GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jutro i pojutrze egzaminy próbne :/

03.01.2005
13:40
smile
[1]

pasta007 [ Centurion ]

Jutro i pojutrze egzaminy próbne :/

Uczycie się jakoś na nie??A moze macie jusz je i wiecie jak będą wygladały :D:D

03.01.2005
14:03
smile
[2]

Anarki [ Demon zła ]

nie narzekaj :) to dopiero próbne ;) nie masz sie czym martwic ;) ja mam za rok te testy ;) dopiero 2 klasa gimnazjum jestem :) ale uczcie sie uczcie ;) nauka to do potegi klucz ;D hehe... jak bedziecie mieli te testy probne powiedzcie co na nich było...:) pozdrawiam i zycze wszystkim piszącym powodzenia! :)

03.01.2005
14:16
smile
[3]

S1KoR© [ alkoholik ]

ja tam maturke probna zaczynam w czwartek dopiero...i nie ucze sie bo to nie ma sensu...chce sprawdzic tylko na ile teraz wiem i ile jeszcze musze sie poduczyc zeby na normalnej maturce zdac perfect ;]...wiec mysle ze nie ma sie czym jeszcze sztresowac ...

03.01.2005
14:21
[4]

Mago8 [ Pretorianin ]

-->S1KoR©
Tak samo zrobiłem rok temu. Ogulnie to moim zdaniem matura nie jest trudna jeśli sie zbytnio nie migałeś od nauki, ale uważaj bo czas szybko leci

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.