GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ś - powoduje mignięcie ekranu.

03.01.2005
12:57
smile
[1]

Mack5 [ Killer Instinct ]

Ś - powoduje mignięcie ekranu.

Ilekroć nacisnę kombinację Ctrl+S, która powoduje wskoczenie literki ś to mi miga ekran, jedno ok. półsekundowe mignięcie. Mam tak od wczoraj i nie wiem czemu, przez prgoramik PowerStrip chyba nie ? Help, bo mnie szlag trafi.

03.01.2005
12:58
[2]

kun4 [ Konsul ]

masz ati ?

03.01.2005
13:01
[3]

Mack5 [ Killer Instinct ]

Nie, GF 4200Ti + Ctx 711 PRF (płaska 17')

03.01.2005
13:21
[4]

graf_0 [ Nożownik ]

malutka uwaga - literkę ś - otrzymujemy naciskając prawy ALT + S !!! a nie ctr+s

03.01.2005
13:30
smile
[5]

Markarius [ Pretorianin ]

to wina ATI - zmień na NVidię - są mniej problematyczne.

03.01.2005
13:31
smile
[6]

Mack5 [ Killer Instinct ]

graf_0 ----> jak nie znasz problemu to weź się nie przyczepiaj do szczegółów, bo i tak wiadomo o co chodzi, a to jest kijowy sposób rasowania sobie statystyk.

03.01.2005
13:31
smile
[7]

tomirek [ ]

Markarius -->>> a czytac to umiesz?

03.01.2005
13:54
[8]

KinSlayer [ Demon Hunter T ]

Markarius >> a AMD sie grzeja bardziej od Inteli i zamieniaja 0 z 1 na dysku.

03.01.2005
13:58
smile
[9]

Markarius [ Pretorianin ]

Nie tylko - ostatnie badania wykazały, że procesory AMD są mniej kompatybilne z touchpadami koreańskiej firmy Ksi-Yung. Spadek kompatybilności sięgał nawet do 5% :/

a co do ATI to niektóre są tak mało kompatybilne, że nie wchodzą do slotu AGP na płycie głównej. Może kartę trzeba docisnąć i problem zniknie?

03.01.2005
14:48
[10]

szatan [ Konsul ]

to wina powerstripa. jest to jakis skrot klawiszowy tego programu.

03.01.2005
14:56
[11]

titanium [ Generaďż˝ ]

Weakando --> Stanowczo tylko u ciebie - spróbuj dokręcić mocniej śrubkę która tam jest.

A co do filmików, ruscy wymyślili jak obejść to ograniczenie, ale trzebabyło ręcznie grzebać w plikach firmware co proste ani bezpieczne nie było. Ale skuteczne jak najbardziej. :)
Tyle, że konkretnych szczegółów już nie pamiętam (nie chciało mi się ryzykować więc zbytnio się tym nie interesowałem) Trzeba by poszperać w necie :)

03.01.2005
15:00
[12]

titanium [ Generaďż˝ ]

cholera, ja jestem dzisiaj nieprzytomny :P Nie ten wątek :P Tego posta wyżej /\ nie ma :P

A co do problemu - to jest skrót PowerStripa, przestaw go w Menedżerze Gorących Klawiszy

03.01.2005
15:15
[13]

xywex [ mlask mlask! ]

Masz PowerStripa? :)

03.01.2005
15:19
[14]

szatan [ Konsul ]

xywex --> czasami przydaje sie czytac to co napisali inni, a w szczegolnosci to co napisal tworca watku w swoim poscie.

03.01.2005
15:23
[15]

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]

Masz powerstripa i klawisze "gorące klawisze" czy jakoś tak, po naciśnięciu kombinacji klawiszy wykonują się funkcje takie jak reset VPU recover i takie różne dziwne fiki miki dzikie węże :]

03.01.2005
15:31
[16]

xywex [ mlask mlask! ]

szatan --> Myślę, że powinienes wiedzieć, że praktycznie zawsze czytam wątki w których się udzielam. Aktualnie jestem w stanie takim, ze się ledwo na nogach trzymam, więc mogło mi to umknąć. Mea culpa.

03.01.2005
15:35
[17]

szatan [ Konsul ]

xywex --> wydalo mi sie dziwne, ze moglo ci umknac 3 razy. jesli jednak tak bylo to zwracam honor :))

03.01.2005
15:42
smile
[18]

awszerszen [ Arktus Szerszenikus ]

hihi

Power strip i inne ........ dorwałem podobne ścierwo do ati i ni kyta ni udaje mi się wyłączyć kombinacji ALT+E co powoduje wejście do konsoli
:( w tym wypadku pomógł.................................. --->>> "uninstal"

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.