GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Devastation - problemik

03.01.2005
01:40
[1]

Bilu16 [ Junior ]

Devastation - problemik

Witam

Jestem juz chyba przy koncu, przylatuje jakis komandos helikopterem. Pozniej cos robie na dwuch wiezach, a nastepnie mam go chyba zabic niestety comandos sie caly cas regeneruje, zabilem go juz chyba z 10 razy a on dalej wstaje. W zwiazku z tym mam pytanko jak go trzeba zabic, czy moze jeszcze cos trzeba zrobic. Z gory dziekuje za pomoc.

Pozdrawiam

03.01.2005
11:57
smile
[2]

davhend [ Garrett ]

Musisz go zabić chyba z 20 razy. To był najgłupszy boss jakiego widziałem w życiu. Z tego co pamiętam przeszedłem go na czicie bo nie chciało mi się go zabijać 20 razy...

03.01.2005
12:04
[3]

ssjNaza [ Pretorianin ]

Grzej do niego ile wlezie jednocześnie unikając jego strzałów. Regeneruje się nie bez konsekwencji, po którymś tam zabiciu zacznie sie coraz bardziej deformować. Wtedy już jest na wykończeniu i wystarczy go pare razy dobić.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.