GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ddw Cwtwwszdnk. I ukraść wątek przed Strangerem ;P - 229

03.01.2005
13:28
smile
[1]

Father Michael [ Padre ]

Ddw Cwtwwszdnk. I ukraść wątek przed Strangerem ;P - 229

Siara! I wszystko jasne! :D

PS. Dziś z powodu braku towaru na rynku zaproponować mogę jedynie obwisłe i pryszczate piersi 80-latki. No ale jak ktoś chce to niech łapie.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-03 13:42:59]

03.01.2005
13:28
smile
[2]

Silver Fox [ spamer ]


ZPZPPFM walczy!

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-03 13:27:42]

03.01.2005
13:29
[3]

Silver Fox [ spamer ]

:D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-03 13:42:56]

03.01.2005
13:30
smile
[4]

zarith [ ]

03.01.2005
13:32
[5]

Kuzi2 [ akaDoktor ]


3ci :P

03.01.2005
13:36
smile
[6]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Za mlody jestes na piersi

03.01.2005
13:36
[7]

Silver Fox [ spamer ]


Stranger --> ZPZPPFM walczy :P

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-03 13:44:07]

03.01.2005
13:37
[8]

Kuzi2 [ akaDoktor ]


buehehe :P

03.01.2005
13:43
smile
[9]

Father Michael [ Padre ]

A wiecie co... zedytuje pare rzeczy :)

03.01.2005
13:45
smile
[10]

Silver Fox [ spamer ]

Nie zauważyłem że to Stranger powiedział :D

Ale Conroy powiedział


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-03 13:44:40]

03.01.2005
13:46
smile
[11]

Dogon [ Generaďż˝ ]

jej..jakie dramtyczne posunięcia tu widze -urwany wątek przed 200 postem..hmm po prostu dramat ...i to wszystko dla piersi ;))

03.01.2005
14:01
[12]

AnnataR [ Salon des Refusés ]

Jezeli dobrze przeczytalem w pewnym fascynujacym watku (dotyczacym kategorii Premium, swoja droga) to zdaje sie, ze Mentor12 i Silver Fox to ten sam sfrustrowany nastolatek, si?

Zebym wiedzial czyich postow nie czytac :-)

03.01.2005
14:03
[13]

Orlando [ Reservoir Dog ]

Cześć dziewczyny!!

03.01.2005
14:04
smile
[14]

Father Michael [ Padre ]

AnnataR -> Jak to "wiedział"? To ja myślałem, że Ty kobietą jesteś :D

03.01.2005
14:04
smile
[15]

Kuzi2 [ akaDoktor ]

AnnataR- :D

03.01.2005
14:07
smile
[16]

AnnataR [ Salon des Refusés ]

Padre --> nastepny :-) Z Tolkiena ta ksywke zaczerpnalem..

03.01.2005
14:08
smile
[17]

piokos [ ]

Padre -> Ty to chyba dawno baby nie widziałeś, co?

03.01.2005
14:09
smile
[18]

Father Michael [ Padre ]

piokos -> nie bo policja je nam rozgania sprzed kościoła :D

03.01.2005
14:09
smile
[19]

Kuzi2 [ akaDoktor ]


Buehehe :P Kiedys tez sie mnie pytali o moja plec :P Na szczescie teraz nikt sie nie myli ;P

03.01.2005
14:14
smile
[20]

piokos [ ]

strasznie wyczerpuje pisanie w dwóch DDW

Padre -> to Ty grałeś w ''13-tym posterunku'' tego księdza :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-03 14:13:11]

03.01.2005
14:14
smile
[21]

Silver Fox [ spamer ]


Więc piszmy tu :D

03.01.2005
14:15
smile
[22]

Father Michael [ Padre ]

piokos -> nie wiem, bzdetów nie oglądam :)

03.01.2005
14:32
smile
[23]

Silver Fox [ spamer ]


up :)

03.01.2005
14:35
smile
[24]

EwUnIa_kR [ Legend ]

wstałam

03.01.2005
14:37
smile
[25]

piokos [ ]

a o co się przewróciłaś?

03.01.2005
14:38
[26]

EwUnIa_kR [ Legend ]

tak...gdzieś o 4 rano...

03.01.2005
14:41
smile
[27]

piokos [ ]

to musiał być duuuży zegar :)

03.01.2005
14:45
[28]

EwUnIa_kR [ Legend ]

:)
jeeezzz...jaka )(*&^%# pustka w głowie...wogóle ni ejarzę o co &^%^%$ chodzi.wszyscy coś robią,czymś się zajmująa ja się czuję jakby mnie nie było...jak w jakimś *&^% matrixie...

03.01.2005
15:11
smile
[29]

piokos [ ]

Padre => prześlij mi mp3-kę DM - "Enjoy the silence '04". Wiem, że masz: Szczególnie lubię Mike Oldfielda, Depeche Mode,

03.01.2005
15:12
smile
[30]

Father Michael [ Padre ]

piokos -> ano prześlę tylko podaj mi szybko jakiś program do ripowania (z linkiem) bo mi się szukać nie chcę :)

03.01.2005
15:14
smile
[31]

Szenk [ Master of Blaster ]

poniedziałek - błeeee
praca - błeeee
do wypłaty daleko - błeeee
ciemno, zimno, do domu daleko - błeeee

03.01.2005
15:16
smile
[32]

Father Michael [ Padre ]

O Szenk wrócił :)

03.01.2005
15:16
smile
[33]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Padre --> Ja tez poprosze [email protected]

03.01.2005
15:18
smile
[34]

Szenk [ Master of Blaster ]

Ano wrócił - ale humoru nie ma, oj nie ma :/

03.01.2005
15:26
smile
[35]

piokos [ ]

Padre => no chyba ten będzie wystarczająco dobry.

A jakość to 192 kbps styknie :), albo VBR (112-320 kbps)


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-03 15:28:05]

03.01.2005
15:30
smile
[36]

Father Michael [ Padre ]

Spoko, kuzym miał w MP3, ja mam tylko Audio CD. Już wysyłam :)

03.01.2005
15:32
smile
[37]

piokos [ ]

na interię do 10MB :)

thank you from mountain :D

03.01.2005
15:35
[38]

Father Michael [ Padre ]

Mam nadzieję, że na O2 też dojdzie bo wysyłam w jednym kawałku (około 6 mega).

03.01.2005
15:46
smile
[39]

piokos [ ]

niech się mortan martwi :P.
ale tam jest chyba 20MB, no to się nie zmartwi :)

03.01.2005
15:47
smile
[40]

gofer [ ]

jakiś senny ten dzień...

03.01.2005
15:49
smile
[41]

Father Michael [ Padre ]

Ależ to się wlecze :|

03.01.2005
15:50
smile
[42]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Padre -- > Dzieki kochany jestes :* doszło wlasnie

pikos --> Ja sie nie martwie, mam dobra skrzynke ;)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-03 15:50:48]

03.01.2005
16:00
smile
[43]

Father Michael [ Padre ]

piokos -> a do Ciebie doszlo?

03.01.2005
16:01
smile
[44]

piokos [ ]

szmerek - bajerek
full wypas
wypęczakowana wersja :)

doszło :), THX

03.01.2005
17:20
smile
[45]

WolverineX [ Senator ]

20 minut temu wrocilem juz i jem obiadek :)

03.01.2005
17:29
smile
[46]

Hellcat [ Legend ]

*rozmowa kontrolowana* :D

Smacznego tam :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-03 17:28:25]

03.01.2005
18:34
smile
[47]

matisf [ X ]

yellow

03.01.2005
18:40
[48]

Torn [ Merces Letifer ]

gofer - dokładnie, mnie nic się nie chce... ja nie wiem jak ja jutro wstanę na wykłady :(

(może nie wstanę, ale o ciiiii, to tajemnica :P)

03.01.2005
18:43
smile
[49]

Szenk [ Master of Blaster ]

Mnie się kurde, też nie chce pracować, a siedzę i pracuję i nie narzek...


O RAANYYYY, JAK MNIE SIĘ NIE CHCEEEEE :/

Pograłbym se, poczytał, pooglądał, posłuchał - tyle ciekawych rzeczy można robić, a tymczasem tyle życia człowiekowi praca zabiera :/

03.01.2005
18:54
smile
[50]

Silver Fox [ spamer ]


up

03.01.2005
19:14
smile
[51]

PaWeLoS [ ]

Witam wszystkich!
Ja tam się skończyłem uczyć na sprawdzian z bioli i mogę sobie pograć/poczytać/pooglądać/posłuchać:).

03.01.2005
19:16
smile
[52]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Bardzo prosze o niedolowanie Szenka, tez bym sobie poleniuchowal ale musze na jutro jakis głupi projekt zrobic :)

03.01.2005
19:24
smile
[53]

PaWeLoS [ ]

mortan---> czy ja kogoś dołuję?:p

03.01.2005
19:25
smile
[54]

WolverineX [ Senator ]

Troche zdzenmolem sie :) i zdarzylem akurat na kolacje :)
*mniam* dzis hotdogi :)

03.01.2005
19:30
smile
[55]

PaWeLoS [ ]

idę chyba sobie kupić gorky02, bo nie mam w co grać... dobre to je?
wolverine---> ty, ty (...):) musisz tyle jeść?


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-03 19:31:06]

03.01.2005
19:32
smile
[56]

Silver Fox [ spamer ]

WolverineX ---> U mnie dziś hamburgery

Właśnie się dowiedziałem że nowego Painkillera wygrałem

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-03 19:31:59]

03.01.2005
19:35
smile
[57]

WolverineX [ Senator ]

Fox hamburgery mialem wczoraj :)

Pawelos ->no wiesz stare misie potrzebuja zima duzo jedzenia :)

03.01.2005
19:36
smile
[58]

PaWeLoS [ ]

mentor---> co się cieszysz? i tak masz raka:p
wolverine---> tak myślałem:)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-03 19:35:36]

03.01.2005
19:37
[59]

Silver Fox [ spamer ]


PaWeLoS -> ?

03.01.2005
19:41
smile
[60]

Szenk [ Master of Blaster ]

Właśnie, mortan słusznie prawi - prosze mnie nie dołować, bo jak nie, to... będę zdołowany :)

03.01.2005
19:41
smile
[61]

Silver Fox [ spamer ]


WolverineX ------------------------------------------------------------------>

03.01.2005
19:55
smile
[62]

PaWeLoS [ ]

<---mentor

03.01.2005
20:00
smile
[63]

WolverineX [ Senator ]

mentor--->kuszace :)

03.01.2005
20:14
smile
[64]

tigerkb [ Konsul ]

i ja się do piszę do tej intelektualnej rozmowy na temat powstania świata ;P

03.01.2005
20:43
smile
[65]

Father Michael [ Padre ]

piokos -> podoba się Enjoy the Silence? :)

03.01.2005
20:52
smile
[66]

piokos [ ]

tak, ale to nie jest (chyba) ta wersja z animowanego klipu, co w TV puszczają?

03.01.2005
21:18
smile
[67]

Silver Fox [ spamer ]

dupa

03.01.2005
21:21
[68]

Orlando [ Reservoir Dog ]

cie boli

03.01.2005
21:28
smile
[69]

gofer [ ]

Niech ten dzień się już skończy...i niech ten semestr też się już skończy...

03.01.2005
21:36
smile
[70]

PaWeLoS [ ]

ta, a najlepiej to niech już się ten rok szkolny skończy...

03.01.2005
21:37
[71]

Torn [ Merces Letifer ]

Padre - pierdzi Ci dalej karta? bo jeszcze coś znalazłem co może pomóc...

03.01.2005
21:48
smile
[72]

WolverineX [ Senator ]

fiku miku...gowno na patyku

03.01.2005
21:52
[73]

Torn [ Merces Letifer ]

WolverineX - jadłes kredę w szkole ?

03.01.2005
21:53
smile
[74]

gofer [ ]

Wolve...poziom Twoich wypowiedzi wprost poraża...idę spać...

03.01.2005
22:16
smile
[75]

matisf [ X ]

mortan -> lec z pomoca! :D

nie moge *lezy na ziemi i kwiczy*

nie ma juz szybko znikl :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-03 22:19:05]

03.01.2005
22:18
smile
[76]

Father Michael [ Padre ]

Torn -> no słucham :)

03.01.2005
22:20
[77]

matisf [ X ]

padre -> uziem ten komp w konco :)

03.01.2005
22:22
[78]

Father Michael [ Padre ]

matisf -> uziemione

03.01.2005
22:26
smile
[79]

matisf [ X ]

wycisz jeszcze Cd-in i mikrofon, a jak to nie pomoze to.. no coz :)

03.01.2005
22:26
smile
[80]

Father Michael [ Padre ]

matisf -> wyciszone :)

03.01.2005
22:26
smile
[81]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Szenk ---->> Jeezzzzz obiboku jeden gdybys pracował z takim zapałem z jakim marudzisz to by dobrze było :D

Padre ----->> a z czym mas problem? znowu z wentylatorem :P

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-03 22:25:54]

03.01.2005
22:29
[82]

Torn [ Merces Letifer ]

Padre - wejdź do BIOSu - zerknij na ustawienie PCI Latency - możliwe, że jest za mało ustawione. >Zwiększ!
:-)
[patent by Torn® - change&pray]

y0 SS ;-)

03.01.2005
22:29
smile
[83]

matisf [ X ]

przerypane teraz to tylko sie powiesic na kablu od głosnikow :)

03.01.2005
22:30
smile
[84]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

matisf ---->> po pierwsze za krótki po drugie za mało wytrzymały ;). Od monitora wydaje sie odpowiedni :)

Torn yoo :)

03.01.2005
22:31
smile
[85]

Father Michael [ Padre ]

Torn -> no sprobuje, tak do 64 zwieksze :)

03.01.2005
22:33
smile
[86]

Father Michael [ Padre ]

Storm Shadow -> za krotki i za gruby, nie uwiaze petli

03.01.2005
22:38
smile
[87]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Padre ---->> ty masz same problemy z tym kompem, moze odnosisz sie do niego w wulgarny sposób? Wiesz komputer wbrew wszystkiemu to jak kobieta :), a nawet gorzej nieraz :), trzeba delikatnie, czule a jak nie to przywlić ;)
To ten od myszki bedzie dobry :P

03.01.2005
22:40
smile
[88]

Father Michael [ Padre ]

Storm Shadow -> do myszki nie ma kabla

Cos dziwnego, nie moge ustawic Latency na ASUS A7N8X Deluxe :|

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-03 22:40:44]

03.01.2005
22:42
[89]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

A nie masz trybu manual przypadkiem? Po przestawieniu na manual, powinno sie menu pojawić. A jak nie to nie ma.
Czyli inaczej masz myszkę hi-tech :)

03.01.2005
22:44
smile
[90]

Father Michael [ Padre ]

Storm Shadow -> jak wybiore manual to moge conajwyzej IRQ pozmieniac :)

03.01.2005
22:52
[91]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

No to lipa. Czyli wykrywa automatycznie, chyba ze masz mozliwośc podkrecania z poziomu biosa i jest np. tryb turbo wtedy moze sam podreci. W sumie to skromny jest ten bios skoro to wersja płyty Delux.

03.01.2005
23:17
smile
[92]

Father Michael [ Padre ]

To do dupy :(

edit: update'łem BIOSa i już mogę edytować PCI Latency. Ustawione jest teraz na 64, sam nie wiem czy porywać się na 128.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-03 23:31:22]

04.01.2005
00:20
smile
[93]

piokos [ ]

Śpią już te wszystkie mentory i silver foxy. można pogadać

04.01.2005
00:30
[94]

WolverineX [ Senator ]

ja nie spie :P.
a oczym chcesz pogadac ???

moze ja zaczne.

zna ktos jakis link z ktorego sciagne sobie programy do grafiki 3d ?? najnowsze z c.rackami,
keygenem

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-04 00:29:34]

04.01.2005
00:32
smile
[95]

piokos [ ]

zbanować pirata!!!

Wolverine => ty jesteś naprawdę taki głupi czy tylko udajesz?

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-04 00:32:18]

04.01.2005
00:36
[96]

EwUnIa_kR [ Legend ]

*podgląda*

04.01.2005
00:40
smile
[97]

Father Michael [ Padre ]

piokos -> no ale ja tu nadal jestem :)

04.01.2005
00:49
smile
[98]

WolverineX [ Senator ]

Pierw chcesz porozmawiac oczym Piokos a teraz nie . dziwny z ciebie czlek :)

PS. ja nie musze prosic nikogo o programy,gry,filmy,muzyke. zam to znajduje i sciagam.

PS.2. nie jestem taki zly pirat jak myslisz.

ostatno kupilem takie oto orginalne gry:

Sacred
Half-Life 2
Gorku Zero 2
Painkiller
Painkiller: BOOH
Zamówiłem dzis Unreal Tournament 2004
wersje DVD :)


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-04 00:48:21]

04.01.2005
00:50
smile
[99]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

ja już się gubię piraci polują na piratów, czy jak ...

04.01.2005
00:55
[100]

WolverineX [ Senator ]

O Co Ci Chodzi ?

04.01.2005
00:57
smile
[101]

WolverineX [ Senator ]

Pytanie do Nowe Mentora12...

Silver Fox jak ty to robisz ze masz 110 postow dziennie ??? gdzie ty je piszesz ??? tez tak bym chcial :)

04.01.2005
01:09
smile
[102]

WolverineX [ Senator ]

Dobranoc Moji Drodzy. Ide spac.
do zobaczenia rano.

PAPA





*całusek dla każdego kto sie wpisze po mnie*

04.01.2005
01:15
smile
[103]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

języczek w ucho?

04.01.2005
08:13
smile
[104]

Father Michael [ Padre ]

Nie spać! Zwiedzać!

04.01.2005
09:05
[105]

EwUnIa_kR [ Legend ]

kurrrrrr......całą noc lało i dalej leje......

04.01.2005
09:08
smile
[106]

Szenk [ Master of Blaster ]

SS ---> Bo mnie wkurza, że przeszło jedną trzecią życia człowiek marnuje na takie "robienie na siłę", aby miał tylko co do michy włożyć. A życie przecieka przez palce i każda godzina zbliża nas do ostatecznego końca :/

04.01.2005
10:01
smile
[107]

WolverineX [ Senator ]

Z prochy powstales i wproch sie obrucisz.

DZiendobry ale mam hujowa pogode. pada,pada,pada,pada,pada,pada,pada,pada,pada,pada,pada,pada,pada....jest mokro,jest mokro, jest mokro, jest mokro, jest mokro....do dupy z tym. a wczoraj wieczorem padal jeszcze snieg.

ciagle wieje,ciahle wieje,ciagle wieje....wiatr

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-04 10:08:22]

04.01.2005
10:50
[108]

WolverineX [ Senator ]

nadal pada ,jest mokro,zimno ale musze sie zbierac do szkulki

04.01.2005
14:32
smile
[109]

PaWeLoS [ ]

co tu tak cicho?

04.01.2005
14:32
smile
[110]

Father Michael [ Padre ]

WolverineX makiem zasiał.

04.01.2005
14:33
smile
[111]

WolverineX [ Senator ]

kurcza wroculem juz :)

ale widze ze reszta nadal wszkole :)

04.01.2005
14:36
smile
[112]

PaWeLoS [ ]

wolverine---> do jakiej szkoły ty chodzisz, że masz 3 lekcje?:)
padre---> hehe:)

04.01.2005
14:46
smile
[113]

WolverineX [ Senator ]

Pawelos --> do LO :)

04.01.2005
14:58
smile
[114]

PaWeLoS [ ]

hmm... to ciekawe, ciekawe:)

04.01.2005
15:07
smile
[115]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Podły wieczor draństwu

04.01.2005
15:30
smile
[116]

gofer [ ]

Czy dzisiaj wszyscy się zmówili, żeby jak najbardziej wytrącić mnie z równowagi, żeby nie powiedzieć - potężnie mnie zdenerwować? Idę się położyć, bo zaraz kogoś rozniosę...

04.01.2005
15:30
smile
[117]

Silver Fox [ spamer ]


Dzień dobry wieczór :)

04.01.2005
15:50
smile
[118]

WolverineX [ Senator ]

STFU

04.01.2005
15:51
smile
[119]

matisf [ X ]

STFU -> ?

04.01.2005
15:55
[120]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Szenk ---->> ano teraz dobrze prawisz bracie.

PS. ------->> check it out :)

04.01.2005
15:59
smile
[121]

Silver Fox [ spamer ]

<---- Storm Shadow

04.01.2005
15:59
smile
[122]

WolverineX [ Senator ]

STFU matisf

04.01.2005
16:17
[123]

WolverineX [ Senator ]

Up

04.01.2005
16:25
[124]

WolverineX [ Senator ]

pod upada troche.

04.01.2005
16:25
smile
[125]

piokos [ ]

Padre => to nie jest ta mp3ka którą chciałem, przysłałeś mi "Enjoy the silence" a ja chciałem "Enjoy the silence 04" z albumu "Remixes 81>04". Nie masz może tej nowej wersji???

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-04 16:24:38]

04.01.2005
16:31
smile
[126]

Szenk [ Master of Blaster ]

gofer ---> Podeślij nam adresy tych drani, to ich zasypiemy spamem, podeślemy im trojany, dwojany, a może nawet i czworany :)

SS ---> To, że słusznie prawię, nie zmienia - niestety - faktu :)

04.01.2005
16:33
smile
[127]

Father Michael [ Padre ]

piokos -> na Remixes trzeba trochę poczekać bo jest limitowany, trudny do zdobycia (wersja mniej oficjalna: dopiero się ściąga) :)

04.01.2005
16:33
[128]

WolverineX [ Senator ]

jak chcesz to ja mam:

talla 2 xlc - can you feel the silence

04.01.2005
16:36
smile
[129]

Father Michael [ Padre ]

aha, na Remixes są dwa "Enjoy...", ale pewnie chodzi Ci o Remixa Linkin Park.

Jak będziesz grzeczny to skombinuję tą konkretną piosenkę nieco wcześniej :)

04.01.2005
16:36
smile
[130]

piokos [ ]

Szenk, Padre => :D

Wolve => no, thx.

Padre => konkretnie to Shinoda ją mixował :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-04 16:36:28]

04.01.2005
16:41
smile
[131]

Father Michael [ Padre ]

piokos -> to jak BARDZO ŁADNIE poprosisz to dostaniesz za parę minut :)

04.01.2005
16:42
[132]

WolverineX [ Senator ]

na kolanach popros ,

04.01.2005
16:52
smile
[133]

piokos [ ]

to mój ulubiony ksiądz :)

*ładnie się uśmiecha*

04.01.2005
16:53
smile
[134]

Father Michael [ Padre ]

piokos -> niespecjalnie się starasz :)

04.01.2005
16:58
smile
[135]

piokos [ ]

Jest podobny do Ciebie :)

04.01.2005
16:59
smile
[136]

Father Michael [ Padre ]

piokos -> dalej się nie starasz :)

Trzeba wymówić słowo-klucz :D

04.01.2005
17:00
smile
[137]

Torn [ Merces Letifer ]

say keyword

04.01.2005
17:01
smile
[138]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Keyword: open sezamie?? :D

04.01.2005
17:09
smile
[139]

piokos [ ]

klucz

[edit]

OK, OK, poproszę o tę empetrójeczkę.
Nadstaw tacę :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-04 17:09:46]

04.01.2005
17:10
smile
[140]

Father Michael [ Padre ]

piokos -> obawiam się, że nie o to chodzi. Wypluj to magiczne słowo bo chcę wrócić do nauki :)

edit: tak już lepiej. Ale w sumie nie było się płaszczyć bo od paru minut masz ją na skrzynce :). A teraz każdy widzi, że zmusiłem Cię do proszenia! Mhuahahahahahahahah! :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-04 17:11:20]

04.01.2005
17:15
smile
[141]

matisf [ X ]

padre jakis ty brutalny :D

04.01.2005
17:17
smile
[142]

piokos [ ]

nikt nic nie widział :P

04.01.2005
17:19
smile
[143]

Father Michael [ Padre ]

piokos -> widzą, widzą :D

04.01.2005
17:35
smile
[144]

piokos [ ]

ale nie widzą o co chodzi :P

04.01.2005
17:43
smile
[145]

zarith [ ]

jak myślicie, czy gdybym w kategorii 'erotyka' założył nową karczmę, na przykład o nazwie the fajfusers, gdzie rozpoznawałoby się narządy płciowe znanych tego świata, poleciałbym?

04.01.2005
17:43
smile
[146]

piokos [ ]

a duża ta kolekcja?

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-04 17:42:42]

04.01.2005
17:45
smile
[147]

Szenk [ Master of Blaster ]

zarith - Jestem "za", ale obawiam się, że jednak poleciałbyś :)

04.01.2005
17:51
smile
[148]

piokos [ ]

może rozmycie obrazu by tu pomogło,

tylko nic by się nie dało odgadnąć ;)

04.01.2005
18:57
smile
[149]

Szenk [ Master of Blaster ]

Kto twardo w bitwie trwa upartej
przeciw ciemnościom i bezprawiu,
ten umie pokierować wiatrem,
ten słońcu wymagania stawia.

Kto strzegł jak oka rewolucji,
kto do zwycięstwa wiódł narody,
ten umie rzeki bieg odwrócić,
ten prawa stwarza dla przyrody.

To Stalin lasy w pochód śle,
rzekom w pustynie płynąć każe,
Stalin - towarzysz, Stalin - wódz,
Stalin - inżynier naszych marzeń.

04.01.2005
18:59
smile
[150]

piokos [ ]

Mazio => to Ty?

04.01.2005
18:59
smile
[151]

Szenk [ Master of Blaster ]

Nie Mazio :)

To Krzysztof Gruszczyński :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-04 18:59:02]

04.01.2005
19:02
smile
[152]

Szenk [ Master of Blaster ]

Miliony ludzi Związku Rad i krajów idących drogą Socjalizmu tworzą świat nowy, niosąc w sercach i na ustach imię STALIN.
Ludowa armia chińska wypędza ze swego kraju przemoc obcą i niewolę pieniądza. Kroczy naprzód z imieniem STALIN.
W Wietnamie, Burmie, na wyspach Malajskich bojownicy wolności, niepodległości i sprawiedliwości walczą przeciw kolonizatorom wołając: STALIN!
Górnicy francuscy trwają w strajkach i wyciągają dłonie na wschód z okrzykiem: STALIN!
Chłopi włoscy zajmują obszarnicze nieużytki i odpędzani gwałtem, wołają: STALIN!
Poeta, wypędzony ze swej ojczyzny za umiłowanie wolności i sprawiedliwości społecznej, piękny poeta chilijski pisze poemat o STALINIE.
Zmiażdżona okrutnie Warszawa dźwiga swe okrwawione cegły tym szybciej z imieniem STALINA.
Wszędzie na świecie, gdzie sięga przemoc pieniądza, bagnet żołdaka i pałka policjanta, ludzie walczą i będą zwyciężali z imieniem STALINA.
Setki milionów ludzi wołają: STALIN! STALIN! STALIN!

04.01.2005
19:04
smile
[153]

Kuzi2 [ akaDoktor ]


;)

*zgłasza obecność*

04.01.2005
19:06
smile
[154]

Szenk [ Master of Blaster ]

Zgłoszenie przyjęte :)

-----------------
Eeeech, skończyłem chyba prace na dzisiaj, ale swoje muszę odsiedzieć. Ciekawe, co jeszcze znajdę w Internecie :)

04.01.2005
19:22
[155]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

piokos, gdzies na forum wyczytalem, ze grasz w Evil Genius... masz moze jakies screenshoty z tej gry (oczywiscie wlasne)? dobrze dziala? tak sie wlasnie zastanawiam czy sobie jej nie skombinowac :)

04.01.2005
20:19
smile
[156]

piokos [ ]

Stranger => zaraz rozpocznę sesyjkę, popstrykam foty i powklejam kilka w tamtym wątku za 2-3 godzinki :). Pasuje?

04.01.2005
21:22
smile
[157]

WolverineX [ Senator ]

fajnie piokosiato sie podlizuje :) teraz screenami a potem...zobaczy sie.

stranger nawet wiem skad postarasz sie skombinowac, napewno nie ze sklepu :P

04.01.2005
21:22
smile
[158]

Father Michael [ Padre ]

WolverineX -> lol :)

04.01.2005
21:48
smile
[159]

PaWeLoS [ ]

dobry wieczór:)

04.01.2005
21:51
smile
[160]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

WolverineX --> hmm? myslalem, ze dystrybutorem jest Cenega albo Nicolas

[kilka sekund szukania]

no tak, w takim razie piokos nie musisz juz wklejac tych screenow :/

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-04 21:50:12]

04.01.2005
21:53
smile
[161]

Verminus [ Prefekt ]

He he, jak udało mi się kilku łośków wkręcić ;)

04.01.2005
21:56
[162]

Verminus [ Prefekt ]

Stranger ----->
Ciekawe jak to będzie z tymi grami Vivendi, CDP położył łapę na HL2, ale ponoć gra w ich wersji nie trafiła do sklepów (przynajmniej w dniu ich premiery). Nicolas z kolei nie puścił Riddicka, ale przesunęli premierę. Ciekawe co się z tego wszystkiego wykluje, bo coś mi się wydaje, że trwa teraz wojna na górze o Vivendi :)

04.01.2005
21:58
smile
[163]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

a ch** z Riddickiem, wqrwiac zaczyna juz mnie to, ze same dobre tytuly nie docieraja do naszego cudownego inaczej kraju... najpierw S2, pozniej FlatOut a teraz to

04.01.2005
22:10
smile
[164]

Verminus [ Prefekt ]

A ja się nie doczekałem Silent Strorm :/

edit:
cholera jasna już 22:09, a ja zapkę muszę skończyć. Jak tak dalej pójdzie, to cię Stranger poproszę o bana na forum :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-04 22:11:04]

04.01.2005
22:26
smile
[165]

gofer [ ]

macie czasami koszmary? albo budzicie się w nocy i już nie możecie zasnać?

04.01.2005
22:30
[166]

Torn [ Merces Letifer ]

Ja miałem wczoraj "dziwny sen", wstałem o 3:00 (punkt) i się z trzy kwadranse męczyłem, żeby znowu zasnąć....
ale koszmarów.. to nie - nie miewam.


A co Ci sie śni takiego ?

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-04 22:37:07]

04.01.2005
22:46
smile
[167]

gofer [ ]

Torn - > na pewno chcesz wiedzieć? No dobra...

Około 5-6 razy śniło mi się, że miałem białaczkę.
Kilka razy śmiertelnie mnie pobito
90% moich znajomych i krewnych umarło w moich snach w najróżniejszy sposób. Wypadek, choroba, itp.
Nie ważne kto w moim śnie umiera, śni mi się pogrzeb.


I nie przejąłbym się tym tak bardzo, gdyby nie to, że po większości takich snów budzę się i nie mogę zasnać, co skutkuje tym, że po 8-9 godzinach leżenia w łóżku, bo spokojnym snem tego nazwać nie można, jestem taki wypoczęty, jak po godzinnej drzemce. I to jest dla mnie problemem.

04.01.2005
22:49
smile
[168]

WolverineX [ Senator ]

Verminus --->polecam ci wspaniała książke "Kamasutra dla dwojga" :) wsam raz by czyms zapelnic czas we dwoje :) hehehe


Stranger:

Silent Storm 2 --->mozna sciagnac z neta, i to juz dawno bylo na BT :)
Flat out -->tej od dawna na necie :)
Escape Form Butcher Bay --->ja juz ta gre skonczylem pare dni temu :) i wymiata. i dobrze ze jest Rate 17+ :)

04.01.2005
22:49
smile
[169]

zarith [ ]

albo za dużo gandzi albo za mało gandzi:P

mi się w życiu nie śniły koszmary, tylko jeden - ale nie wiem o co w nim chodzi.

szedłem gdzieś z mamą (śniło mi się to jak byłem kilkuletnim gnojkiem). miałem w ręku stołeczek i ją goniłem, bo ona - jak to w śnie - ciągle była gdzies z przodu.

w pewnym momencie przemaszerował oddział wojska i połamał mi ten stołeczek.

serio.

niby nic, ale pamietam ten sen do dzisiaj:)))

04.01.2005
22:50
[170]

Torn [ Merces Letifer ]

Hmm, no to nie pozazdroszczę snów.
Ja mam czasem dziwne, ale nie aż tak "grobowe" - chociaz ostatnio śniła mi się przedziwna śmierć znajomego (na dachu tramwaju, popieszczony prądem tak że ciało scaliło się całkiem ze szkieletem i powstało coś jakby.. plazma). Anyway, nie mam pojęcia od czego takie sny mogą być, nie będę udawał psychoanalizy nawet...

Nie wiem czy słyszałeś o tzw. Lucid Dreams - czyli snach kontrolowanych... Kiedyś zacząłem się w to bawić i miałem całkiem ciekawe sny. Celem tego jest oczywiście kontrola własnych snów (czyli uzyskanie w nim pełnej świadomości, nie budząc się przy tym).

Ale nie wiem czy Ci to polecić, bo kumplowi poleciłem i mu się niezbyt ciekawe rzeczy śniły (jakbym puszkę pandory otworzył).

04.01.2005
22:50
smile
[171]

Widzący [ Generaďż˝ ]

goferku-> idziemy grzecznie do doktora od zaburzeń snu, on nam daje odpowiednią kurację i po problemie.
Jak będziesz to przeciągał to wpadniesz w pętlę, czyli im gorzej tym gorzej, nie warto.

04.01.2005
22:51
[172]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

WolverineX --> nie wziales tylko pod uwage tego, ze niektorzy nie kradna...

04.01.2005
22:53
smile
[173]

Torn [ Merces Letifer ]

zarith - nie wiem kiedy byłeś "kilkuletnim gnojkiem", ale może to było przed tą masakrą na placu Tienanmen (nie znam Chińskiego, wybaczcie) - i może miałeś sen proroczy :>

Mnie się sniło jak byłem mały, że spadam z balkonu - opieram się, opieram i ciach.. murek się wali a ja lecę w dół. Przed *splat* się budziłem. Ingerencji sił zbrojnych nie stwierdzono.


edit: quote :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-04 22:53:06]

04.01.2005
22:54
smile
[174]

WolverineX [ Senator ]

Opowiem wam drogie dzieci co sie Wolviemu sni po nocach :)

Zaczne od tego ze czasami nic mi sie wogule nie sni, po prostu nic. Ale jak juz cos sie przysni to zawsze sa to Piekne dzieczyny, blondynki,albo vrunetki, zgrabne,szczuple,piekne maja tyleczki, piersi :) i zawsze sie konczy na zbykanku :) albo lepiej rzadko ale jednak snia mi sie orgie albo trojkaty :) raz czy dwa przysnilo mi sie forum Gry-online, ze statsuje ostro ze hhohohoho :).
albo sny prorocze.

04.01.2005
22:54
smile
[175]

WolverineX [ Senator ]

chyba jestem troszczke nimfomanem :)

04.01.2005
22:56
smile
[176]

zarith [ ]

torn --> kilkuletnim gnojkiem byłem jakieś 20 lat temu.... może nawet więcej:) ale na tien an men nie tłukli stołków o ile pamietam :(

nie, ten sen ma jakieś inne znaczenie... ale jakie... bo ten stołek, który mi się śnił, nadal stoi w kuchni.... <spooky>

04.01.2005
22:58
[177]

gofer [ ]

zarith - > raczej to drugie...

Torn - > słyszałem o tym, ale nigdy się nie interesowałem, bo był taki okres, że przez dwa lata prawie w ogóle nie śniłem.

Widzący - > taki lekarz leczy farmaceutycznie czy raczej psychologicznie? Bo poza treścią zmienia mi się ostatnio także forma snu. Kiedyś zasypiałem może nie od razu, ale max. po 10 minutach. Teraz zdarza mi się leżeć z szeroko otwartymi oczami przez np. 3 godziny. Ale i tak najdziwniejsza rzecz stała się dziś rano. We wtorki muszę wstać najwcześniej ze wszystkich dni tygodnia, tj. o 7. I zazwyczaj nie ma bata, żeby mnie o tej porze ściągnąć z łóżka, po prostu oczy mi się kleją. A dzisiaj obudziłem sie, co dziwne, o 6, poszedłem się napić i pomyślałem sobie - jak ja lubię ten moment, kiedy budzę się ze świadomością że mogę jeszcze pospać. Położyłem się i...nie mogłem zasnąć przez godzinę :/

04.01.2005
22:58
[178]

Verminus [ Prefekt ]

gofer --->
Ja miałem duże problemy z koszmarami, budziłem się z krzycząc w niebogłosy. Miałem też sen jak dostaję kulkę w brzuch, czułem jak osuwam się na ziemię i schodzę z tego świata - przerażające i jednocześnie niesamowite uczucie. Na szczęście te sny zniknęły jakieś 2 lata temu.
Jakieś 7-8 lat temu, miałem koszmary praktycznie po każdym odcinku Z Archiwum X :)


WolverineX ---->
Z tą kamasturą to nie za bardzo kapuję, a gierek nie piracę.

04.01.2005
23:02
[179]

Torn [ Merces Letifer ]

zarith - wojna będzie - a Twoj stołek to jakiś wyzwalacz albo coś... daj znać jak się popsuje - wtedy nastąpi atak :> <very spooky>

gofer - nie jestem pewien, ale chyba każdy zawsze śni, chodzi o to tylko aby się przebudzić albo wybić z fazy REM tuż po śnie i wtedy "zapamiętać" go. Pamiętam, że jak trenowałem podstawy LD to poprawiła mi się zdecydowanie pamięć co do snów i pierwszej nocy zapamiętałem aż 3!

PS. jednak miałem koszmar - wtedy właśnie :)
Taki lightowy, ale zawsze.
Byłem mały (we śnie), otwieram drzwi od domu, korytarz ciemny... stoją rodzice, dziwnie, sztucznie uśmiechnięci.. Weszli i sobie przeszli dalej.. drzwi nadal otwarte, podchodze żeby zamknąć, a tam taka mała dziewczynka z długimi włosami opuszczonymi (coś ala Ring) i tak tylko stała.... to wystarczyło, żebym się obudził :) W korytarzu dalej był mrok, toteż lekko zarysowaną sylwetkę tylko widziałem.
Ale czad był wtedy, chętnie bym jeszcze takie pośnił :) Wolę to niż "nic" :>

btw, to dobranoc. 6.30 wake-up call :/

04.01.2005
23:04
smile
[180]

gofer [ ]

też się zawijam, Pan Tedeusz czeka...a potem spróbuję zasnąć :/

04.01.2005
23:16
smile
[181]

matisf [ X ]

Verminus -> na jakich jestes kwasach?

ale to nie jest smieszne sam ostatnio mmialem koszmara :| nie chcecie zebym odowiadal

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-04 23:15:30]

04.01.2005
23:21
smile
[182]

WolverineX [ Senator ]

Stranger [Gry-OnLine] usunalem
WolverineX --> nie wziales tylko pod uwage tego, ze niektorzy nie kradna...

ja nie mowie ze kazdy piraci. ja teraz staram sie tez juz tego nie robic. od jakiegos czasu kupije coraz wiecej orginalnych gier. ostatni zamowilem z zachodzu Unreal Tournamner 2004. wczesniem to bylo Half-Life 2,sacred,Painkiller,Painkiller:BOOH. starszych nie wymienie bo po co.
ale od czasu do czasu cos sciagne, POPII:WW,LOTR:BFTME,NFSUG2,COTR:EFBB. ale wiekszosci z nich nie gralem dluzej niz 2 godziny potem przestawalem a na drogi dzien kasowalem z dysku bo mnie nie interesowaly. choc na EFBB sie zastanawiam. jakab edzie w PL za 99 to kupie :) ale to tylko dla mojego ulubionego,no jednego z ulubionych aktorow Vin Disela :)



maly edit. usunalem link i stopien bo po co i dalem [] na koncu.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-04 23:21:05]

04.01.2005
23:25
smile
[183]

matisf [ X ]

widze ze dzisiaj rozmowa na poziomie bez Piokosa i FM :D

ja od kat mam nowego PC nie skazilem go zadna piracka gra :) jestem z siebie dumny :)

04.01.2005
23:26
smile
[184]

Verminus [ Prefekt ]

matisf ---->
Szczerze mówiąc to jestem na kwasie... acetylosalicylowym, czyli na Polopirynie. Bo jestem przeziębiony :)

04.01.2005
23:30
smile
[185]

zarith [ ]

a masz haluny?

04.01.2005
23:30
smile
[186]

matisf [ X ]

Verminus -> :o musze kiedys sprobowac, jak takiego kopa daje ;)

04.01.2005
23:32
smile
[187]

piokos [ ]

a klej wąchacie?

[edit]
matisf => ja jestem stale obecny, nawet jak mnie nie widać :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-04 23:31:32]

04.01.2005
23:32
smile
[188]

matisf [ X ]

Ide spac, jutro ciezki dzien


O koniec rozmowy na poziomie piokos przyszedl :D

Cześc Piokos !!!

*macha przyjaznie reka*

Dobranoc!!!

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-04 23:32:00]

04.01.2005
23:33
smile
[189]

Verminus [ Prefekt ]

piokos ---->
biurowy :)

04.01.2005
23:55
smile
[190]

piokos [ ]

Chce ktoś kupić dysk twardy?

WD Caviar 120 GB, 8 MB cache, 7200 rpm , (jeszcze 28 miesięcy gwarancji) za 280 zł :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-04 23:54:26]

04.01.2005
23:58
smile
[191]

zarith [ ]

a gdzie kruczek? :P


a tak serio, spróbuj może allegro?

05.01.2005
00:00
smile
[192]

Hellcat [ Legend ]

0:00!!

05.01.2005
00:02
smile
[193]

zarith [ ]

fiu fiu fiu, trafienie w 10-tkę:)

05.01.2005
00:03
[194]

Hellcat [ Legend ]

Tego sie nie zapomina... :]

05.01.2005
00:09
smile
[195]

piokos [ ]

zarith => chcę większy, kilka filmów, pare mp3ek, 4 gry i miejsca nie ma :). Chyba będę musiał go wystawić.

Hellcat ma wszczep pokazujący mu godzinę na GOLu :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-05 00:08:05]

05.01.2005
00:09
smile
[196]

Father Michael [ Padre ]

No proszę, proszę, Hellcat is back! :)

piokos -> od Ciebie to nawet za darmo bym nie wziął :P

05.01.2005
00:10
[197]

Hellcat [ Legend ]

To wcale nie jezd takie proste! :D
Czasem mój zegar i zegar GOLa dzieli nawet 4 minety :]
[nie wspominając o edytowaniu posta przed jego napisaniem :D]

Co back...co Wy myślicie że ja nie wiem jaki tu burdel macie??
PFF :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-05 00:09:52]

05.01.2005
00:11
smile
[198]

piokos [ ]

a ile taka ''mineta'' trwa?

05.01.2005
00:12
smile
[199]

Hellcat [ Legend ]

No to już zależy :D
Na przykład Nowojorska Mineta... :D

05.01.2005
00:13
smile
[200]

Hellcat [ Legend ]

200!!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.