GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Warto oddac głos w "Gra na Medal"?

03.01.2005
09:01
smile
[1]

Solesar [ Konsul ]

Warto oddac głos w "Gra na Medal"?

Tak wlasnie. Jak w temacie chcialem spytac ilu juz to zrobilo? Czy wedlug was warto oddac swoj glos w tym plebiscycie .. Na poczatku pomyslalem "Co w zasadzie mam do stracenia?" ale teraz tych glupot sie naczytalem i sam juz niewiem. Jakie jest wasze zdanie w tym temacie?

03.01.2005
09:02
[2]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Przecież to nic nie kosztuje.

03.01.2005
09:05
smile
[3]

LooZ^ [ be free like a bird ]

Piotrasq : Wziecie udzialu nie, wygranie tak ;)

03.01.2005
09:07
[4]

Solesar [ Konsul ]

No niby nic . Ale w przypadku gdy ktos wygra nagrode bedzie musial zaplacic podatek od tej rzeczy .. Wiec jednak cos bedzie kosztowalo .. Bo przeciez kazdy biorac udzial w takim glosowaniu ma nadzieje na wygrana. Bedzie wiec musial zaplacic jakies pieniadze jesli chce otrzymac nagrode.

03.01.2005
09:07
[5]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Drozsza niz 760 PLN.

03.01.2005
09:09
[6]

LooZ^ [ be free like a bird ]

Ja z checia zaplace! Moge nawet za pare! ;) Szczegolnie chetnie za monitor LCD i karte graficzna ;)

03.01.2005
09:10
[7]

Solesar [ Konsul ]

Wyczytalem z niedokonca rzetelnych informacji ze podatek od wygranej bedzie wynosil 10% , w przypadku rzeczy drozszej niz 760 PLN. Czy to prawda? I czy % jest stały .. Czy to zawsze bedzie 10% i nie ulegnie zmianie naprzyklad na 30% w przyszlosci?

03.01.2005
09:10
[8]

The LasT Child [ GoorkA ]

ja tam zadnego podatku do dzis nie placilem :D
wyluzuj, jak chcesz glosowac to glosuj jak nie to nie...

03.01.2005
09:10
smile
[9]

wysiu [ ]

Nie warto!!!! Nie glosuj!!!!


Bedzie wieksza szansa, ze ja cos wygram:)

03.01.2005
09:12
[10]

LooZ^ [ be free like a bird ]

Heh :) Wlasnie doczytalem, ze wygrany ponosi tez koszty transportu :) Te, w przypadku np. monitora czy drukarki moga byc dosyc duze :))

03.01.2005
09:14
[11]

Solesar [ Konsul ]

The LasT Child --> Spokojnie , nikt nie powiedzial ze nie chce glosowac.. Poprostu mam pewne watpliwosci, zadalem pytania aby je rozwiac .. Na tyle na ile to mozliwe rzecz jasna.
"Podobno Kto Pyta nie błądzi".

03.01.2005
09:15
[12]

Solesar [ Konsul ]

Mam jeszcze pare pytan .. Ilu moze maksymalnie wygrac? Bo chyba nie tylko jeden ?
I czy glosowac mozna tylko raz?

03.01.2005
09:32
[13]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Spróbuj zagłosować jeszcze raz, to zobaczysz.

03.01.2005
09:34
[14]

Solesar [ Konsul ]

Piotrasq --> Jeszcze nie głosowałem wogóle. Ale chyba sie przemogę.

03.01.2005
09:38
smile
[15]

evs [ Un loup mechant ]

o, to lubie :) to tak zwane dzielenie skóry na niedzwiedziu :D

w GOLowych konkursach biorę udział już od dawna i albo w pełni przekonany o trafności udzielam błędnych odpowiedzi albo fortuna mnie omija szerokim łukiem :D

czytam sobie własnie opisy nagród i przypomniała mi się scenka z ostatniego weekendu na giełdzie. Do naszego stoiska podchodzi koleś z grupką znajomych (widać, że przewodzi im jako ekspert) i pyta czy mamy te procesory... no te... dwa w jednym :D :D :D Ponieważ byliśmy już trochę upojeni nieuzyskał odpowiedzi natomiast cała wycieczka została odprowadzona gromkim smiechem :D. Z ciekawszych i równie radosnych pytań przypomina mi się pytanie "czy te używane coolery są nowe?".

No nic. W każdym razie wracam do lektury opisów. Życzę powodzenia w wygrywaniu i w typowaniu.

03.01.2005
09:41
smile
[16]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

evs ----> a jakie stoisko prowadzisz ?

03.01.2005
09:42
smile
[17]

Solesar [ Konsul ]

evs --> Dzieki i nawzajem;)

03.01.2005
09:47
smile
[18]

Solesar [ Konsul ]

No i po glosowaniu:) Wybralem jeden tytuł choc mozna bylo wybrac ich do 14 .. Teraz poczekamy i zobaczymy co z tego bedzie.

03.01.2005
09:50
smile
[19]

evs [ Un loup mechant ]

skup, sprzedaż, zamiana, żołądkowa gorzka :) Nie prowadzę :) Dorabiam, pracuję u jednego z wrednych kapitalistów z tego forum ;) Kokosów jako pracownik nie ma się specjalnych ale miło jest sobie postać, pogadać. To takie forum dyskusyjne z jedynym działem hardware & soft :) Wpadnij Piotrasq w weekend to zobaczysz co mamy :) A trafiają się okazyjne perełki trafiają :D

03.01.2005
09:53
[20]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

evs ----> może się orientujesz, ile bym dostał za 512 RAM PC2100 Kingstona ? Muszę dołozyć sobie pamięci, a ludzie twierdzą, że nowe kości nie będą współpracowały z tą starą.

03.01.2005
10:02
[21]

evs [ Un loup mechant ]

Piotrasq --> w sprzedaży są po jakies 285 zł ... w skupie będą za, nawet nie chce Cię zabijać. Sprzedaj na allegro to Ci lepiej wyjdzie. Chyba, że chcesz to koniecznie zrobić na gieldzie to zrób od razu z wymianą. Za symboliczną dopłatą będziesz miał szybsze... chyba, że nie będzie. My mamy same używki więc może tak być, że akurat nie będzie.

03.01.2005
10:13
smile
[22]

piokos [ ]

Ja z chęcią pokryję wszystkie opłaty za każdą rzecz, jeden warunek biorę wszystko :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.