Marksman [ Promyk ]
Jak pocieszyć dziewczynę? cz. 46 - piszemy podwójnie
===========
INTRODUCTION
===========
Za oknem noc co jakiś czas rozświetlana wystrzałem. Niezorientowani pomyśleliby, że nowa rewolucja nadchodzi. Wszyscy świętują koniec roku i nadejście nowego. Zima - tylko kalendarzowa. Śniegu nie ma. Gdzieś na peryferiach miasteczka stoi piętrowy domek z wysokim dachem, pod którym znajduje się pokaźny strych. Na parterze nie palą się żadne światełka, a z komina wystaje rakieta wycelowana w niebo. Wygląda na to że stali bywalcy czekają w środku, aż jęknie wielki dzwon i oznajmi nadejście północy. Nad mocnymi, drewnianymi drzwiami na zardzewiałych łańcuchach widnieje mocno już podstarzały,pokryty grubą warstwą śniegu szyld z napisem: "J k po esz ć d iew ynę"...
Jednak w środku cały parter wyłożony drewniana boazerią. Na ścianach wiszą starodawne lampy naftowe, które dają nikłe światło. Dookoła porozwieszane są plakaty pewnej pięknej kobiety w całkiem niejednoznacznych pozycjach. To nasza patronka: Jessica Alba. Przy ścianie znajduje się kamienny kominek, w którym palą się rozżarzone do czerwoności drwa. Ciepło bijące z niego daje poczucie bezpieczeństwa. W pobliżu stoi kilka drewnianych stołów, dookoła których zebrali się stali bywalcy. Przy pierwszym z nich siedzą: jakiś nieznajomy - To właśnie dzięki jego pracy, wnętrze karczmy wygląda tak ciekawie. Trzeba przyznać, że całkiem niezły z niego dekorator. Tuż obok, z do połowy pełnym kuflem piwa, siedzi SULIK. Kilkudniowy zarost odstaje mu z twarzy, gdyż ostatnimi czasy nie ma czasu na niepotrzebną higienę. Zajęty jest zgłębianiem tajników alkoholu oraz metodami jego pochłaniania i właśnie to zajmuje mu większość życia. Właśnie nad czymś rozmyśla i chyba nikt i nic nie jest w stanie zgadnąć o czym... :) Towarzyszy im niejaki Mad_Angel, jednak tylko duchem, ponieważ ciałem leży pod stołem.. :) dookoła niego walają się puste butelki i kufle po piwie. Będzie ich ze dwadzieścia. Nie zmienia to faktu, że gdy jest trzeźwy (czy też nie :]) zawsze można z nim pogadać o czymkolwiek. W szczególności lubi typowo męskie tematy w stylu "pogadajmy o kobietach". Przy drugim stoliku zażarcie debatują Coolabor, Arcy HP i bartushan. Oczywiście naprzeciw tychże postaci stoją kufle z piwem, niektóre puste niektóre pełne... Ten pierwszy najlepiej ze wszystkich wie jakie są najlepsze filmy, na co warto pójść do kina (szczególnie z dziewczyną i co z nią w nim robić :])i jak stworzyć niepowtarzalną atmosferę podczas oglądania filmu. Arcy HP to człowiek jeszcze dość młody ciałem, ale umysłem wybiega daleko w przyszłość. Nie zmienia to faktu że sączy browary na równi z innymi i co najważniejsze: zna się na kobietach! (choć często boryka się z problemami "technicznymi" jak chce wyjechać do jednej...) bartushan natomiast... co tu dużo mówić. Pójdzie z tobą do spowiedzi jak i uda się nawet na satanistyczną imprezę. Niezniszczalny koleś. :) Podobnie jak reszta piwo to jego paliwo. Za świeżo wybudowanym barem stoi barman KaM1kAzE® To dzięki niemu bywalcy mają co pić, gdyż co jakiś czas udaje mu się zwędzić spod hipermarketów ciężarówkę z dostawą browarów. :) Naogół jest spokojny, lecz gdy go ktoś wyprowadzi z równowagi to... (...) ...dlatego zawsze ma przy sobie ostry niczym brzytwa i długi niczym szabla, zakrzywiony nóż. Na szczęście jeszcze nikt go nie zdenerwował na tyle, żeby zrobił z niego użytek. W chwili obecnej nalewa n-te piwo do kufla, tym razem dla siebie. Spijając potężny łyk podchodzi do stolika i dołącza się do rozważań i dyskusji. Tuż obok, przy stole bilardowym, zmęczeni gadaniem i myśleniem, grają: Jerryzzz, S1KoR©, Qba19 i -=chudy=-. Jerryzzz popijając niewiadomo którego już browara, usilnie stara się trafić w tą cholerną białą bilę, ale coś mu nie idzie.... Ciągle myśli o kimś... o niej... o tej jedynej... Wkółko opracowuje nowe techniki podrywania... Ciągle zastanawia się co zrobić aby go pokochała... Nie znalazł na razie odpowiedzi...
...na razie. :)
S1KoR© z kolei ćmiąc najwyższej klasy cygaro, puszcza kółka z dymu. Cierpliwie czeka na swoją kolejkę w bilarda. Oczekiwanie umila mu oczywiście pełny kufelek z piwkiem, który niebawem będzie pusty. Zastanawia się gdzie pojedzie na ferie zimowe... Ale dla niego i KaM1kAzE® odpowiedź jest jasna. :) Pojadą tam gdzie od zawsze jeżdżą i jak zawsze spróbują poznać nowe kobiety :) Dzięki S1korowi w karczmie stoi sprzęt audio, z którego po cichu sączy się muzyka dodając tym samym uroku całej atmosferze. Qba19 z kolei, siedzi na czarnym hokerze i czeka na swoją kolejkę w bilarda... Zastanawia się gdzie pojedzie z dziewczyną swoim nowiutkim Subaru Imprezą WRC... :) Natomiast -=chudy=- stoi z boku przyglądając się partyjce bilarda. Jednak wygląda jakoś... nieobecnie... Jest z nami tylko ciałem, a duchem... chyba tylko on wie gdzie. Stoi nieruchomo, ściskając mocno kufel piwa w dłoni... Podchodzi do niego Oxydrene i machając palcami przed oczyma, sprawdza czy chudy w ogóle kontaktuje. Stwierdziwszy ze jednak nie, prosi barmana o piwo i dosiada się do stolika. Zastanawia się co się dzieje z -=chyudym=-... czyżby zasnął na stojąco?
Na piętrze słychac jakieś kroki... Po chwili w przejściu pojawia się ONA... To Kozia, młoda i piękna kobieta, swoim wdziękiem i wyglądem powala wszystkich na kolana... Nawet -=chudy=- zobaczywszy ją, powrócił do zmysłów i uśmiechnął się pod nosem :) Wszyscy zastanawiają się, czemu zawdzięczamy Kozi jej ciągłą obecność w wyłącznie męskim towarzystwie... Zaraz za Kozią pojawia się Marksman. Do karczmy dołączył niedawno, ale to właśnie dzięki niemu jest u nas weselej... dzięki niemu także jest tu Kozia... Ciekawe co robili razem u góry? :)
Ni stąd ni z owoąd rozlega się pukanie do drzwi... S1KoR© otwiera i widzi zmarzniętą, piękną dziewczynę. To Bettka niewiadomo skąd do nas trafiła :) Na początkek dostaje od barmana grzane piwko, potem rozgaszcza się w karczmie... i o dziwo: wcale nie planuje nas opuścić :) Oczywiście Markos z Nyhos'em zaraz się do niej dosiadają i umilają czas swoim towarzystwem... Gdzieś z tyłu przysiadł kaies i samotnie popija winko z gwinta...
-----
Info
-----
W tym wątku dyskutujemy na temat sposobu podrywania dziewczyn, pocieszania ich, zdobycia ich serc oraz wszystkiego, co z nimi (i nie tylko) jest związane. Czytając poprzednie części można naprawdę się wiele ciekawego dowiedzieć :) Stali bywalcy jak zawsze służą dobrymi radami, pomagają w nietypowych jak i typowych sytuacjach dotyczących płci pięknej. Jeżeli to właśnie Ty borykasz się z trudnościami i problemami z kobietami, powiedz o co chodzi, a nasi ludzie na pewno znajdą jakieś rozwiązanie :] Ostatnio zawitały do nas także nowe twarze, którym obecnie pomagamy. Jeżeli Ty chcesz zyskać pewność siebie, zadać jakieś pytanie albo po prostu pogadać - nie krępuj się! Wal śmiało! Nie masz przecież nic do stracenia, a wręcz przeciwnie! Dzięki nam możesz tylko zyskać! :)
(prosimy tylko o podawanie kilku kluczowych informacji, które są wręcz niezbędne do naszej analizy i pomocy. Podaj swój wiek, do jakiej szkoły chodzisz, gdzie poznałeś/widziałeś dziewczynę, jakie są twoje plany w stosunku do niej oraz wszystko, co uznasz za pomocne :])
---------------------
Lista bywalców:
---------------------
- Arcy Hp
- bartushan
- Bettka
- -=chudy=-
- Coolabor
- dHq
- Immothep
- Jerryzzz
- kaies
- KaM1kAzE®
- Kozia
- Mad_Angel
- Markos
- Marksman
- Mazio
- Nyhos
- Oxydrene
- Qba19
- S1KoR©
- Stranger
- Sulik
+ BONUS: Jessica Alba
----------------------
Co na patelni:
----------------------
Każda część podwójna - tu karczma właściwa - ta druga 18+ - testing czy się przyjmie
n'Joy ™
___________________
Ogłoszenia parafialne:
Podwójnie karczmujemy...
OGŁOSZENIA WAŻNE
[31.12.2003] 13:40 Soulcatcher [ Prefekt ]
Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)
-----------------------
Wątek galeryjny:
-----------------------
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3183555&N=1
----------------------
Poprzednia część:
----------------------
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-02 21:11:24]

Qba19 [ Junior WRC ]
Ahs i olejmy obrazki o zabarwieniu erotycznym :)

Coy2K [ Veteran ]
w sumie bardzo dobry pomysl, na tamten drugi watek nie bede zagladal i oszczedze sobie ogladania cycatych panien w postach bez glebszej tresci

Gul'dan [ Konsul ]
Fajnie, fajnie...
Tylko nie moge zaznaczyc abym ciagle na wierzchu miał równiez watki z kategorii Erotyka 18+. Co robić??

Qba19 [ Junior WRC ]
Zaznaczas fajeczki przy kategoriach -> potem ustaw kategorie i -> zapisz kategorie.

Gul'dan [ Konsul ]
<---dzienks Qba
Marksman [ Promyk ]
Presio - podwieś sobie... niezależnie czy masz zaznaczoną erotykę czy nie i tak podwieszony będzie widoczny

S1KoR© [ alkoholik ]
widze ze nasz watek ma przelomowy moment :]] tak trzymac... :]

Qba19 [ Junior WRC ]
Tamta druga forma się chyba nie przyjmie :)
Marksman [ Promyk ]
Qba - też mam takie wrażenie... ale warto spróbować;)
Sikor - tak... przełamał się... na dwa kawałki...
Coy2K [ Veteran ]
zapewniam ze sie przyjmie...jak dlugo beda na forum statsiarze tak dlugo watki gdzie wkleja sie fotki golych bab beda istnialy

Qba19 [ Junior WRC ]
Coy -> do kogo pijesz? :)

Coy2K [ Veteran ]
hehehe "uderz w stol..." < joke :)

Gul'dan [ Konsul ]
Kojot-->Sugerujesz ze jestesmy statsiarzami??;))

Qba19 [ Junior WRC ]
Coy ty paskudniku ty a fe:)
Nie no spoko.

Arcy Hp [ Pan i Władca ]
Ten pomysł z pisaniem na dwa fornty jest wg mnie głupi :|
Na drugi wątek musze wchodzić na innym koncie tylko po to aby zobaczyć te boskie panienki ;/
Jerryzzz [ Senator ]
Arcy ---> Wystarczy6y, ze zmienisz date urodzenia w danych konta :)

Arcy Hp [ Pan i Władca ]
Dzięki Jerryzzz :-)
Panowie kiiedy zaczynają sie ferie w małopolsce ?:P
Jerryzzz [ Senator ]
A ty juz o feriach :)

Arcy Hp [ Pan i Władca ]
Byleby do ferii Jery :]

Jerryzzz [ Senator ]
Arcy Hp ---> Szczerze mowiac, to mi sie tych ferii nie chce :(
Arcy Hp [ Pan i Władca ]
Czemu Jery? Przecież wolne , masa wolnego czasu itp :-)

Jerryzzz [ Senator ]
Bo wiem, ze znowu spedze je samotnie :(

Arcy Hp [ Pan i Władca ]
Jerryzzz masz jeszcze kilka tygodni na znalezienie sobie kogoś , a my CI w tym pomożemy :-) Po coś tą karczme stworzyłeś no nie ? :P
Jerryzzz [ Senator ]
Ta, pomozecie :] No probujcie. Mam przedstawic sytuacje cy jak? :D
Marksman [ Promyk ]
ja mam 10 dni szkolnych... i ferie... Sląsk
Zmieniłem trochę imidż przez święta... bródka i wąsy... ciekawe co mi jutro powiedzą...
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-03 00:29:31]
Jerryzzz [ Senator ]
Jeah, w koncu sie ktos pojawil :)
Marks ---> Wsypales mnie :]

Marksman [ Promyk ]
Jak jesteś jedynym który to widział to nie... jeśli nie przeszkadza, to może to tam wrócić... i nie znalazłem już tego w archiwum... zdawało mi się, że to mój wymysł...
Jerryzzz [ Senator ]
Mozesz troche jasniej, bo nie wszystko do mnie tak szybko dzis dochodzi :)
Marksman [ Promyk ]
patrz post o 00:12
i
Marks ---> Wsypales mnie :]
A się okaże że wsypa może obejść się bez echa

Jerryzzz [ Senator ]
I na pewno sie okaze bez echa :) I sie bardz ciesze z tego powodu

Marksman [ Promyk ]
Nie znalazłem w archiwum - myślałem, że mi się zdało... ale powo dzenia życzę;)

Jerryzzz [ Senator ]
Dzieki. Jutro zagadam, bez obaw ;)

Jerryzzz [ Senator ]
Cos pustawo tutaj :(
Marksman [ Promyk ]
Bo wklejają zdjęcia na równoległy...
Marksman [ Promyk ]
został jeszcze ktoś??
Jerryzzz [ Senator ]
Ja :]
Marksman [ Promyk ]
Wiesz, że jak wpisujesz się w tej samej minucie to można nie zauważyć??:>
Kush [ miejsce na twoja reklame ]
jeszcze was niepobanowali po ostatnim watku?!
Jerryzzz [ Senator ]
Marksman ---> Wiem :D
Kush ---> A za co? :D
Kush [ miejsce na twoja reklame ]
za jajka
i wasze zboczenia perwersy
toz to przeca male dzieci mogly ogladac!!
nic szkoly nie mata
heh

Jerryzzz [ Senator ]
Ja ide spac, bo komp za bardzo uzaleznia.
Branoc
Marksman [ Promyk ]
Kush - tylko kategorię zmienili... link we wstępniaku... i tu panienek już nie będzie;)
Jerryzzz - to daj mi jakoś inaczej znać że się odezwałeś...
Marksman [ Promyk ]
Jerryzzz - Branoc...
Jerryzzz [ Senator ]
Teraz to juz na serio ide spac. Branoc :)
Kozia [ Generał Krokiecik ]
Co sie dzieje ... ? *przeciera zaspane oczy*
Dlaczego sala jest podzielona na dwie czesci ?
Marksman [ Promyk ]
Kozia - bo poprzednia część wylądowała w erotyce... teraz tutaj jest karczma, a tam to co spowodowało zmianę kategorii wątku...
Znikam z kompa... Branoc...
Kush [ miejsce na twoja reklame ]
nie cos tylko wasza perwersja :D
dalibyscie przynajmniej cos bardziej odwaznego
a to taka lekka erotyka,,,

Jerryzzz [ Senator ]
Kurde :/ Zachorowalem wczoraj :( Wracam do lozka :(
DZIS PIJEMY ZDROWIE KAMIKAZE, KTORY WRACA Z GOR! TWOJE ZDROWIE KAMYK!

Jerryzzz [ Senator ]

Mad_Angel [ Love Hate Love ]
Zdrowko Kamyk ;]

S1KoR© [ alkoholik ]
MAD---->czy Ty byles moze na sylwku gdzies nad morzem ?? 3misato?? czy moze okolice?? ;]

Markos [ Konsul ]
Ho hi ho!
No to chyba musiało kiedyś nastąpić :] W sumie teraz jest ok, bo nikt sie nie bedzie czepiał pół-nagich panienek, a dziewczyny z naszej karczmy znów poczują się dowartościowane <ok>.

Mad_Angel [ Love Hate Love ]
Sikor --> Miedzywodzie :D
Link ponizej jest za mocny :>

S1KoR© [ alkoholik ]
Mad---> LOL filmik mocny hehe normalnie cos 'ala jackass...mnie rozbroilo jak gosciu zaczyna biegac po tasmie sklepowej ...
a jak woda w baltyku ?? mniemam ze mokra zapewne :P ja jak sie kąpalem kiedys to luty byl i ja sie jedynie morsom dziwie jak oni w takiej temperaturze umieja wejsc do takiej wody ..;]

Mad_Angel [ Love Hate Love ]
woda nie byla...ciepla ;]. Ludzie nam zdjecia robili jak weszlismy do wody i jak wracalismy :D. I jeszcze te ich glupie pytanie czy woda jest ciepla?? Tak w styczniu w Polsce woda jest bardzo ciepla...ale tylko na basenach krytych :]
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-03 14:35:23]

S1KoR© [ alkoholik ]
kurde cos dretwo dzis w karczmie ;// czy to dlatego ze wolne sie skonczylo i do szkoly czas mykac ??... to ja sobie muzyczki poslucham....--->
Jerryzzz [ Senator ]
Ja w szkole nie bylem bo zachorowalem :/
Leze w lozku :/
Ktora panna do mnie przyjdzie?

S1KoR© [ alkoholik ]
jeży ---> a gdzie Twoja kozia?? czyz z tego waszego ostatniego romansu juzn ic nie zostalo po tym jak kush odkryl jej prawdziwe włochate oblicze ??? ;]]
Jerryzzz [ Senator ]
Sikor ---> Ano chyba wystawila na mnie tyleczek ;) A jej wlosy mi nie przeszkadzaja ;)

S1KoR© [ alkoholik ]
...a mialo byc tak pieknie...pierwszy romans w karczmie ( no nie liczac tego marxa i kozi ale to przeszlosc :PP)
Jerryzzz [ Senator ]
To byly tylko niewinne psikusy :)

S1KoR© [ alkoholik ]
taak jery taak..tlumacz to sobie jak chcesz...wszystko bylo pod kontrola, myśmy wszystko widzieli te wasze niewine wybryki, te nic nie znaczace pocalunki, te objecia...to bylo zupelnie nic...powiedz to Kozi ;]
Jerryzzz [ Senator ]
Jak mogles to widziec, skoro drzwi do karczmy byly zamkniete, a okna zasloniete? :]

S1KoR© [ alkoholik ]
...społeczne oko zawsze patrzy ;] albo jak kto woli nie śpi :]] także dzery miej sie na bacznosci kiedy baraszkujesz sam na sam z panna...bo mame oszukasz, tate oszukasz, ale S1koR'a nie oszukasz :D:D

Jerryzzz [ Senator ]
Na Sikora znajde sposob
Zrobie z ciebie lyzke sosu
Gdybys jednak byl niesmaczny
Bede tez na innych baczny :)

techman [ Konsul ]
O co chosi z podtytułem :)

techman [ Konsul ]
O co chosi z podtytułem :)

S1KoR© [ alkoholik ]
ze od bodajrze wczoraj prowadzimy dwa watki rownolegle...w 18+ sa piekne obrazki a tu karczma po staremu ;]

techman [ Konsul ]
No w sumie;]
Ide się uczyć;]
Up porządkowo-statowniczy:)

Mad_Angel [ Love Hate Love ]
:D komiks roxx

techman [ Konsul ]
Toż to lo sux:) Teraz to kultowy komiks u mnie w szkole;]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
:>

S1KoR© [ alkoholik ]
heheh kamyk...ten niejednoznaczny, skacowany usmieszek :]]] jak ja to lubie takie wejscia :D

Coy2K [ Veteran ]
Kamyk wrocil...wypada napisac posta ;)

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
Sikor ---> tiaaaaaaaa...... dużo sie nie mylisz :]
Coy ---> nom :) +1
Ze siem tak przywitam:
ehem:
ELO EKIPA!
JAK JEST? :>
Szczęśliwego niu jera życzę, jakoż ze wcześniej nie miałem oiazji :)
Wróciłem dzisiaj z gór..... Mam zakwasy na "kaloryferku" (mięśnie brzucha) i na policzkach, bo z beki po prostu klękałem... Przez te 5 albo 6 dni jedyne co robiłem to piłem, paliłem blanty (Good shit Stefciu! ThX!) a po blantach to miałem takie jazdy że po prostu nawet nie wiem z czego się śmiałem :]
Ale zapamiętałem jeden kultowy tekst z wyjazdu:
Jedziemy pociągiem do zakopanego. Gdzieś koło warszawy wszyscy posnęli.....
Zbliża się jakaś miejscowość, pociąg staje.
Otwieram swe spalone oko, i zadaje pytanie (spalonym głosem)
- Gdzie jesteśmy?
Mój spalony kumpel miś się budzi, patrzy na mnie i z nutką irytacji w głosie:
- w pociągu.
Usłyszawszy jakże wyczerpującą wypowiedź, zamknąłem swoje spalone oko i udałem się kontynuować trzeźwienie.
:>
_______________________________
P.S
Masz ci tu! Wyjedźw góry na chwile a tu po powrocie 2 wątki, z czego 1 w Erotyce!! a nawet 2! HAHAHA!!! :) nie moge z was! Jesteście debeściaki :>
BTW
Ide kimać, jakoż umęczon jestem.....

Coy2K [ Veteran ]
hahahah gdzie jestesmy ? w pociągu ahahaha omg :)))

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
Takich wrzut były miliardy dosłownie, niestety tylko tą pamiętam :) jak się jest spalonym, to dobrze pamięta się tylko to co się działo do 10 minut wstecz :> Wiec może sobie coś jeszcze przypomnę, ale nie sądze... :>
BTW - będą zajebiste fotki, tylko musze kumpla przycisnąć, żeby mi na FTP'a wrzucił :)
I pozatym dzięki Stefciowi polubiłem Drum'n'Basy (sam jest Dj'em i ma kumpli dj'ów i mnie zaraził tym cholerstwem no :>)
Ojjjj... takiego wyjazdu, pobytu, sylwestra i dawki ROTFLI życzyćmógłbym każdemu :) normalnie tak sie wybawiłem że....
...jutro se do roboty pójde :)

Gul'dan [ Konsul ]
Wyyytam ;]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
Cześć Presio :)
_____________________
Dobranoc ALL :)

techman [ Konsul ]
Królestwo za ferie świąteczne:)

techman [ Konsul ]
Już piernicze;] Za Ferie ziomowe;]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
techi ---> a może byc piwo? :) ------------------------->

techman [ Konsul ]
Z wielką chmielną chęciom :P
Ale najchętniej to 72 godziny snu;]
I jeszcze jutro francuski.... bleeee
Znowu wrócę do chaty o 22;]
Ale za to dwie ciekawe rzeczy w tym roku będą:)
1)Zapuszczam włosy na dredy
2)Ide się chyba zapisać na Capoierę :P
Marksman [ Promyk ]
ehhhh... chwila wolnego... co za dzień...
Spałem 4h... nie jest źle... lecieć 1 km bo bilet na busa... myśleć że się spóźnił... spóźnić się na franc... wytrzymać jeszcze drugi (myślałem że padnę), potem polak... z jędzą... potem hista... tak nudziła, że nie wiem... do tego dopiero wtedy suszyć zaczęło... nie wiem czy po imprezowaniu czy normalnie.... do domu... wujek.... nie pospałem... spotkanie... i jakoś zeszło... idę chyba zaraz kimać...

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
MAD_ANGEL ----> byłes na sylwestra gdzieś w okolicach Gdańska?!?! i nie śmiałeś mnie o tym powiadomić????? MEEEEN!!!?
*pif paf*
nieżyjesz :)
Marksman [ Promyk ]
*resuscytuje Mad_Angela*
Marksman [ Promyk ]
Idem spać... padam z nóg...
Cya...

techman [ Konsul ]
4h?? To i tak niexle:) Ja dzisiaj moze z 2 spałem;]
Marksman [ Promyk ]
techi - ale ja na kacu i miałem ciężki dzień... bardzo ciężki
Pytanie: GOL tak zamula czy po prostu komp w szkole jest lekko zawirusowany??
[edit] Ort:)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-04 10:28:53]

S1KoR© [ alkoholik ]
gut myłning...mnie marx GOL dobrze smiga... ;] pewnie wina szkolnego kompa..
ale jestem wykonczony, dzis spr z trygonometrii - jakos poszlo, jutro nic, czwartek, piatek i sobota matury, i siedzenie 5h na dupie :///
Marksman [ Promyk ]
help me - jak ktoś może (albo up'ować wątek co jakiś czas - nie będzie mnie przy kompie, a wolałbym jakby nie spadł...):
Marksman [ Promyk ]
Sikor - na pewno komp... na reszcie śmiega... a tu się pół internetu na tym kompie sypie...

S1KoR© [ alkoholik ]
heh z kad ja to znam takie gowniane kompy z sal informatycznych w szkolach...ze tylko saper na high detalach smiga jak nalezy :]]
Marksman [ Promyk ]
Sikor - tutaj jest zawirusowany... bo reszta chodzi dobrze
*w trakcie moralizowania przez Justynkę... zobaczyła wątek równoległy... uczy koleżankę jak się zachowywać*
Marksman [ Promyk ]
Dowiedziałem się, że jestem stary erotoman... wow...

S1KoR© [ alkoholik ]
ehh i znow justynka...ale chyba przywyklem :] pozdrow ją ode mnie :PP i lepiej niech nie zaglada do galerii...zreszta wiesz jakie to moze miec skutki :]
erotoman mowisz...wiesz, dla niektorych bylo by to wrecz pociechą bardziej niz czym kolwiek innym, ja pewnie bym sie cieszyl gdyby mnie ktos tak nazwal :]...niewiem jak Ty to odbierasz ale to chyba nie jest zle ze Cie tak nazwala..bo chyba powinna miec ku temu jakies konkretne powody :>>

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
Meen... ale jestem niepocieszony....
10 dni laby i absolutnego nic-nierobienia a tu masz! PAH! za 20 min do roboty.... :/
Damn.... A tak bym se poleżał jeszcze chwilke :_(
Pozdr.

Mad_Angel [ Love Hate Love ]
Sikor no soorry tak jakos wyszlo ;/. Nawet nie wiedzialem ze to az tak blisko Gdanska (chyba tylko wplaw hehe).
Przez pol roku mialem wiecej pijackich dni niz trzezwych i ani razu nie mialem kaca, ale od wczoraj mam taka bombe w glowie i zoladku ze przesada. Dobrze, ze juz nie pije ufff

Marksman [ Promyk ]
Sikor - bo chyba powinna miec ku temu jakies konkretne powody
oficjalnie to ja nic nie wiem...
Kamyk - znam ten ból wstawania... niestety... nie przechodzi nigdy...

Jerryzzz [ Senator ]
Choroby ciag dlaszy :( Rzadko bede do was zagladal :(

S1KoR© [ alkoholik ]
Mad---> heh, ten Twoj ostatni post powinien byc skierowany do kamyka , nie do mnie ...patrz nizej :PP
04.01.2005 | 01:07
KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
MAD_ANGEL ----> byłes na sylwestra gdzieś w okolicach Gdańska?!?! i nie śmiałeś mnie o tym powiadomić????? MEEEEN!!!?
*pif paf*
nieżyjesz :)
<<=-- bE CooL --=>> ™
==============
chciaz ja tez bylbym za tym zeby sie kiedys napic jak bedziesz jechac jeszcze raz w te okolice :]]

Qba19 [ Junior WRC ]
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! qrwa.
Mialem kuć majce i co? i usnalem sobie. ide naparzyc mocnej kawy i zapier*alam.

S1KoR© [ alkoholik ]
spoko qba... tez mialem sie wczoraj uczyc bo dzis spr z trygonometrii mialem i co ? i oczywiscie do nocy na 4um potem kima...u mnie to ostatnio tak zawszwe wychodzi zupelnie na odwrot niz zakladam ....
Jerryzzz [ Senator ]
Ja ostatnio mam tak samo :] Mowie sobie: bede sie uczyl, a zawsze wychodzi co innego :] To zarazliwe :D

S1KoR© [ alkoholik ]
to wszystko przez to glupie forum*
*joking only :]]
Jerryzzz [ Senator ]
<joking mode off>
To wszystko przez te glupie forum...
</joking mode off>
S1KoR© [ alkoholik ]
<anger mode on>
czyżbyś bluźnił na karczme ?? ;>
</anger mode on>
Jerryzzz [ Senator ]
<joking mode off>
Po prostu forum mi zabiera za duzo czasu :/ I boleje nad ty nie tylko nauka, ale tez moja najukochansza praca, bez ktorej nie moge zyc :/
</joking mode off>

Arcy Hp [ Pan i Władca ]
<powaga mode on>
Eee tam panowie macie za mało samoaparcia, ja tam jak chce sie nauczyć to słuchaweczki na uszy , spokojna muzyczka , czasem sprawdzam gg i jazda z nauką!!
<powaga mode off>
Piwo?
Qba19 [ Junior WRC ]
Tak ja się zgadzam. wszystko przez komputer, internet, forum i moje kochane rajdy.
wiem jestem uzależniony ale cóż?
no i druga sprawa nie znalazłem recepty na lenia.
najlepsze jest to że po tym jak napisałem posta przyszedl po mnie qmpel :)
oki zrobilem sobie przerwe po 1.5 h nauki, jakieś 30% zadan rozpracowane :)
zaraz lece dalej.

kaies [ pmpmmmmffmppfmm ]
Czy dzien w ktorym rodzice sa wzywani do szkoly przez picie alkoholu dziecka w szkole moze byc bardzo przyjemny? Oczywiscie :)
Jezeli jest w nawet malym stopniu spedzony z wybranka to jest wspanialy...I dopiero teraz doceniam jakich wspanialych mam rodzicow :)
A co u Was? :)]
P.S - U mnie tez wszystko prez kompa i forum! To przez neta jestem leniem!
Qba19 [ Junior WRC ]
Kaies -> dużo tego alko? :) konsekwencje w szkole? w domu?

kaies [ pmpmmmmffmppfmm ]
Wlasnie o to chodzi ze tylko jedno piwo bylo:) I to z kumplem :) Tylko ze ochroniarka wparowala jak konczylismy i przypal :) A w szkole napewno naganne zachowanie na konieec i jeszcze ewentualnie dodatkowa kara...Moze przeniesienie do innej klasy, cos w stylu :) A w domu powiedzieli ze maja nadzieje ze wyciagne z tego wnioski...
Akurat jak mialem kaca i go zapijalem to musiali mnie przylapac...Ale poprzednie 2,5 roku bylem nieuchwytny :D

Jerryzzz [ Senator ]
A ja z tego miejsca chcialbym podziekowac pewnej Asi, ktora dzis poprawilo mi bardzo humor. To dla Ciebie - ;*

techman [ Konsul ]
Mały upik;] Kocham normalnie moją szkołę:P A w szczególności dyrektora:) mając oceny z infy 1,1,1,1,4,3,3(wychodzi równo 2) postawił mi 3- :D Się uhahałem:)
Marksman [ Promyk ]
techi - ja tak mam anglika... od kiedy zaczął wystawiać końcowe "z powietrza" przestałem nawet zeszyt prowadzić...
Jerryzzz - blondynka??
Jerryzzz [ Senator ]
Farcisz :]
Jerryzzz [ Senator ]
Marksman ---> Szaatynka :] I co, zdziwiony? :D Domyslam sie, ze tak :P
Marksman [ Promyk ]
Jerryzzz - tak... zdziwiony... spodziewałem się blondynki... nigdy nie byłem z szatynką... człowieka o taikim kolorze włosów którego kojarzę - znam tylko jednego... ja sam

Jerryzzz [ Senator ]
Marksman ---> Wiem, ze spodziewales sie blondynki, ale w sumie nie zamierzam sobie zaprzatac nia teraz glowy. Sposob patrzenia na cos potrafi sie nagle odwrocic w ciagu jednego dnia :)

Marksman [ Promyk ]
Wiem, ze spodziewales sie blondynki, ale w sumie nie zamierzam sobie zaprzatac nia teraz glowy
Więc to będzie następna ofiara?? Casanova;)
Jerryzzz [ Senator ]
No to niech bedzie tak:
Wiem, ze spodziewales sie blondynki, ale w sumie nie zamierzam sobie zaprzatac nia w ogole glowy

Jerryzzz [ Senator ]
Pasuje? :)

Marksman [ Promyk ]
Nie... miałem nadzieję, że nie jestem jedynym podświadomym bigamistą na wątku...

Jerryzzz [ Senator ]
Ja nie jestem takim niedoblym chlopcem jak ty :P

techman [ Konsul ]
Pytanie brzmi czemu??:) Będę je zadawał niczym aktor w przeróbce Terminatora z Jezusem:[kto wiidział ten zrozumie;]]
Jerryzzz [ Senator ]
Ale osochosi?

Marksman [ Promyk ]
techi - jak masz linkę to zarzuć... bo nie łapię... albo wyjasnij...

techman [ Konsul ]
Myślałem, że znany filmik;] Kiedyś był na forum;] Niestety znalezienie linka graniczy z cudem;] Więc w skrócie opowiem:)
terminator został wysłany, aby....chronić Jezusa. Wiadomo Shotgun+Legioniści;] A co do samego pytania, to terminator bezustannne mówi Why, co baardzo wkurza jezusa;]
Oczywiście opowieść nie oddaje charateru filmiku, ale moze coś kojarzycie;]
(Scena z zabijaniem Judasza wymiata;])

techman [ Konsul ]
Tu jest wątek o tym:P
http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=1904358
tzn nie zupełnie, ale Follow the White rabbit:)

techman [ Konsul ]
To chyuba to:)
Marksman [ Promyk ]
Linki niestety nie chodzą... a na tym kompie mam p2p zablokowane...:/

Jerryzzz [ Senator ]
Branoc :)

techman [ Konsul ]
Branoc:) Cholero, bo w archiwum nic o tym nie ma:) Ja sam tego nie mogę znaleźć:)
Marksman [ Promyk ]
techi & Jerryzzz - Branoc więc...

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
Dzieńdobry :>

techman [ Konsul ]
to branoc było do jerryza;]
Yo kamyk;]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
YoO!!!!!!
Jak jest?!

techman [ Konsul ]
Jest źle;]
QIII? jakaś taka kaszkowata;]
Jerryzzz [ Senator ]
Kamyk - to ty przychodzisz jak ja ide? :]
A poza tym, farcisz, bo ciagle zjadasz te czerwone :D
Marksman [ Promyk ]
Kamyk - nie... i Bry dzionek...
techi - pomyłka...

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
nieprawda!
Dzisiaj dostałem nawet w dupe (co ostatnio bardzo rzadko sie zdarza.)
Gratuluje Scratchy'emu :) jest naprawde dobry :)
dostalem rakieta w łeb jak na RA czekalem... a to było już po czasie grania. Tzw. Sudden death :)
no i sie nie lada wkurzylem, bo to ja mialem wygrac...... juz mialem nad kolesiem przewage no :/

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
[edit]
Techi ----> tak grają profesjonaliśći :) Nie liczy sie ilość "wodotrysków" tylko jak najlepsza widoczność :) a w taki sposób ją właśnie osiągniesz :)
I nie robi mnie ze do bani wygląda :) Ważna jest grywalność :)

techman [ Konsul ]
Ale to QIII Arena?? Hmm musze to od kumpla pozycyć;]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
no oczywiście ze q3arena! a cóżby innego!?
Pożycz, to se popykamy :) już coraz wiecej chetnych mam na partyjke z GOLA :)
(mówie serio)
_________
Ide zobaczyc co Ewunia napisała :>

techman [ Konsul ]
Spróbuje pozyczyć do ferii to popykamy;] Kiedyś raz grałem:)

techman [ Konsul ]
Nerka:) Sleep well:)
Marksman [ Promyk ]
Ja spadam...
Branoc, Panowie...
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-05 02:25:04]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
narazicho MArx :)
techi ---> raz grałeś powiadasz? :> hmmm... AŻ RAZ?!?!?! Bosze... przecież ni mam szans :>
__________
P.S
Nie dadzą nam być sami no..... :_(

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
DobraNoc :)

Qba19 [ Junior WRC ]
No i nadeszła ta chwila. wychodze do szkoły. musi być dobrze! 3majcie kciuki.
Jerryzzz [ Senator ]
3 dzien jak nie poszedlem do szkoly. Jestem niestety chory :(
Coy2K [ Veteran ]
Kamyk może i tak sie gra w Quake III Arena, ale np. na scenie Mohaa ( Medal of Honor ) granie z picmipem ( komenda na uproszczenie tekstur ) to cheatowanie :)

Jerryzzz [ Senator ]
Kamyk ---> Jak chcesz, to sie umowimy na partyjke w Enemy Territory :D

Jerryzzz [ Senator ]
*BUUUUUURP*
Arcy Hp [ Pan i Władca ]
Jery jak możesz tak bekać przy ..... mnie!?

Jerryzzz [ Senator ]
Grzegorz ---> To nie bylo bekniecie :]
I'm happy :D

S1KoR© [ alkoholik ]
eeeee co jest ? cos dretwo dzis znow ... a ja jutro mam mature - i wiecie co ?? mam ją w dupie :] jakies opracowania przeczytam i styka, nie bede sie przemeczac :] a tak bajdełej gdzie sa everybady ? oprocz jeryza oczywiscie :]] no dobra jery....zapuszcze jakas muzyczke w karczmie bo głucho sie robi...
a tak bajdełej 2 -- cos nam chyba galeria podupada zlekka :/ :] czyzby nie przetrwala proby ?
Jerryzzz [ Senator ]
Nie poDUPAda, skadze znowu, wszyscyu w szkole (oprocz mnie :P). Zobaczysz wieczorkiem :P
BTW: Jaka muza gra?

S1KoR© [ alkoholik ]
beethoven :],,,no co ...trza łyknac troche kultury czasem , potem moze byc strauss :]

Jerryzzz [ Senator ]
A ja poprosze cos Killradio :D

Mad_Angel [ Love Hate Love ]
sikor -> rzeczywiscie to kamyk pisal. Ehh przez ten alkohol wzrok mi szwankuje ;|. Nastepnym razem jak bede gdzies w okolicy Gdanska to dam znac. Podobnie jak wy gdziesz przy Szczecinie. Tylko kulturalne picie. Zadnej wódki i win i ginów. "Pure Gold(en)" Beer zostaje :). Tylko tez w rozsadnych ilosciach :>.

S1KoR© [ alkoholik ]
mad---> heh, przynajmniej jeden normalny ktory wie jak sie powinno pic, czyli z umiarem :] ja tez juz mam dosc tego chlania do upadlego, bo jakos kameralnie jak sie pije to przynajmniej wiem co mowie,i nie musze sie obawiac konsekwencjii ;]...zatem czekamy z kamykiem na "przypadkowe" kiedys odwiedziny ;] a co do alkoholi to jack daniel's mi zasmakowal ostatnio, i wcale tak nie sponiewiera :]ale piwko tez moze byc...

Mad_Angel [ Love Hate Love ]
mi ostatnio smakowala wodka bez popity i wcale tak nie sponiewiera. Chyba, ze dorzuci sie wino to wtedy o 5 nad ranem mowi sie twarzą "dziendobry pani podlogo".
I jeszcze do tego schudlem po 4-o dniowym wyjezdzie 4 kg ;/. Od 4 latach staralem sie przytyc te zasrane 4 kg i jak mi sie wreszcie udalo to "trzask-prask" i nie ma ich. (ale spoko juz 3 odzyskalem :) )

Jerryzzz [ Senator ]
Wsciekle psy rulez :P

Mad_Angel [ Love Hate Love ]
tak Jerryzzz - zwlaszcza ze szklanek :>. 3 pelne szklanki wsieklych i rzygasz sokiem malinowym, ale pic mozesz dalej :D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-05 14:38:48]
Jerryzzz [ Senator ]
Mad_Angel ---> Az takiego hardcoreu nie rpzezylem :] Ja kulturalnie - z kieliszeczkow :P Troche sie wypilo, nie powiem :P Kocham Tabasco :P
kaies [ pmpmmmmffmppfmm ]
Dzien w szkole calkiem owocy :d Poprawilem dwa przedmioty i jest zajebiscie :) Starzy godzinke siedzieli i gadali z wychowawczynia...:)
A tak BTW. ma ktos z Was drodzy karczmowicze piosenke Kultu - Polska do przeslania? BO nie moge jej dorwac...
Jak jest?

Mad_Angel [ Love Hate Love ]
I good for You Jerryzzz. Najwazniejsze to wiedziec gdzie jesst granica i pic kulturalnie :)
kaies --> to fajnie ze masz juz zaliczone 2 przedmioty :). Ja tez musze chociaz 1 zaliczyc, ale w moim przypadku rodzicie nie pomoga ;/. Jesli zas chodzi o Polske Kultu to nie mam po formacie (wymuszonym ;( )
Jerryzzz [ Senator ]
Mad_Angel ---> Troche sie tylko klatka chybotala :P

kaies [ pmpmmmmffmppfmm ]
Moi rodzice byly w szkole nie ze wzgeldu na oceny lecz na ostatnia afere w ktorej bralem udzial :) Opisywalem to wczoraj :) Mi tez jeszcze jeden zostal...Ale to bedzie latwizna :)
Jake [ R.I.P. ]
A ja mam takie pytanie... Gdzie można zabra dziewczyne, w małym mieście, w brzydką pogode? Kino? Pizzernia? A może coś, hm. orginalniejszego?

techman [ Konsul ]
Yo!
Jerryzzz [ Senator ]
Jake ---> Na spacer :D
techman ---> Yo my nigga :D
Mad_Angel [ Love Hate Love ]
Jake --> a w jakim jestescie wieku??
Mozesz zabrac Ją do herbaciarni :)

Arcy Hp [ Pan i Władca ]
Siemka :-)
Własnie jestem po piwku i jakoś lepiej mi :) Jutro mam do wkucia duuużo materiału z histy :( Zdaje na bdb , tak samo nie wiem co z gegrą i chemią :| Eh ta szkoła , lepiej sie wziąć za panne a nie.....
Jerryzzz [ Senator ]
BURP!

Mad_Angel [ Love Hate Love ]
Arcy Hp --> ucz sie ucz. Za panne jeszcze zdazysz sie wziac. Stary jak ja teraz zaluje, ze w LO nie nauczylem sie uczyc. Po prostu zawsze mialem 4 i 5 (na koniec). Wystarczylo, ze sluchalem co mowili nauczyciele (mialo sie ta prawie 100% frekwencje :) ). Teraz na studiach nie wyrabiam. Nie potrafie wziac ksiazki/zeszytu i pouczyc sie. Straszna sprawa, wiec nie narzekaj. Jestes jeszcze mlody. Na wszystko bedzie czas :).

Jerryzzz [ Senator ]
M_A ---> Kurde, aj mam to samo, jakby zeszyty byly ciezkie, nie? Mowie serio

Qba19 [ Junior WRC ]
No też tak miałem i teraz będe miał konsekwencje tego.
pierwszy raz zagrożenie z którego najprawdopodobniej w tym semestrze nie wyjde.
Jerryzzz [ Senator ]
Qba ---> Ja pierwszy raz bede mial 2 :/ I to z 2 przedmiotow :/ Albo trzech :/

Mad_Angel [ Love Hate Love ]
w III klasie w 1 sem z niemca mialem 2 (ogolnie 23 osoby na 35 mialo 2 :| ) i w drugim mialem 5 bo sie wkurwilem i zaczalem robic zadania domowe :>. W zeszlym roku mialem zas pierwsza "dziekanke" i oby ostatnia :|
Qba19 [ Junior WRC ]
Jerry -> widze że idziesz w moje ślady, to samo mialem w tamtym roku.

Arcy Hp [ Pan i Władca ]
Jaką DZIEKANKE ? :|
Eh jestem w klasie matematycznej i 50% ludzi (razem ze mną ) dostało na półrocze ocene dostateczną , reszta poszła na dopach a tylko 3 osoby miały wyżej niż 3 :| Nie lubie takich metod mobilizacji przez nauczyciela ;/
Jerryzzz [ Senator ]
Sorki, ze mnie nie bylo, ale jakos tak sie zagadalem :) Z kims... :)

Marksman [ Promyk ]
eeee... ja pierwszego dopa miałem już w podstawówce... z muzyki... no co?? no co?? amuzykalny jestem...
Potem przez LO po jednym wychodziło na każde półrocze... i jakoś żyję... i maturę próbną zdałem... z matmy... na 68%... trzeci w klasie jestem;)

S1KoR© [ alkoholik ]
ja przez 3 lata mialem z chemii same 4 i 5 a NIC do teraz nie umiem :] a np. z fizy mialem juz raz 1 na polrocze ale potem na 3 wyciagnalem :] zkola zmienia sie jak w kalejdoskopie...school sux!!!
Jerryzzz [ Senator ]
A ja jutro sie umowilem :P
Marksman [ Promyk ]
Jurek - tylko jej nie zaraź...
Jerryzzz [ Senator ]
MArks ---> Dla niej zdazylem wyzdrowiec :)
Coy2K [ Veteran ]
omg...puke :P
Jerryzzz [ Senator ]
Eeee... Puke? :/ OCB?
techman [ Konsul ]
Hello?!

Coy2K [ Veteran ]
o to biega że puke to puke :P

techman [ Konsul ]
to chyba coś w stylu WooHoo:)
Arcy Hp [ Pan i Władca ]
No ok , koniec nauki na dziś , utrwalenie jutro rano :-)
boje sie tylko oceny z chemi bo nie wiem co dostane na półrocze...... mam chorą babke od chemi która ma najprawdopodobniej zranione wlasne ego i na nas sie wyżywa :(
Marksman [ Promyk ]
Dziwny się robię... przez półtorej godziny wisiałem na telefonie... co te baby robią z czlowiekiem....

techman [ Konsul ]
Ja mam zajebiscie wysoką średnią;] pomiędzy 3.2 a 3.6;]
Marksman [ Promyk ]
Arcy - to ja takie babki mam z polaka, WOSu i francuza (same stare panny... gdybym wiedział to wybrałbym inny profil... mat - fiz, zamiast mat - inf)
Marksman [ Promyk ]
techi - ja mam 3.22...

Jerryzzz [ Senator ]
Jutro koncze o 13.05, ale wracam pozniej :) Puke = WooHoo? No to nie chodzi o puke :P
Branoc!

Mad_Angel [ Love Hate Love ]
macie zdjecia do galerii ahahahahahah :D
Marksman [ Promyk ]
MA - idź mi z tym...
Jedno pytanie:
Jak zakładamy galerię wątkową?? Równocześnie z nową częścią czy czekamy, aż osiągnie odpowiednią ilość postów?? ja bym był za tym, żeby na raz...

Arcy Hp [ Pan i Władca ]
Marksman ja własnie poszedłem na mat inf . mam poszerzoną majce anglika , infe i fize , wszystko jest cud miód , ale ogólnie uczy mnie cała elita tych starych nauczycieli :/ z Chemi własnie uczy mnei ta jebnięta kobieta co uczy profile poszerzone , z biologi tak samo (ale jest troszke bardziej lajtowo) , z majcy jest piła ale taką nauczycielke chce i nie oddam z nic!! Z fizy troche narzekam , hista i polski są miodne a reszta to mi tam fyrda :D

techman [ Konsul ]
ja poszedłem do inf-mat i mam rozszerzoną historię;]
Arcy Hp [ Pan i Władca ]
techman co ty pier**** ? :D:D:D

techman [ Konsul ]
Seryjnie:) Mam rozszerzone: Infe, matme, Fizę, Historię i chyba coś jeszcze....:)
Kocham moje liceum:)
Marksman [ Promyk ]
ja właśnie poszedłem do mat-inf... i uczy mnie stara gwardia... stare panny, sieki... i wszyscy nauczyciele uczą również klasy rozszerzone... a gdybym poszedł do mat-fiz to nie miałbym utrapienia ze starymi pannami...

Arcy Hp [ Pan i Władca ]
LOL Super LO masz :-) Mój przyjaciel ma poszerzoną biolce i histe , tez miodnie :-) Ale u Ciebie to jest szczyt :D Ja u siebie widze przyszłosc w matematyce i językach obcych :)
Arcy Hp [ Pan i Władca ]
Eh spoko Marks damy rade :-) Przeciez nie udupią nas :D Dzięki GOL-owi napewno będziemy mieli czerwone paski ( nie tylko na dupie ]:-> ) , mi wyszło że przy bardzo dużym wkładzie własnym mam szanse na pasek czerwony na świadectwie , ale to raczej marzenia :(

techman [ Konsul ]
Ja nie widze przyszłości;] Co ty k**a wróżbita jesteś:P Tak na serio w GM miałem profil Niemiecki(10 H niemca w tygodniu i ja wysiadam;]) Byłem dobry z bioli, ale jestem na profilu inf-mat i nie wiem, czy mam iść na medycynę czy na infę;] Musze zadecydować;] I to szybko, bo potem nie dąże się wyrobić:) Ale chyba informatyka:)
Marksman [ Promyk ]
Arcy - gdybym ja się uczył to zawsze miałbym czerwony pasek... a mi się nie chce... i miałęm tylko raz - jak kończyłem gimnazjum - bo mi zależało...
Arcy Hp [ Pan i Władca ]
A co do tych PIŁ nauczycieli . Z jednej strony to dobrze miec takich nauczycieli , w końcu oni najlepiej nauczą , dadzą słabą ocene ale bedziesz umiał więcej niz jakiś koleś co dostał np 5 z majcy a Ty 3 . Matura pokazuje wszystko .
Marksman [ Promyk ]
techi - zastosowanie technologi informatycznej w chirurgii i medycynie... budowa i programwanie takiego sprzętu, lub jego obsługa...
Marksman [ Promyk ]
Na matę nie narzekam (jak to się u diabła pisze??) tylko na humanistyczne przedmioty głównie które mi się do niczego nie przydają
Arcy Hp [ Pan i Władca ]
Techman a jaka dziedzina informatyki ? Wiesz medycyna to też piękna dziedzina nauki , w końcu poświecasz sie dla ludzi i im pomagasz (zaleta ze strony moralnej) oraz masz z tego naprawde godne pieniądze (zaleta ze strony materialnej :) ) ale oczywsice wszystko zależy od obranego kierunku w medycynie .

techman [ Konsul ]
O tym nie pomyślałem;]
A mi to się chce uczyć?? W tym roku nie zapisałem połowy zeszytów(nie zaczałem;])
BTW. Jakoś kamyka nie widać;] pewnie w QIII gra;]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]
Marx u mnie jest to samo :( Lenistwo zwycięża :/
Dobra ja ide w kime bo jutro jeszcze musze histe zakuwać , zdaje na 5 , życzcie mi szczęścia :)
Dobranoc!

techman [ Konsul ]
Wish you luck;] Ja mam tylko jedną 5:P z W-Fu;]
Branoc:)
Marksman [ Promyk ]
Arcy - nie życzę... bo zapeszę... Branoc
techi - ja mam czasem jeden zeszyt na dwa przedmioty - za dużo noszenia...

techman [ Konsul ]
ja chyba tez idę spać;] jakiś zmęczony jestem(spanie po 2-3 h dziennie nie jest ynteligentne;])
tak wiec Dobranoc to All;]
Marksman [ Promyk ]
techi - branoc

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
Cze ALL :)
Coy ---> mi nie musisz tłumaczyc co to r_picmip :)))) wiem to od urodzenia normalnie :)
Pozatym w Q3 granie z picmipem i rozmytymi teksturami to nie cheat. PunkBuster nie pluje sie ze coś mu nie gra. Pozatym tak grają PROfesjonaliści w q3, czyli międzyinnymi: JA! :D
snopek9 [ Legia Warszawa ]
sie przekonał o tym dzisiaj na własnej skórze. :)
Teraz pora na Sikora :) Nie? Twój mistrz ci dokopie :> hehe :>
(niestety nie mam screenów)
Jerryzzz ---> ET? ja nawet nie wiem co to jest! :P Pozatym dla mnie on-line tylko dobrze sie w q3 gra, reszta szybko sie nudzi... :/
Marksman [ Promyk ]
Ja mam coś z błędnikiem... po kilku minutach grania w Q3 zbiera mi się na wymioty... jakby choroba lokomocyjna...
Kamyk - założę nową część... nową część galeri też zakładać (żeby nr się zgadzał z karczmą) czy zostawić jak jest?? Co myślisz??

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
Marx ---> nie... galerie osobno jedziemy. Galerii w sumie bedzie teraz 3 część a nasz wątek 47. Jak rozdzieliliśmy to rozdzieliliśmy :)
Marksman [ Promyk ]
To należałoby nr zmienić... a mi się abonament skończył... poproszę Strangera:)
Marksman [ Promyk ]
================
A way to a new tavern:
================