
arthe[16] [ breakdance ]
Znalezione w sieci: Małpy łapią banany :P
W skrócie: gra polega na tym, iż łapie wszystko oprócz bomb, gdy leci bomba klikamy na małpę by się chowała, a jak juz spadnie bobma znó klikamy na małpę by mogła znów łapać inne rzeczy... NIe może nam umknąć banan. Mamy 5 żyć powodzenia ;-)

arthe[16] [ breakdance ]
i link:xD

Yanek [ Paprykarz ]
przyjemna gierka :) w sam raz na lekcje informatyki o 7 rano :P 140 pkt
Solesar [ Konsul ]
Taa gierka calkiem przyjemna..
Mago8 [ Pretorianin ]
heh bardzo przyjemna gierka na początku wydawała sie zbyt prosta le puźniej ledwo nadażałem mój wynik to 150 :P

VisusAugustus [ Tancerz Wojny ]
ladne
ale bylo ;)
tylko troche latwe
ale ladne
Mondragorn [ Lunar Dragon ]
100cos bez skuchy nie chcialo mi sie popłostu

fanfa [ Konsul ]
90 ... calkie, calkiem

Ksaiwer_PL [ Junior ]
117 spoko szkoda żę poziom taki niski po 100 nudzi się

Silver Fox [ spamer ]
sp00ko

Silver Fox [ spamer ]
115 i sie znudziło
Click-Tom [ Orange Grove Families ]
panooowie (i panie :P) siedze sobie na informatyci i robimy jakiś zaproszenie w wordzie nuda wiec każda gierka teoretycznie powinna być fajna, ale ta jest qrewsko nudna :P
viesiek [ hoo-doo ]
136 :0
Jake [ R.I.P. ]
160 i się znudziło... Myślałem że coś ciekawego się z tego zrobi ale niebardzo ...
Siara_1 [ Konsul ]
256 i robi sie monotonne

dance for me baby™ [ Konsul ]
jak dla mnie to nudne jest z deka
EXCALIBUR(ak) [ Konsul ]
to wy wytrwali jestescie, mi sie przy 17 znudzilo
Adamss [ -betting addiction- ]
Ehh, nic nowego się nie dzieje.. znudziła mi sie po 60.

konioz [ Konsul ]
Cos malo dynamiczna ta gra:(
Nuda jak w polskim filmie Panie:)

|Black Moon| [ Konsul ]
Takie...takie...
*drapie się po głowie*
Hm...
C@MEL [ Konsul ]
troszke za wolno to idzie przed 100 idzie sie zanudzic :P