GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

karta w-lan łączy z netem i rozłącza!!!

02.01.2005
23:56
smile
[1]

AIRBAND [ Pretorianin ]

karta w-lan łączy z netem i rozłącza!!!

Witam mam taki problem mam karte w-lan D-link 520! łączy mnie z netem i zaraz rozłącza co się dzieje sygnał jest super a i tak się wali co zrobić jak podłącze się przez AP(Acces point) to wszystko jest ok a przy tej karcie są problemy pomóżcie!

02.01.2005
23:59
smile
[2]

AIRBAND [ Pretorianin ]

UP!

03.01.2005
00:03
smile
[3]

AIRBAND [ Pretorianin ]

nikt nic nie wie?

03.01.2005
00:08
smile
[4]

AIRBAND [ Pretorianin ]

Zlitujcie się ludzie!

03.01.2005
11:15
smile
[5]

AIRBAND [ Pretorianin ]

Wczoraj mi nikt nie odpowiedział, może dzisiaj się ktoś pokusi

03.01.2005
11:56
smile
[6]

Sybaris [ Pretorianin ]

1.blokada mac -adresu dla tej karty przez admina ?
2.są takie kwasy jak zainstalujesz też stery 98 w windowsie xp zamiast do xp
3.zmień speed w konfiguracji karty ( połączenia sieciowe-> wybierz kartę-> konfiguracja-> zaawansowane->speed - czy jakoś tak ) na 1Mbps - wtedy łącze jest stabilniejsze

...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.