GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szukam tapety

02.01.2005
22:01
smile
[1]

HopkinZ [ Senator ]

Szukam tapety

Szukam tpaety znanej na GOLu. Plaża, Śmierć z kosą, a obok niej małe dziecko. Może ktoś wstawić tu lub podrzucić na mejla:
[email protected]
?

02.01.2005
22:36
[2]

snoopi [ Generaďż˝ ]

HopkinZ --> sprawdz mejla.

02.01.2005
22:40
[3]

Grzybiarz [ Badacz Ściółek ]


snoopi -> ja tez jej szuklałem byś mógł mi też podrzucić ??

[email protected]

02.01.2005
22:41
[4]

Gul'dan [ Konsul ]

A moze ktos by ja po prostu wrzucił, bo chetnie skorzystam

02.01.2005
22:46
smile
[5]

wafelskate [ Noodles ]

No wlasnie niech ktos wrzuci bo ja o takiej tapecie pierwsze slysze :D
Albo na maila : [email protected]

02.01.2005
22:47
[6]

snoopi [ Generaďż˝ ]

Grzybiarz ---> pewnie ze moge, już wysłałem...

Jak komus sie chce to moze ja tutaj wrzucic, bo mi to nigdy nie wychodzi, nawet jesli obrazek spełnia wszystkie wymogi.

02.01.2005
22:47
smile
[7]

Gul'dan [ Konsul ]

to i ja podam maila:

[email protected]

02.01.2005
22:48
smile
[8]

Maevius [ Czarownik Budyniowy ]

Wrzucilem ja jako pierwszy :)

Jest jedna z moich ulubionych. Jej tytul to Acceptance of Death. Znaleziona dawno temu na deviantart. Prosze.

02.01.2005
23:27
[9]

HopkinZ [ Senator ]

"Acceptance", tego słowa mi brakowało na googlach :].

Danke snoopi.

02.01.2005
23:30
smile
[10]

MasterDD [ :-D ]

Bardzo fajna tapetka :>

03.01.2005
00:00
smile
[11]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Ej naprawde miodna :) Pozazdrościć pomyslu autorowi.

03.01.2005
00:04
smile
[12]

gotenssj4 [ Pretorianin ]

No tapetka super ; )


A ja moze tez skorzystam z okazji bo szukam tapetki; )
Widzialem kiedys na Golu ktos zapodał : białe tło, dłon obok z żyletka i kroplek krwi spływajace pod dłonie (jakos tak dawno ja widzialem ;))

03.01.2005
01:25
[13]

Entreri [ Pretorianin ]


Hej
Moze mi ktos podrzucic tą tapetkę. Bede wdzieczny.
Pozdro.
[email protected]

03.01.2005
15:14
smile
[14]

captain_nemo [ Generaďż˝ ]


Fakt, tapetka jest bardzo dobra wiec i ja takze po prosze ja na maila, z gory dziekuje!
[email protected]

03.01.2005
15:19
[15]

Mago8 [ Pretorianin ]

rzeczywiście tapeta nie w morde bryzgana

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.