-=chudy=- [ ]
Podatek od kompa? Brrrrrrrrrrr!
Ja osobiście liczę na apelację Fujitsu i oby ten pomysł poszedł sobie daleeeeeko paszoł won.
PikiMar [ Pretorianin ]
Znajac nasze rządowe mUzgi, zaniedlugo doczekamy sie kontynuacji pomyslu w naszym kraju :/

Dagger [ Legend ]
Widze że nie wiecie że w Polsce próbowano już w zeszłym roku wprowadzić podobną opłatę przy nowelizacji prawa autorskiego.

Silver Fox [ spamer ]
Jak możesz nam to pokazywac! Już dzień mi sie podobał
gladius [ Óglaigh na hÉireann ]
Ja jestem za. Tylko niech sie wtedy odp.... różne mpaa, riaa, bsa i inne szkodliwe pasożytnicze organizacje.
Dagger [ Legend ]
==>gladius
Tak dobrze to nie ma - już teraz płacimy różne haracze w stylu opłat producentów czystych nośników czy urządzeń do kopiowania.
KinSlayer [ Demon Hunter T ]
podobno wielokrotne opodatkowanie jest nielegalne... ale to tylko teoria. juz nie pamietam ile "podatkow drogowych" ostatnio placimy.
a druga sprawa to domniemanie winy: masz komputer = "jestes zlodziejem, wiec nalezy sie odszkodowanie"

Chupacabra [ Senator ]
pewnie zaraz przeniosa ten wspanialy pomysl na cala UE w ramach harmonizacji podatkow :/
gladius [ Óglaigh na hÉireann ]
Dagger - otóż to. Płacę te haracze, więc jestem rozliczony z tymi różnymi organizacjami... Ogladam divixy i wypalam mp3, bo zapłaciłem za nie kupując płyty do nagrania.
Zresztą tak na marginesie - u nas te empy i ryje mogą skoczyć nam na puklerz.
Patrol_wcg [ Konsul ]
U nas to nie przejdzie ;] mogą nam naskoczyć ;]

Anarki [ Demon zła ]
hmm....co za chamstwo :/ niech polacy tego pomyslu nie pryzjmuja :/ echh....

steward [ Legia Warszawa ]
Ja tam jestem optymistą... przecierz nasza władza też ma komputery... i podatków za nie chyba nie ma zamiaru płacić :P

faloxxx [ Generaďż˝ ]
Nasza władza tak już nas wydoiła że te parę zł w tę czy w tamtą nie ma dla nich znaczenia.

Vein [ Sannin ]
steward - rotfl, myslisz ze sa tacy glupi ? zrobia sobie jakas ulge podatkową albo cuś że (p)osłowie są z teog zwolneini i tyle...
oksza [ Senator ]
-->> faloxxx
To nie władza, to autorzy i producenci.
-->> gladius
Bez przesady, od wszystkiego haraczy nie płacisz ;)

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]
oksza - ale i divixów oglądam z umiarem, więc per saldo wychodzi równo. A poza tym pewnie zawyżam średnią narodową chodząc do kina.
Jednego, czego nie robię to nie kupuję oyginalnych dvd, bo to wyrzucone pieniądze.
Romanujan [ Konstruktor Katapult ]
A jak głosowałem przeciwko Unii Europejskiej, to większość znajomych uważała mnie za pomylonego... A teraz zobaczą! Dobrze im tak!
faloxxx [ Generaďż˝ ]
Romanujan --> wszyscy jedziemy na jednym wózku, wiec dobrze nam tak
oksza --> władza doi nas jak chce a i producenci także

oksza [ Senator ]
-->> gladius
Widzę że do opłat licencyjnych podchodzisz tak jak ja, na zasadzie - zapłaćmy tyle a tyle, niech się odp....lą :)
Ja z kolei mam inną zasadę - kupię prawie każdą sensowną grę wydaną za 20-30 zł :) Kupuję też ostatnio w sporych ilościach tanie filmy na DVD, o ile zbliżają się do granicy opłacalności (30-40).
_MyszooR_ [ Ass Kicker ]
A ja nawet jak nalorza to nic nie zapalce , qwno mi beda mogli zrobic
Dagger [ Legend ]
==>_MyszooR_
Jak podatek nałożą na producentów/importerów to napewno zapłacisz
_MyszooR_ [ Ass Kicker ]
Dagger -- nie bo nie bede kupowla nowych czesci :D

Chacal [ ? ]
Wprowadzić podatek od emisji dwutlenku węgla przez ludzi i zwierzęta gospodarcze !
-=chudy=- [ ]
Chacal --> To już chyba niedługo, bo już w Australii mamy podatek od gazów wydalanych przez zwierzęta hodowlane...