GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Podatek od kompa? Brrrrrrrrrrr!

03.01.2005
12:48
[1]

-=chudy=- [ ]

Podatek od kompa? Brrrrrrrrrrr!

Ja osobiście liczę na apelację Fujitsu i oby ten pomysł poszedł sobie daleeeeeko paszoł won.

03.01.2005
13:26
[2]

PikiMar [ Pretorianin ]

Znajac nasze rządowe mUzgi, zaniedlugo doczekamy sie kontynuacji pomyslu w naszym kraju :/

03.01.2005
13:29
smile
[3]

Dagger [ Legend ]

Widze że nie wiecie że w Polsce próbowano już w zeszłym roku wprowadzić podobną opłatę przy nowelizacji prawa autorskiego.

03.01.2005
13:31
smile
[4]

Silver Fox [ spamer ]


Jak możesz nam to pokazywac! Już dzień mi sie podobał

03.01.2005
13:31
[5]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

Ja jestem za. Tylko niech sie wtedy odp.... różne mpaa, riaa, bsa i inne szkodliwe pasożytnicze organizacje.

03.01.2005
13:33
[6]

Dagger [ Legend ]

==>gladius
Tak dobrze to nie ma - już teraz płacimy różne haracze w stylu opłat producentów czystych nośników czy urządzeń do kopiowania.

03.01.2005
13:49
[7]

KinSlayer [ Demon Hunter T ]

podobno wielokrotne opodatkowanie jest nielegalne... ale to tylko teoria. juz nie pamietam ile "podatkow drogowych" ostatnio placimy.

a druga sprawa to domniemanie winy: masz komputer = "jestes zlodziejem, wiec nalezy sie odszkodowanie"

03.01.2005
13:53
smile
[8]

Chupacabra [ Senator ]

pewnie zaraz przeniosa ten wspanialy pomysl na cala UE w ramach harmonizacji podatkow :/

03.01.2005
13:59
[9]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

Dagger - otóż to. Płacę te haracze, więc jestem rozliczony z tymi różnymi organizacjami... Ogladam divixy i wypalam mp3, bo zapłaciłem za nie kupując płyty do nagrania.

Zresztą tak na marginesie - u nas te empy i ryje mogą skoczyć nam na puklerz.

03.01.2005
14:00
[10]

Patrol_wcg [ Konsul ]

U nas to nie przejdzie ;] mogą nam naskoczyć ;]

03.01.2005
14:06
smile
[11]

Anarki [ Demon zła ]

hmm....co za chamstwo :/ niech polacy tego pomyslu nie pryzjmuja :/ echh....

03.01.2005
14:08
smile
[12]

steward [ Legia Warszawa ]

Ja tam jestem optymistą... przecierz nasza władza też ma komputery... i podatków za nie chyba nie ma zamiaru płacić :P

03.01.2005
14:18
smile
[13]

faloxxx [ Generaďż˝ ]

Nasza władza tak już nas wydoiła że te parę zł w tę czy w tamtą nie ma dla nich znaczenia.

03.01.2005
14:21
smile
[14]

Vein [ Sannin ]

steward - rotfl, myslisz ze sa tacy glupi ? zrobia sobie jakas ulge podatkową albo cuś że (p)osłowie są z teog zwolneini i tyle...

03.01.2005
14:23
[15]

oksza [ Senator ]

-->> faloxxx
To nie władza, to autorzy i producenci.

-->> gladius
Bez przesady, od wszystkiego haraczy nie płacisz ;)

03.01.2005
14:26
smile
[16]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

oksza - ale i divixów oglądam z umiarem, więc per saldo wychodzi równo. A poza tym pewnie zawyżam średnią narodową chodząc do kina.

Jednego, czego nie robię to nie kupuję oyginalnych dvd, bo to wyrzucone pieniądze.

03.01.2005
14:29
[17]

Romanujan [ Konstruktor Katapult ]

A jak głosowałem przeciwko Unii Europejskiej, to większość znajomych uważała mnie za pomylonego... A teraz zobaczą! Dobrze im tak!

03.01.2005
14:35
[18]

faloxxx [ Generaďż˝ ]

Romanujan --> wszyscy jedziemy na jednym wózku, wiec dobrze nam tak

oksza --> władza doi nas jak chce a i producenci także

03.01.2005
14:36
smile
[19]

oksza [ Senator ]

-->> gladius
Widzę że do opłat licencyjnych podchodzisz tak jak ja, na zasadzie - zapłaćmy tyle a tyle, niech się odp....lą :)

Ja z kolei mam inną zasadę - kupię prawie każdą sensowną grę wydaną za 20-30 zł :) Kupuję też ostatnio w sporych ilościach tanie filmy na DVD, o ile zbliżają się do granicy opłacalności (30-40).

03.01.2005
14:50
[20]

_MyszooR_ [ Ass Kicker ]

A ja nawet jak nalorza to nic nie zapalce , qwno mi beda mogli zrobic

03.01.2005
15:11
[21]

Dagger [ Legend ]

==>_MyszooR_
Jak podatek nałożą na producentów/importerów to napewno zapłacisz

03.01.2005
15:13
[22]

_MyszooR_ [ Ass Kicker ]

Dagger -- nie bo nie bede kupowla nowych czesci :D

03.01.2005
15:45
smile
[23]

Chacal [ ? ]

Wprowadzić podatek od emisji dwutlenku węgla przez ludzi i zwierzęta gospodarcze !

03.01.2005
15:49
[24]

-=chudy=- [ ]


Chacal --> To już chyba niedługo, bo już w Australii mamy podatek od gazów wydalanych przez zwierzęta hodowlane...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.