
tomirek [ ]
4 czesciowa trylogia :)
A ja caly czas zylem w blogiej nieswiadomosci i myslalem, ze trylogia sklada sie z TRZECH czesci.
Jednak jak widac sie mylilem :)))

Silver Fox [ spamer ]
<---
Widac inni wiedzą lepiej :D

viesiek [ hoo-doo ]
jak słysze trylogia to mysle raczej o Władcy Pierścieni lub Star Wars, a nie o jakiejs zabójczej broni :)

Solesar [ Konsul ]
Nie znasz sie ;)

S1KoR© [ alkoholik ]
<------ czego to juz na tym allegro nie bylo ...:]]
PikiMar [ Pretorianin ]
viesiek ---> Wladca pierscieni nie jest trylogia, tylko dzielem wydanym w 3 tomach.

zarith [ ]
sa również trylogie w pięciu tomach - np. douglasa adamsa 'autostopem przez galaktyke' :)

Attyla [ Legend ]
Albo trylogie w nieograniczonej ilości części. Np. M jak miłość:D
viesiek [ hoo-doo ]
PikiMar ---> o filmie mówię :) a film mozna uznać za trylogie :)

Mr.Dziabol [ Konsul ]
Jak to kiedyś ktoś powiedział : "są ludzie i parapety"

KAMERA6 [ Konsul ]
takich niedorowzwojow trzeba tepic
Dagger [ Legend ]
Zrozumiałbym gdyby to było:
The Hitch Hiker's Guide to the Galaxy - trilogy in four parts :)
eMMeS [ Emotion of Heart-Love To Rock ]
nie, bo ludzie dzielą się na trzy rodzaje :
- tych którzy umieją liczyć
- tych którzy tej zdolności nie posiedli
cronotrigger [ Rape Me ]
lol..co za młot...

-=]o[=- [ Generaďż˝ ]
łuuuuhuuuuu!!!! jaki typ. no nie zniese.

Gul'dan [ Konsul ]

techman [ Konsul ]
Ale lol:D