GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Znalezione w sieci: Małpy łapią banany :P

03.01.2005
07:37
smile
[1]

arthe[16] [ breakdance ]

Znalezione w sieci: Małpy łapią banany :P

W skrócie: gra polega na tym, iż łapie wszystko oprócz bomb, gdy leci bomba klikamy na małpę by się chowała, a jak juz spadnie bobma znó klikamy na małpę by mogła znów łapać inne rzeczy... NIe może nam umknąć banan. Mamy 5 żyć powodzenia ;-)

03.01.2005
07:38
smile
[2]

arthe[16] [ breakdance ]

i link:xD

03.01.2005
07:44
smile
[3]

Yanek [ Paprykarz ]

przyjemna gierka :) w sam raz na lekcje informatyki o 7 rano :P 140 pkt

03.01.2005
07:57
[4]

Solesar [ Konsul ]

Taa gierka calkiem przyjemna..

03.01.2005
08:05
[5]

Mago8 [ Pretorianin ]

heh bardzo przyjemna gierka na początku wydawała sie zbyt prosta le puźniej ledwo nadażałem mój wynik to 150 :P

03.01.2005
08:41
smile
[6]

VisusAugustus [ Tancerz Wojny ]

ladne
ale bylo ;)
tylko troche latwe
ale ladne

03.01.2005
10:35
[7]

Mondragorn [ Lunar Dragon ]

100cos bez skuchy nie chcialo mi sie popłostu

03.01.2005
10:43
smile
[8]

fanfa [ Konsul ]

90 ... calkie, calkiem

03.01.2005
11:16
smile
[9]

Ksaiwer_PL [ Junior ]

117 spoko szkoda żę poziom taki niski po 100 nudzi się

03.01.2005
11:19
smile
[10]

Silver Fox [ spamer ]


sp00ko

03.01.2005
11:38
smile
[11]

Silver Fox [ spamer ]


115 i sie znudziło

03.01.2005
12:13
[12]

Click-Tom [ Orange Grove Families ]

panooowie (i panie :P) siedze sobie na informatyci i robimy jakiś zaproszenie w wordzie nuda wiec każda gierka teoretycznie powinna być fajna, ale ta jest qrewsko nudna :P

05.01.2005
12:23
[13]

viesiek [ hoo-doo ]

136 :0

05.01.2005
12:49
[14]

Jake [ R.I.P. ]

160 i się znudziło... Myślałem że coś ciekawego się z tego zrobi ale niebardzo ...

05.01.2005
12:58
[15]

Siara_1 [ Konsul ]

256 i robi sie monotonne

05.01.2005
13:06
smile
[16]

dance for me baby™ [ Konsul ]

jak dla mnie to nudne jest z deka

05.01.2005
13:07
[17]

EXCALIBUR(ak) [ Konsul ]

to wy wytrwali jestescie, mi sie przy 17 znudzilo

05.01.2005
13:28
[18]

Adamss [ -betting addiction- ]

Ehh, nic nowego się nie dzieje.. znudziła mi sie po 60.

05.01.2005
13:52
smile
[19]

konioz [ Konsul ]

Cos malo dynamiczna ta gra:(
Nuda jak w polskim filmie Panie:)

05.01.2005
14:19
smile
[20]

|Black Moon| [ Konsul ]

Takie...takie...
*drapie się po głowie*
Hm...

06.01.2005
16:04
[21]

C@MEL [ Konsul ]

troszke za wolno to idzie przed 100 idzie sie zanudzic :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.