GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Desperado na DVD ???

02.01.2005
21:54
smile
[1]

scourveson [ Centurion ]

Desperado na DVD ???

W Poznanskim Empiku brak, podobnie na allegro, w merlinie, vivid i kilku innych sklepach internetowych. Gdzie ja do cholery zyje?
Nie wiecie gdzie toto można dostać?
Aha - tylko jedynką i najlepiej nówka.
Dzieki i pozdro

02.01.2005
22:09
[2]

Kruk [ In Flames ]

jest STEREO... niedawno odkryłem :)

02.01.2005
22:12
smile
[3]

LyNx [ Konsul ]

może jednak jest ?

02.01.2005
22:16
smile
[4]

mortan_battlehammer [ Legend ]

sorry ze sie wtracam, ale czy Ty kiedykolwiek widziales ten film ? To najbardziej przereklamowany gniot jaki kiedykolwiek widzialem, wiec jak tego nie widziales to nie kupuj, chyba ze jestes fanatykiem Salmy Hayek :)

02.01.2005
22:23
smile
[5]

LyNx [ Konsul ]

ja polemizowałbym :)

widziałeś gdzieś fajniejsze gitary ? :P
a, i czasem gitara to tylko gitara :>

02.01.2005
22:27
smile
[6]

mortan_battlehammer [ Legend ]

LyNx ---> widzialem np. Kaela wampirow w Od zmierzchu do switu.

03.01.2005
06:56
smile
[7]

scourveson [ Centurion ]

Kruk --> Dzieki. Przywróciles mi wiare w ten kraj :-)

mortan_battlehammer --> Mnie nie interesuje to czy film jest przereklamowany czy nie i czy podoba sie krytykom. Najwazniejsze ze MI sie podoba. Kupuje go dla boskiej muzyki, boskich gitar i boskiej Salmy, dla niezapomnianego dowcipu opowiadanego przy barze przez Quentina Tarantino i najpiękniejszej strzelaniny jaką widzialem w filmie ( w tym samym barze, kilka minut pozniej) itd. itd.

03.01.2005
07:04
smile
[8]

Mago8 [ Pretorianin ]

Jak dla mnie ten film to hała

03.01.2005
07:17
smile
[9]

iNfiNity! [ Senator ]

Wypraszam sobie, ale pierwsza cześć na pewno nie była chała. Chała może być dwójka ale nie jedynka! Pierwsza cześć miała klimat!

03.01.2005
17:19
[10]

Kruk [ In Flames ]

scourveson
proszę bardzo :-)


Co do filmu to mi się osobiście podobał, bo uwielbiam styl Rodrigueza. Dużo fajnych rzeczy, charakterystyczny klimat, no i ten dowcip Quenitna... hehe :)

03.01.2005
17:48
smile
[11]

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]

ja tez kocham styl rodrigeza, ah ci mali agenci:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.