gul'dan---->A tak serio to jestem glodny. Ide cos zjesc.
Meat comes back to menu!!!
What about their legs?
:)))))))))))))

03.01.2005
22:15
smile
[25]

Gul'dan [ Konsul ]

A ja ide Rambo obejrzec ;]

03.01.2005
23:20
smile
[26]

Gul'dan [ Konsul ]

Nie spac, nie spać!

04.01.2005
00:55
[27]

FremenButcher [ Pretorianin ]

Gul'dan----->O mnie sie nie martw Mordorczyku, my Urukowie jestesmy bardzo odporni na zmeczenie.

PS.Widze ze macie tu orkow, ale zadnego Uruk-hai wiec ja zglaszam sie jako "Pierwszy Uruk Karczemny". W koncu czym bylby watek z Nazgulem bez zadnego uruka... hmmm?

04.01.2005
13:52
smile
[28]

Gul'dan [ Konsul ]

Racja tak samo niczym jest Karczma bez krasnoludków, Dziadka Mroza, Godzili itp :D

04.01.2005
14:40
[29]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

FremenButcher --> A gdzie ja napislam, ze stworzyles? :)
Gul'dan --> LOL ;P Wszyscy o to pytaja, a pzreciez jest we wstepniaku "Zaś niepozorna Cody pierwsza do walki i krwi picia."
;))
Aa i nikt nie wkelil hall of fame..No coz, zawsze sie tym zajmuje Crono ;))
HD --> No co? Zly jestes? Przecies od niedawna jestes w Nazgulu:)


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-04 14:40:12]

04.01.2005
14:46
smile
[30]

Gul'dan [ Konsul ]

Chcesz wypić ma krew. Mam sie bać ?? ;PP

04.01.2005
15:27
smile
[31]

cronotrigger [ Rape Me ]

Cody --> masz krwi :)
Gul'dan --> lol z tym pytaniem :) hehe....

04.01.2005
15:28
smile
[32]

cronotrigger [ Rape Me ]

Cody --> wiedzialem ze jak nie zaloze karczmy to bedzie cos zle :P
nastepna czasc ja zakladam :)

04.01.2005
15:32
smile
[33]

Gul'dan [ Konsul ]

Crono...-->No wiesz jestem tu niedawno, wiec nie wiem :D

04.01.2005
15:35
smile
[34]

cronotrigger [ Rape Me ]

Gul'dan --> :)

Cody -=-> mam jeszcze jedno drobne pytanko.. Skąd masz taki fajny stopień pogrubioną czcionką???

04.01.2005
15:40
[35]

HolyDeath [ Konsul ]

Cody------------> Nie jestem zly, pytam sie co jest zdrada, dla Nazgula. Bo mowisz, ze cronotrigger jest jednym z NIELICZNYCH, ktorzy pozostali wierni Nazgulowi.

Nigdy nie zabiegalem o laski i zaszczyty przy tym stole. ;)))
Okruchy z tego stolu zostawiam innym, tym ktorzy maja mniej godnosci nizli ja! :)))

Jestem sluga Imperatora i niczym wiecej, ty zas jestes po prostu niczym. - Z mrokow niepamieci powraca cien przeszlosci by zmienic przyszlosc. Tylko ci, ktorzy sa MU wierni moga powstrzymac Zlo.

04.01.2005
15:43
[36]

Gul'dan [ Konsul ]

Holy-->Mało ambitny jestes :P

04.01.2005
16:02
smile
[37]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Holy Death :::> Sługusem którego Imperatora...? Nie przypominam sobie, abym widział Cię na Arrakis ;oP

04.01.2005
16:02
[38]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Gul'dan --> Nieee;) Bie zabijam kolegow z Krczmy ;))
Crono --> Dobrze, dobrze ;)) nastepnego Ty zakladasz ;D
HD --> Nie w tym rzecz - Crono jest tu od poczatku Nazgula prawie, a jednak zostal, mimo, ze wiele osob sie wykruszylo. Co nie zmienia faktu, ze fajnie,ze Ty jestes:)

A co do stopnia, to nie wiem za co, ale moderatorzy jakies takie wyroznienia dawali i mi sie dostalo:) nie mam pojecia za co:P

04.01.2005
16:03
smile
[39]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Cody :::> Po prostu cienki zabójca z Ciebie, więc postanowili Cię pogrubić ;oPPPP

04.01.2005
16:04
smile
[40]

Gul'dan [ Konsul ]

X-Cody-->ufff...*ociera swoje spocone czoło*

04.01.2005
16:08
[41]

cronotrigger [ Rape Me ]

:) tja....
ide zaniesc lekcje...... a potemi tak bede gral w battle for middle earth ;)

04.01.2005
16:15
[42]

HolyDeath [ Konsul ]

Gul'dan ---------> Przynajmniej nie pcham sie tam do koryta i nie ide zaslepiony pycha do grobowca Lorda Sargerasa by zostac rozdartym za strzepki. - Przeklęta bezcelowa śmierć.

Cody ------> Aaaaaaaaaaa... chodzi ci o to "wykruszanie sie" tych, ktorzy byli od poczatku w tej karczmie. Trzeba bylo tak od razu!

Pauadyn -------> Na pewno nie twojemu! Wyskrobku Bene Geserit!

Bez Niego nie ma nic.

04.01.2005
16:21
smile
[43]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Po pierwsze, nie Pauadyn, tylko Paudyn.
Po drugie, nie "twojemu". tylko "twoim".

W sumie, to mi ulżyło...

04.01.2005
16:23
[44]

cronotrigger [ Rape Me ]

Imperatoró sie wam zachcialo :)

04.01.2005
16:30
[45]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Paudyn --> Znow kusisz Los? ;)) Latwo Ci tak mowic bo znasz moja zasade nie zabijania kolegow z Karczmy :>
HD --> A jak Ty zrozumielales?
Gul'dan --> :))

04.01.2005
17:10
[46]

FremenButcher [ Pretorianin ]

Cody---->A jaka krew lubisz najbardziej bo ja ludzka, chociaz bardziej gustuje w swiezym ludzkim miesie:D
Ta karczme chcialem wytlumaczyc bo cronotrigger na mnie naskarzyl, ale teraz to i jego wciagnelo:).

Paudyn---->Mosci krasnoludzie odcialbym ci leb jesli wystawalby choc troche ponad trawe(przepraszam nie moglem sie powstrzymac, niedawno film ogladalem:))

Gul'dan---->Oooo mordorski bracie! Probujac wsypac mnie ze jestem lasy na stanowisko udowodniles ze jestes szuja. Dawaj Grabe!!!

04.01.2005
17:11
smile
[47]

cronotrigger [ Rape Me ]

Wszystkiego Najlepszego dla Cody z okazji urodzin!!!
=)

FremenButcher --> a owszem wciągneło =)

04.01.2005
17:14
[48]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

FremenButcher --> Ludzka :) Od zabijania potworow jest Paudyn ;) Ja zabijam ludzi. A tak na marginesie, tez jestem z Mordoru ;) a konkrenie macie zaszczyt z Jedynym i Prwdziwym Rzecznikiem Saurona (w skrocie JiJPRS;)

A w dodatu mam dzis urodzinki:)

04.01.2005
17:14
[49]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Crono --> No walsne ;) hannon le :)))

04.01.2005
17:16
smile
[50]

cronotrigger [ Rape Me ]

mi wyszlo JiPRS ......szczegół ;)

04.01.2005
17:22
[51]

FremenButcher [ Pretorianin ]

Wszystkiego najlepszego!!!
Mam juz nawet prezent urodzinowy!
Crono dawaj reke!
Tylko podetne ci zyly spokojnie!
Wiem ze Cody nie pije krwi swojakow, ale chyba sie dla niej poswiecisz Crono, jako wieloletni.... hmr... hmr przyjaciel.
Truchlo zostawie sobie.
:))))))))))))))

04.01.2005
17:24
smile
[52]

cronotrigger [ Rape Me ]

hm hm..wiesz co... Cody na pewno nie zechce pic mojej krwi [niepewny wzrok Crona powędrował w stronę Cody].......mam nadzieje.... no w kazdym razie..eghmm

to dla ciebie Cody =)

04.01.2005
17:34
[53]

FremenButcher [ Pretorianin ]

Cody---->Chyba raczej Rzeczniczka(albo i rzezniczka:)), swoja droga dobrze ze powiedzialas bo we wstepniaku nie bylo i myslalem zes elfka:).
Mam nadzieje ze krasnalek sie nie obrazi(czyt. moj przedostatni, nie liczac tego post).

04.01.2005
17:37
smile
[54]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Taki ze mnie kransalnek. jak z Ciebie cesarz Chin... ;>

Cody :::> Wciąż ta sama wymówka. Widzę, że nigdy nie stoczymy tego pojedynku ;oP

04.01.2005
17:37
smile
[55]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

edit: krasnalek.

04.01.2005
17:44
[56]

FremenButcher [ Pretorianin ]

Cody---->Tak na marginesie to nie jestem z Mordoru tylko z Isengardu i na pytanie:
"WHO DO YOU SERVE?" odpowiadam "SARUMAN!!!"

Crono---->Tylko mi sie tutaj nie wykrecaj, a nawet jesli Cody nie chce to sam zglodnialem:).
Dobra Crono daruje ci zycie, nie zjem cie.
A nogi?!! Przeciez nie sa ci potrzebne!
:))))))))))

04.01.2005
17:46
smile
[57]

cronotrigger [ Rape Me ]

FremenButcher --> to ty raczej powinines by Uruk-hai

bo te orci sarumana to byli budowniczy,robole,inzynierowie i takie tam :)

co do nóg to myślę że mogą mi się jeszcze przydać :P

04.01.2005
17:50
[58]

FremenButcher [ Pretorianin ]

Paudyn---->Dobry pomysl stoczcie ten pojedynek!

PS. Przegranego zjadam!

04.01.2005
18:26
[59]

HolyDeath [ Konsul ]

Paudyn--------> Literowka, a ilu masz panow? Dwoch?

crono---------> Spal heretyka, zabij mutanta, oczyść niewiernego.

Zatem - oczyszcze Cie w ogniu!!! Burn baby, burn!


Cody-----------> Zrozumialem to tak: Sa jakies zachowania/czyny dla Nazgulowej braci zakazane, a odstepstwo od tej reguly karze sie wygnaniem z karczmy. :)))
Ale teraz juz wiem o co chodzilo.

Happy Birthday!!!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Od zabijania potworow jest Paudyn

W takim razie, czemu, jeszcze, (Paudyn) dycha? (Wiem, ze potwor potworowi oka nie wykole, ale...)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Taki ze mnie kransalnek. jak z Ciebie cesarz Chin...

W takim razie... Brzuchem w proch, gadzino! Jak smiesz mlec jezorem przed obliczem Syna Niebios?!
:)))
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
bo te orci sarumana to byli budowniczy,robole,inzynierowie i takie tam :)

Gdybym probowal zrozumiec autora tego zdania to bym zwariowal. Wyraz sie troche jasniej.
:DDD

04.01.2005
18:41
smile
[60]

Gul'dan [ Konsul ]

Holy Death-->ale widzisz, przynajmniej znalazłem sobie w zyciu jakis cel. Kit że umarłem, kit ze mnie nie ma, wazne ze w jakis dziwny sposób pisze tutaj:D

X-Cody-->:D

FremenButcher-->Szuja hmm ładnie brzmi. Graba!

04.01.2005
18:47
[61]

cronotrigger [ Rape Me ]

HD --> ja tam wszystko rozumiem :P mie wiem o co ci chodzi??

stwierdzam tylko że jedynymi orkami podleglymi sarumanowi ( bo w jego armii przeciez byly tylko uruk-haie) byly orki zatrudnione do pracy przy Orthanku czyli wytwarzaniu Uruków, ścinaniu drzew..i takim innym pracom...więc nie jest to nic szczytnego, w dodatku te orki strasznie przypominaly goblinki :P male karlowate z wielkimi uszami.

04.01.2005
18:49
[62]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Cody--->Wszystkiego kompanijnego:DDD

Ale się ten Nazgul rozpędził:) Ostatnimi czasy tak powoli posty przybywały a teraz kilkadziesiąt w jeden dzień, któżby pomyślał.

04.01.2005
18:50
smile
[63]

cronotrigger [ Rape Me ]

Pirix --> no a jak :)

04.01.2005
18:53
[64]

FremenButcher [ Pretorianin ]

Crono---->Przeciez od poczatku mowie zem Uruk, wiec nie wiem o co ci teraz biega.
Na pewno nie zmienisz zdania co do tych nog? A moze chociaz paluszek?
No dobra..., ale jak zmienisz zdanie to jestem do dyspozycji.

Gul'dan---->Hehe, nazywajac cie mordorskim bratem nie mialem na mysli ze tez jestem z Mordoru, ale wszystkich wprowadzilem w blad. Powinienem cie chyba nazwac mordorskim kuzynem:).
I tak drogi kuzynie doprowadzilismy do rozkwitu ten watek.

PS. I kto najdluzej nie spal:P

Paudyn--->Z tym krasnalkiem to tylko zartowalem, ale mi sie przypomnial cytat Eomera.
Jesli mi podpadniesz bede tak mowil:).
To ostrzezenie:).

04.01.2005
18:55
smile
[65]

Gul'dan [ Konsul ]

<-X-Cody--->Najlepisiejsego:D

Prix-->To wszystko moja zsługa. Wprowadziłem do Karczmy lekki powiew swiezosci:D

04.01.2005
18:58
smile
[66]

cronotrigger [ Rape Me ]

FremenButcher --> ja tam widzialem ze Ork..no ale niewazne :P

Ludzie! Kanibalizm nastał ... Bój się boga/bogini/bóstwa/pomniejszego bóśtwa (niepotrzebne skreślić)

Gul'dan --> niech ci bedzie :)

04.01.2005
19:00
[67]

FremenButcher [ Pretorianin ]

Aaaa zapomnialem kto w koncu wygral ten pojedynek Paudyn czy Cody?
Bo sie juz chyba dosc dlugo zmagaja.
Jesli wygra Cody to bede mial mniejsza porcje, a jesli Paudyn to moja porcja bedzie krwista:).
Przypominam ze w przypadku remisu zjadam oboje.

Glodny jestem, spieszcie sie, bo dzisiaj tylko salata jem zeby apetyt wzniecic!!!

04.01.2005
19:04
[68]

FremenButcher [ Pretorianin ]

Crono---->Jaki kanibalizm? Ty jestes czlowiekiem, a ja Urukiem, a zreszta gdym glodny to i moim kuzynem nie pogardze:).

Gul'dan--->No tak szuja:), teraz przypisuje sobie moje zaslugi:), dawaj grabe!(to ci ja odgryze)

04.01.2005
19:22
smile
[69]

cronotrigger [ Rape Me ]

FremenButcher --> toz to kanibalizm w czystej postaci.... zabijac ok. zjadac zwłoki nie.
=)

04.01.2005
19:23
smile
[70]

Gul'dan [ Konsul ]

A wą ;D

04.01.2005
19:30
smile
[71]

cronotrigger [ Rape Me ]

a wą ???

hem?? nie rozumiem zbytnio

04.01.2005
19:32
smile
[72]

Gul'dan [ Konsul ]

No bo to z przymrużonym okiem było :)

04.01.2005
19:37
[73]

Valturman [ Konsul ]

*Zdawać sie mogło że drzwi karczmy uchyliły, sie gdy przemknąl przez nie Cień wysokiego mężczyzny. Zasiadł nieopodal pieca dając znak karczmarzowi by przyniósł strawe i piwo. Dyskretnie rozglądał sie po lokalu*

04.01.2005
19:39
smile
[74]

cronotrigger [ Rape Me ]

jaki dyskretniak sie znalazl...

Skąd przybywasz...jakiej rasy jesteś ( bez zadnych uprzedzne) i co cie sprowadza w nasze goscinne progi

Łap piwo >>>

04.01.2005
19:40
smile
[75]

cronotrigger [ Rape Me ]

PS.

mamy piec??

04.01.2005
19:40
smile
[76]

Gul'dan [ Konsul ]

Valturman-->Co to ma znaczyć?;>Czyzbys chciał zaczac z nami "gawędożyć"? ;)

04.01.2005
19:41
smile
[77]

Gul'dan [ Konsul ]

crono-->mnie nie pytaj, ja tu nowy :>

04.01.2005
19:42
smile
[78]

cronotrigger [ Rape Me ]

Gul'dan --> w koncu znami gawędozysz ( jak to sam ująłeś) od poprzedniej czesci :)

widze ze grono sie rozrasta ;)

04.01.2005
19:43
[79]

Valturman [ Konsul ]

Witaj * spróbował piwa * hmm przednie :).
Zwykle mieszkam w Jaskini Bechemota, ale będąc strudzony podrużą szyld z nazgulem w Cieniach zobaczyłem i postanowiłem qwile wypocząć i jakowegoś trunku sie napic

04.01.2005
19:45
smile
[80]

Gul'dan [ Konsul ]

Hmmm, jaka piękna gwara :)

04.01.2005
19:47
smile
[81]

Gul'dan [ Konsul ]

A jednak znalazłem błąd. Ale oszczedze mu wypominania. W koncu nowy :)

04.01.2005
19:48
[82]

Valturman [ Konsul ]

jeśli klimat odpowiedni znajde to pewnikiem pokój na jakiś czas wynajme

04.01.2005
19:57
[83]

Valturman [ Konsul ]

Wiem że błedów robię wiele i mimo wieloletniej walki nie udaje mi się z tym wyrać, więc albo mi wybaczycie albo i nie, wtedy w dalsza droge się udam. Jeśli chcecie poznać skrócony mój życiorys zapraszam tutaj https://osada.heroes.net.pl/profil.php?userID=106.

04.01.2005
19:59
smile
[84]

cronotrigger [ Rape Me ]

a owszem.. Behemot się pisze przez samo h... ( ale ja sie perfidnie czepiam )

WitamY!... co do pokoi...to ja tu nawet swojego nie mam :)...ale mamy wolną piwnicę tudzież miejsce pod ladą :) (joke)

piwo jest warzone przeze mnie :)... ( nie pytajcie się czy mam jakiś mały browar w piwnicy, do którego wchodzi się po odsunięciu 4 beczek ze śledziami i zapukaniu w północną ściane, bo i tak wam nie zdradzę tej tajemnicy)

04.01.2005
20:01
smile
[85]

cronotrigger [ Rape Me ]

oczywiście ze ci wybaczamy..ja popełniam wiele więcej błędów (czasami)...przepracowanie szkołą :P..

04.01.2005
20:04
[86]

Valturman [ Konsul ]

spoko wystarczy mi dobry piec za który beędę mógł wleźć:)
znalazłem swój cały bios, on powie wszystko o mojej postaci https://osada.heroes.net.pl/story.php?nr=197

04.01.2005
20:07
smile
[87]

cronotrigger [ Rape Me ]

Mahakam Mahakam hmmm... cos mi sie kojarzy z Wiedzminem czy jestem na dobrym tropie??

zauwazylem tez Planetę Namek ( Dragon Ball )
ciekawe..... =)

04.01.2005
20:33
[88]

Valturman [ Konsul ]

w swoim biosie upchnąłem wiele książek i filmów, które miały jakiś wpływ na moją psyche, ale wiedźmina pominąłem. Głównie oparłem sie na sadze Amberu i kreuję postać maga chaosu

04.01.2005
20:42
[89]

cronotrigger [ Rape Me ]

hmmm to skąd sie tam Mahakam wziął bo mi się kojarzy z krasnoludzkimi zbrojami/toporami Mahakamskimi..... W ogóle z tamtąd pochodziły krasnoludy i ich kopalnie... hmmm

04.01.2005
20:50
[90]

Valturman [ Konsul ]

No to mi zabiłeś ćwieka:) źródłosłów zaporzyczyłem z biosu innego mieszkańca osady, zawsze kojażyłem go ze światem M&M i nie doszukiwałem się pochodzenia:). Żeś od razu najsłabszy punkt wybadał :)* łyknął z kufla i roześmiał się *

04.01.2005
20:51
[91]

HolyDeath [ Konsul ]

cronotrigger-----------> Oczywiscie, ze mamy piec! Sprzedal Ci go ten Zyd. Nie pamietasz? Sam kupowales u niego ten zlom!

Valturman-----> *HD przyglada sie przybyszowi* Nie wyglada dobrze - wskazal na plamy krwi. - Musial na cos sie natknac na drodze. Albo cos go znalazlo...
Myslalem, ze drogi sa bezpieczne, ale w swietle tych ostatnich problemow, nie zdziwie sie jak ujrze Tych Szarych wyrzynajacych straz miejska.
Tu tez trzeba uwazac, nierozwazne jest wpychac nos nie tam gdzie nie trzeba.
Nierozwanie powiedziane slowko i, jak to nazywaja "warmongering" karze sie dlugim przebywaniem w Polnocnej Wiezy - postrachu calej okolicy.
Dla Twej wiadomosci, - nikt z tamtad nie wyszedl. Nie zebym straszyl...
Nasz barman, cronotrigger, co prawda ma calkiem niezle piwo. Ale nikt tak naprawde nie wie czym sie zajmuje by dorabiac te pare nedznych groszy.
Karczma zatrudnia tych krasnoludzkich "wykidajllow", sa smiertelnie grozni ale drodzy i wlewaja w siebie hektolitry piwa, dla tego utrzymuje sie tu mala "fabryczke" tego trunku.
A mowia, ze zbojcy juz nie rabuja na drogach...
Sam musialem ubic 3, sadzac z wygladu, Easterlingow. W tych stronach nie widziano ich od lat!
Cos sie szykuje ale po ploteczki i wiadomosci udaj sie lepiej do naszego nekromanty - Gul'dana.
Nie ma takiej mocy, co prawda, jak kiedys ale umie wrozyc (z fusow), przewidywac przyszlosc no... i pedzic szajbimber. (Oczywiscie placi klient!)
Cody jest platnym zabojca, i naszym hersztem!
Paudyn jest przywodca tych pijakow-wykidajllow, nie wiem co on tu robi! Niektorzy sadza, ze nalezal kiedys do bractwa Arjanitow - handlarzy niewolnikami.
Pirix zas... jest prawa reka Cody! Nie zadzieraj z nim - jego moc jest ogromna a glos: zabojczy.
Ale co ja tam bede patrzyl w cudze kartoteki! Sam jestem co prawda zolnierzem w sluzbie Wiecznego Imperatora, ale sciganiem "heretykow, mutantow i orkow" zajmuje sie na sluzbie, ale wchodzac do wnetrza karczmy nie jestem juz na sluzbie. :)))

04.01.2005
20:55
[92]

cronotrigger [ Rape Me ]

Wiedźmina troche znam =)

i coś potwierdzającego.. orintacja w świecei Wiedźmina

5. Masyw Mahakam - Ogromne góry, będące siedliskiem wielu zwierząt, od zajęcy poprzez wilki i rysie, na niedźwiedziach kończąc. Mieszka tu też zielarz, który z chęcią nauczy nas trudnej sztuki rozpoznawania ziół. W pobliżu przepaści mają swoją jaskinie ohydne Vrany, a za przepaścią znajduje się brama do twierdzy krasnoludzkiej.

6. Twierdza Mahakam - Wykuta w skale siedziba krasnoludów, jest często odwiedzana przez podróżników. Tutaj można znaleźć sklep, bank, skup skór, gildie podróżników, pocztę, bibliotekę oraz kilka karczm. Na południe od poczty znajduje się kowal oraz mają tam swą siedzibę jedna z gildii rasowych - Krasnoludy Mahakamu. Można także zjechać windą do korytarzy gnomów, gdzie znajdziemy kowala, pocztę, sklep, karczmę oraz siedzibę gildii rasowej gnomów. Natomiast w mrocznych korytarzach pod twierdzą spotkać możemy takie potwory jak berbegazi, gobliny, koboldy oraz najgroźniejsze z nich wszystkich trolle.

04.01.2005
20:58
[93]

cronotrigger [ Rape Me ]

oczywiscie to jest przewodnik po jakiejs tam grze.... PRG zapewne
..ale
caly swiat jest wiernie odwzorowany na świecei A.Sapkowskiego ;)

04.01.2005
21:01
smile
[94]

cronotrigger [ Rape Me ]

edit: nie PRG (broń boże/bogini/bóstwo/pomniejsze bóstwo (niepotrzebne skreślić) PGR), ale RPG


:)
kto sie polapie w tych nawiasach?

04.01.2005
21:04
[95]

Valturman [ Konsul ]

*dotknął poplamionego krwią kołnierza "ki diabeł mi swoją juche zostawił - pomyślał* wybaczcie * przywołał Logrus, a jego postać stała się troche nieostra. Po chwili jednak wrażenie to minęło , a na jego płaszczu nie było śladu krwi*

04.01.2005
21:04
[96]

FremenButcher [ Pretorianin ]

Barman!!! Pieczona noga cronotriggera, dwa razy prosze!!!(Tylko nie mow ze wyszly:))
Gdzie sa Paudyn i Cody? No nie uciekli! Teraz juz im daruje bo sie najadlem!

No i po co wam piec, kominek juz nie wystarczy.
Hmm nowy gosc!

Ohh krwawi! WOLAC CODY!!!!!!!
cronotrigger---->gdzie sie reszta podziala bo nudno sie ostatnio zrobilo.

Valtruman---->Drogi gosciu! Przebyles dluga droge! Niestety twa podroz zakonczy sie tutaj!!!
Spokojnie tylko zartowalem:), dobra nie ma co pisac bo nikogo teraz nie ma.

04.01.2005
21:07
smile
[97]

cronotrigger [ Rape Me ]

FremenButcher -->

1. owszem jest kilka osób nawet z tobą 4 ( albo 3.. jesli masz z HD wspólnego kompa )
2. ja jestem barmanem, a w menu nie mamy takiego dania jak moje nogi
3. to tak dla podpuchy

04.01.2005
21:09
[98]

Valturman [ Konsul ]

no to teraz już wiem gdzie sie ocknąłem :)
wielkie dzięki za wyjaśnienie :)
opłacało sie zawitać w wasze progi :)

04.01.2005
21:11
smile
[99]

cronotrigger [ Rape Me ]

Valturmna --> służę pomocą.... widocznie cię do innego świata teleportowało :P

04.01.2005
21:14
[100]

Valturman [ Konsul ]

o tak Cienie są bardzo rozległe i przemieżając je w różne światy można trafić

04.01.2005
21:17
smile
[101]

cronotrigger [ Rape Me ]

:) no własnie nasza karczma istnieje w różnych wszechswiatach w róznych miejscach, pojawia sie tylko dla tych którzy chca ją ujrzec i sa tego godni :P (sam to wymyslilem), a więc zjawia sie w odp. miejscu, wedlug przeznaczenia :)

04.01.2005
21:20
smile
[102]

cronotrigger [ Rape Me ]

hmmm wiecie co... założę nową część :)

04.01.2005
21:23
[103]

Valturman [ Konsul ]

na czas przeprowadzki przyjął postać świerszcza i zniknął na piecem

04.01.2005
21:24
[104]

cronotrigger [ Rape Me ]

i oto ona:::

Podążajcie za tym panem (obojętnie kim on był)>>>

05.01.2005
00:24
smile
[105]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ech, jak zwykle czegoś nie doczytałem...

Cody :::::> Najlepszego. Oby czas na obczyźnie zleciał Ci szybko, a rozdarcie nie było zbyt bolesne. Zresztą niedługo zapewne przejdę przez to samo ;o) Mimo, że jesteś zabójczynią, to jednak kobietą, więc podarunkiem, mam nadzieję, nie pogardzisz ;o) :::::>

Holy :::> Przywódca krasnoludzkich wykidajłów...? No w sumie... Ten Który Jest W Wielu Miejscach Na Raz musi się przecież jakoś kamuflować w świecie Tolkiena ;o)

Fremenie-Rzeźniku :::> Miło, że zająłeś się nogą cronno. Na "zabójczą" strawę nie licz ;oP

cronno :::> Doskonały opis miejsca mojego zamieszkania. Miejsce odludne, tajemnicze i ponure... czyli to co lubię, w przeciwieństwie do zgiełku i tłumu. Co za ironia losu, że kocham mieszkać w mieście... na swój sposób, podbnie jak odludzie, zapewnia anonimowość i to może nawet na wiekszą skalę... przynajmniej nikt nie wściubia nosa w nie swoje sprawy, a na odludzie ciekawscy zawsze mogą się przywlec ;o)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.