Johnn [ Ghoul ]
Teledysk z laskami na ringu
Tak jak w tytule, widzialem taki teledysk z laskami w bikini bijacymi sie na ringu, na MTV go puscili, wiecie moze jak sie nazywa?

Cap'n Pimp [ Generaďż˝ ]
Christina Aguilera - Dirty ? :)
loll [ Konsul ]
Eric Prydz-Call On Me
Okruch [ Liverpool FC ]
loll -> one raczej nie są na ringu i się nie biją, tylko na sali gimnastycznej i mają aerobik :D

ronn [ moralizator ]
Vanilla Ninja - Tough Enough :)
Johnn [ Ghoul ]
Cap'n Pimp ---> niestety nie ten, tam chyba te zawodniczki nie spiewaly, widzialem go tylko przez chwilke
leszo [ Mała Wojna ]
a wiem o co chodzi, takie techno... jakies 3 miechy temu albo i dawniej to grali... tez nie pamiętam tytułu :P

DrZK [ Konsul ]
a moze: Kayah - Testosteron....ahhahahahaha:D:D:D

SnT [ MokumManiac ]
Johnn >>> Jeśli te laski to były dwie japonskiej urody i kick-boxowały się na ringu jedna w niebieskim jedna w czerwonym ubranku to:
STORM - Time To Burn [album Strom Junkie]
The LasT Child [ GoorkA ]
Vanilla Ninja - Tough Enough
Keil [ Legionista ]
Junior JAck-Stupidisco

Mastyl [ Legend ]
A moze Testosteron Kayah ? :)
Mastyl [ Legend ]
o, nie zauwazylem postu DrZK w zalewie innych.

leszo [ Mała Wojna ]
właśnie Keil, ja myślałem o "Stupidisco"
Johnn [ Ghoul ]
Dzieki wszystkim za odpowiedz, to bylo jednak "Stupidisco" :)