GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Podłączam głosniki :D

03.01.2005
13:50
smile
[1]

bukers [ Konsul ]

Podłączam głosniki :D

Otóz kolega mi przyniósł te zestawy jakies mam 5 mini głosniczkó i do tego subofer [czy jakos tak ;P] I problem w tym, z eto wszystko ma 3 kableki które wchodza do karty dzwiekowej!! Ja mam karte zintegrowana na plycie głównej asus A7N8X NF2 LAN [5 kanałowa] i ona ma tylko 3 wejscia z tym że pod jedne mam słuchawki pod drugi mikrofon, a ten 3 nie weim do czego jest :D czy da sie to jakos wsystko podlaczyc!? :D

03.01.2005
13:55
[2]

Father Michael [ Padre ]

Zapewnie nie jest do końca tak jak piszesz tylko masz trzy wejścia / wyjścia pod sobą, natomiast obok powinieneś mieć jeszcze dwa, ułożone w poziomie. Poszukaj dokładnie.

03.01.2005
13:58
[3]

Father Michael [ Padre ]

Popatrz na zdjęcie ->

Trzy złącza, o których mówisz są całkiem po lewej stronie. Kolejne dwa powinny być pod złączem LPT.

03.01.2005
13:59
[4]

bukers [ Konsul ]

eheh macie racje panowie :D

03.01.2005
14:02
smile
[5]

Father Michael [ Padre ]

bukers -> no widzisz :)

BTW: Ja nie jestem Trójca Najświętsza coby do mnie w liczbie mnogiej mówic :D

03.01.2005
14:07
smile
[6]

bukers [ Konsul ]

hehhe zobaczylem dwa posty nie spojrzalem na nicki :D
cos ma ze wzrokiem tego złacza to tez nie wiem jak nie widzialem :/

03.01.2005
14:33
smile
[7]

Mr.Dziabol [ Konsul ]

Mimo że może i pasuje, radzę kupić soundblastera. Trochę kosztuje, ale jest duzo lepszy efekt.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.