GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Teledysk z laskami na ringu

02.01.2005
21:25
[1]

Johnn [ Ghoul ]

Teledysk z laskami na ringu

Tak jak w tytule, widzialem taki teledysk z laskami w bikini bijacymi sie na ringu, na MTV go puscili, wiecie moze jak sie nazywa?

02.01.2005
21:29
smile
[2]

Cap'n Pimp [ Generaďż˝ ]

Christina Aguilera - Dirty ? :)

02.01.2005
21:30
[3]

loll [ Konsul ]

Eric Prydz-Call On Me

02.01.2005
21:31
[4]

Okruch [ Liverpool FC ]

loll -> one raczej nie są na ringu i się nie biją, tylko na sali gimnastycznej i mają aerobik :D

02.01.2005
21:33
smile
[5]

ronn [ moralizator ]

Vanilla Ninja - Tough Enough :)

02.01.2005
21:34
[6]

Johnn [ Ghoul ]

Cap'n Pimp ---> niestety nie ten, tam chyba te zawodniczki nie spiewaly, widzialem go tylko przez chwilke

02.01.2005
21:43
[7]

leszo [ Mała Wojna ]

a wiem o co chodzi, takie techno... jakies 3 miechy temu albo i dawniej to grali... tez nie pamiętam tytułu :P

02.01.2005
21:44
smile
[8]

DrZK [ Konsul ]

a moze: Kayah - Testosteron....ahhahahahaha:D:D:D

02.01.2005
21:50
smile
[9]

SnT [ MokumManiac ]

Johnn >>> Jeśli te laski to były dwie japonskiej urody i kick-boxowały się na ringu jedna w niebieskim jedna w czerwonym ubranku to:

STORM - Time To Burn [album Strom Junkie]

02.01.2005
21:52
[10]

The LasT Child [ GoorkA ]

Vanilla Ninja - Tough Enough

02.01.2005
22:11
[11]

Keil [ Legionista ]

Junior JAck-Stupidisco

02.01.2005
22:16
smile
[12]

Mastyl [ Legend ]


A moze Testosteron Kayah ? :)

02.01.2005
22:16
[13]

Mastyl [ Legend ]


o, nie zauwazylem postu DrZK w zalewie innych.

02.01.2005
22:17
smile
[14]

leszo [ Mała Wojna ]

właśnie Keil, ja myślałem o "Stupidisco"

03.01.2005
01:26
[15]

Johnn [ Ghoul ]

Dzieki wszystkim za odpowiedz, to bylo jednak "Stupidisco" :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.