
Ace_2005 [ Pretorianin ]
Kody aktywacyjne - pytanie!
Kupuję różne gazety komputerowe i tak z KOMPUTER ŚWIAT EKSPERT nr 5/2003 mam pełną wersję rutera KERIO WIN ROUTE oraz z nr 6/2004 DELPHI 7 PERSONAL, które, aby uruchomić trzeba zarejestrować (wtedy wyślą oni KLUCZ do aktywacji). Niestety ja mam podłączenie do Internetu od lipca 2004 i nie miałem okazji ich zarejestrować, a teraz kiedy chcę to zrobić to wyświetla się napis CZAS OKRESU AKTYWACJI ZAKOŃCZONY, ja naprawdę potrzebuję tych programów i czy w związku z tym ktoś mógłby mi podać kody do tych programów?! - z góry dziękuję za pomoc!
sirQwintus [ Generaďż˝ ]
zobacz tutaj