Bilu16 [ Junior ]
Devastation - problemik
Witam
Jestem juz chyba przy koncu, przylatuje jakis komandos helikopterem. Pozniej cos robie na dwuch wiezach, a nastepnie mam go chyba zabic niestety comandos sie caly cas regeneruje, zabilem go juz chyba z 10 razy a on dalej wstaje. W zwiazku z tym mam pytanko jak go trzeba zabic, czy moze jeszcze cos trzeba zrobic. Z gory dziekuje za pomoc.
Pozdrawiam

davhend [ Garrett ]
Musisz go zabić chyba z 20 razy. To był najgłupszy boss jakiego widziałem w życiu. Z tego co pamiętam przeszedłem go na czicie bo nie chciało mi się go zabijać 20 razy...
ssjNaza [ Pretorianin ]
Grzej do niego ile wlezie jednocześnie unikając jego strzałów. Regeneruje się nie bez konsekwencji, po którymś tam zabiciu zacznie sie coraz bardziej deformować. Wtedy już jest na wykończeniu i wystarczy go pare razy dobić.