GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Lambada ! :-D

02.01.2005
23:24
smile
[1]

MasterDD [ :-D ]

Lambada ! :-D

Moge sie zalozyc ,ze wiele z Was pamieta ten utwor z daaaawnej przeszlosci :D
Dziewczyna mi go przypomniala i postanowilem go znalezc...

Teraz go ostro slucham i sie strasznie przy nim ciesze hehe :D

Ssijcie i bawcie sie dobrze :D

02.01.2005
23:43
smile
[2]

pisz [ nihilista ]

hehe...ileż to lat
kiedyś mnie kuzynka zadręczała tym utworem puszczając go na okrągło :)

02.01.2005
23:44
[3]

Solesar [ Konsul ]

Mialem kilka lat kiedy on byl na szczycie list przebojow;]

02.01.2005
23:45
smile
[4]

gad1980 [ Pretorianin ]

Solesar -> Dokładnie tak jak i ja ;)

02.01.2005
23:45
smile
[5]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

To był chyba pierwszy utwór, przy którym tańczyłem z dziewczyną ;)

02.01.2005
23:46
[6]

reds23 [ redsov ]

to przypomnijmy sobie inny szlagier:
"miala baba koguta"

02.01.2005
23:47
[7]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Pamietam, to byl pierwszy teledysk jaki w zyciu ogladnelam - moglam miec z 4 latka :P

03.01.2005
00:05
smile
[8]

MasterDD [ :-D ]

X-Cody => Ano wlasnie, odnosnie teledysku, bo cos mi swieci, ze ja bylem malutki to go widzialem :D
Czy to byla sobie babka ktora tanczy na jakims molo ,a za nia parami faceci ?
Bo cos mi swieci, ale nie wiem czy to jest to :D

p.s - a pamietacie "kasety"? Takie ,no wiecie, do magnetofonu? :D
Nie wiem, uzywa w ogole ktos to jeszcze? Nie widzialem ich od lat :D

03.01.2005
00:10
smile
[9]

Kapitan KloSs [ Ramzes VII MiĆki ]

LOl

03.01.2005
00:16
smile
[10]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]


MasterDD, kasety wspominasz? :)
mam tego całe pudło, przecież nawet niedawno sprzedawano "domowe zestawy hifi" z odtwarzaczami MC :)

03.01.2005
00:26
[11]

Jałokim [ mniej głupoty ]

zanim kompa dorwałem to wszystek w MC miałem. [no paczaj no... znowu zrymowałem...] Czyli od 2 lat nie używam kaset.
Moi starzy sie w tych klimatach (lambady) lubowali także w dzieciństwie miałem tego sporo w uszach :)
Spoko klimat :)
Dzieks za linka :*

03.01.2005
00:53
smile
[12]

Weakando [ Senator ]

To raczej kto pamięta płyty winylowe :)

03.01.2005
00:56
smile
[13]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Sporo winyli i taśm do magnetofonów szpulowych mam jeszcze schowanych u babci. Siła rzeczy już z nich nie korzystam, choć obydwa sprzęty jeszcze gdzieś się kurzą ;o)

03.01.2005
01:19
smile
[14]

Majszell [ Centurion ]


Hej, no nie mogłam się powstrzymać by tu nie napisać :)
Już mam tą piosenkę :D pamiętam, że za starych dobrych czasów słuchałam tego. dziewczyn, sama pamiętam jak to tańczyłam a byłam wtedy małym szkrabem ;) ...
A może ktoś z was ma cały klip tego? albo jeszcze lepiej, znalazł w necie i może wrzucić :) byłoby fajnie...

03.01.2005
01:34
[15]

SamFisher [ Mistrz Ścinania Riposty ]

Nieeeee! Nie wskrzeszajmy tego koszmaru! Niech spoczywa obok 'kokodżambo' i innych wakacyjnych (s)hitów.

03.01.2005
02:38
smile
[16]

Weakando [ Senator ]

100x wole to niż dzisiejsze "przeboje" :)

03.01.2005
03:07
[17]

WSWH Dibhala [ Generaďż˝ ]

Weakando - Ostatnio słuchałem u dziadka :)
Ale się zdiwiłem gdy zapytałem ile utworów się mieści na takiej mniejszej płytce, o ile pamiętam to 5 :D
A jakość..hyhyhy, spowolniało i przyspieszało, cos jak kiepskie walkmany ;)
A sam "przenośny" odtwarzacz mieścił się w sporawej walizeczce ;)

03.01.2005
16:09
smile
[18]

MasterDD [ :-D ]

hm, ale winyli nigdy nie mialem w chacie :D
Mielismy taki w podstawowce w radiowezle i pelno plyt vinylowych na scianie :D
Jestem ciekaw co bedzie po obecnych plytach CD/DVD... Moze jakies mikrochipy etc. kto wie :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.