
AIRBAND [ Pretorianin ]
karta w-lan łączy z netem i rozłącza!!!
Witam mam taki problem mam karte w-lan D-link 520! łączy mnie z netem i zaraz rozłącza co się dzieje sygnał jest super a i tak się wali co zrobić jak podłącze się przez AP(Acces point) to wszystko jest ok a przy tej karcie są problemy pomóżcie!

AIRBAND [ Pretorianin ]
UP!

AIRBAND [ Pretorianin ]
nikt nic nie wie?

AIRBAND [ Pretorianin ]
Zlitujcie się ludzie!

AIRBAND [ Pretorianin ]
Wczoraj mi nikt nie odpowiedział, może dzisiaj się ktoś pokusi

Sybaris [ Pretorianin ]
1.blokada mac -adresu dla tej karty przez admina ?
2.są takie kwasy jak zainstalujesz też stery 98 w windowsie xp zamiast do xp
3.zmień speed w konfiguracji karty ( połączenia sieciowe-> wybierz kartę-> konfiguracja-> zaawansowane->speed - czy jakoś tak ) na 1Mbps - wtedy łącze jest stabilniejsze
...