GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kody aktywacyjne - pytanie!

03.01.2005
09:58
smile
[1]

Ace_2005 [ Pretorianin ]

Kody aktywacyjne - pytanie!

Kupuję różne gazety komputerowe i tak z KOMPUTER ŚWIAT EKSPERT nr 5/2003 mam pełną wersję rutera KERIO WIN ROUTE oraz z nr 6/2004 DELPHI 7 PERSONAL, które, aby uruchomić trzeba zarejestrować (wtedy wyślą oni KLUCZ do aktywacji). Niestety ja mam podłączenie do Internetu od lipca 2004 i nie miałem okazji ich zarejestrować, a teraz kiedy chcę to zrobić to wyświetla się napis CZAS OKRESU AKTYWACJI ZAKOŃCZONY, ja naprawdę potrzebuję tych programów i czy w związku z tym ktoś mógłby mi podać kody do tych programów?! - z góry dziękuję za pomoc!

03.01.2005
10:01
[2]

sirQwintus [ Generaďż˝ ]

zobacz tutaj

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.