
bukers [ Konsul ]
Podłączam głosniki :D
Otóz kolega mi przyniósł te zestawy jakies mam 5 mini głosniczkó i do tego subofer [czy jakos tak ;P] I problem w tym, z eto wszystko ma 3 kableki które wchodza do karty dzwiekowej!! Ja mam karte zintegrowana na plycie głównej asus A7N8X NF2 LAN [5 kanałowa] i ona ma tylko 3 wejscia z tym że pod jedne mam słuchawki pod drugi mikrofon, a ten 3 nie weim do czego jest :D czy da sie to jakos wsystko podlaczyc!? :D
Father Michael [ Padre ]
Zapewnie nie jest do końca tak jak piszesz tylko masz trzy wejścia / wyjścia pod sobą, natomiast obok powinieneś mieć jeszcze dwa, ułożone w poziomie. Poszukaj dokładnie.
Father Michael [ Padre ]
Popatrz na zdjęcie ->
Trzy złącza, o których mówisz są całkiem po lewej stronie. Kolejne dwa powinny być pod złączem LPT.
bukers [ Konsul ]
eheh macie racje panowie :D

Father Michael [ Padre ]
bukers -> no widzisz :)
BTW: Ja nie jestem Trójca Najświętsza coby do mnie w liczbie mnogiej mówic :D

bukers [ Konsul ]
hehhe zobaczylem dwa posty nie spojrzalem na nicki :D
cos ma ze wzrokiem tego złacza to tez nie wiem jak nie widzialem :/

Mr.Dziabol [ Konsul ]
Mimo że może i pasuje, radzę kupić soundblastera. Trochę kosztuje, ale jest duzo lepszy efekt.