GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kolęda w Pascalu -_-''

03.01.2005
14:39
[1]

qwertyyyy [ Pretorianin ]

Kolęda w Pascalu -_-''

Bleh... Na środę mam zrobić w Pascalu pracę, która wygeneruje mi jakąś kolędę, a dodatkowo doda tekst przy każdym tonie. Jesli komus chce się to robić, niech mi przyśle prace na [email protected] lub napisze procedurkę i wklei tu jako post... lub chociaż prześle link do strony, która mi pomoże.

Ostatecznie, powiedzcie jaką procedurę muszę napisać, żeby otrzymać jakieś tony? (doremifasolasido). I co mam wpisać, żeby generowało mi napisy do kolędy.

Odpowiedzcie chociaż na dwa ostatniepytania. prooooooooooooooooooooszę ^^

03.01.2005
14:51
smile
[2]

qwertyyyy [ Pretorianin ]

^up^... noo...? Ktoś przecież musi być pascalomaniakiem, który mi pomoże... ;>

03.01.2005
14:58
smile
[3]

Co to za utwór ? [ Pretorianin ]

Nie chcę być niemiły, ale chyba raczej nikt Ci nie odpowie. Każdy chciałby mieć wszystko podane na tacy. Musisz sam dojść do tego, jak to zrobić. Proponuje www.google.pl ;] Jeszcze raz bez urazy. Pozdrawiam.

03.01.2005
15:01
smile
[4]

qwertyyyy [ Pretorianin ]

Blah blah blah... :P

03.01.2005
15:06
smile
[5]

Co to za utwór ? [ Pretorianin ]

No co blah blah blah. A tak wogule to zadanie to tylko ty masz zrobić, czy cała klasa (zakładam, że to liceum) ? Jeżeli tak to jest to po prostu nieuczciwe. Inni będą sie męczyć, a ty siedział na krześle i pierdział w fotel ;] Taaa, całą pracę jeszcze przesłać może ? Wiesz, że w ten sposób niczego sie nie nauczysz ? Do wiedzy trzeba dojść samemu ;]

03.01.2005
15:13
[6]

Vein [ Sannin ]

bla bla bla... mozna wygenerowac ton na beeperze systemowym... daje sie odpowiednia czestotliwosc i tyle... teraz nie pamietam jak to szlo (proste, ton jest traktowany jak zwykly znak) poszukaj na 4programmers.net bo ja sie speisze na korki z matmy.. jak wroce to cos shreibne...

03.01.2005
15:26
[7]

Mobii [ Tuningowiec ]

program kolenda;

var
user : file;
melodia : sound;
slowa : string;

begin
assign(user,c:\kolenda.txt);
restet(user);
if user = melodia then user := true
else user := false;
if user = false then write('dostales laczka') else write('miales fuxa');
if melodia + tekst = true then write('nie wiem jak ci sie to udalo :P');
close(user);
end.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.