GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mam problem z kompem ale....

02.01.2005
20:50
[1]

a2adam [ Centurion ]

Mam problem z kompem ale....

Mam problem z kompem ale nie do końca jest to sprawa sprzętu - chyba

P4 2.8 HT, Intel. PERL HT, 512 DDR, FX 5600, 80GB ATA, directx 9c

Po wyjściu powiedzmy z gry do Widowsa pulpit mi szaleje tz. występują jakby zakłócenia synchronizacji poziomej które ustępują po paru sekundach.

Podobne zjawisko ( nie zawsze ) mam w czasie odtwarzania przez Windows Media Playera gdy zrzucę go na pasek jest to samo

02.01.2005
21:00
[2]

a2adam [ Centurion ]

i... ?

02.01.2005
21:01
smile
[3]

Gul'dan [ Konsul ]

A sprawdzałes antywirusem??

02.01.2005
21:04
[4]

a2adam [ Centurion ]

Tak mam Ad-aware i Avast i zon alarm

Czy może to byc wina Directx 9c ???

02.01.2005
21:06
[5]

Gul'dan [ Konsul ]

Directa chyba nie... Nie wiem moze sterowniki??:P

02.01.2005
21:09
[6]

mrEdDi [ ShoguN ]

nie może tylko to sa sterowniki ! tydzien temu kupilem nowa karte graficzna i mialem tak samo zaistalowalem sterowniki poprawnie i juz bylo wsyztsko w porządku ! chyba ze u cebie jeszzcze jest jakos inaczej

02.01.2005
21:10
[7]

leszo [ Mała Wojna ]

przeinstaluj stery do grafy... a nie zmieniałes czestotliwosci odświerzania ekranu ?

02.01.2005
21:11
[8]

a2adam [ Centurion ]

do karty mam 6,1,7,7

Bios też całkiem nowy no ale spróbuję coś jeszce pogrzebać

02.01.2005
21:13
[9]

a2adam [ Centurion ]

----->leszo

Ok czestotliwoś mam na 85 przy rozdz. 1600x1200

05.01.2005
01:50
smile
[10]

aikikaisensei [ Senator ]

Pulpit szaleje zawyczaj po zwiększeniu częstotliwości karty graficznej.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.