a2adam [ Centurion ]
Mam problem z kompem ale....
Mam problem z kompem ale nie do końca jest to sprawa sprzętu - chyba
P4 2.8 HT, Intel. PERL HT, 512 DDR, FX 5600, 80GB ATA, directx 9c
Po wyjściu powiedzmy z gry do Widowsa pulpit mi szaleje tz. występują jakby zakłócenia synchronizacji poziomej które ustępują po paru sekundach.
Podobne zjawisko ( nie zawsze ) mam w czasie odtwarzania przez Windows Media Playera gdy zrzucę go na pasek jest to samo
a2adam [ Centurion ]
i... ?

Gul'dan [ Konsul ]
A sprawdzałes antywirusem??
a2adam [ Centurion ]
Tak mam Ad-aware i Avast i zon alarm
Czy może to byc wina Directx 9c ???
Gul'dan [ Konsul ]
Directa chyba nie... Nie wiem moze sterowniki??:P
mrEdDi [ ShoguN ]
nie może tylko to sa sterowniki ! tydzien temu kupilem nowa karte graficzna i mialem tak samo zaistalowalem sterowniki poprawnie i juz bylo wsyztsko w porządku ! chyba ze u cebie jeszzcze jest jakos inaczej
leszo [ Mała Wojna ]
przeinstaluj stery do grafy... a nie zmieniałes czestotliwosci odświerzania ekranu ?
a2adam [ Centurion ]
do karty mam 6,1,7,7
Bios też całkiem nowy no ale spróbuję coś jeszce pogrzebać
a2adam [ Centurion ]
----->leszo
Ok czestotliwoś mam na 85 przy rozdz. 1600x1200

aikikaisensei [ Senator ]
Pulpit szaleje zawyczaj po zwiększeniu częstotliwości karty graficznej.