
HopkinZ [ Senator ]
Szukam tapety
Szukam tpaety znanej na GOLu. Plaża, Śmierć z kosą, a obok niej małe dziecko. Może ktoś wstawić tu lub podrzucić na mejla:
[email protected]
?
snoopi [ Generaďż˝ ]
HopkinZ --> sprawdz mejla.
Grzybiarz [ Badacz Ściółek ]
snoopi -> ja tez jej szuklałem byś mógł mi też podrzucić ??
[email protected]
Gul'dan [ Konsul ]
A moze ktos by ja po prostu wrzucił, bo chetnie skorzystam

wafelskate [ Noodles ]
No wlasnie niech ktos wrzuci bo ja o takiej tapecie pierwsze slysze :D
Albo na maila : [email protected]
snoopi [ Generaďż˝ ]
Grzybiarz ---> pewnie ze moge, już wysłałem...
Jak komus sie chce to moze ja tutaj wrzucic, bo mi to nigdy nie wychodzi, nawet jesli obrazek spełnia wszystkie wymogi.

Maevius [ Czarownik Budyniowy ]
Wrzucilem ja jako pierwszy :)
Jest jedna z moich ulubionych. Jej tytul to Acceptance of Death. Znaleziona dawno temu na deviantart. Prosze.
HopkinZ [ Senator ]
"Acceptance", tego słowa mi brakowało na googlach :].
Danke snoopi.

MasterDD [ :-D ]
Bardzo fajna tapetka :>

Arcy Hp [ Pan i Władca ]
Ej naprawde miodna :) Pozazdrościć pomyslu autorowi.

gotenssj4 [ Pretorianin ]
No tapetka super ; )
A ja moze tez skorzystam z okazji bo szukam tapetki; )
Widzialem kiedys na Golu ktos zapodał : białe tło, dłon obok z żyletka i kroplek krwi spływajace pod dłonie (jakos tak dawno ja widzialem ;))
Entreri [ Pretorianin ]
Hej
Moze mi ktos podrzucic tą tapetkę. Bede wdzieczny.
Pozdro.
[email protected]

captain_nemo [ Generaďż˝ ]
Fakt, tapetka jest bardzo dobra wiec i ja takze po prosze ja na maila, z gory dziekuje!
[email protected]
Mago8 [ Pretorianin ]
rzeczywiście tapeta nie w morde bryzgana