
Father Michael [ Padre ]
Ddw Cwtwwszdnk. I ukraść wątek przed Strangerem ;P - 229
Siara! I wszystko jasne! :D
PS. Dziś z powodu braku towaru na rynku zaproponować mogę jedynie obwisłe i pryszczate piersi 80-latki. No ale jak ktoś chce to niech łapie.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-03 13:42:59]

Silver Fox [ spamer ]
ZPZPPFM walczy!
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-03 13:27:42]
Silver Fox [ spamer ]
:D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-03 13:42:56]

zarith [ ]
Kuzi2 [ akaDoktor ]
3ci :P

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Za mlody jestes na piersi
Silver Fox [ spamer ]
Stranger --> ZPZPPFM walczy :P
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-03 13:44:07]
Kuzi2 [ akaDoktor ]
buehehe :P

Father Michael [ Padre ]
A wiecie co... zedytuje pare rzeczy :)

Silver Fox [ spamer ]
Nie zauważyłem że to Stranger powiedział :D
Ale Conroy powiedział
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-03 13:44:40]

Dogon [ Generaďż˝ ]
jej..jakie dramtyczne posunięcia tu widze -urwany wątek przed 200 postem..hmm po prostu dramat ...i to wszystko dla piersi ;))
AnnataR [ Salon des Refusés ]
Jezeli dobrze przeczytalem w pewnym fascynujacym watku (dotyczacym kategorii Premium, swoja droga) to zdaje sie, ze Mentor12 i Silver Fox to ten sam sfrustrowany nastolatek, si?
Zebym wiedzial czyich postow nie czytac :-)
Orlando [ Reservoir Dog ]
Cześć dziewczyny!!

Father Michael [ Padre ]
AnnataR -> Jak to "wiedział"? To ja myślałem, że Ty kobietą jesteś :D

Kuzi2 [ akaDoktor ]
AnnataR- :D

AnnataR [ Salon des Refusés ]
Padre --> nastepny :-) Z Tolkiena ta ksywke zaczerpnalem..

piokos [ ]
Padre -> Ty to chyba dawno baby nie widziałeś, co?

Father Michael [ Padre ]
piokos -> nie bo policja je nam rozgania sprzed kościoła :D

Kuzi2 [ akaDoktor ]
Buehehe :P Kiedys tez sie mnie pytali o moja plec :P Na szczescie teraz nikt sie nie myli ;P

piokos [ ]
strasznie wyczerpuje pisanie w dwóch DDW
Padre -> to Ty grałeś w ''13-tym posterunku'' tego księdza :D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-03 14:13:11]

Silver Fox [ spamer ]
Więc piszmy tu :D

Father Michael [ Padre ]
piokos -> nie wiem, bzdetów nie oglądam :)

Silver Fox [ spamer ]
up :)

EwUnIa_kR [ Legend ]
wstałam

piokos [ ]
a o co się przewróciłaś?
EwUnIa_kR [ Legend ]
tak...gdzieś o 4 rano...

piokos [ ]
to musiał być duuuży zegar :)
EwUnIa_kR [ Legend ]
:)
jeeezzz...jaka )(*&^%# pustka w głowie...wogóle ni ejarzę o co &^%^%$ chodzi.wszyscy coś robią,czymś się zajmująa ja się czuję jakby mnie nie było...jak w jakimś *&^% matrixie...

piokos [ ]
Padre => prześlij mi mp3-kę DM - "Enjoy the silence '04". Wiem, że masz: Szczególnie lubię Mike Oldfielda, Depeche Mode,

Father Michael [ Padre ]
piokos -> ano prześlę tylko podaj mi szybko jakiś program do ripowania (z linkiem) bo mi się szukać nie chcę :)

Szenk [ Master of Blaster ]
poniedziałek - błeeee
praca - błeeee
do wypłaty daleko - błeeee
ciemno, zimno, do domu daleko - błeeee

Father Michael [ Padre ]
O Szenk wrócił :)

Szenk [ Master of Blaster ]
Ano wrócił - ale humoru nie ma, oj nie ma :/

piokos [ ]
Padre => no chyba ten będzie wystarczająco dobry.
A jakość to 192 kbps styknie :), albo VBR (112-320 kbps)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-03 15:28:05]

Father Michael [ Padre ]
Spoko, kuzym miał w MP3, ja mam tylko Audio CD. Już wysyłam :)

piokos [ ]
na interię do 10MB :)
thank you from mountain :D
Father Michael [ Padre ]
Mam nadzieję, że na O2 też dojdzie bo wysyłam w jednym kawałku (około 6 mega).

piokos [ ]
niech się mortan martwi :P.
ale tam jest chyba 20MB, no to się nie zmartwi :)

gofer [ ]
jakiś senny ten dzień...

Father Michael [ Padre ]
Ależ to się wlecze :|

mortan_battlehammer [ Legend ]
Padre -- > Dzieki kochany jestes :* doszło wlasnie
pikos --> Ja sie nie martwie, mam dobra skrzynke ;)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-03 15:50:48]

Father Michael [ Padre ]
piokos -> a do Ciebie doszlo?

piokos [ ]
szmerek - bajerek
full wypas
wypęczakowana wersja :)
doszło :), THX

WolverineX [ Senator ]
20 minut temu wrocilem juz i jem obiadek :)

Hellcat [ Legend ]
*rozmowa kontrolowana* :D
Smacznego tam :D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-03 17:28:25]

matisf [ X ]
yellow
Torn [ Merces Letifer ]
gofer - dokładnie, mnie nic się nie chce... ja nie wiem jak ja jutro wstanę na wykłady :(
(może nie wstanę, ale o ciiiii, to tajemnica :P)

Szenk [ Master of Blaster ]
Mnie się kurde, też nie chce pracować, a siedzę i pracuję i nie narzek...
O RAANYYYY, JAK MNIE SIĘ NIE CHCEEEEE :/
Pograłbym se, poczytał, pooglądał, posłuchał - tyle ciekawych rzeczy można robić, a tymczasem tyle życia człowiekowi praca zabiera :/

Silver Fox [ spamer ]
up

PaWeLoS [ ]
Witam wszystkich!
Ja tam się skończyłem uczyć na sprawdzian z bioli i mogę sobie pograć/poczytać/pooglądać/posłuchać:).

mortan_battlehammer [ Legend ]
Bardzo prosze o niedolowanie Szenka, tez bym sobie poleniuchowal ale musze na jutro jakis głupi projekt zrobic :)

PaWeLoS [ ]
mortan---> czy ja kogoś dołuję?:p

WolverineX [ Senator ]
Troche zdzenmolem sie :) i zdarzylem akurat na kolacje :)
*mniam* dzis hotdogi :)

PaWeLoS [ ]
idę chyba sobie kupić gorky02, bo nie mam w co grać... dobre to je?
wolverine---> ty, ty (...):) musisz tyle jeść?
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-03 19:31:06]

Silver Fox [ spamer ]
WolverineX ---> U mnie dziś hamburgery
Właśnie się dowiedziałem że nowego Painkillera wygrałem
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-03 19:31:59]

WolverineX [ Senator ]
Fox hamburgery mialem wczoraj :)
Pawelos ->no wiesz stare misie potrzebuja zima duzo jedzenia :)

PaWeLoS [ ]
mentor---> co się cieszysz? i tak masz raka:p
wolverine---> tak myślałem:)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-03 19:35:36]
Silver Fox [ spamer ]
PaWeLoS -> ?

Szenk [ Master of Blaster ]
Właśnie, mortan słusznie prawi - prosze mnie nie dołować, bo jak nie, to... będę zdołowany :)

Silver Fox [ spamer ]
WolverineX ------------------------------------------------------------------>

PaWeLoS [ ]
<---mentor

WolverineX [ Senator ]
mentor--->kuszace :)

tigerkb [ Konsul ]
i ja się do piszę do tej intelektualnej rozmowy na temat powstania świata ;P

Father Michael [ Padre ]
piokos -> podoba się Enjoy the Silence? :)

piokos [ ]
tak, ale to nie jest (chyba) ta wersja z animowanego klipu, co w TV puszczają?

Silver Fox [ spamer ]
dupa
Orlando [ Reservoir Dog ]
cie boli

gofer [ ]
Niech ten dzień się już skończy...i niech ten semestr też się już skończy...

PaWeLoS [ ]
ta, a najlepiej to niech już się ten rok szkolny skończy...
Torn [ Merces Letifer ]
Padre - pierdzi Ci dalej karta? bo jeszcze coś znalazłem co może pomóc...

WolverineX [ Senator ]
fiku miku...gowno na patyku
Torn [ Merces Letifer ]
WolverineX - jadłes kredę w szkole ?

gofer [ ]
Wolve...poziom Twoich wypowiedzi wprost poraża...idę spać...

matisf [ X ]
mortan -> lec z pomoca! :D
nie moge *lezy na ziemi i kwiczy*
nie ma juz szybko znikl :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-03 22:19:05]

Father Michael [ Padre ]
Torn -> no słucham :)
matisf [ X ]
padre -> uziem ten komp w konco :)
Father Michael [ Padre ]
matisf -> uziemione

matisf [ X ]
wycisz jeszcze Cd-in i mikrofon, a jak to nie pomoze to.. no coz :)

Father Michael [ Padre ]
matisf -> wyciszone :)

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Szenk ---->> Jeezzzzz obiboku jeden gdybys pracował z takim zapałem z jakim marudzisz to by dobrze było :D
Padre ----->> a z czym mas problem? znowu z wentylatorem :P
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-03 22:25:54]
Torn [ Merces Letifer ]
Padre - wejdź do BIOSu - zerknij na ustawienie PCI Latency - możliwe, że jest za mało ustawione. >Zwiększ!
:-)
[patent by Torn® - change&pray]
y0 SS ;-)

matisf [ X ]
przerypane teraz to tylko sie powiesic na kablu od głosnikow :)

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
matisf ---->> po pierwsze za krótki po drugie za mało wytrzymały ;). Od monitora wydaje sie odpowiedni :)
Torn yoo :)

Father Michael [ Padre ]
Torn -> no sprobuje, tak do 64 zwieksze :)

Father Michael [ Padre ]
Storm Shadow -> za krotki i za gruby, nie uwiaze petli

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Padre ---->> ty masz same problemy z tym kompem, moze odnosisz sie do niego w wulgarny sposób? Wiesz komputer wbrew wszystkiemu to jak kobieta :), a nawet gorzej nieraz :), trzeba delikatnie, czule a jak nie to przywlić ;)
To ten od myszki bedzie dobry :P

Father Michael [ Padre ]
Storm Shadow -> do myszki nie ma kabla
Cos dziwnego, nie moge ustawic Latency na ASUS A7N8X Deluxe :|
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-03 22:40:44]
Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
A nie masz trybu manual przypadkiem? Po przestawieniu na manual, powinno sie menu pojawić. A jak nie to nie ma.
Czyli inaczej masz myszkę hi-tech :)

Father Michael [ Padre ]
Storm Shadow -> jak wybiore manual to moge conajwyzej IRQ pozmieniac :)
Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
No to lipa. Czyli wykrywa automatycznie, chyba ze masz mozliwośc podkrecania z poziomu biosa i jest np. tryb turbo wtedy moze sam podreci. W sumie to skromny jest ten bios skoro to wersja płyty Delux.

Father Michael [ Padre ]
To do dupy :(
edit: update'łem BIOSa i już mogę edytować PCI Latency. Ustawione jest teraz na 64, sam nie wiem czy porywać się na 128.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-03 23:31:22]

piokos [ ]
Śpią już te wszystkie mentory i silver foxy. można pogadać
WolverineX [ Senator ]
ja nie spie :P.
a oczym chcesz pogadac ???
moze ja zaczne.
zna ktos jakis link z ktorego sciagne sobie programy do grafiki 3d ?? najnowsze z c.rackami,
keygenem
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-04 00:29:34]

piokos [ ]
zbanować pirata!!!
Wolverine => ty jesteś naprawdę taki głupi czy tylko udajesz?
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-04 00:32:18]
EwUnIa_kR [ Legend ]
*podgląda*

Father Michael [ Padre ]
piokos -> no ale ja tu nadal jestem :)

WolverineX [ Senator ]
Pierw chcesz porozmawiac oczym Piokos a teraz nie . dziwny z ciebie czlek :)
PS. ja nie musze prosic nikogo o programy,gry,filmy,muzyke. zam to znajduje i sciagam.
PS.2. nie jestem taki zly pirat jak myslisz.
ostatno kupilem takie oto orginalne gry:
Sacred
Half-Life 2
Gorku Zero 2
Painkiller
Painkiller: BOOH
Zamówiłem dzis Unreal Tournament 2004 wersje DVD :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-04 00:48:21]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
ja już się gubię piraci polują na piratów, czy jak ...
WolverineX [ Senator ]
O Co Ci Chodzi ?

WolverineX [ Senator ]
Pytanie do Nowe Mentora12...
Silver Fox jak ty to robisz ze masz 110 postow dziennie ??? gdzie ty je piszesz ??? tez tak bym chcial :)

WolverineX [ Senator ]
Dobranoc Moji Drodzy. Ide spac.
do zobaczenia rano.
PAPA
*całusek dla każdego kto sie wpisze po mnie*

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
języczek w ucho?

Father Michael [ Padre ]
Nie spać! Zwiedzać!
EwUnIa_kR [ Legend ]
kurrrrrr......całą noc lało i dalej leje......

Szenk [ Master of Blaster ]
SS ---> Bo mnie wkurza, że przeszło jedną trzecią życia człowiek marnuje na takie "robienie na siłę", aby miał tylko co do michy włożyć. A życie przecieka przez palce i każda godzina zbliża nas do ostatecznego końca :/

WolverineX [ Senator ]
Z prochy powstales i wproch sie obrucisz.
DZiendobry ale mam hujowa pogode. pada,pada,pada,pada,pada,pada,pada,pada,pada,pada,pada,pada,pada....jest mokro,jest mokro, jest mokro, jest mokro, jest mokro....do dupy z tym. a wczoraj wieczorem padal jeszcze snieg.
ciagle wieje,ciahle wieje,ciagle wieje....wiatr
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-04 10:08:22]
WolverineX [ Senator ]
nadal pada ,jest mokro,zimno ale musze sie zbierac do szkulki

PaWeLoS [ ]
co tu tak cicho?

Father Michael [ Padre ]
WolverineX makiem zasiał.

WolverineX [ Senator ]
kurcza wroculem juz :)
ale widze ze reszta nadal wszkole :)

PaWeLoS [ ]
wolverine---> do jakiej szkoły ty chodzisz, że masz 3 lekcje?:)
padre---> hehe:)

WolverineX [ Senator ]
Pawelos --> do LO :)

PaWeLoS [ ]
hmm... to ciekawe, ciekawe:)

mortan_battlehammer [ Legend ]
Podły wieczor draństwu

gofer [ ]
Czy dzisiaj wszyscy się zmówili, żeby jak najbardziej wytrącić mnie z równowagi, żeby nie powiedzieć - potężnie mnie zdenerwować? Idę się położyć, bo zaraz kogoś rozniosę...

Silver Fox [ spamer ]
Dzień dobry wieczór :)

WolverineX [ Senator ]
STFU

matisf [ X ]
STFU -> ?
Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Szenk ---->> ano teraz dobrze prawisz bracie.
PS. ------->> check it out :)

Silver Fox [ spamer ]
<---- Storm Shadow

WolverineX [ Senator ]
STFU matisf
WolverineX [ Senator ]
Up
WolverineX [ Senator ]
pod upada troche.

piokos [ ]
Padre => to nie jest ta mp3ka którą chciałem, przysłałeś mi "Enjoy the silence" a ja chciałem "Enjoy the silence 04" z albumu "Remixes 81>04". Nie masz może tej nowej wersji???
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-04 16:24:38]

Szenk [ Master of Blaster ]
gofer ---> Podeślij nam adresy tych drani, to ich zasypiemy spamem, podeślemy im trojany, dwojany, a może nawet i czworany :)
SS ---> To, że słusznie prawię, nie zmienia - niestety - faktu :)

Father Michael [ Padre ]
piokos -> na Remixes trzeba trochę poczekać bo jest limitowany, trudny do zdobycia (wersja mniej oficjalna: dopiero się ściąga) :)
WolverineX [ Senator ]
jak chcesz to ja mam:
talla 2 xlc - can you feel the silence

Father Michael [ Padre ]
aha, na Remixes są dwa "Enjoy...", ale pewnie chodzi Ci o Remixa Linkin Park.
Jak będziesz grzeczny to skombinuję tą konkretną piosenkę nieco wcześniej :)

piokos [ ]
Szenk, Padre => :D
Wolve => no, thx.
Padre => konkretnie to Shinoda ją mixował :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-04 16:36:28]

Father Michael [ Padre ]
piokos -> to jak BARDZO ŁADNIE poprosisz to dostaniesz za parę minut :)
WolverineX [ Senator ]
na kolanach popros ,

piokos [ ]
to mój ulubiony ksiądz :)
*ładnie się uśmiecha*

Father Michael [ Padre ]
piokos -> niespecjalnie się starasz :)

piokos [ ]
Jest podobny do Ciebie :)

Father Michael [ Padre ]
piokos -> dalej się nie starasz :)
Trzeba wymówić słowo-klucz :D

Torn [ Merces Letifer ]
say keyword

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Keyword: open sezamie?? :D

piokos [ ]
klucz
[edit]
OK, OK, poproszę o tę empetrójeczkę.
Nadstaw tacę :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-04 17:09:46]

Father Michael [ Padre ]
piokos -> obawiam się, że nie o to chodzi. Wypluj to magiczne słowo bo chcę wrócić do nauki :)
edit: tak już lepiej. Ale w sumie nie było się płaszczyć bo od paru minut masz ją na skrzynce :). A teraz każdy widzi, że zmusiłem Cię do proszenia! Mhuahahahahahahahah! :D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-04 17:11:20]

matisf [ X ]
padre jakis ty brutalny :D

piokos [ ]
nikt nic nie widział :P

Father Michael [ Padre ]
piokos -> widzą, widzą :D

piokos [ ]
ale nie widzą o co chodzi :P

zarith [ ]
jak myślicie, czy gdybym w kategorii 'erotyka' założył nową karczmę, na przykład o nazwie the fajfusers, gdzie rozpoznawałoby się narządy płciowe znanych tego świata, poleciałbym?

piokos [ ]
a duża ta kolekcja?
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-04 17:42:42]

Szenk [ Master of Blaster ]
zarith - Jestem "za", ale obawiam się, że jednak poleciałbyś :)

piokos [ ]
może rozmycie obrazu by tu pomogło,
tylko nic by się nie dało odgadnąć ;)

Szenk [ Master of Blaster ]
Kto twardo w bitwie trwa upartej
przeciw ciemnościom i bezprawiu,
ten umie pokierować wiatrem,
ten słońcu wymagania stawia.
Kto strzegł jak oka rewolucji,
kto do zwycięstwa wiódł narody,
ten umie rzeki bieg odwrócić,
ten prawa stwarza dla przyrody.
To Stalin lasy w pochód śle,
rzekom w pustynie płynąć każe,
Stalin - towarzysz, Stalin - wódz,
Stalin - inżynier naszych marzeń.

piokos [ ]
Mazio => to Ty?

Szenk [ Master of Blaster ]
Nie Mazio :)
To Krzysztof Gruszczyński :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-04 18:59:02]

Szenk [ Master of Blaster ]
Miliony ludzi Związku Rad i krajów idących drogą Socjalizmu tworzą świat nowy, niosąc w sercach i na ustach imię STALIN.
Ludowa armia chińska wypędza ze swego kraju przemoc obcą i niewolę pieniądza. Kroczy naprzód z imieniem STALIN.
W Wietnamie, Burmie, na wyspach Malajskich bojownicy wolności, niepodległości i sprawiedliwości walczą przeciw kolonizatorom wołając: STALIN!
Górnicy francuscy trwają w strajkach i wyciągają dłonie na wschód z okrzykiem: STALIN!
Chłopi włoscy zajmują obszarnicze nieużytki i odpędzani gwałtem, wołają: STALIN!
Poeta, wypędzony ze swej ojczyzny za umiłowanie wolności i sprawiedliwości społecznej, piękny poeta chilijski pisze poemat o STALINIE.
Zmiażdżona okrutnie Warszawa dźwiga swe okrwawione cegły tym szybciej z imieniem STALINA.
Wszędzie na świecie, gdzie sięga przemoc pieniądza, bagnet żołdaka i pałka policjanta, ludzie walczą i będą zwyciężali z imieniem STALINA.
Setki milionów ludzi wołają: STALIN! STALIN! STALIN!

Kuzi2 [ akaDoktor ]
;)
*zgłasza obecność*

Szenk [ Master of Blaster ]
Zgłoszenie przyjęte :)
-----------------
Eeeech, skończyłem chyba prace na dzisiaj, ale swoje muszę odsiedzieć. Ciekawe, co jeszcze znajdę w Internecie :)
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
piokos, gdzies na forum wyczytalem, ze grasz w Evil Genius... masz moze jakies screenshoty z tej gry (oczywiscie wlasne)? dobrze dziala? tak sie wlasnie zastanawiam czy sobie jej nie skombinowac :)

piokos [ ]
Stranger => zaraz rozpocznę sesyjkę, popstrykam foty i powklejam kilka w tamtym wątku za 2-3 godzinki :). Pasuje?

WolverineX [ Senator ]
fajnie piokosiato sie podlizuje :) teraz screenami a potem...zobaczy sie.
stranger nawet wiem skad postarasz sie skombinowac, napewno nie ze sklepu :P

Father Michael [ Padre ]
WolverineX -> lol :)

PaWeLoS [ ]
dobry wieczór:)

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
WolverineX --> hmm? myslalem, ze dystrybutorem jest Cenega albo Nicolas
[kilka sekund szukania]
no tak, w takim razie piokos nie musisz juz wklejac tych screenow :/
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-04 21:50:12]

Verminus [ Prefekt ]
He he, jak udało mi się kilku łośków wkręcić ;)
Verminus [ Prefekt ]
Stranger ----->
Ciekawe jak to będzie z tymi grami Vivendi, CDP położył łapę na HL2, ale ponoć gra w ich wersji nie trafiła do sklepów (przynajmniej w dniu ich premiery). Nicolas z kolei nie puścił Riddicka, ale przesunęli premierę. Ciekawe co się z tego wszystkiego wykluje, bo coś mi się wydaje, że trwa teraz wojna na górze o Vivendi :)

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
a ch** z Riddickiem, wqrwiac zaczyna juz mnie to, ze same dobre tytuly nie docieraja do naszego cudownego inaczej kraju... najpierw S2, pozniej FlatOut a teraz to

Verminus [ Prefekt ]
A ja się nie doczekałem Silent Strorm :/
edit:
cholera jasna już 22:09, a ja zapkę muszę skończyć. Jak tak dalej pójdzie, to cię Stranger poproszę o bana na forum :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-04 22:11:04]

gofer [ ]
macie czasami koszmary? albo budzicie się w nocy i już nie możecie zasnać?
Torn [ Merces Letifer ]
Ja miałem wczoraj "dziwny sen", wstałem o 3:00 (punkt) i się z trzy kwadranse męczyłem, żeby znowu zasnąć....
ale koszmarów.. to nie - nie miewam.
A co Ci sie śni takiego ?
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-04 22:37:07]

gofer [ ]
Torn - > na pewno chcesz wiedzieć? No dobra...
Około 5-6 razy śniło mi się, że miałem białaczkę.
Kilka razy śmiertelnie mnie pobito
90% moich znajomych i krewnych umarło w moich snach w najróżniejszy sposób. Wypadek, choroba, itp.
Nie ważne kto w moim śnie umiera, śni mi się pogrzeb.
I nie przejąłbym się tym tak bardzo, gdyby nie to, że po większości takich snów budzę się i nie mogę zasnać, co skutkuje tym, że po 8-9 godzinach leżenia w łóżku, bo spokojnym snem tego nazwać nie można, jestem taki wypoczęty, jak po godzinnej drzemce. I to jest dla mnie problemem.

WolverineX [ Senator ]
Verminus --->polecam ci wspaniała książke "Kamasutra dla dwojga" :) wsam raz by czyms zapelnic czas we dwoje :) hehehe
Stranger:
Silent Storm 2 --->mozna sciagnac z neta, i to juz dawno bylo na BT :)
Flat out -->tej od dawna na necie :)
Escape Form Butcher Bay --->ja juz ta gre skonczylem pare dni temu :) i wymiata. i dobrze ze jest Rate 17+ :)

zarith [ ]
albo za dużo gandzi albo za mało gandzi:P
mi się w życiu nie śniły koszmary, tylko jeden - ale nie wiem o co w nim chodzi.
szedłem gdzieś z mamą (śniło mi się to jak byłem kilkuletnim gnojkiem). miałem w ręku stołeczek i ją goniłem, bo ona - jak to w śnie - ciągle była gdzies z przodu.
w pewnym momencie przemaszerował oddział wojska i połamał mi ten stołeczek.
serio.
niby nic, ale pamietam ten sen do dzisiaj:)))
Torn [ Merces Letifer ]
Hmm, no to nie pozazdroszczę snów.
Ja mam czasem dziwne, ale nie aż tak "grobowe" - chociaz ostatnio śniła mi się przedziwna śmierć znajomego (na dachu tramwaju, popieszczony prądem tak że ciało scaliło się całkiem ze szkieletem i powstało coś jakby.. plazma). Anyway, nie mam pojęcia od czego takie sny mogą być, nie będę udawał psychoanalizy nawet...
Nie wiem czy słyszałeś o tzw. Lucid Dreams - czyli snach kontrolowanych... Kiedyś zacząłem się w to bawić i miałem całkiem ciekawe sny. Celem tego jest oczywiście kontrola własnych snów (czyli uzyskanie w nim pełnej świadomości, nie budząc się przy tym).
Ale nie wiem czy Ci to polecić, bo kumplowi poleciłem i mu się niezbyt ciekawe rzeczy śniły (jakbym puszkę pandory otworzył).

Widzący [ Generaďż˝ ]
goferku-> idziemy grzecznie do doktora od zaburzeń snu, on nam daje odpowiednią kurację i po problemie.
Jak będziesz to przeciągał to wpadniesz w pętlę, czyli im gorzej tym gorzej, nie warto.
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
WolverineX --> nie wziales tylko pod uwage tego, ze niektorzy nie kradna...

Torn [ Merces Letifer ]
zarith - nie wiem kiedy byłeś "kilkuletnim gnojkiem", ale może to było przed tą masakrą na placu Tienanmen (nie znam Chińskiego, wybaczcie) - i może miałeś sen proroczy :>
Mnie się sniło jak byłem mały, że spadam z balkonu - opieram się, opieram i ciach.. murek się wali a ja lecę w dół. Przed *splat* się budziłem. Ingerencji sił zbrojnych nie stwierdzono.
edit: quote :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-04 22:53:06]

WolverineX [ Senator ]
Opowiem wam drogie dzieci co sie Wolviemu sni po nocach :)
Zaczne od tego ze czasami nic mi sie wogule nie sni, po prostu nic. Ale jak juz cos sie przysni to zawsze sa to Piekne dzieczyny, blondynki,albo vrunetki, zgrabne,szczuple,piekne maja tyleczki, piersi :) i zawsze sie konczy na zbykanku :) albo lepiej rzadko ale jednak snia mi sie orgie albo trojkaty :) raz czy dwa przysnilo mi sie forum Gry-online, ze statsuje ostro ze hhohohoho :).
albo sny prorocze.

WolverineX [ Senator ]
chyba jestem troszczke nimfomanem :)

zarith [ ]
torn --> kilkuletnim gnojkiem byłem jakieś 20 lat temu.... może nawet więcej:) ale na tien an men nie tłukli stołków o ile pamietam :(
nie, ten sen ma jakieś inne znaczenie... ale jakie... bo ten stołek, który mi się śnił, nadal stoi w kuchni.... <spooky>
gofer [ ]
zarith - > raczej to drugie...
Torn - > słyszałem o tym, ale nigdy się nie interesowałem, bo był taki okres, że przez dwa lata prawie w ogóle nie śniłem.
Widzący - > taki lekarz leczy farmaceutycznie czy raczej psychologicznie? Bo poza treścią zmienia mi się ostatnio także forma snu. Kiedyś zasypiałem może nie od razu, ale max. po 10 minutach. Teraz zdarza mi się leżeć z szeroko otwartymi oczami przez np. 3 godziny. Ale i tak najdziwniejsza rzecz stała się dziś rano. We wtorki muszę wstać najwcześniej ze wszystkich dni tygodnia, tj. o 7. I zazwyczaj nie ma bata, żeby mnie o tej porze ściągnąć z łóżka, po prostu oczy mi się kleją. A dzisiaj obudziłem sie, co dziwne, o 6, poszedłem się napić i pomyślałem sobie - jak ja lubię ten moment, kiedy budzę się ze świadomością że mogę jeszcze pospać. Położyłem się i...nie mogłem zasnąć przez godzinę :/
Verminus [ Prefekt ]
gofer --->
Ja miałem duże problemy z koszmarami, budziłem się z krzycząc w niebogłosy. Miałem też sen jak dostaję kulkę w brzuch, czułem jak osuwam się na ziemię i schodzę z tego świata - przerażające i jednocześnie niesamowite uczucie. Na szczęście te sny zniknęły jakieś 2 lata temu.
Jakieś 7-8 lat temu, miałem koszmary praktycznie po każdym odcinku Z Archiwum X :)
WolverineX ---->
Z tą kamasturą to nie za bardzo kapuję, a gierek nie piracę.
Torn [ Merces Letifer ]
zarith - wojna będzie - a Twoj stołek to jakiś wyzwalacz albo coś... daj znać jak się popsuje - wtedy nastąpi atak :> <very spooky>
gofer - nie jestem pewien, ale chyba każdy zawsze śni, chodzi o to tylko aby się przebudzić albo wybić z fazy REM tuż po śnie i wtedy "zapamiętać" go. Pamiętam, że jak trenowałem podstawy LD to poprawiła mi się zdecydowanie pamięć co do snów i pierwszej nocy zapamiętałem aż 3!
PS. jednak miałem koszmar - wtedy właśnie :)
Taki lightowy, ale zawsze.
Byłem mały (we śnie), otwieram drzwi od domu, korytarz ciemny... stoją rodzice, dziwnie, sztucznie uśmiechnięci.. Weszli i sobie przeszli dalej.. drzwi nadal otwarte, podchodze żeby zamknąć, a tam taka mała dziewczynka z długimi włosami opuszczonymi (coś ala Ring) i tak tylko stała.... to wystarczyło, żebym się obudził :) W korytarzu dalej był mrok, toteż lekko zarysowaną sylwetkę tylko widziałem.
Ale czad był wtedy, chętnie bym jeszcze takie pośnił :) Wolę to niż "nic" :>
btw, to dobranoc. 6.30 wake-up call :/

gofer [ ]
też się zawijam, Pan Tedeusz czeka...a potem spróbuję zasnąć :/

matisf [ X ]
Verminus -> na jakich jestes kwasach?
ale to nie jest smieszne sam ostatnio mmialem koszmara :| nie chcecie zebym odowiadal
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-04 23:15:30]

WolverineX [ Senator ]
Stranger [Gry-OnLine] usunalem
WolverineX --> nie wziales tylko pod uwage tego, ze niektorzy nie kradna...
ja nie mowie ze kazdy piraci. ja teraz staram sie tez juz tego nie robic. od jakiegos czasu kupije coraz wiecej orginalnych gier. ostatni zamowilem z zachodzu Unreal Tournamner 2004. wczesniem to bylo Half-Life 2,sacred,Painkiller,Painkiller:BOOH. starszych nie wymienie bo po co.
ale od czasu do czasu cos sciagne, POPII:WW,LOTR:BFTME,NFSUG2,COTR:EFBB. ale wiekszosci z nich nie gralem dluzej niz 2 godziny potem przestawalem a na drogi dzien kasowalem z dysku bo mnie nie interesowaly. choc na EFBB sie zastanawiam. jakab edzie w PL za 99 to kupie :) ale to tylko dla mojego ulubionego,no jednego z ulubionych aktorow Vin Disela :)
maly edit. usunalem link i stopien bo po co i dalem [] na koncu.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-04 23:21:05]

matisf [ X ]
widze ze dzisiaj rozmowa na poziomie bez Piokosa i FM :D
ja od kat mam nowego PC nie skazilem go zadna piracka gra :) jestem z siebie dumny :)

Verminus [ Prefekt ]
matisf ---->
Szczerze mówiąc to jestem na kwasie... acetylosalicylowym, czyli na Polopirynie. Bo jestem przeziębiony :)

zarith [ ]
a masz haluny?

matisf [ X ]
Verminus -> :o musze kiedys sprobowac, jak takiego kopa daje ;)

piokos [ ]
a klej wąchacie?
[edit]
matisf => ja jestem stale obecny, nawet jak mnie nie widać :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-04 23:31:32]

matisf [ X ]
Ide spac, jutro ciezki dzien
O koniec rozmowy na poziomie piokos przyszedl :D
Cześc Piokos !!!
*macha przyjaznie reka*
Dobranoc!!!
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-04 23:32:00]

Verminus [ Prefekt ]
piokos ---->
biurowy :)

piokos [ ]
Chce ktoś kupić dysk twardy?
WD Caviar 120 GB, 8 MB cache, 7200 rpm , (jeszcze 28 miesięcy gwarancji) za 280 zł :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-04 23:54:26]

zarith [ ]
a gdzie kruczek? :P
a tak serio, spróbuj może allegro?

Hellcat [ Legend ]
0:00!!

zarith [ ]
fiu fiu fiu, trafienie w 10-tkę:)
Hellcat [ Legend ]
Tego sie nie zapomina... :]

piokos [ ]
zarith => chcę większy, kilka filmów, pare mp3ek, 4 gry i miejsca nie ma :). Chyba będę musiał go wystawić.
Hellcat ma wszczep pokazujący mu godzinę na GOLu :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-05 00:08:05]

Father Michael [ Padre ]
No proszę, proszę, Hellcat is back! :)
piokos -> od Ciebie to nawet za darmo bym nie wziął :P
Hellcat [ Legend ]
To wcale nie jezd takie proste! :D
Czasem mój zegar i zegar GOLa dzieli nawet 4 minety :]
[nie wspominając o edytowaniu posta przed jego napisaniem :D]
Co back...co Wy myślicie że ja nie wiem jaki tu burdel macie??
PFF :D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-05 00:09:52]

piokos [ ]
a ile taka ''mineta'' trwa?

Hellcat [ Legend ]
No to już zależy :D
Na przykład Nowojorska Mineta... :D

Hellcat [ Legend ]
200!!