
MasterDD [ :-D ]
Lambada ! :-D
Moge sie zalozyc ,ze wiele z Was pamieta ten utwor z daaaawnej przeszlosci :D
Dziewczyna mi go przypomniala i postanowilem go znalezc...
Teraz go ostro slucham i sie strasznie przy nim ciesze hehe :D
Ssijcie i bawcie sie dobrze :D

pisz [ nihilista ]
hehe...ileż to lat
kiedyś mnie kuzynka zadręczała tym utworem puszczając go na okrągło :)
Solesar [ Konsul ]
Mialem kilka lat kiedy on byl na szczycie list przebojow;]

gad1980 [ Pretorianin ]
Solesar -> Dokładnie tak jak i ja ;)

Cainoor [ Mów mi wuju ]
To był chyba pierwszy utwór, przy którym tańczyłem z dziewczyną ;)
reds23 [ redsov ]
to przypomnijmy sobie inny szlagier:
"miala baba koguta"
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Pamietam, to byl pierwszy teledysk jaki w zyciu ogladnelam - moglam miec z 4 latka :P

MasterDD [ :-D ]
X-Cody => Ano wlasnie, odnosnie teledysku, bo cos mi swieci, ze ja bylem malutki to go widzialem :D
Czy to byla sobie babka ktora tanczy na jakims molo ,a za nia parami faceci ?
Bo cos mi swieci, ale nie wiem czy to jest to :D
p.s - a pamietacie "kasety"? Takie ,no wiecie, do magnetofonu? :D
Nie wiem, uzywa w ogole ktos to jeszcze? Nie widzialem ich od lat :D

Kapitan KloSs [ Ramzes VII MiĆki ]
LOl

BIGos [ bigos?! ale głupie ]
MasterDD, kasety wspominasz? :)
mam tego całe pudło, przecież nawet niedawno sprzedawano "domowe zestawy hifi" z odtwarzaczami MC :)
Jałokim [ mniej głupoty ]
zanim kompa dorwałem to wszystek w MC miałem. [no paczaj no... znowu zrymowałem...] Czyli od 2 lat nie używam kaset.
Moi starzy sie w tych klimatach (lambady) lubowali także w dzieciństwie miałem tego sporo w uszach :)
Spoko klimat :)
Dzieks za linka :*

Weakando [ Senator ]
To raczej kto pamięta płyty winylowe :)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Sporo winyli i taśm do magnetofonów szpulowych mam jeszcze schowanych u babci. Siła rzeczy już z nich nie korzystam, choć obydwa sprzęty jeszcze gdzieś się kurzą ;o)

Majszell [ Centurion ]
Hej, no nie mogłam się powstrzymać by tu nie napisać :)
Już mam tą piosenkę :D pamiętam, że za starych dobrych czasów słuchałam tego. dziewczyn, sama pamiętam jak to tańczyłam a byłam wtedy małym szkrabem ;) ...
A może ktoś z was ma cały klip tego? albo jeszcze lepiej, znalazł w necie i może wrzucić :) byłoby fajnie...
SamFisher [ Mistrz Ścinania Riposty ]
Nieeeee! Nie wskrzeszajmy tego koszmaru! Niech spoczywa obok 'kokodżambo' i innych wakacyjnych (s)hitów.

Weakando [ Senator ]
100x wole to niż dzisiejsze "przeboje" :)
WSWH Dibhala [ Generaďż˝ ]
Weakando - Ostatnio słuchałem u dziadka :)
Ale się zdiwiłem gdy zapytałem ile utworów się mieści na takiej mniejszej płytce, o ile pamiętam to 5 :D
A jakość..hyhyhy, spowolniało i przyspieszało, cos jak kiepskie walkmany ;)
A sam "przenośny" odtwarzacz mieścił się w sporawej walizeczce ;)

MasterDD [ :-D ]
hm, ale winyli nigdy nie mialem w chacie :D
Mielismy taki w podstawowce w radiowezle i pelno plyt vinylowych na scianie :D
Jestem ciekaw co bedzie po obecnych plytach CD/DVD... Moze jakies mikrochipy etc. kto wie :D