GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Miłego dnia, życzy Robi :D Zobacz KONIECZNIE! :D

02.01.2005
20:49
smile
[1]

Jerryzzz [ Senator ]

Miłego dnia, życzy Robi :D Zobacz KONIECZNIE! :D

No comments :)

02.01.2005
20:51
smile
[2]

matisf [ X ]

02.01.2005
20:53
smile
[3]

donzoolo [ Senator ]

b
Y
ł
O

02.01.2005
20:53
smile
[4]

LooreNz [ Konsul ]

co za smiech.........:D

02.01.2005
20:53
[5]

Hitmanio [ KG 21 ]

Ja odrazu wyłączyłem zobaczyłem mały napis na dole, więc dalej nie lecę :P

02.01.2005
20:55
[6]

Solesar [ Konsul ]

Ta.. te wlaczone glosniki i czlowiek sie zawsze trupa spodziewa .. Normalne? ;)

02.01.2005
20:55
smile
[7]

Gul'dan [ Konsul ]

i...??

02.01.2005
20:58
smile
[8]

John Michael Kane [ Centurion ]

Najpierw wyłączyłem głośniki i poczekałem aż coś wyskoczy.. nic.
Włączyłem.. dalej nic. Kot rusza mordą i nawet nic nie słychać...
what the fuck!?

02.01.2005
20:59
[9]

John Michael Kane [ Centurion ]

Cholera, miałem ściszone na maxa main volume :P
(no, ale dziwić się skoro co chwila jakieś wyskakujące jak to napisał Solesar "trupy" wyskakują :P)

02.01.2005
20:59
[10]

mrEdDi [ ShoguN ]

stare ale jare

05.01.2005
00:17
smile
[11]

Jerryzzz [ Senator ]

UP :]

05.01.2005
00:38
[12]

Marksman [ Promyk ]

Stare jak ja... ale śnmieszy tak jak za pierwszym razem

05.01.2005
00:56
smile
[13]

techman [ Konsul ]

Faaajne:) Chociaż test na sta umysłowy jest ciut lepszy;]

05.01.2005
01:54
smile
[14]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

eee... bieedne jak dla mnie :|

tylko nie bij Jerzy :P

05.01.2005
09:09
[15]

Mazzop [ spamer ]

ma ktoś może na wierzchu link do podobnej strony, tyle że z samochodzikiem - na pewno wiecie o co chodzi :)

05.01.2005
09:14
[16]

Jerryzzz [ Senator ]


*PLASK - uderza Kam1kaze :P*

05.01.2005
09:38
smile
[17]

legrooch [ Legend ]

Klasyk :)))
(I poprawiacz humoru :)) )

05.01.2005
09:47
smile
[18]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Dobre :-)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.