GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak pocieszyć dziewczynę? cz. 46 - piszemy podwójnie

02.01.2005
21:04
[1]

Marksman [ Promyk ]

Jak pocieszyć dziewczynę? cz. 46 - piszemy podwójnie

===========
INTRODUCTION
===========
Za oknem noc co jakiś czas rozświetlana wystrzałem. Niezorientowani pomyśleliby, że nowa rewolucja nadchodzi. Wszyscy świętują koniec roku i nadejście nowego. Zima - tylko kalendarzowa. Śniegu nie ma. Gdzieś na peryferiach miasteczka stoi piętrowy domek z wysokim dachem, pod którym znajduje się pokaźny strych. Na parterze nie palą się żadne światełka, a z komina wystaje rakieta wycelowana w niebo. Wygląda na to że stali bywalcy czekają w środku, aż jęknie wielki dzwon i oznajmi nadejście północy. Nad mocnymi, drewnianymi drzwiami na zardzewiałych łańcuchach widnieje mocno już podstarzały,pokryty grubą warstwą śniegu szyld z napisem: "J k po esz ć d iew ynę"...
Jednak w środku cały parter wyłożony drewniana boazerią. Na ścianach wiszą starodawne lampy naftowe, które dają nikłe światło. Dookoła porozwieszane są plakaty pewnej pięknej kobiety w całkiem niejednoznacznych pozycjach. To nasza patronka: Jessica Alba. Przy ścianie znajduje się kamienny kominek, w którym palą się rozżarzone do czerwoności drwa. Ciepło bijące z niego daje poczucie bezpieczeństwa. W pobliżu stoi kilka drewnianych stołów, dookoła których zebrali się stali bywalcy. Przy pierwszym z nich siedzą: jakiś nieznajomy - To właśnie dzięki jego pracy, wnętrze karczmy wygląda tak ciekawie. Trzeba przyznać, że całkiem niezły z niego dekorator. Tuż obok, z do połowy pełnym kuflem piwa, siedzi SULIK. Kilkudniowy zarost odstaje mu z twarzy, gdyż ostatnimi czasy nie ma czasu na niepotrzebną higienę. Zajęty jest zgłębianiem tajników alkoholu oraz metodami jego pochłaniania i właśnie to zajmuje mu większość życia. Właśnie nad czymś rozmyśla i chyba nikt i nic nie jest w stanie zgadnąć o czym... :) Towarzyszy im niejaki Mad_Angel, jednak tylko duchem, ponieważ ciałem leży pod stołem.. :) dookoła niego walają się puste butelki i kufle po piwie. Będzie ich ze dwadzieścia. Nie zmienia to faktu, że gdy jest trzeźwy (czy też nie :]) zawsze można z nim pogadać o czymkolwiek. W szczególności lubi typowo męskie tematy w stylu "pogadajmy o kobietach". Przy drugim stoliku zażarcie debatują Coolabor, Arcy HP i bartushan. Oczywiście naprzeciw tychże postaci stoją kufle z piwem, niektóre puste niektóre pełne... Ten pierwszy najlepiej ze wszystkich wie jakie są najlepsze filmy, na co warto pójść do kina (szczególnie z dziewczyną i co z nią w nim robić :])i jak stworzyć niepowtarzalną atmosferę podczas oglądania filmu. Arcy HP to człowiek jeszcze dość młody ciałem, ale umysłem wybiega daleko w przyszłość. Nie zmienia to faktu że sączy browary na równi z innymi i co najważniejsze: zna się na kobietach! (choć często boryka się z problemami "technicznymi" jak chce wyjechać do jednej...) bartushan natomiast... co tu dużo mówić. Pójdzie z tobą do spowiedzi jak i uda się nawet na satanistyczną imprezę. Niezniszczalny koleś. :) Podobnie jak reszta piwo to jego paliwo. Za świeżo wybudowanym barem stoi barman KaM1kAzE® To dzięki niemu bywalcy mają co pić, gdyż co jakiś czas udaje mu się zwędzić spod hipermarketów ciężarówkę z dostawą browarów. :) Naogół jest spokojny, lecz gdy go ktoś wyprowadzi z równowagi to... (...) ...dlatego zawsze ma przy sobie ostry niczym brzytwa i długi niczym szabla, zakrzywiony nóż. Na szczęście jeszcze nikt go nie zdenerwował na tyle, żeby zrobił z niego użytek. W chwili obecnej nalewa n-te piwo do kufla, tym razem dla siebie. Spijając potężny łyk podchodzi do stolika i dołącza się do rozważań i dyskusji. Tuż obok, przy stole bilardowym, zmęczeni gadaniem i myśleniem, grają: Jerryzzz, S1KoR©, Qba19 i -=chudy=-. Jerryzzz popijając niewiadomo którego już browara, usilnie stara się trafić w tą cholerną białą bilę, ale coś mu nie idzie.... Ciągle myśli o kimś... o niej... o tej jedynej... Wkółko opracowuje nowe techniki podrywania... Ciągle zastanawia się co zrobić aby go pokochała... Nie znalazł na razie odpowiedzi...
...na razie. :)
S1KoR© z kolei ćmiąc najwyższej klasy cygaro, puszcza kółka z dymu. Cierpliwie czeka na swoją kolejkę w bilarda. Oczekiwanie umila mu oczywiście pełny kufelek z piwkiem, który niebawem będzie pusty. Zastanawia się gdzie pojedzie na ferie zimowe... Ale dla niego i KaM1kAzE® odpowiedź jest jasna. :) Pojadą tam gdzie od zawsze jeżdżą i jak zawsze spróbują poznać nowe kobiety :) Dzięki S1korowi w karczmie stoi sprzęt audio, z którego po cichu sączy się muzyka dodając tym samym uroku całej atmosferze. Qba19 z kolei, siedzi na czarnym hokerze i czeka na swoją kolejkę w bilarda... Zastanawia się gdzie pojedzie z dziewczyną swoim nowiutkim Subaru Imprezą WRC... :) Natomiast -=chudy=- stoi z boku przyglądając się partyjce bilarda. Jednak wygląda jakoś... nieobecnie... Jest z nami tylko ciałem, a duchem... chyba tylko on wie gdzie. Stoi nieruchomo, ściskając mocno kufel piwa w dłoni... Podchodzi do niego Oxydrene i machając palcami przed oczyma, sprawdza czy chudy w ogóle kontaktuje. Stwierdziwszy ze jednak nie, prosi barmana o piwo i dosiada się do stolika. Zastanawia się co się dzieje z -=chyudym=-... czyżby zasnął na stojąco?
Na piętrze słychac jakieś kroki... Po chwili w przejściu pojawia się ONA... To Kozia, młoda i piękna kobieta, swoim wdziękiem i wyglądem powala wszystkich na kolana... Nawet -=chudy=- zobaczywszy ją, powrócił do zmysłów i uśmiechnął się pod nosem :) Wszyscy zastanawiają się, czemu zawdzięczamy Kozi jej ciągłą obecność w wyłącznie męskim towarzystwie... Zaraz za Kozią pojawia się Marksman. Do karczmy dołączył niedawno, ale to właśnie dzięki niemu jest u nas weselej... dzięki niemu także jest tu Kozia... Ciekawe co robili razem u góry? :)
Ni stąd ni z owoąd rozlega się pukanie do drzwi... S1KoR© otwiera i widzi zmarzniętą, piękną dziewczynę. To Bettka niewiadomo skąd do nas trafiła :) Na początkek dostaje od barmana grzane piwko, potem rozgaszcza się w karczmie... i o dziwo: wcale nie planuje nas opuścić :) Oczywiście Markos z Nyhos'em zaraz się do niej dosiadają i umilają czas swoim towarzystwem... Gdzieś z tyłu przysiadł kaies i samotnie popija winko z gwinta...

-----
Info
-----

W tym wątku dyskutujemy na temat sposobu podrywania dziewczyn, pocieszania ich, zdobycia ich serc oraz wszystkiego, co z nimi (i nie tylko) jest związane. Czytając poprzednie części można naprawdę się wiele ciekawego dowiedzieć :) Stali bywalcy jak zawsze służą dobrymi radami, pomagają w nietypowych jak i typowych sytuacjach dotyczących płci pięknej. Jeżeli to właśnie Ty borykasz się z trudnościami i problemami z kobietami, powiedz o co chodzi, a nasi ludzie na pewno znajdą jakieś rozwiązanie :] Ostatnio zawitały do nas także nowe twarze, którym obecnie pomagamy. Jeżeli Ty chcesz zyskać pewność siebie, zadać jakieś pytanie albo po prostu pogadać - nie krępuj się! Wal śmiało! Nie masz przecież nic do stracenia, a wręcz przeciwnie! Dzięki nam możesz tylko zyskać! :)

(prosimy tylko o podawanie kilku kluczowych informacji, które są wręcz niezbędne do naszej analizy i pomocy. Podaj swój wiek, do jakiej szkoły chodzisz, gdzie poznałeś/widziałeś dziewczynę, jakie są twoje plany w stosunku do niej oraz wszystko, co uznasz za pomocne :])


---------------------
Lista bywalców:
---------------------

- Arcy Hp
- bartushan
- Bettka
- -=chudy=-
- Coolabor
- dHq
- Immothep
- Jerryzzz
- kaies
- KaM1kAzE®
- Kozia
- Mad_Angel
- Markos
- Marksman
- Mazio
- Nyhos
- Oxydrene
- Qba19
- S1KoR©
- Stranger
- Sulik

+ BONUS: Jessica Alba


----------------------
Co na patelni:
----------------------
Każda część podwójna - tu karczma właściwa - ta druga 18+ - testing czy się przyjmie

n'Joy ™
___________________

Ogłoszenia parafialne:


Podwójnie karczmujemy...


OGŁOSZENIA WAŻNE
[31.12.2003] 13:40 Soulcatcher [ Prefekt ]
Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)

-----------------------
Wątek galeryjny:
-----------------------

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3183555&N=1

----------------------
Poprzednia część:
----------------------

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-02 21:11:24]

02.01.2005
21:08
smile
[2]

Qba19 [ Junior WRC ]

Ahs i olejmy obrazki o zabarwieniu erotycznym :)

02.01.2005
21:23
smile
[3]

Coy2K [ Veteran ]

w sumie bardzo dobry pomysl, na tamten drugi watek nie bede zagladal i oszczedze sobie ogladania cycatych panien w postach bez glebszej tresci

02.01.2005
21:25
smile
[4]

Gul'dan [ Konsul ]

Fajnie, fajnie...

Tylko nie moge zaznaczyc abym ciagle na wierzchu miał równiez watki z kategorii Erotyka 18+. Co robić??

02.01.2005
21:27
smile
[5]

Qba19 [ Junior WRC ]

Zaznaczas fajeczki przy kategoriach -> potem ustaw kategorie i -> zapisz kategorie.

02.01.2005
21:29
smile
[6]

Gul'dan [ Konsul ]

<---dzienks Qba

02.01.2005
21:34
[7]

Marksman [ Promyk ]

Presio - podwieś sobie... niezależnie czy masz zaznaczoną erotykę czy nie i tak podwieszony będzie widoczny

02.01.2005
21:50
smile
[8]

S1KoR© [ alkoholik ]

widze ze nasz watek ma przelomowy moment :]] tak trzymac... :]

02.01.2005
21:52
smile
[9]

Qba19 [ Junior WRC ]

Tamta druga forma się chyba nie przyjmie :)

02.01.2005
21:57
[10]

Marksman [ Promyk ]

Qba - też mam takie wrażenie... ale warto spróbować;)
Sikor - tak... przełamał się... na dwa kawałki...

02.01.2005
22:00
[11]

Coy2K [ Veteran ]

zapewniam ze sie przyjmie...jak dlugo beda na forum statsiarze tak dlugo watki gdzie wkleja sie fotki golych bab beda istnialy

02.01.2005
22:06
smile
[12]

Qba19 [ Junior WRC ]

Coy -> do kogo pijesz? :)

02.01.2005
22:11
smile
[13]

Coy2K [ Veteran ]

hehehe "uderz w stol..." < joke :)

02.01.2005
22:12
smile
[14]

Gul'dan [ Konsul ]

Kojot-->Sugerujesz ze jestesmy statsiarzami??;))

02.01.2005
22:27
smile
[15]

Qba19 [ Junior WRC ]

Coy ty paskudniku ty a fe:)

Nie no spoko.

02.01.2005
22:48
smile
[16]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Ten pomysł z pisaniem na dwa fornty jest wg mnie głupi :|

Na drugi wątek musze wchodzić na innym koncie tylko po to aby zobaczyć te boskie panienki ;/

02.01.2005
23:04
[17]

Jerryzzz [ Senator ]

Arcy ---> Wystarczy6y, ze zmienisz date urodzenia w danych konta :)

02.01.2005
23:06
smile
[18]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Dzięki Jerryzzz :-)

Panowie kiiedy zaczynają sie ferie w małopolsce ?:P

02.01.2005
23:07
[19]

Jerryzzz [ Senator ]

A ty juz o feriach :)

02.01.2005
23:14
smile
[20]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Byleby do ferii Jery :]

02.01.2005
23:15
smile
[21]

Jerryzzz [ Senator ]

Arcy Hp ---> Szczerze mowiac, to mi sie tych ferii nie chce :(

02.01.2005
23:18
[22]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Czemu Jery? Przecież wolne , masa wolnego czasu itp :-)

02.01.2005
23:19
smile
[23]

Jerryzzz [ Senator ]

Bo wiem, ze znowu spedze je samotnie :(

02.01.2005
23:23
smile
[24]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Jerryzzz masz jeszcze kilka tygodni na znalezienie sobie kogoś , a my CI w tym pomożemy :-) Po coś tą karczme stworzyłeś no nie ? :P

02.01.2005
23:32
[25]

Jerryzzz [ Senator ]

Ta, pomozecie :] No probujcie. Mam przedstawic sytuacje cy jak? :D

03.01.2005
00:12
[26]

Marksman [ Promyk ]

ja mam 10 dni szkolnych... i ferie... Sląsk

Zmieniłem trochę imidż przez święta... bródka i wąsy... ciekawe co mi jutro powiedzą...

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-03 00:29:31]

03.01.2005
00:13
[27]

Jerryzzz [ Senator ]


Jeah, w koncu sie ktos pojawil :)

Marks ---> Wsypales mnie :]

03.01.2005
00:31
smile
[28]

Marksman [ Promyk ]

Jak jesteś jedynym który to widział to nie... jeśli nie przeszkadza, to może to tam wrócić... i nie znalazłem już tego w archiwum... zdawało mi się, że to mój wymysł...

03.01.2005
00:34
[29]

Jerryzzz [ Senator ]

Mozesz troche jasniej, bo nie wszystko do mnie tak szybko dzis dochodzi :)

03.01.2005
00:42
[30]

Marksman [ Promyk ]

patrz post o 00:12

i
Marks ---> Wsypales mnie :]

A się okaże że wsypa może obejść się bez echa

03.01.2005
00:43
smile
[31]

Jerryzzz [ Senator ]

I na pewno sie okaze bez echa :) I sie bardz ciesze z tego powodu

03.01.2005
00:47
smile
[32]

Marksman [ Promyk ]

Nie znalazłem w archiwum - myślałem, że mi się zdało... ale powo dzenia życzę;)

03.01.2005
00:48
smile
[33]

Jerryzzz [ Senator ]

Dzieki. Jutro zagadam, bez obaw ;)

03.01.2005
01:32
smile
[34]

Jerryzzz [ Senator ]

Cos pustawo tutaj :(

03.01.2005
01:38
[35]

Marksman [ Promyk ]


Bo wklejają zdjęcia na równoległy...

03.01.2005
02:00
[36]

Marksman [ Promyk ]


został jeszcze ktoś??

03.01.2005
02:00
[37]

Jerryzzz [ Senator ]


Ja :]

03.01.2005
02:08
[38]

Marksman [ Promyk ]

Wiesz, że jak wpisujesz się w tej samej minucie to można nie zauważyć??:>

03.01.2005
02:11
[39]

Kush [ miejsce na twoja reklame ]

jeszcze was niepobanowali po ostatnim watku?!

03.01.2005
02:12
[40]

Jerryzzz [ Senator ]

Marksman ---> Wiem :D
Kush ---> A za co? :D

03.01.2005
02:16
[41]

Kush [ miejsce na twoja reklame ]

za jajka
i wasze zboczenia perwersy
toz to przeca male dzieci mogly ogladac!!
nic szkoly nie mata
heh

03.01.2005
02:16
smile
[42]

Jerryzzz [ Senator ]

Ja ide spac, bo komp za bardzo uzaleznia.

Branoc

03.01.2005
02:16
[43]

Marksman [ Promyk ]

Kush - tylko kategorię zmienili... link we wstępniaku... i tu panienek już nie będzie;)

Jerryzzz - to daj mi jakoś inaczej znać że się odezwałeś...

03.01.2005
02:17
[44]

Marksman [ Promyk ]

Jerryzzz - Branoc...

03.01.2005
02:41
[45]

Jerryzzz [ Senator ]

Teraz to juz na serio ide spac. Branoc :)

03.01.2005
02:55
[46]

Kozia [ Generał Krokiecik ]

Co sie dzieje ... ? *przeciera zaspane oczy*
Dlaczego sala jest podzielona na dwie czesci ?

03.01.2005
03:10
[47]

Marksman [ Promyk ]


Kozia - bo poprzednia część wylądowała w erotyce... teraz tutaj jest karczma, a tam to co spowodowało zmianę kategorii wątku...

Znikam z kompa... Branoc...

03.01.2005
04:03
[48]

Kush [ miejsce na twoja reklame ]

nie cos tylko wasza perwersja :D
dalibyscie przynajmniej cos bardziej odwaznego
a to taka lekka erotyka,,,

03.01.2005
07:53
smile
[49]

Jerryzzz [ Senator ]

Kurde :/ Zachorowalem wczoraj :( Wracam do lozka :(

DZIS PIJEMY ZDROWIE KAMIKAZE, KTORY WRACA Z GOR! TWOJE ZDROWIE KAMYK!

03.01.2005
07:53
smile
[50]

Jerryzzz [ Senator ]


03.01.2005
11:48
smile
[51]

Mad_Angel [ Love Hate Love ]

Zdrowko Kamyk ;]

03.01.2005
12:21
smile
[52]

S1KoR© [ alkoholik ]

MAD---->czy Ty byles moze na sylwku gdzies nad morzem ?? 3misato?? czy moze okolice?? ;]

03.01.2005
12:28
smile
[53]

Markos [ Konsul ]

Ho hi ho!

No to chyba musiało kiedyś nastąpić :] W sumie teraz jest ok, bo nikt sie nie bedzie czepiał pół-nagich panienek, a dziewczyny z naszej karczmy znów poczują się dowartościowane <ok>.

03.01.2005
13:49
smile
[54]

Mad_Angel [ Love Hate Love ]

Sikor --> Miedzywodzie :D

Link ponizej jest za mocny :>

03.01.2005
14:14
smile
[55]

S1KoR© [ alkoholik ]

Mad---> LOL filmik mocny hehe normalnie cos 'ala jackass...mnie rozbroilo jak gosciu zaczyna biegac po tasmie sklepowej ...

a jak woda w baltyku ?? mniemam ze mokra zapewne :P ja jak sie kąpalem kiedys to luty byl i ja sie jedynie morsom dziwie jak oni w takiej temperaturze umieja wejsc do takiej wody ..;]

03.01.2005
14:21
smile
[56]

Mad_Angel [ Love Hate Love ]

woda nie byla...ciepla ;]. Ludzie nam zdjecia robili jak weszlismy do wody i jak wracalismy :D. I jeszcze te ich glupie pytanie czy woda jest ciepla?? Tak w styczniu w Polsce woda jest bardzo ciepla...ale tylko na basenach krytych :]

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-03 14:35:23]

03.01.2005
17:04
smile
[57]

S1KoR© [ alkoholik ]

kurde cos dretwo dzis w karczmie ;// czy to dlatego ze wolne sie skonczylo i do szkoly czas mykac ??... to ja sobie muzyczki poslucham....--->

03.01.2005
17:51
[58]

Jerryzzz [ Senator ]

Ja w szkole nie bylem bo zachorowalem :/

Leze w lozku :/

Ktora panna do mnie przyjdzie?

03.01.2005
17:52
smile
[59]

S1KoR© [ alkoholik ]

jeży ---> a gdzie Twoja kozia?? czyz z tego waszego ostatniego romansu juzn ic nie zostalo po tym jak kush odkryl jej prawdziwe włochate oblicze ??? ;]]

03.01.2005
17:53
[60]

Jerryzzz [ Senator ]

Sikor ---> Ano chyba wystawila na mnie tyleczek ;) A jej wlosy mi nie przeszkadzaja ;)

03.01.2005
17:56
smile
[61]

S1KoR© [ alkoholik ]

...a mialo byc tak pieknie...pierwszy romans w karczmie ( no nie liczac tego marxa i kozi ale to przeszlosc :PP)

03.01.2005
17:57
[62]

Jerryzzz [ Senator ]

To byly tylko niewinne psikusy :)

03.01.2005
18:01
smile
[63]

S1KoR© [ alkoholik ]

taak jery taak..tlumacz to sobie jak chcesz...wszystko bylo pod kontrola, myśmy wszystko widzieli te wasze niewine wybryki, te nic nie znaczace pocalunki, te objecia...to bylo zupelnie nic...powiedz to Kozi ;]

03.01.2005
18:03
[64]

Jerryzzz [ Senator ]

Jak mogles to widziec, skoro drzwi do karczmy byly zamkniete, a okna zasloniete? :]

03.01.2005
18:10
smile
[65]

S1KoR© [ alkoholik ]

...społeczne oko zawsze patrzy ;] albo jak kto woli nie śpi :]] także dzery miej sie na bacznosci kiedy baraszkujesz sam na sam z panna...bo mame oszukasz, tate oszukasz, ale S1koR'a nie oszukasz :D:D

03.01.2005
18:13
smile
[66]

Jerryzzz [ Senator ]

Na Sikora znajde sposob
Zrobie z ciebie lyzke sosu
Gdybys jednak byl niesmaczny
Bede tez na innych baczny :)

03.01.2005
18:16
smile
[67]

techman [ Konsul ]

O co chosi z podtytułem :)

03.01.2005
18:17
smile
[68]

techman [ Konsul ]

O co chosi z podtytułem :)

03.01.2005
18:30
smile
[69]

S1KoR© [ alkoholik ]

ze od bodajrze wczoraj prowadzimy dwa watki rownolegle...w 18+ sa piekne obrazki a tu karczma po staremu ;]

03.01.2005
20:29
smile
[70]

techman [ Konsul ]

No w sumie;]
Ide się uczyć;]
Up porządkowo-statowniczy:)

03.01.2005
21:08
smile
[71]

Mad_Angel [ Love Hate Love ]

:D komiks roxx

03.01.2005
21:13
smile
[72]

techman [ Konsul ]

Toż to lo sux:) Teraz to kultowy komiks u mnie w szkole;]

03.01.2005
22:39
smile
[73]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

:>

03.01.2005
22:42
smile
[74]

S1KoR© [ alkoholik ]

heheh kamyk...ten niejednoznaczny, skacowany usmieszek :]]] jak ja to lubie takie wejscia :D

03.01.2005
22:58
smile
[75]

Coy2K [ Veteran ]

Kamyk wrocil...wypada napisac posta ;)

03.01.2005
23:01
smile
[76]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Sikor ---> tiaaaaaaaa...... dużo sie nie mylisz :]
Coy ---> nom :) +1

Ze siem tak przywitam:
ehem:

ELO EKIPA!

JAK JEST? :>


Szczęśliwego niu jera życzę, jakoż ze wcześniej nie miałem oiazji :)

Wróciłem dzisiaj z gór..... Mam zakwasy na "kaloryferku" (mięśnie brzucha) i na policzkach, bo z beki po prostu klękałem... Przez te 5 albo 6 dni jedyne co robiłem to piłem, paliłem blanty (Good shit Stefciu! ThX!) a po blantach to miałem takie jazdy że po prostu nawet nie wiem z czego się śmiałem :]

Ale zapamiętałem jeden kultowy tekst z wyjazdu:

Jedziemy pociągiem do zakopanego. Gdzieś koło warszawy wszyscy posnęli.....
Zbliża się jakaś miejscowość, pociąg staje.
Otwieram swe spalone oko, i zadaje pytanie (spalonym głosem)
- Gdzie jesteśmy?
Mój spalony kumpel miś się budzi, patrzy na mnie i z nutką irytacji w głosie:
- w pociągu.

Usłyszawszy jakże wyczerpującą wypowiedź, zamknąłem swoje spalone oko i udałem się kontynuować trzeźwienie.

:>



_______________________________

P.S

Masz ci tu! Wyjedźw góry na chwile a tu po powrocie 2 wątki, z czego 1 w Erotyce!! a nawet 2! HAHAHA!!! :) nie moge z was! Jesteście debeściaki :>

BTW
Ide kimać, jakoż umęczon jestem.....

03.01.2005
23:13
smile
[77]

Coy2K [ Veteran ]

hahahah gdzie jestesmy ? w pociągu ahahaha omg :)))

03.01.2005
23:21
smile
[78]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Takich wrzut były miliardy dosłownie, niestety tylko tą pamiętam :) jak się jest spalonym, to dobrze pamięta się tylko to co się działo do 10 minut wstecz :> Wiec może sobie coś jeszcze przypomnę, ale nie sądze... :>

BTW - będą zajebiste fotki, tylko musze kumpla przycisnąć, żeby mi na FTP'a wrzucił :)

I pozatym dzięki Stefciowi polubiłem Drum'n'Basy (sam jest Dj'em i ma kumpli dj'ów i mnie zaraził tym cholerstwem no :>)


Ojjjj... takiego wyjazdu, pobytu, sylwestra i dawki ROTFLI życzyćmógłbym każdemu :) normalnie tak sie wybawiłem że....



...jutro se do roboty pójde :)

03.01.2005
23:21
smile
[79]

Gul'dan [ Konsul ]

Wyyytam ;]

04.01.2005
00:42
smile
[80]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Cześć Presio :)
_____________________

Dobranoc ALL :)

04.01.2005
00:47
smile
[81]

techman [ Konsul ]

Królestwo za ferie świąteczne:)

04.01.2005
00:49
smile
[82]

techman [ Konsul ]

Już piernicze;] Za Ferie ziomowe;]

04.01.2005
00:51
smile
[83]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

techi ---> a może byc piwo? :) ------------------------->

04.01.2005
00:56
smile
[84]

techman [ Konsul ]

Z wielką chmielną chęciom :P
Ale najchętniej to 72 godziny snu;]
I jeszcze jutro francuski.... bleeee
Znowu wrócę do chaty o 22;]

Ale za to dwie ciekawe rzeczy w tym roku będą:)
1)Zapuszczam włosy na dredy
2)Ide się chyba zapisać na Capoierę :P

04.01.2005
01:00
[85]

Marksman [ Promyk ]

ehhhh... chwila wolnego... co za dzień...

Spałem 4h... nie jest źle... lecieć 1 km bo bilet na busa... myśleć że się spóźnił... spóźnić się na franc... wytrzymać jeszcze drugi (myślałem że padnę), potem polak... z jędzą... potem hista... tak nudziła, że nie wiem... do tego dopiero wtedy suszyć zaczęło... nie wiem czy po imprezowaniu czy normalnie.... do domu... wujek.... nie pospałem... spotkanie... i jakoś zeszło... idę chyba zaraz kimać...

04.01.2005
01:07
smile
[86]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

MAD_ANGEL ----> byłes na sylwestra gdzieś w okolicach Gdańska?!?! i nie śmiałeś mnie o tym powiadomić????? MEEEEN!!!?

*pif paf*

nieżyjesz :)

04.01.2005
01:12
[87]

Marksman [ Promyk ]

*resuscytuje Mad_Angela*

04.01.2005
01:14
[88]

Marksman [ Promyk ]

Idem spać... padam z nóg...

Cya...

04.01.2005
01:17
smile
[89]

techman [ Konsul ]

4h?? To i tak niexle:) Ja dzisiaj moze z 2 spałem;]

04.01.2005
10:08
[90]

Marksman [ Promyk ]

techi - ale ja na kacu i miałem ciężki dzień... bardzo ciężki

Pytanie: GOL tak zamula czy po prostu komp w szkole jest lekko zawirusowany??

[edit] Ort:)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-04 10:28:53]

04.01.2005
10:21
smile
[91]

S1KoR© [ alkoholik ]

gut myłning...mnie marx GOL dobrze smiga... ;] pewnie wina szkolnego kompa..

ale jestem wykonczony, dzis spr z trygonometrii - jakos poszlo, jutro nic, czwartek, piatek i sobota matury, i siedzenie 5h na dupie :///

04.01.2005
10:22
[92]

Marksman [ Promyk ]

help me - jak ktoś może (albo up'ować wątek co jakiś czas - nie będzie mnie przy kompie, a wolałbym jakby nie spadł...):

04.01.2005
10:29
[93]

Marksman [ Promyk ]

Sikor - na pewno komp... na reszcie śmiega... a tu się pół internetu na tym kompie sypie...

04.01.2005
10:43
smile
[94]

S1KoR© [ alkoholik ]

heh z kad ja to znam takie gowniane kompy z sal informatycznych w szkolach...ze tylko saper na high detalach smiga jak nalezy :]]

04.01.2005
10:47
[95]

Marksman [ Promyk ]

Sikor - tutaj jest zawirusowany... bo reszta chodzi dobrze

*w trakcie moralizowania przez Justynkę... zobaczyła wątek równoległy... uczy koleżankę jak się zachowywać*

04.01.2005
10:51
[96]

Marksman [ Promyk ]

Dowiedziałem się, że jestem stary erotoman... wow...

04.01.2005
10:54
smile
[97]

S1KoR© [ alkoholik ]

ehh i znow justynka...ale chyba przywyklem :] pozdrow ją ode mnie :PP i lepiej niech nie zaglada do galerii...zreszta wiesz jakie to moze miec skutki :]

erotoman mowisz...wiesz, dla niektorych bylo by to wrecz pociechą bardziej niz czym kolwiek innym, ja pewnie bym sie cieszyl gdyby mnie ktos tak nazwal :]...niewiem jak Ty to odbierasz ale to chyba nie jest zle ze Cie tak nazwala..bo chyba powinna miec ku temu jakies konkretne powody :>>

04.01.2005
13:35
smile
[98]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Meen... ale jestem niepocieszony....


10 dni laby i absolutnego nic-nierobienia a tu masz! PAH! za 20 min do roboty.... :/

Damn.... A tak bym se poleżał jeszcze chwilke :_(

Pozdr.

04.01.2005
14:41
smile
[99]

Mad_Angel [ Love Hate Love ]

Sikor no soorry tak jakos wyszlo ;/. Nawet nie wiedzialem ze to az tak blisko Gdanska (chyba tylko wplaw hehe).
Przez pol roku mialem wiecej pijackich dni niz trzezwych i ani razu nie mialem kaca, ale od wczoraj mam taka bombe w glowie i zoladku ze przesada. Dobrze, ze juz nie pije ufff

04.01.2005
15:19
smile
[100]

Marksman [ Promyk ]

Sikor - bo chyba powinna miec ku temu jakies konkretne powody

oficjalnie to ja nic nie wiem...

Kamyk - znam ten ból wstawania... niestety... nie przechodzi nigdy...

04.01.2005
15:28
smile
[101]

Jerryzzz [ Senator ]


Choroby ciag dlaszy :( Rzadko bede do was zagladal :(

04.01.2005
17:01
smile
[102]

S1KoR© [ alkoholik ]

Mad---> heh, ten Twoj ostatni post powinien byc skierowany do kamyka , nie do mnie ...patrz nizej :PP

04.01.2005 | 01:07
KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

MAD_ANGEL ----> byłes na sylwestra gdzieś w okolicach Gdańska?!?! i nie śmiałeś mnie o tym powiadomić????? MEEEEN!!!?

*pif paf*

nieżyjesz :)

<<=-- bE CooL --=>> ™
==============


chciaz ja tez bylbym za tym zeby sie kiedys napic jak bedziesz jechac jeszcze raz w te okolice :]]

04.01.2005
17:54
smile
[103]

Qba19 [ Junior WRC ]

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! qrwa.
Mialem kuć majce i co? i usnalem sobie. ide naparzyc mocnej kawy i zapier*alam.

04.01.2005
18:07
smile
[104]

S1KoR© [ alkoholik ]

spoko qba... tez mialem sie wczoraj uczyc bo dzis spr z trygonometrii mialem i co ? i oczywiscie do nocy na 4um potem kima...u mnie to ostatnio tak zawszwe wychodzi zupelnie na odwrot niz zakladam ....

04.01.2005
18:10
[105]

Jerryzzz [ Senator ]

Ja ostatnio mam tak samo :] Mowie sobie: bede sie uczyl, a zawsze wychodzi co innego :] To zarazliwe :D

04.01.2005
18:12
smile
[106]

S1KoR© [ alkoholik ]

to wszystko przez to glupie forum*






















*joking only :]]

04.01.2005
18:13
[107]

Jerryzzz [ Senator ]

<joking mode off>

To wszystko przez te glupie forum...

</joking mode off>

04.01.2005
18:20
[108]

S1KoR© [ alkoholik ]

<anger mode on>

czyżbyś bluźnił na karczme ?? ;>

</anger mode on>

04.01.2005
18:26
[109]

Jerryzzz [ Senator ]

<joking mode off>

Po prostu forum mi zabiera za duzo czasu :/ I boleje nad ty nie tylko nauka, ale tez moja najukochansza praca, bez ktorej nie moge zyc :/

</joking mode off>

04.01.2005
21:49
smile
[110]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

<powaga mode on>

Eee tam panowie macie za mało samoaparcia, ja tam jak chce sie nauczyć to słuchaweczki na uszy , spokojna muzyczka , czasem sprawdzam gg i jazda z nauką!!

<powaga mode off>

Piwo?

04.01.2005
22:05
[111]

Qba19 [ Junior WRC ]

Tak ja się zgadzam. wszystko przez komputer, internet, forum i moje kochane rajdy.
wiem jestem uzależniony ale cóż?
no i druga sprawa nie znalazłem recepty na lenia.

najlepsze jest to że po tym jak napisałem posta przyszedl po mnie qmpel :)
oki zrobilem sobie przerwe po 1.5 h nauki, jakieś 30% zadan rozpracowane :)
zaraz lece dalej.

04.01.2005
22:09
smile
[112]

kaies [ pmpmmmmffmppfmm ]

Czy dzien w ktorym rodzice sa wzywani do szkoly przez picie alkoholu dziecka w szkole moze byc bardzo przyjemny? Oczywiscie :)
Jezeli jest w nawet malym stopniu spedzony z wybranka to jest wspanialy...I dopiero teraz doceniam jakich wspanialych mam rodzicow :)
A co u Was? :)]

P.S - U mnie tez wszystko prez kompa i forum! To przez neta jestem leniem!

04.01.2005
22:13
[113]

Qba19 [ Junior WRC ]

Kaies -> dużo tego alko? :) konsekwencje w szkole? w domu?

04.01.2005
22:18
smile
[114]

kaies [ pmpmmmmffmppfmm ]

Wlasnie o to chodzi ze tylko jedno piwo bylo:) I to z kumplem :) Tylko ze ochroniarka wparowala jak konczylismy i przypal :) A w szkole napewno naganne zachowanie na konieec i jeszcze ewentualnie dodatkowa kara...Moze przeniesienie do innej klasy, cos w stylu :) A w domu powiedzieli ze maja nadzieje ze wyciagne z tego wnioski...
Akurat jak mialem kaca i go zapijalem to musiali mnie przylapac...Ale poprzednie 2,5 roku bylem nieuchwytny :D

05.01.2005
00:05
smile
[115]

Jerryzzz [ Senator ]

A ja z tego miejsca chcialbym podziekowac pewnej Asi, ktora dzis poprawilo mi bardzo humor. To dla Ciebie - ;*

05.01.2005
00:23
smile
[116]

techman [ Konsul ]

Mały upik;] Kocham normalnie moją szkołę:P A w szczególności dyrektora:) mając oceny z infy 1,1,1,1,4,3,3(wychodzi równo 2) postawił mi 3- :D Się uhahałem:)

05.01.2005
00:32
[117]

Marksman [ Promyk ]

techi - ja tak mam anglika... od kiedy zaczął wystawiać końcowe "z powietrza" przestałem nawet zeszyt prowadzić...

Jerryzzz - blondynka??

05.01.2005
00:32
[118]

Jerryzzz [ Senator ]


Farcisz :]

05.01.2005
00:33
[119]

Jerryzzz [ Senator ]

Marksman ---> Szaatynka :] I co, zdziwiony? :D Domyslam sie, ze tak :P

05.01.2005
00:40
[120]

Marksman [ Promyk ]

Jerryzzz - tak... zdziwiony... spodziewałem się blondynki... nigdy nie byłem z szatynką... człowieka o taikim kolorze włosów którego kojarzę - znam tylko jednego... ja sam

05.01.2005
00:42
smile
[121]

Jerryzzz [ Senator ]

Marksman ---> Wiem, ze spodziewales sie blondynki, ale w sumie nie zamierzam sobie zaprzatac nia teraz glowy. Sposob patrzenia na cos potrafi sie nagle odwrocic w ciagu jednego dnia :)

05.01.2005
00:46
smile
[122]

Marksman [ Promyk ]


Wiem, ze spodziewales sie blondynki, ale w sumie nie zamierzam sobie zaprzatac nia teraz glowy


Więc to będzie następna ofiara?? Casanova;)

05.01.2005
00:47
[123]

Jerryzzz [ Senator ]

No to niech bedzie tak:

Wiem, ze spodziewales sie blondynki, ale w sumie nie zamierzam sobie zaprzatac nia w ogole glowy

05.01.2005
00:47
smile
[124]

Jerryzzz [ Senator ]

Pasuje? :)

05.01.2005
00:50
smile
[125]

Marksman [ Promyk ]

Nie... miałem nadzieję, że nie jestem jedynym podświadomym bigamistą na wątku...

05.01.2005
00:51
smile
[126]

Jerryzzz [ Senator ]

Ja nie jestem takim niedoblym chlopcem jak ty :P

05.01.2005
00:52
smile
[127]

techman [ Konsul ]

Pytanie brzmi czemu??:) Będę je zadawał niczym aktor w przeróbce Terminatora z Jezusem:[kto wiidział ten zrozumie;]]

05.01.2005
00:54
[128]

Jerryzzz [ Senator ]


Ale osochosi?

05.01.2005
00:55
smile
[129]

Marksman [ Promyk ]

techi - jak masz linkę to zarzuć... bo nie łapię... albo wyjasnij...

05.01.2005
01:00
smile
[130]

techman [ Konsul ]

Myślałem, że znany filmik;] Kiedyś był na forum;] Niestety znalezienie linka graniczy z cudem;] Więc w skrócie opowiem:)

terminator został wysłany, aby....chronić Jezusa. Wiadomo Shotgun+Legioniści;] A co do samego pytania, to terminator bezustannne mówi Why, co baardzo wkurza jezusa;]

Oczywiście opowieść nie oddaje charateru filmiku, ale moze coś kojarzycie;]

(Scena z zabijaniem Judasza wymiata;])

05.01.2005
01:07
smile
[131]

techman [ Konsul ]

Tu jest wątek o tym:P

http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=1904358

tzn nie zupełnie, ale Follow the White rabbit:)

05.01.2005
01:08
smile
[132]

techman [ Konsul ]

To chyuba to:)


05.01.2005
01:31
[133]

Marksman [ Promyk ]

Linki niestety nie chodzą... a na tym kompie mam p2p zablokowane...:/

05.01.2005
01:42
smile
[134]

Jerryzzz [ Senator ]

Branoc :)

05.01.2005
01:45
smile
[135]

techman [ Konsul ]

Branoc:) Cholero, bo w archiwum nic o tym nie ma:) Ja sam tego nie mogę znaleźć:)

05.01.2005
01:46
[136]

Marksman [ Promyk ]

techi & Jerryzzz - Branoc więc...

05.01.2005
01:47
smile
[137]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Dzieńdobry :>

05.01.2005
01:50
smile
[138]

techman [ Konsul ]

to branoc było do jerryza;]
Yo kamyk;]

05.01.2005
01:59
smile
[139]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

YoO!!!!!!

Jak jest?!

05.01.2005
02:05
smile
[140]

techman [ Konsul ]

Jest źle;]
QIII? jakaś taka kaszkowata;]

05.01.2005
02:05
[141]

Jerryzzz [ Senator ]

Kamyk - to ty przychodzisz jak ja ide? :]

A poza tym, farcisz, bo ciagle zjadasz te czerwone :D

05.01.2005
02:07
[142]

Marksman [ Promyk ]

Kamyk - nie... i Bry dzionek...

techi - pomyłka...

05.01.2005
02:07
smile
[143]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

nieprawda!

Dzisiaj dostałem nawet w dupe (co ostatnio bardzo rzadko sie zdarza.)
Gratuluje Scratchy'emu :) jest naprawde dobry :)

dostalem rakieta w łeb jak na RA czekalem... a to było już po czasie grania. Tzw. Sudden death :)
no i sie nie lada wkurzylem, bo to ja mialem wygrac...... juz mialem nad kolesiem przewage no :/

05.01.2005
02:09
smile
[144]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

[edit]

Techi ----> tak grają profesjonaliśći :) Nie liczy sie ilość "wodotrysków" tylko jak najlepsza widoczność :) a w taki sposób ją właśnie osiągniesz :)

I nie robi mnie ze do bani wygląda :) Ważna jest grywalność :)

05.01.2005
02:12
smile
[145]

techman [ Konsul ]

Ale to QIII Arena?? Hmm musze to od kumpla pozycyć;]

05.01.2005
02:16
smile
[146]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

no oczywiście ze q3arena! a cóżby innego!?
Pożycz, to se popykamy :) już coraz wiecej chetnych mam na partyjke z GOLA :)
(mówie serio)

_________

Ide zobaczyc co Ewunia napisała :>

05.01.2005
02:18
smile
[147]

techman [ Konsul ]

Spróbuje pozyczyć do ferii to popykamy;] Kiedyś raz grałem:)

05.01.2005
02:25
smile
[148]

techman [ Konsul ]

Nerka:) Sleep well:)

05.01.2005
02:26
[149]

Marksman [ Promyk ]


Ja spadam...
Branoc, Panowie...

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-05 02:25:04]

05.01.2005
02:30
smile
[150]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

narazicho MArx :)

techi ---> raz grałeś powiadasz? :> hmmm... AŻ RAZ?!?!?! Bosze... przecież ni mam szans :>


__________

P.S

Nie dadzą nam być sami no..... :_(

05.01.2005
03:43
smile
[151]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

DobraNoc :)

05.01.2005
07:49
smile
[152]

Qba19 [ Junior WRC ]

No i nadeszła ta chwila. wychodze do szkoły. musi być dobrze! 3majcie kciuki.

05.01.2005
08:31
[153]

Jerryzzz [ Senator ]

3 dzien jak nie poszedlem do szkoly. Jestem niestety chory :(

05.01.2005
08:41
[154]

Coy2K [ Veteran ]

Kamyk może i tak sie gra w Quake III Arena, ale np. na scenie Mohaa ( Medal of Honor ) granie z picmipem ( komenda na uproszczenie tekstur ) to cheatowanie :)

05.01.2005
08:42
smile
[155]

Jerryzzz [ Senator ]

Kamyk ---> Jak chcesz, to sie umowimy na partyjke w Enemy Territory :D

05.01.2005
09:57
smile
[156]

Jerryzzz [ Senator ]

*BUUUUUURP*

05.01.2005
10:58
[157]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Jery jak możesz tak bekać przy ..... mnie!?

05.01.2005
10:59
smile
[158]

Jerryzzz [ Senator ]

Grzegorz ---> To nie bylo bekniecie :]





I'm happy :D

05.01.2005
14:13
smile
[159]

S1KoR© [ alkoholik ]

eeeee co jest ? cos dretwo dzis znow ... a ja jutro mam mature - i wiecie co ?? mam ją w dupie :] jakies opracowania przeczytam i styka, nie bede sie przemeczac :] a tak bajdełej gdzie sa everybady ? oprocz jeryza oczywiscie :]] no dobra jery....zapuszcze jakas muzyczke w karczmie bo głucho sie robi...

a tak bajdełej 2 -- cos nam chyba galeria podupada zlekka :/ :] czyzby nie przetrwala proby ?

05.01.2005
14:16
[160]

Jerryzzz [ Senator ]

Nie poDUPAda, skadze znowu, wszyscyu w szkole (oprocz mnie :P). Zobaczysz wieczorkiem :P

BTW: Jaka muza gra?

05.01.2005
14:19
smile
[161]

S1KoR© [ alkoholik ]

beethoven :],,,no co ...trza łyknac troche kultury czasem , potem moze byc strauss :]

05.01.2005
14:22
smile
[162]

Jerryzzz [ Senator ]

A ja poprosze cos Killradio :D

05.01.2005
14:22
smile
[163]

Mad_Angel [ Love Hate Love ]

sikor -> rzeczywiscie to kamyk pisal. Ehh przez ten alkohol wzrok mi szwankuje ;|. Nastepnym razem jak bede gdzies w okolicy Gdanska to dam znac. Podobnie jak wy gdziesz przy Szczecinie. Tylko kulturalne picie. Zadnej wódki i win i ginów. "Pure Gold(en)" Beer zostaje :). Tylko tez w rozsadnych ilosciach :>.

05.01.2005
14:27
smile
[164]

S1KoR© [ alkoholik ]

mad---> heh, przynajmniej jeden normalny ktory wie jak sie powinno pic, czyli z umiarem :] ja tez juz mam dosc tego chlania do upadlego, bo jakos kameralnie jak sie pije to przynajmniej wiem co mowie,i nie musze sie obawiac konsekwencjii ;]...zatem czekamy z kamykiem na "przypadkowe" kiedys odwiedziny ;] a co do alkoholi to jack daniel's mi zasmakowal ostatnio, i wcale tak nie sponiewiera :]ale piwko tez moze byc...

05.01.2005
14:35
smile
[165]

Mad_Angel [ Love Hate Love ]

mi ostatnio smakowala wodka bez popity i wcale tak nie sponiewiera. Chyba, ze dorzuci sie wino to wtedy o 5 nad ranem mowi sie twarzą "dziendobry pani podlogo".
I jeszcze do tego schudlem po 4-o dniowym wyjezdzie 4 kg ;/. Od 4 latach staralem sie przytyc te zasrane 4 kg i jak mi sie wreszcie udalo to "trzask-prask" i nie ma ich. (ale spoko juz 3 odzyskalem :) )

05.01.2005
14:37
smile
[166]

Jerryzzz [ Senator ]

Wsciekle psy rulez :P

05.01.2005
14:39
smile
[167]

Mad_Angel [ Love Hate Love ]

tak Jerryzzz - zwlaszcza ze szklanek :>. 3 pelne szklanki wsieklych i rzygasz sokiem malinowym, ale pic mozesz dalej :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-05 14:38:48]

05.01.2005
14:41
[168]

Jerryzzz [ Senator ]

Mad_Angel ---> Az takiego hardcoreu nie rpzezylem :] Ja kulturalnie - z kieliszeczkow :P Troche sie wypilo, nie powiem :P Kocham Tabasco :P

05.01.2005
14:43
[169]

kaies [ pmpmmmmffmppfmm ]

Dzien w szkole calkiem owocy :d Poprawilem dwa przedmioty i jest zajebiscie :) Starzy godzinke siedzieli i gadali z wychowawczynia...:)

A tak BTW. ma ktos z Was drodzy karczmowicze piosenke Kultu - Polska do przeslania? BO nie moge jej dorwac...

Jak jest?

05.01.2005
15:08
smile
[170]

Mad_Angel [ Love Hate Love ]

I good for You Jerryzzz. Najwazniejsze to wiedziec gdzie jesst granica i pic kulturalnie :)

kaies --> to fajnie ze masz juz zaliczone 2 przedmioty :). Ja tez musze chociaz 1 zaliczyc, ale w moim przypadku rodzicie nie pomoga ;/. Jesli zas chodzi o Polske Kultu to nie mam po formacie (wymuszonym ;( )

05.01.2005
15:13
[171]

Jerryzzz [ Senator ]

Mad_Angel ---> Troche sie tylko klatka chybotala :P

05.01.2005
15:15
smile
[172]

kaies [ pmpmmmmffmppfmm ]

Moi rodzice byly w szkole nie ze wzgeldu na oceny lecz na ostatnia afere w ktorej bralem udzial :) Opisywalem to wczoraj :) Mi tez jeszcze jeden zostal...Ale to bedzie latwizna :)

05.01.2005
17:04
[173]

Jake [ R.I.P. ]

A ja mam takie pytanie... Gdzie można zabra dziewczyne, w małym mieście, w brzydką pogode? Kino? Pizzernia? A może coś, hm. orginalniejszego?

05.01.2005
17:06
smile
[174]

techman [ Konsul ]

Yo!

05.01.2005
17:18
[175]

Jerryzzz [ Senator ]

Jake ---> Na spacer :D
techman ---> Yo my nigga :D

05.01.2005
18:22
[176]

Mad_Angel [ Love Hate Love ]

Jake --> a w jakim jestescie wieku??
Mozesz zabrac Ją do herbaciarni :)

05.01.2005
18:55
smile
[177]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Siemka :-)

Własnie jestem po piwku i jakoś lepiej mi :) Jutro mam do wkucia duuużo materiału z histy :( Zdaje na bdb , tak samo nie wiem co z gegrą i chemią :| Eh ta szkoła , lepiej sie wziąć za panne a nie.....

05.01.2005
20:03
[178]

Jerryzzz [ Senator ]

BURP!

05.01.2005
20:12
smile
[179]

Mad_Angel [ Love Hate Love ]

Arcy Hp --> ucz sie ucz. Za panne jeszcze zdazysz sie wziac. Stary jak ja teraz zaluje, ze w LO nie nauczylem sie uczyc. Po prostu zawsze mialem 4 i 5 (na koniec). Wystarczylo, ze sluchalem co mowili nauczyciele (mialo sie ta prawie 100% frekwencje :) ). Teraz na studiach nie wyrabiam. Nie potrafie wziac ksiazki/zeszytu i pouczyc sie. Straszna sprawa, wiec nie narzekaj. Jestes jeszcze mlody. Na wszystko bedzie czas :).

05.01.2005
20:13
smile
[180]

Jerryzzz [ Senator ]

M_A ---> Kurde, aj mam to samo, jakby zeszyty byly ciezkie, nie? Mowie serio

05.01.2005
20:16
smile
[181]

Qba19 [ Junior WRC ]

No też tak miałem i teraz będe miał konsekwencje tego.
pierwszy raz zagrożenie z którego najprawdopodobniej w tym semestrze nie wyjde.

05.01.2005
20:17
[182]

Jerryzzz [ Senator ]


Qba ---> Ja pierwszy raz bede mial 2 :/ I to z 2 przedmiotow :/ Albo trzech :/

05.01.2005
20:37
smile
[183]

Mad_Angel [ Love Hate Love ]

w III klasie w 1 sem z niemca mialem 2 (ogolnie 23 osoby na 35 mialo 2 :| ) i w drugim mialem 5 bo sie wkurwilem i zaczalem robic zadania domowe :>. W zeszlym roku mialem zas pierwsza "dziekanke" i oby ostatnia :|

05.01.2005
20:56
[184]

Qba19 [ Junior WRC ]

Jerry -> widze że idziesz w moje ślady, to samo mialem w tamtym roku.

05.01.2005
21:06
smile
[185]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Jaką DZIEKANKE ? :|

Eh jestem w klasie matematycznej i 50% ludzi (razem ze mną ) dostało na półrocze ocene dostateczną , reszta poszła na dopach a tylko 3 osoby miały wyżej niż 3 :| Nie lubie takich metod mobilizacji przez nauczyciela ;/

05.01.2005
21:31
[186]

Jerryzzz [ Senator ]

Sorki, ze mnie nie bylo, ale jakos tak sie zagadalem :) Z kims... :)

05.01.2005
21:45
smile
[187]

Marksman [ Promyk ]

eeee... ja pierwszego dopa miałem już w podstawówce... z muzyki... no co?? no co?? amuzykalny jestem...

Potem przez LO po jednym wychodziło na każde półrocze... i jakoś żyję... i maturę próbną zdałem... z matmy... na 68%... trzeci w klasie jestem;)

05.01.2005
21:49
smile
[188]

S1KoR© [ alkoholik ]

ja przez 3 lata mialem z chemii same 4 i 5 a NIC do teraz nie umiem :] a np. z fizy mialem juz raz 1 na polrocze ale potem na 3 wyciagnalem :] zkola zmienia sie jak w kalejdoskopie...school sux!!!

05.01.2005
21:50
[189]

Jerryzzz [ Senator ]

A ja jutro sie umowilem :P

05.01.2005
21:52
[190]

Marksman [ Promyk ]

Jurek - tylko jej nie zaraź...

05.01.2005
22:02
[191]

Jerryzzz [ Senator ]

MArks ---> Dla niej zdazylem wyzdrowiec :)

05.01.2005
22:09
[192]

Coy2K [ Veteran ]

omg...puke :P

05.01.2005
22:15
[193]

Jerryzzz [ Senator ]

Eeee... Puke? :/ OCB?

05.01.2005
22:42
[194]

techman [ Konsul ]

Hello?!

05.01.2005
23:07
smile
[195]

Coy2K [ Veteran ]

o to biega że puke to puke :P

05.01.2005
23:10
smile
[196]

techman [ Konsul ]

to chyba coś w stylu WooHoo:)

05.01.2005
23:40
[197]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

No ok , koniec nauki na dziś , utrwalenie jutro rano :-)

boje sie tylko oceny z chemi bo nie wiem co dostane na półrocze...... mam chorą babke od chemi która ma najprawdopodobniej zranione wlasne ego i na nas sie wyżywa :(

05.01.2005
23:46
[198]

Marksman [ Promyk ]

Dziwny się robię... przez półtorej godziny wisiałem na telefonie... co te baby robią z czlowiekiem....

05.01.2005
23:47
smile
[199]

techman [ Konsul ]

Ja mam zajebiscie wysoką średnią;] pomiędzy 3.2 a 3.6;]

05.01.2005
23:47
[200]

Marksman [ Promyk ]

Arcy - to ja takie babki mam z polaka, WOSu i francuza (same stare panny... gdybym wiedział to wybrałbym inny profil... mat - fiz, zamiast mat - inf)

05.01.2005
23:48
[201]

Marksman [ Promyk ]

techi - ja mam 3.22...

05.01.2005
23:51
smile
[202]

Jerryzzz [ Senator ]

Jutro koncze o 13.05, ale wracam pozniej :) Puke = WooHoo? No to nie chodzi o puke :P

Branoc!

05.01.2005
23:52
smile
[203]

Mad_Angel [ Love Hate Love ]

macie zdjecia do galerii ahahahahahah :D

06.01.2005
00:01
[204]

Marksman [ Promyk ]

MA - idź mi z tym...

Jedno pytanie:
Jak zakładamy galerię wątkową?? Równocześnie z nową częścią czy czekamy, aż osiągnie odpowiednią ilość postów?? ja bym był za tym, żeby na raz...

06.01.2005
00:05
smile
[205]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Marksman ja własnie poszedłem na mat inf . mam poszerzoną majce anglika , infe i fize , wszystko jest cud miód , ale ogólnie uczy mnie cała elita tych starych nauczycieli :/ z Chemi własnie uczy mnei ta jebnięta kobieta co uczy profile poszerzone , z biologi tak samo (ale jest troszke bardziej lajtowo) , z majcy jest piła ale taką nauczycielke chce i nie oddam z nic!! Z fizy troche narzekam , hista i polski są miodne a reszta to mi tam fyrda :D

06.01.2005
00:11
smile
[206]

techman [ Konsul ]

ja poszedłem do inf-mat i mam rozszerzoną historię;]

06.01.2005
00:11
[207]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

techman co ty pier**** ? :D:D:D

06.01.2005
00:14
smile
[208]

techman [ Konsul ]

Seryjnie:) Mam rozszerzone: Infe, matme, Fizę, Historię i chyba coś jeszcze....:)
Kocham moje liceum:)

06.01.2005
00:14
[209]

Marksman [ Promyk ]

ja właśnie poszedłem do mat-inf... i uczy mnie stara gwardia... stare panny, sieki... i wszyscy nauczyciele uczą również klasy rozszerzone... a gdybym poszedł do mat-fiz to nie miałbym utrapienia ze starymi pannami...

06.01.2005
00:16
smile
[210]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

LOL Super LO masz :-) Mój przyjaciel ma poszerzoną biolce i histe , tez miodnie :-) Ale u Ciebie to jest szczyt :D Ja u siebie widze przyszłosc w matematyce i językach obcych :)

06.01.2005
00:18
[211]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Eh spoko Marks damy rade :-) Przeciez nie udupią nas :D Dzięki GOL-owi napewno będziemy mieli czerwone paski ( nie tylko na dupie ]:-> ) , mi wyszło że przy bardzo dużym wkładzie własnym mam szanse na pasek czerwony na świadectwie , ale to raczej marzenia :(

06.01.2005
00:19
smile
[212]

techman [ Konsul ]

Ja nie widze przyszłości;] Co ty k**a wróżbita jesteś:P Tak na serio w GM miałem profil Niemiecki(10 H niemca w tygodniu i ja wysiadam;]) Byłem dobry z bioli, ale jestem na profilu inf-mat i nie wiem, czy mam iść na medycynę czy na infę;] Musze zadecydować;] I to szybko, bo potem nie dąże się wyrobić:) Ale chyba informatyka:)

06.01.2005
00:20
[213]

Marksman [ Promyk ]

Arcy - gdybym ja się uczył to zawsze miałbym czerwony pasek... a mi się nie chce... i miałęm tylko raz - jak kończyłem gimnazjum - bo mi zależało...

06.01.2005
00:21
[214]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

A co do tych PIŁ nauczycieli . Z jednej strony to dobrze miec takich nauczycieli , w końcu oni najlepiej nauczą , dadzą słabą ocene ale bedziesz umiał więcej niz jakiś koleś co dostał np 5 z majcy a Ty 3 . Matura pokazuje wszystko .

06.01.2005
00:21
[215]

Marksman [ Promyk ]

techi - zastosowanie technologi informatycznej w chirurgii i medycynie... budowa i programwanie takiego sprzętu, lub jego obsługa...

06.01.2005
00:23
[216]

Marksman [ Promyk ]

Na matę nie narzekam (jak to się u diabła pisze??) tylko na humanistyczne przedmioty głównie które mi się do niczego nie przydają

06.01.2005
00:24
[217]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Techman a jaka dziedzina informatyki ? Wiesz medycyna to też piękna dziedzina nauki , w końcu poświecasz sie dla ludzi i im pomagasz (zaleta ze strony moralnej) oraz masz z tego naprawde godne pieniądze (zaleta ze strony materialnej :) ) ale oczywsice wszystko zależy od obranego kierunku w medycynie .

06.01.2005
00:24
smile
[218]

techman [ Konsul ]

O tym nie pomyślałem;]
A mi to się chce uczyć?? W tym roku nie zapisałem połowy zeszytów(nie zaczałem;])

BTW. Jakoś kamyka nie widać;] pewnie w QIII gra;]

06.01.2005
00:25
smile
[219]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Marx u mnie jest to samo :( Lenistwo zwycięża :/


Dobra ja ide w kime bo jutro jeszcze musze histe zakuwać , zdaje na 5 , życzcie mi szczęścia :)

Dobranoc!

06.01.2005
00:26
smile
[220]

techman [ Konsul ]

Wish you luck;] Ja mam tylko jedną 5:P z W-Fu;]
Branoc:)

06.01.2005
00:27
[221]

Marksman [ Promyk ]

Arcy - nie życzę... bo zapeszę... Branoc
techi - ja mam czasem jeden zeszyt na dwa przedmioty - za dużo noszenia...

06.01.2005
00:28
smile
[222]

techman [ Konsul ]

ja chyba tez idę spać;] jakiś zmęczony jestem(spanie po 2-3 h dziennie nie jest ynteligentne;])
tak wiec Dobranoc to All;]

06.01.2005
00:39
[223]

Marksman [ Promyk ]


techi - branoc

06.01.2005
02:10
smile
[224]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Cze ALL :)


Coy ---> mi nie musisz tłumaczyc co to r_picmip :)))) wiem to od urodzenia normalnie :)
Pozatym w Q3 granie z picmipem i rozmytymi teksturami to nie cheat. PunkBuster nie pluje sie ze coś mu nie gra. Pozatym tak grają PROfesjonaliści w q3, czyli międzyinnymi: JA! :D

snopek9 [ Legia Warszawa ]
sie przekonał o tym dzisiaj na własnej skórze. :)

Teraz pora na Sikora :) Nie? Twój mistrz ci dokopie :> hehe :>

(niestety nie mam screenów)

Jerryzzz ---> ET? ja nawet nie wiem co to jest! :P Pozatym dla mnie on-line tylko dobrze sie w q3 gra, reszta szybko sie nudzi... :/

06.01.2005
02:13
[225]

Marksman [ Promyk ]

Ja mam coś z błędnikiem... po kilku minutach grania w Q3 zbiera mi się na wymioty... jakby choroba lokomocyjna...

Kamyk - założę nową część... nową część galeri też zakładać (żeby nr się zgadzał z karczmą) czy zostawić jak jest?? Co myślisz??

06.01.2005
02:15
smile
[226]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Marx ---> nie... galerie osobno jedziemy. Galerii w sumie bedzie teraz 3 część a nasz wątek 47. Jak rozdzieliliśmy to rozdzieliliśmy :)

06.01.2005
02:16
[227]

Marksman [ Promyk ]

To należałoby nr zmienić... a mi się abonament skończył... poproszę Strangera:)

06.01.2005
02:22
[228]

Marksman [ Promyk ]


================
A way to a new tavern:
================

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.