GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

The Quizzers - odgadnij tytuł gry! - cz. 26 - jedziemy ludzie, jedziemy

02.01.2005
20:27
smile
[1]

eMMeS [ Emotion of Heart-Love To Rock ]

The Quizzers - odgadnij tytuł gry! - cz. 26 - jedziemy ludzie, jedziemy

Witamy Serdecznie, prosimy o zapoznanie sie z regulaminem naszej karczmy!!!

Zabawa Polega Na Odgadnięciu Nazwy Gry

Uwaga!!!
Zanim rozpoczniesz zabawę, prosimy abyś się zapoznał/a z naszym regulaminem
Gry odgadujemy na podstawie ich opisów,rebusów,cytatów,gier słownych i co tam jeszcze przyjdzie zadającemu do głowy:):)

Regulamin:
(Podziękowania dla ludzi z karczmy Screeners za spreparowanie własnego regulaminu na podstawie Ich zasad)


1. Nie wolno dodawać nowej zagadki zanim ktokolwiek nie odgadnie poprzedniej (odpowiedź musi być zweryfikowana przez autora zagadki)
2. Zagadkę może dodać jedynie ta osoba, która odgadła tytuł gry poprzedniej (chyba, że nie chce tego robić wtedy wyznacza kogoś zastępczego, ale wtedy gdy odgadnie zagadkę wyznaczonej osoby, otrzymuje 0,5 pkt`a)
3. Ewentualne podpowiedzi są kwestią gustu użytkownika, który zadaje zagadkę.
4. W przypadku gdy użytkownicy nie są w stanie przez dłuższy czas odgadnąć gry, lub 3 osoby zadeklarują prośbę o odpowiedź, a autor zagadki nie pojawia się na forum, bądź też nie chce udzielić podpowiedzi, jego poprzednik dodaje kolejną zagadkę. Jeżeli autor zgodzi sie podać odpowiedź, zobowiązany jest dać następną zagadkę lub przekazać to prawo na kogoś innego
5. Osoba zadająca zagadkę ustala, czy żąda numerka i podtytułu gry, gdy nie napisze tego, uznajemy ,że wystarczy sam tytuł gry.
6. Nie piszemy nazw gier skrótami!
7. W zabawie udział biorą tylko gry PCtowe i po premierze. -> jeśli wprowadzisz nas w błąd odejmiemy Ci 1 punkt
8. Nie wolno publikować treści wulgarnych, obrażających innych użytkowników karczmy ani rzeczy mijających się z dobrym smakiem
9. Kolejną część zakładamy po ponad 180 postach
10. Listę z wynikami uaktualnia osoba, która odgadła ostatnią zagadkę. Osoby które wygrają poprzednią zagadkę w momencie wklejania listy podają nową zagadkę.
11. Nie wolno przesuwać się w tabeli przed kogoś jeśli właśnie się go dogoniło i ma się tyle punktów co on.
12. Wątek tworzy TYLKO doświadczony obywatel karczmy.
13. Jesli zadający na którego przyszła właśnie kolej nie zada zagadki w czasie do 15 minut, użytkownicy zobowiązani są wytypować następnego zadającego.
14. Nie używamy skrótów podając nazwę gry.
15. Gramy FAIR PLAY!!!

Aktualny Ranking:

40pkt--->| Sandro |
39pkt--->|
38pkt--->|
37pkt--->|
36pkt--->| Kentril |
35pkt--->|
34pkt--->|
33pkt--->|
32pkt--->|
31pkt--->|
30pkt--->|
29pkt--->| remwall |
28pkt--->|
27pkt--->|
26pkt--->|
25pkt--->| TheAnswer|
24pkt--->|
23pkt--->| Yo5H | eMMeS |
22pkt--->| *..::Michael::..*|
21pkt--->|
20pkt--->|
19pkt--->| loczek82 |
18pkt--->|
17pkt--->| przemek__ | goldenSo |
16pkt--->|
15pkt--->|
14pkt--->| Loonatyk |
13pkt--->|...NathaN...| Okruch |
12pkt--->|
11pkt--->|
10pkt--->| graf_0 | Silver Fox |
9pkt--->| wielebny_666 |
8pkt--->| MAROLL |
7pkt--->| Hitmanio| Miloszek_16
6pkt--->| Vejt |
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | bolognese | maciej_
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar | Gul'dan | Cartoons | W_O_D_Z_U |
2pkt--->| Raziel | Mr. Error | gladkicom | darek_dragon | poltar | Regis | theWitcher | |Bili| igorf | *...:::JaRo:::...* |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | azarothen | viesiek | karoli | vegetan

Link do poprzedniej części:

02.01.2005
20:31
smile
[2]

^Loonatyk^ [ Konsul ]

Heh, ja się teraz nieco przestanę udzielać. Szkoła to i po 6 godzin na dzien nie wypada siedziez na quizersach. BTW - nie przesadzacie po 165 postach nowy watek?

02.01.2005
20:31
smile
[3]

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]

misiolo zgadł prince of persia : warrior withim + 1

02.01.2005
20:32
[4]

Sandro [ Wymiatacz ]

No właśnie! I nie Quizzers tylko Quizers

02.01.2005
20:33
[5]

eMMeS [ Emotion of Heart-Love To Rock ]

Loon -->> ja mam neostradę to mi wątek nie przeszkaddza nawet przy 220 postach, ale nie wszyscy ją mają. A szkoła -> siedem lekcji - potem 2-3 godziny Quizersów i odrabiam lekcję w 1h a potem znowu Quizersi ze 2h

02.01.2005
20:34
[6]

Sandro [ Wymiatacz ]

eMMeS - a potem ocenki sa jakie sa:)

Ja przy lekcjach nie moge sie skoncentrowac - tu Quizersi, tu ciekawy kawałek z soundtracku z Pulp Fiction, tu rodzina mi proponuje posiłek...

02.01.2005
20:34
smile
[7]

Yo5H [ spammajster ]

eMMeS -> dobrze sie czujesz? pytam serio

02.01.2005
20:34
[8]

Misiolo [ Generaďż˝ ]

40pkt--->| Sandro |
39pkt--->|
38pkt--->|
37pkt--->|
36pkt--->| Kentril |
35pkt--->|
34pkt--->|
33pkt--->|
32pkt--->|
31pkt--->|
30pkt--->|
29pkt--->| remwall |
28pkt--->|
27pkt--->|
26pkt--->|
25pkt--->| TheAnswer|
24pkt--->|
23pkt--->| Yo5H | eMMeS |
22pkt--->| *..::Michael::..*|
21pkt--->|
20pkt--->|
19pkt--->| loczek82 |
18pkt--->|
17pkt--->| przemek__ | goldenSo |
16pkt--->|
15pkt--->|
14pkt--->| Loonatyk |
13pkt--->|...NathaN...| Okruch |
12pkt--->|
11pkt--->|
10pkt--->| graf_0 | Silver Fox |
9pkt--->| wielebny_666 |
8pkt--->| MAROLL |
7pkt--->| Hitmanio| Miloszek_16
6pkt--->| Vejt |
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | bolognese | maciej_
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar | Gul'dan | Cartoons | W_O_D_Z_U |
2pkt--->| Raziel | Mr. Error | gladkicom | darek_dragon | poltar | Regis | theWitcher | |Bili| igorf | *...:::JaRo:::...* |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | azarothen | viesiek | karoli | vegetan | Misiolo

Zagadka:
Najbardziej niedoceniona gra 2004 roku. Występuje tam świnia.

02.01.2005
20:35
[9]

Sandro [ Wymiatacz ]

beyond good&evil

02.01.2005
20:35
smile
[10]

eMMeS [ Emotion of Heart-Love To Rock ]

jeśli o to ci chodzi Sandro - to moja średnia na pierwszy trymestr wynosi 4,76 ;)) i co???

02.01.2005
20:36
[11]

Misiolo [ Generaďż˝ ]

Sandro +1 to było łatwe

02.01.2005
20:36
[12]

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]

u mnie będize dobrze jak będe miał 4.45

02.01.2005
20:37
smile
[13]

^Loonatyk^ [ Konsul ]

eMMeS - nie każdy chodzi do podstawówki.

02.01.2005
20:37
[14]

eMMeS [ Emotion of Heart-Love To Rock ]

właśnie --> ja nie chodzę!!!!!!!!!

02.01.2005
20:38
[15]

eMMeS [ Emotion of Heart-Love To Rock ]

porównanie -->> kto ma średnią szkolną większą od średniej dziennych postów????:)) ja nie

02.01.2005
20:39
[16]

Sandro [ Wymiatacz ]

41pkt--->| Sandro |
40pkt--->|
39pkt--->|
38pkt--->|
37pkt--->|
36pkt--->| Kentril |
35pkt--->|
34pkt--->|
33pkt--->|
32pkt--->|
31pkt--->|
30pkt--->|
29pkt--->| remwall |
28pkt--->|
27pkt--->|
26pkt--->|
25pkt--->| TheAnswer|
24pkt--->|
23pkt--->| Yo5H | eMMeS |
22pkt--->| *..::Michael::..*|
21pkt--->|
20pkt--->|
19pkt--->| loczek82 |
18pkt--->|
17pkt--->| przemek__ | goldenSo |
16pkt--->|
15pkt--->|
14pkt--->| Loonatyk |
13pkt--->|...NathaN...| Okruch |
12pkt--->|
11pkt--->|
10pkt--->| graf_0 | Silver Fox |
9pkt--->| wielebny_666 |
8pkt--->| MAROLL |
7pkt--->| Hitmanio| Miloszek_16
6pkt--->| Vejt |
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | bolognese | maciej_
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar | Gul'dan | Cartoons | W_O_D_Z_U |
2pkt--->| Raziel | Mr. Error | gladkicom | darek_dragon | poltar | Regis | theWitcher | |Bili| igorf | *...:::JaRo:::...* |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | azarothen | viesiek | karoli | vegetan | Misiolo

Może teraz walnę idiotyzm, ale co to jest trymestr? Trzy semestry?

I w której jesteś klasie? Jaki profil itd.

Zagadka:
Mało znana gra multiplayer na engine'ie Unreala. FPS.

02.01.2005
20:40
[17]

eMMeS [ Emotion of Heart-Love To Rock ]

Return to castle Wolfenstein: Enemy Teritory

02.01.2005
20:41
[18]

Sandro [ Wymiatacz ]

eMMeS - kiedy cie odhibernowali?

02.01.2005
20:41
[19]

eMMeS [ Emotion of Heart-Love To Rock ]

trymestr --->> inny rodzaj semestru, tylko że rok szkolny jest podzielony na trzy trymestry. I gimnazjum, a co nie wolno???

02.01.2005
20:42
smile
[20]

^Loonatyk^ [ Konsul ]

Unreal Tournament?

eMMeS - pierwsza gimnazjum to tez podstawowka. Pogadamy jak bedziesz w liceum :P

02.01.2005
20:42
[21]

maciej_ [ Konsul ]

Tribes 2 ?

02.01.2005
20:43
[22]

Sandro [ Wymiatacz ]

dzieki za wyjasnienie.

A do ktorej klasy. Bo ja do drugiej, a srednia mam pewnie nizsza niz twoja. Z W-Fu bede mial pewnie 2 na semestr, to mi zaniży...

02.01.2005
20:47
smile
[23]

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]

co z zagadką bo ja zaraz idę klnówke grać w medal of honor

02.01.2005
20:48
[24]

Sandro [ Wymiatacz ]

E, no nie wierze ze nikt nie zna...

tytul:

Jednostki....

02.01.2005
20:49
[25]

eMMeS [ Emotion of Heart-Love To Rock ]

Shadow Force Razor Unit

02.01.2005
20:50
[26]

maciej_ [ Konsul ]

Units ?

02.01.2005
20:50
[27]

Sandro [ Wymiatacz ]

Pudło.

Nie bede was w niepewnosci dlugo trzymal.

przetlumaczcie na angielski Jednostki zmechanizowane

02.01.2005
20:51
[28]

Misiolo [ Generaďż˝ ]

mechwarriors

02.01.2005
20:51
[29]

maciej_ [ Konsul ]

Units mechanized

02.01.2005
20:51
[30]

eMMeS [ Emotion of Heart-Love To Rock ]

Mechanic Units

02.01.2005
20:53
[31]

Sandro [ Wymiatacz ]

Hm, nie....

tłumaczenie nie jest dosłowne. Z tymi zmechanizowanymi miałem na myśli samochody. Może teraz bedzie latwiej....

02.01.2005
20:55
[32]

eMMeS [ Emotion of Heart-Love To Rock ]

Mobile Units

02.01.2005
20:56
[33]

Sandro [ Wymiatacz ]

eMMeS - cieplej..

02.01.2005
20:56
[34]

Misiolo [ Generaďż˝ ]

Mobile Forces

02.01.2005
20:56
[35]

eMMeS [ Emotion of Heart-Love To Rock ]

Mobile Forces???

02.01.2005
20:57
[36]

eMMeS [ Emotion of Heart-Love To Rock ]

Mobiled Units

02.01.2005
20:57
smile
[37]

^Loonatyk^ [ Konsul ]

Mobile Forces

02.01.2005
20:59
[38]

Sandro [ Wymiatacz ]

Misiolo +1

02.01.2005
21:01
[39]

Misiolo [ Generaďż˝ ]

41pkt--->| Sandro |
40pkt--->|
39pkt--->|
38pkt--->|
37pkt--->|
36pkt--->| Kentril |
35pkt--->|
34pkt--->|
33pkt--->|
32pkt--->|
31pkt--->|
30pkt--->|
29pkt--->| remwall |
28pkt--->|
27pkt--->|
26pkt--->|
25pkt--->| TheAnswer|
24pkt--->|
23pkt--->| Yo5H | eMMeS |
22pkt--->| *..::Michael::..*|
21pkt--->|
20pkt--->|
19pkt--->| loczek82 |
18pkt--->|
17pkt--->| przemek__ | goldenSo |
16pkt--->|
15pkt--->|
14pkt--->| Loonatyk |
13pkt--->|...NathaN...| Okruch |
12pkt--->|
11pkt--->|
10pkt--->| graf_0 | Silver Fox |
9pkt--->| wielebny_666 |
8pkt--->| MAROLL |
7pkt--->| Hitmanio| Miloszek_16
6pkt--->| Vejt |
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | bolognese | maciej_
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar | Gul'dan | Cartoons | W_O_D_Z_U |
2pkt--->| Raziel | Mr. Error | gladkicom | darek_dragon | poltar | Regis | theWitcher | |Bili| igorf | *...:::JaRo:::...* | Misiolo
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | azarothen | viesiek | karoli | vegetan

Zagadka:
gra cRPG twórców Deus Ex

02.01.2005
21:01
[40]

Sandro [ Wymiatacz ]

thief?

02.01.2005
21:01
[41]

Misiolo [ Generaďż˝ ]


41pkt--->| Sandro |
40pkt--->|
39pkt--->|
38pkt--->|
37pkt--->|
36pkt--->| Kentril |
35pkt--->|
34pkt--->|
33pkt--->|
32pkt--->|
31pkt--->|
30pkt--->|
29pkt--->| remwall |
28pkt--->|
27pkt--->|
26pkt--->|
25pkt--->| TheAnswer|
24pkt--->|
23pkt--->| Yo5H | eMMeS |
22pkt--->| *..::Michael::..*|
21pkt--->|
20pkt--->|
19pkt--->| loczek82 |
18pkt--->|
17pkt--->| przemek__ | goldenSo |
16pkt--->|
15pkt--->|
14pkt--->| Loonatyk |
13pkt--->|...NathaN...| Okruch |
12pkt--->|
11pkt--->|
10pkt--->| graf_0 | Silver Fox |
9pkt--->| wielebny_666 |
8pkt--->| MAROLL |
7pkt--->| Hitmanio| Miloszek_16
6pkt--->| Vejt |
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | bolognese | maciej_
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar | Gul'dan | Cartoons | W_O_D_Z_U |
2pkt--->| Raziel | Mr. Error | gladkicom | darek_dragon | poltar | Regis | theWitcher | |Bili| igorf | *...:::JaRo:::...* | Misiolo
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | azarothen | viesiek | karoli | vegetan

Zagadka:
gra cRPG twórców Deus Ex

02.01.2005
21:02
[42]

Hitmanio [ KG 21 ]

Sabotain - Złam zasady (break the rules) ?

02.01.2005
21:02
[43]

Sandro [ Wymiatacz ]

deus ex:invisible war

02.01.2005
21:02
[44]

eMMeS [ Emotion of Heart-Love To Rock ]

Thief III???

02.01.2005
21:02
[45]

Misiolo [ Generaďż˝ ]

sorki za podwójny post. to nie thief.

02.01.2005
21:05
[46]

eMMeS [ Emotion of Heart-Love To Rock ]

ION Storm zrobił tylko Deusy i Thiefa

02.01.2005
21:05
[47]

Sandro [ Wymiatacz ]

to podpowiadaj....

02.01.2005
21:05
[48]

igorf [ Chor��y ]

a w którym roku była premiera??

02.01.2005
21:06
[49]

eMMeS [ Emotion of Heart-Love To Rock ]

Final Fantasy VIII

02.01.2005
21:07
smile
[50]

Kompo [ bujaka jamajka ]

Anachronox

02.01.2005
21:08
[51]

Misiolo [ Generaďż˝ ]

Oj nie tylko te dwie gry są dziełem ION Stormu. Gra oparta na silniku Quake 2.

02.01.2005
21:10
[52]

eMMeS [ Emotion of Heart-Love To Rock ]

trzeba było od razu na moby wejść, anie się na stronie ION-a bawić - Anarchonox

02.01.2005
21:11
[53]

Kompo [ bujaka jamajka ]

Po co strony ION'a, po co Moby...
Przecież jest GOL, ja to znalazłem w 3 sekundy.

02.01.2005
21:12
[54]

eMMeS [ Emotion of Heart-Love To Rock ]

ja abonamentu nie mam;) a moby zajmuje 2 sekundy

02.01.2005
21:12
[55]

Misiolo [ Generaďż˝ ]

eMMes +1. Na jakie moby?

02.01.2005
21:13
[56]

eMMeS [ Emotion of Heart-Love To Rock ]

mi się punkt nie należy ale dzięki;)))))

41pkt--->| Sandro |
40pkt--->|
39pkt--->|
38pkt--->|
37pkt--->|
36pkt--->| Kentril |
35pkt--->|
34pkt--->|
33pkt--->|
32pkt--->|
31pkt--->|
30pkt--->|
29pkt--->| remwall |
28pkt--->|
27pkt--->|
26pkt--->|
25pkt--->| TheAnswer|
24pkt--->|
23pkt--->| Yo5H | eMMeS |
22pkt--->| *..::Michael::..*|
21pkt--->|
20pkt--->|
19pkt--->| loczek82 |
18pkt--->|
17pkt--->| przemek__ | goldenSo |
16pkt--->|
15pkt--->|
14pkt--->| Loonatyk |
13pkt--->|...NathaN...| Okruch |
12pkt--->|
11pkt--->|
10pkt--->| graf_0 | Silver Fox |
9pkt--->| wielebny_666 |
8pkt--->| MAROLL |
7pkt--->| Hitmanio| Miloszek_16
6pkt--->| Vejt |
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | bolognese | maciej_
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar | Gul'dan | Cartoons | W_O_D_Z_U |
2pkt--->| Raziel | Mr. Error | gladkicom | darek_dragon | poltar | Regis | theWitcher | |Bili| igorf | *...:::JaRo:::...* | Misiolo
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | azarothen | viesiek | karoli | vegetan

02.01.2005
21:13
smile
[57]

Kompo [ bujaka jamajka ]

Przepraszam, czemu eMMes?
Nie dość, że ja byłem pierwszy, to jeszcze eMMes podał błędny tytuł.

02.01.2005
21:13
[58]

Sandro [ Wymiatacz ]

ale to anachronox jest poprawna odpowiedzia?

02.01.2005
21:13
[59]

eMMeS [ Emotion of Heart-Love To Rock ]

mi się punkt nie należy ale dzięki;)))))

41pkt--->| Sandro |
40pkt--->|
39pkt--->|
38pkt--->|
37pkt--->|
36pkt--->| Kentril |
35pkt--->|
34pkt--->|
33pkt--->|
32pkt--->|
31pkt--->|
30pkt--->|
29pkt--->| remwall |
28pkt--->|
27pkt--->|
26pkt--->|
25pkt--->| TheAnswer|
24pkt--->|
23pkt--->| Yo5H | eMMeS |
22pkt--->| *..::Michael::..*|
21pkt--->|
20pkt--->|
19pkt--->| loczek82 |
18pkt--->|
17pkt--->| przemek__ | goldenSo |
16pkt--->|
15pkt--->|
14pkt--->| Loonatyk |
13pkt--->|...NathaN...| Okruch |
12pkt--->|
11pkt--->|
10pkt--->| graf_0 | Silver Fox |
9pkt--->| wielebny_666 |
8pkt--->| MAROLL |
7pkt--->| Hitmanio| Miloszek_16
6pkt--->| Vejt |
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | bolognese | maciej_
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar | Gul'dan | Cartoons | W_O_D_Z_U |
2pkt--->| Raziel | Mr. Error | gladkicom | darek_dragon | poltar | Regis | theWitcher | |Bili| igorf | *...:::JaRo:::...* | Misiolo
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | azarothen | viesiek | karoli | vegetan | Kompo |

02.01.2005
21:15
[60]

Misiolo [ Generaďż˝ ]

Kompo ---> oj sorry nie zauważyłem, wszystko przez to że mi się opera wywaliła. Dla ciebie +1. Ale co to za moby?

02.01.2005
21:15
smile
[61]

Kompo [ bujaka jamajka ]

<- eMMes

Ja spadam, dajcie zagadkę za mnie.

02.01.2005
21:15
[62]

eMMeS [ Emotion of Heart-Love To Rock ]

Moby - www.mobygames.com

02.01.2005
21:15
[63]

Sandro [ Wymiatacz ]

Mobygames - taki serwis o grach

02.01.2005
21:16
[64]

Sandro [ Wymiatacz ]

DAJE ZA EMMESA!!!!!!!!

02.01.2005
21:17
[65]

eMMeS [ Emotion of Heart-Love To Rock ]

ja do dawania chętny nie jestem:)

02.01.2005
21:17
[66]

Sandro [ Wymiatacz ]

fuck, pomylka. wszystko przez tego eMMeSa, skubanca

02.01.2005
21:17
[67]

Sandro [ Wymiatacz ]

poskarze sie moderatorom, ze jest na forum taki mlodzik co wprowadza innych w blad :P

02.01.2005
21:18
[68]

eMMeS [ Emotion of Heart-Love To Rock ]

to ja się poskarżę że jakiś staruszek mnie ogrywa w quiz

02.01.2005
21:19
[69]

karolix [ Pretorianin ]

dawać zagadkę !!!

02.01.2005
21:19
[70]

Sandro [ Wymiatacz ]

41pkt--->| Sandro |
40pkt--->|
39pkt--->|
38pkt--->|
37pkt--->|
36pkt--->| Kentril |
35pkt--->|
34pkt--->|
33pkt--->|
32pkt--->|
31pkt--->|
30pkt--->|
29pkt--->| remwall |
28pkt--->|
27pkt--->|
26pkt--->|
25pkt--->| TheAnswer|
24pkt--->|
23pkt--->| Yo5H | eMMeS |
22pkt--->| *..::Michael::..*|
21pkt--->|
20pkt--->|
19pkt--->| loczek82 |
18pkt--->|
17pkt--->| przemek__ | goldenSo |
16pkt--->|
15pkt--->|
14pkt--->| Loonatyk |
13pkt--->|...NathaN...| Okruch |
12pkt--->|
11pkt--->|
10pkt--->| graf_0 | Silver Fox |
9pkt--->| wielebny_666 |
8pkt--->| MAROLL |
7pkt--->| Hitmanio| Miloszek_16
6pkt--->| Vejt |
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | bolognese | maciej_
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar | Gul'dan | Cartoons | W_O_D_Z_U |
2pkt--->| Raziel | Mr. Error | gladkicom | darek_dragon | poltar | Regis | theWitcher | |Bili| igorf | *...:::JaRo:::...* | Misiolo
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | azarothen | viesiek | karoli | vegetan | Kompo |

Zagadka:
Polski kosmos

02.01.2005
21:19
[71]

eMMeS [ Emotion of Heart-Love To Rock ]

ty daj

02.01.2005
21:20
[72]

eMMeS [ Emotion of Heart-Love To Rock ]

Starmageddon

02.01.2005
21:20
[73]

Sandro [ Wymiatacz ]

wiesz, ja ci nic nie poradze na to, ze masz slabe lacze tudziez mala wiedze

02.01.2005
21:21
[74]

Misiolo [ Generaďż˝ ]

Earth 2150

02.01.2005
21:21
[75]

Sandro [ Wymiatacz ]

No widzisz eMMeS, jaka mala wiedza - zla odpowiedz, wypadasz z gry:)

02.01.2005
21:21
[76]

Misiolo [ Generaďż˝ ]

albo Earth 2160

02.01.2005
21:22
[77]

eMMeS [ Emotion of Heart-Love To Rock ]

albo Eatrh 2140

02.01.2005
21:22
[78]

Sandro [ Wymiatacz ]

p.u.n.k.t....

42pkt--->| Sandro |
41pkt--->|
40pkt--->|
39pkt--->|
38pkt--->|
37pkt--->|
36pkt--->| Kentril |
35pkt--->|
34pkt--->|
33pkt--->|
32pkt--->|
31pkt--->|
30pkt--->|
29pkt--->| remwall |
28pkt--->|
27pkt--->|
26pkt--->|
25pkt--->| TheAnswer|
24pkt--->|
23pkt--->| Yo5H | eMMeS |
22pkt--->| *..::Michael::..*|
21pkt--->|
20pkt--->|
19pkt--->| loczek82 |
18pkt--->|
17pkt--->| przemek__ | goldenSo |
16pkt--->|
15pkt--->|
14pkt--->| Loonatyk |
13pkt--->|...NathaN...| Okruch |
12pkt--->|
11pkt--->|
10pkt--->| graf_0 | Silver Fox |
9pkt--->| wielebny_666 |
8pkt--->| MAROLL |
7pkt--->| Hitmanio| Miloszek_16
6pkt--->| Vejt |
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | bolognese | maciej_
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar | Gul'dan | Cartoons | W_O_D_Z_U |
2pkt--->| Raziel | Mr. Error | gladkicom | darek_dragon | poltar | Regis | theWitcher | |Bili| igorf | *...:::JaRo:::...* | Misiolo
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | azarothen | viesiek | karoli | vegetan | Kompo |

02.01.2005
21:22
[79]

Misiolo [ Generaďż˝ ]

albo Earth 2140 :)

02.01.2005
21:23
[80]

Sandro [ Wymiatacz ]

Teraz zgadniecie - fypysy :)

02.01.2005
21:23
[81]

Okruch [ Liverpool FC ]

Chrome

02.01.2005
21:23
[82]

eMMeS [ Emotion of Heart-Love To Rock ]

co ty kombinujesz??/ dodałeś punkt sobie

02.01.2005
21:23
[83]

Misiolo [ Generaďż˝ ]

Chrome shit a chciałem to odrazu napisać

02.01.2005
21:24
[84]

Sandro [ Wymiatacz ]

okruszek +1

Dobrze, że eMMeS nie dostał, mało ma mauki to sie tutaj troche pomeczy :)

02.01.2005
21:25
[85]

eMMeS [ Emotion of Heart-Love To Rock ]

okruch odejmij Sandrowi jeden punkt bo go poniosło

02.01.2005
21:26
[86]

Sandro [ Wymiatacz ]

szit faktycznie niechcacy. Ale odwrocilem twoja uwage:)


41pkt--->| Sandro |
40pkt--->|
39pkt--->|
38pkt--->|
37pkt--->|
36pkt--->| Kentril |
35pkt--->|
34pkt--->|
33pkt--->|
32pkt--->|
31pkt--->|
30pkt--->|
29pkt--->| remwall |
28pkt--->|
27pkt--->|
26pkt--->|
25pkt--->| TheAnswer|
24pkt--->|
23pkt--->| Yo5H | eMMeS |
22pkt--->| *..::Michael::..*|
21pkt--->|
20pkt--->|
19pkt--->| loczek82 |
18pkt--->|
17pkt--->| przemek__ | goldenSo |
16pkt--->|
15pkt--->|
14pkt--->| Loonatyk | okruch |
13pkt--->|...NathaN...|
12pkt--->|
11pkt--->|
10pkt--->| graf_0 | Silver Fox |
9pkt--->| wielebny_666 |
8pkt--->| MAROLL |
7pkt--->| Hitmanio| Miloszek_16
6pkt--->| Vejt |
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | bolognese | maciej_
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar | Gul'dan | Cartoons | W_O_D_Z_U |
2pkt--->| Raziel | Mr. Error | gladkicom | darek_dragon | poltar | Regis | theWitcher | |Bili| igorf | *...:::JaRo:::...* | Misiolo
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | azarothen | viesiek | karoli | vegetan | Kompo |

Okruch, dodalem ci punkt juz

02.01.2005
21:28
[87]

Okruch [ Liverpool FC ]

42pkt--->| Sandro |
41pkt--->|
40pkt--->|
39pkt--->|
38pkt--->|
37pkt--->|
36pkt--->| Kentril |
35pkt--->|
34pkt--->|
33pkt--->|
32pkt--->|
31pkt--->|
30pkt--->|
29pkt--->| remwall |
28pkt--->|
27pkt--->|
26pkt--->|
25pkt--->| TheAnswer|
24pkt--->|
23pkt--->| Yo5H | eMMeS |
22pkt--->| *..::Michael::..*|
21pkt--->|
20pkt--->|
19pkt--->| loczek82 |
18pkt--->|
17pkt--->| przemek__ | goldenSo |
16pkt--->|
15pkt--->|
14pkt--->| Loonatyk | Okruch |
13pkt--->|...NathaN...|
12pkt--->|
11pkt--->|
10pkt--->| graf_0 | Silver Fox |
9pkt--->| wielebny_666 |
8pkt--->| MAROLL |
7pkt--->| Hitmanio| Miloszek_16
6pkt--->| Vejt |
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | bolognese | maciej_
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar | Gul'dan | Cartoons | W_O_D_Z_U |
2pkt--->| Raziel | Mr. Error | gladkicom | darek_dragon | poltar | Regis | theWitcher | |Bili| igorf | *...:::JaRo:::...* | Misiolo
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | azarothen | viesiek | karoli | vegetan | Kompo |


100 oryginalnych leveli z paczkami, scianami i gostkiem.

02.01.2005
21:29
[88]

Sandro [ Wymiatacz ]

pac man :) Odejmij mi punkt

02.01.2005
21:29
[89]

Cartoons [ Konsul ]

sokoban

02.01.2005
21:30
[90]

Okruch [ Liverpool FC ]

Ojoj, sorra, nie usunąłem tego punktu :) Już.
Nie Pac Man

41pkt--->| Sandro |
40pkt--->|
39pkt--->|
38pkt--->|
37pkt--->|
36pkt--->| Kentril |
35pkt--->|
34pkt--->|
33pkt--->|
32pkt--->|
31pkt--->|
30pkt--->|
29pkt--->| remwall |
28pkt--->|
27pkt--->|
26pkt--->|
25pkt--->| TheAnswer|
24pkt--->|
23pkt--->| Yo5H | eMMeS |
22pkt--->| *..::Michael::..*|
21pkt--->|
20pkt--->|
19pkt--->| loczek82 |
18pkt--->|
17pkt--->| przemek__ | goldenSo |
16pkt--->|
15pkt--->|
14pkt--->| Loonatyk | okruch |
13pkt--->|...NathaN...|
12pkt--->|
11pkt--->|
10pkt--->| graf_0 | Silver Fox |
9pkt--->| wielebny_666 |
8pkt--->| MAROLL |
7pkt--->| Hitmanio| Miloszek_16
6pkt--->| Vejt |
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | bolognese | maciej_
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar | Gul'dan | Cartoons | W_O_D_Z_U |
2pkt--->| Raziel | Mr. Error | gladkicom | darek_dragon | poltar | Regis | theWitcher | |Bili| igorf | *...:::JaRo:::...* | Misiolo
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | iNfiNity! | M'q | B

02.01.2005
21:30
[91]

Okruch [ Liverpool FC ]

Cartoons +1

02.01.2005
21:30
[92]

Sandro [ Wymiatacz ]

to moze bomberman?

02.01.2005
21:32
smile
[93]

Cartoons [ Konsul ]

41pkt--->| Sandro |
40pkt--->|
39pkt--->|
38pkt--->|
37pkt--->|
36pkt--->| Kentril |
35pkt--->|
34pkt--->|
33pkt--->|
32pkt--->|
31pkt--->|
30pkt--->|
29pkt--->| remwall |
28pkt--->|
27pkt--->|
26pkt--->|
25pkt--->| TheAnswer|
24pkt--->|
23pkt--->| Yo5H | eMMeS |
22pkt--->| *..::Michael::..*|
21pkt--->|
20pkt--->|
19pkt--->| loczek82 |
18pkt--->|
17pkt--->| przemek__ | goldenSo |
16pkt--->|
15pkt--->|
14pkt--->| Loonatyk | okruch |
13pkt--->|...NathaN...|
12pkt--->|
11pkt--->|
10pkt--->| graf_0 | Silver Fox |
9pkt--->| wielebny_666 |
8pkt--->| MAROLL |
7pkt--->| Hitmanio| Miloszek_16
6pkt--->| Vejt |
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | bolognese | maciej_ | Cartoons
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar | Gul'dan | W_O_D_Z_U |
2pkt--->| Raziel | Mr. Error | gladkicom | darek_dragon | poltar | Regis | theWitcher | |Bili| igorf | *...:::JaRo:::...* | Misiolo
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | iNfiNity! | M'q | B

Zagdaka:

Gra z serii zrób to sam... filmy instruktażowe między innymi z zagadnień dotyczących zabijania pustą jednorazówką.

02.01.2005
21:32
[94]

Sandro [ Wymiatacz ]

Manhunt?

02.01.2005
21:33
[95]

Cartoons [ Konsul ]

Sandro +1 (za proste)

02.01.2005
21:36
[96]

Okruch [ Liverpool FC ]

oo kurcze, patrz Sandro co sie z listą stało!

02.01.2005
21:36
[97]

Sandro [ Wymiatacz ]

41pkt--->| Sandro |
40pkt--->|
39pkt--->|
38pkt--->|
37pkt--->|
36pkt--->| Kentril |
35pkt--->|
34pkt--->|
33pkt--->|
32pkt--->|
31pkt--->|
30pkt--->|
29pkt--->| remwall |
28pkt--->|
27pkt--->|
26pkt--->|
25pkt--->| TheAnswer|
24pkt--->|
23pkt--->| Yo5H | eMMeS |
22pkt--->| *..::Michael::..*|
21pkt--->|
20pkt--->|
19pkt--->| loczek82 |
18pkt--->|
17pkt--->| przemek__ | goldenSo |
16pkt--->|
15pkt--->|
14pkt--->| Loonatyk | okruch |
13pkt--->|...NathaN...|
12pkt--->|
11pkt--->|
10pkt--->| graf_0 | Silver Fox |
9pkt--->| wielebny_666 |
8pkt--->| MAROLL |
7pkt--->| Hitmanio| Miloszek_16
6pkt--->| Vejt |
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | bolognese | maciej_
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar | Gul'dan | Cartoons | W_O_D_Z_U |
2pkt--->| Raziel | Mr. Error | gladkicom | darek_dragon | poltar | Regis | theWitcher | |Bili| igorf | *...:::JaRo:::...* | Misiolo
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | azarothen | viesiek | karoli | vegetan | Kompo |


O w morde, zgadlem :)

Zagadka:
(banał) fiaty 126p

02.01.2005
21:37
[98]

Cartoons [ Konsul ]

Maluch racer ?

02.01.2005
21:37
[99]

Misiolo [ Generaďż˝ ]

Maluch Racer

02.01.2005
21:37
smile
[100]

Sandro [ Wymiatacz ]

Poprawiłem, ale sobie punkta nie dalem

42pkt--->| Sandro |
41pkt--->|
40pkt--->|
39pkt--->|
38pkt--->|
37pkt--->|
36pkt--->| Kentril |
35pkt--->|
34pkt--->|
33pkt--->|
32pkt--->|
31pkt--->|
30pkt--->|
29pkt--->| remwall |
28pkt--->|
27pkt--->|
26pkt--->|
25pkt--->| TheAnswer|
24pkt--->|
23pkt--->| Yo5H | eMMeS |
22pkt--->| *..::Michael::..*|
21pkt--->|
20pkt--->|
19pkt--->| loczek82 |
18pkt--->|
17pkt--->| przemek__ | goldenSo |
16pkt--->|
15pkt--->|
14pkt--->| Loonatyk | okruch |
13pkt--->|...NathaN...|
12pkt--->|
11pkt--->|
10pkt--->| graf_0 | Silver Fox |
9pkt--->| wielebny_666 |
8pkt--->| MAROLL |
7pkt--->| Hitmanio| Miloszek_16
6pkt--->| Vejt |
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | bolognese | maciej_
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar | Gul'dan | Cartoons | W_O_D_Z_U |
2pkt--->| Raziel | Mr. Error | gladkicom | darek_dragon | poltar | Regis | theWitcher | |Bili| igorf | *...:::JaRo:::...* | Misiolo
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | azarothen | viesiek | karoli | vegetan | Kompo |

02.01.2005
21:38
[101]

Okruch [ Liverpool FC ]

i Cartoonsowi od razu 2 punkty, bo pewnie teraz zgadł i wcześniejszego niema...

02.01.2005
21:40
[102]

Sandro [ Wymiatacz ]

wczesniejszy jest, teraz nie zgadl

02.01.2005
21:40
[103]

Cartoons [ Konsul ]

nooo... czekam na potwierdzenie

02.01.2005
21:41
[104]

Sandro [ Wymiatacz ]

Cartoons - a fige dostaniesz bo to nie maluch racer!!

02.01.2005
21:43
smile
[105]

Cartoons [ Konsul ]

No bo GTA 3 to to nie bedzie... a innej gry z maluchem nie ma (chyba że sprzed dekady)

p.s.
nie odejmuj innym punktów

42pkt--->| Sandro |
41pkt--->|
40pkt--->|
39pkt--->|
38pkt--->|
37pkt--->|
36pkt--->| Kentril |
35pkt--->|
34pkt--->|
33pkt--->|
32pkt--->|
31pkt--->|
30pkt--->|
29pkt--->| remwall |
28pkt--->|
27pkt--->|
26pkt--->|
25pkt--->| TheAnswer|
24pkt--->|
23pkt--->| Yo5H | eMMeS |
22pkt--->| *..::Michael::..*|
21pkt--->|
20pkt--->|
19pkt--->| loczek82 |
18pkt--->|
17pkt--->| przemek__ | goldenSo |
16pkt--->|
15pkt--->|
14pkt--->| Loonatyk | okruch |
13pkt--->|...NathaN...|
12pkt--->|
11pkt--->|
10pkt--->| graf_0 | Silver Fox |
9pkt--->| wielebny_666 |
8pkt--->| MAROLL |
7pkt--->| Hitmanio| Miloszek_16
6pkt--->| Vejt |
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | bolognese | maciej_ | Cartoons
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar | Gul'dan | W_O_D_Z_U |
2pkt--->| Raziel | Mr. Error | gladkicom | darek_dragon | poltar | Regis | theWitcher | |Bili| igorf | *...:::JaRo:::...* | Misiolo
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | azarothen | viesiek | karoli | vegetan | Kompo |

02.01.2005
21:44
[106]

Sandro [ Wymiatacz ]

Ja cos zwalilem przy porpawialniu listy?

a maluchy to ma tylko zwiazek z tytulem.

02.01.2005
21:45
[107]

Sandro [ Wymiatacz ]

No wiec gra to wyscigi i zrobilo ja (uwaga) Codemasters Software

02.01.2005
21:45
[108]

Misiolo [ Generaďż˝ ]

Spy Kids 3-D: Game Over

02.01.2005
21:46
smile
[109]

Cartoons [ Konsul ]

Colin McRae Rally (innej nie znam)

02.01.2005
21:46
[110]

kun4 [ Konsul ]

Colin ?

02.01.2005
21:47
[111]

Okruch [ Liverpool FC ]

TOCA Race Driver? :d

02.01.2005
21:47
[112]

Sandro [ Wymiatacz ]

Gra jest troche "micro".

02.01.2005
21:48
[113]

Robert542 [ Crazy Turtle ]

TOCA Race Driver 2?
Jesli dobrze, dajcie cos za mnie.

02.01.2005
21:48
[114]

Cartoons [ Konsul ]

Micromachines :D

02.01.2005
21:49
[115]

Sandro [ Wymiatacz ]

Cartoons +1

02.01.2005
21:53
[116]

Cartoons [ Konsul ]

42pkt--->| Sandro |
41pkt--->|
40pkt--->|
39pkt--->|
38pkt--->|
37pkt--->|
36pkt--->| Kentril |
35pkt--->|
34pkt--->|
33pkt--->|
32pkt--->|
31pkt--->|
30pkt--->|
29pkt--->| remwall |
28pkt--->|
27pkt--->|
26pkt--->|
25pkt--->| TheAnswer|
24pkt--->|
23pkt--->| Yo5H | eMMeS |
22pkt--->| *..::Michael::..*|
21pkt--->|
20pkt--->|
19pkt--->| loczek82 |
18pkt--->|
17pkt--->| przemek__ | goldenSo |
16pkt--->|
15pkt--->|
14pkt--->| Loonatyk | okruch |
13pkt--->|...NathaN...|
12pkt--->|
11pkt--->|
10pkt--->| graf_0 | Silver Fox |
9pkt--->| wielebny_666 |
8pkt--->| MAROLL |
7pkt--->| Hitmanio| Miloszek_16
6pkt--->| Vejt |
5pkt--->| DrZK | Cartoons
4pkt--->| ksips | barteqq | bolognese | maciej_
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar | Gul'dan | W_O_D_Z_U |
2pkt--->| Raziel | Mr. Error | gladkicom | darek_dragon | poltar | Regis | theWitcher | |Bili| igorf | *...:::JaRo:::...* | Misiolo
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | azarothen | viesiek | karoli | vegetan | Kompo |

Zagadka:
Gra w której jest się bardzo zlym człowiekiem. Współpracujesz z gościami z sycylii oraz władasz brzuchami swoich ofiar... ustalając ceny towaru jesteś zmuszony brać pod uwagę ceny konkurencji.

02.01.2005
21:53
smile
[117]

Okruch [ Liverpool FC ]

"władasz brzuchami swoich ofiar"

The Tasiemiec? :D

02.01.2005
21:53
[118]

Sandro [ Wymiatacz ]

pizza sindicate

02.01.2005
21:54
[119]

Sandro [ Wymiatacz ]

pizza connection 2

02.01.2005
21:54
smile
[120]

Cartoons [ Konsul ]

Sandro +1 (tym razem skopiuj dobrą listę)

02.01.2005
21:54
[121]

Sandro [ Wymiatacz ]

Okruch - LOLOLOLOLOL

02.01.2005
21:56
[122]

Sandro [ Wymiatacz ]

Zaraz powiecie czy dobra liste skopiowalem. A ktora gra byla odpowiedzia?

43pkt--->| Sandro |
42pkt--->|
41pkt--->|
40pkt--->|
39pkt--->|
38pkt--->|
37pkt--->|
36pkt--->| Kentril |
35pkt--->|
34pkt--->|
33pkt--->|
32pkt--->|
31pkt--->|
30pkt--->|
29pkt--->| remwall |
28pkt--->|
27pkt--->|
26pkt--->|
25pkt--->| TheAnswer|
24pkt--->|
23pkt--->| Yo5H | eMMeS |
22pkt--->| *..::Michael::..*|
21pkt--->|
20pkt--->|
19pkt--->| loczek82 |
18pkt--->|
17pkt--->| przemek__ | goldenSo |
16pkt--->|
15pkt--->|
14pkt--->| Loonatyk | okruch |
13pkt--->|...NathaN...|
12pkt--->|
11pkt--->|
10pkt--->| graf_0 | Silver Fox |
9pkt--->| wielebny_666 |
8pkt--->| MAROLL |
7pkt--->| Hitmanio| Miloszek_16
6pkt--->| Vejt |
5pkt--->| DrZK | Cartoons
4pkt--->| ksips | barteqq | bolognese | maciej_
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar | Gul'dan | W_O_D_Z_U |
2pkt--->| Raziel | Mr. Error | gladkicom | darek_dragon | poltar | Regis | theWitcher | |Bili| igorf | *...:::JaRo:::...* | Misiolo
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | azarothen | viesiek | karoli | vegetan | Kompo |

Zagadka:
Gra, która zapoczątkowała wydawanie gier-kalek przez Monte Cristo.

02.01.2005
21:57
[123]

Sandro [ Wymiatacz ]

full tytul. Do bólu full.

02.01.2005
21:59
[124]

Sandro [ Wymiatacz ]

cisza... wszyscy wchodza na strone Monte Christo :)))))))))

02.01.2005
22:00
[125]

TheAnswer [ Quetzal ]


Airline Tycoon Evolution

02.01.2005
22:00
[126]

Sandro [ Wymiatacz ]

Iiiiiiiiiiiiiiiiiiii tam. To gra wojenna. Teraz już wiecie, o która chodzi?

02.01.2005
22:01
[127]

Cartoons [ Konsul ]

Micro Commandos

02.01.2005
22:01
[128]

TheAnswer [ Quetzal ]


Parkan: Iron Strategy

02.01.2005
22:02
[129]

Okruch [ Liverpool FC ]

Desert Rats vs. Afrika Korps?

02.01.2005
22:02
[130]

Cartoons [ Konsul ]

Desert Rats vs. Afrika Korps (ale to na 100% nie to :))

02.01.2005
22:02
[131]

Misiolo [ Generaďż˝ ]

Platoon

02.01.2005
22:02
[132]

Sandro [ Wymiatacz ]

Zgadujcie szybko, bo sie zbieram do spania :)

I nie Micro Commandos

02.01.2005
22:03
[133]

Solesar [ Konsul ]

Platoon: The 1st Airborne Cavalry Division in Vietnam

02.01.2005
22:03
[134]

Sandro [ Wymiatacz ]

DO BÓLU PEŁNY TYTUŁ - OKRUCH, CARTOONS - ZROZUMIELISCIE!!?!?!?!??!

02.01.2005
22:03
[135]

TheAnswer [ Quetzal ]


998: Pogromcy Ognia ,

02.01.2005
22:04
[136]

Okruch [ Liverpool FC ]

Desert Rats versus Afrika Korps? :D

02.01.2005
22:04
[137]

Cartoons [ Konsul ]

Desert Rats versus Afrika Korps (jezu to podtytułu nie ma)

02.01.2005
22:05
[138]

Sandro [ Wymiatacz ]

No, Okruch, masz ten punkt :)

02.01.2005
22:05
[139]

Cartoons [ Konsul ]

a ja tak chciałem się zapytać o jakie kopie ci chodzi, bo pierwszą taką grą był sudden strike a nie pustynne szczury

02.01.2005
22:06
[140]

Solesar [ Konsul ]

Haha chodzilo o to smieszne Versus? Nie mam slow ;]

02.01.2005
22:06
[141]

Sandro [ Wymiatacz ]

Od DR vs AK powstaly D-Day i Axis vs Allies

02.01.2005
22:07
smile
[142]

Okruch [ Liverpool FC ]

43pkt--->| Sandro |
42pkt--->|
41pkt--->|
40pkt--->|
39pkt--->|
38pkt--->|
37pkt--->|
36pkt--->| Kentril |
35pkt--->|
34pkt--->|
33pkt--->|
32pkt--->|
31pkt--->|
30pkt--->|
29pkt--->| remwall |
28pkt--->|
27pkt--->|
26pkt--->|
25pkt--->| TheAnswer|
24pkt--->|
23pkt--->| Yo5H | eMMeS |
22pkt--->| *..::Michael::..*|
21pkt--->|
20pkt--->|
19pkt--->| loczek82 |
18pkt--->|
17pkt--->| przemek__ | goldenSo |
16pkt--->|
15pkt--->| Okruch |
14pkt--->| Loonatyk |
13pkt--->|...NathaN...|
12pkt--->|
11pkt--->|
10pkt--->| graf_0 | Silver Fox |
9pkt--->| wielebny_666 |
8pkt--->| MAROLL |
7pkt--->| Hitmanio| Miloszek_16
6pkt--->| Vejt |
5pkt--->| DrZK | Cartoons
4pkt--->| ksips | barteqq | bolognese | maciej_
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar | Gul'dan | W_O_D_Z_U |
2pkt--->| Raziel | Mr. Error | gladkicom | darek_dragon | poltar | Regis | theWitcher | |Bili| igorf | *...:::JaRo:::...* | Misiolo
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | azarothen | viesiek | karoli | vegetan | Kompo |


Podkładanie bomb.
Wiem, że wyszły różne klony, ale chcę ten jedyny, stary :)

02.01.2005
22:07
[143]

Sandro [ Wymiatacz ]

Solesar - takie urozmaicenie postanowilem wprowadzic :)

02.01.2005
22:07
[144]

Sandro [ Wymiatacz ]

bomberman

02.01.2005
22:07
[145]

TheAnswer [ Quetzal ]


Bomber Man

02.01.2005
22:07
[146]

Cartoons [ Konsul ]

Dynablaster

02.01.2005
22:08
[147]

shadzahar [ Konsul ]

dyna blaster

02.01.2005
22:08
[148]

TheAnswer [ Quetzal ]


Bombs & Bugs

02.01.2005
22:09
[149]

TheAnswer [ Quetzal ]


Boom Master

02.01.2005
22:09
[150]

Okruch [ Liverpool FC ]

Cartoons +1

Bomberman jest chyba młodszy, od Dyna Blaster

02.01.2005
22:13
smile
[151]

Cartoons [ Konsul ]

Dobra, jak nikt nie ma nic przeciwko...

43pkt--->| Sandro |
42pkt--->|
41pkt--->|
40pkt--->|
39pkt--->|
38pkt--->|
37pkt--->|
36pkt--->| Kentril |
35pkt--->|
34pkt--->|
33pkt--->|
32pkt--->|
31pkt--->|
30pkt--->|
29pkt--->| remwall |
28pkt--->|
27pkt--->|
26pkt--->|
25pkt--->| TheAnswer|
24pkt--->|
23pkt--->| Yo5H | eMMeS |
22pkt--->| *..::Michael::..*|
21pkt--->|
20pkt--->|
19pkt--->| loczek82 |
18pkt--->|
17pkt--->| przemek__ | goldenSo |
16pkt--->|
15pkt--->| Okruch |
14pkt--->| Loonatyk |
13pkt--->|...NathaN...|
12pkt--->|
11pkt--->|
10pkt--->| graf_0 | Silver Fox |
9pkt--->| wielebny_666 |
8pkt--->| MAROLL |
7pkt--->| Hitmanio| Miloszek_16
6pkt--->| Vejt | Cartoons
5pkt--->| DrZK
4pkt--->| ksips | barteqq | bolognese | maciej_
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar | Gul'dan | W_O_D_Z_U |
2pkt--->| Raziel | Mr. Error | gladkicom | darek_dragon | poltar | Regis | theWitcher | |Bili| igorf | *...:::JaRo:::...* | Misiolo
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | azarothen | viesiek | karoli | vegetan | Kompo |

ZAGADKA:
Skąd się biorą idioci ?

02.01.2005
22:13
[152]

TheAnswer [ Quetzal ]


Głupki z kosmosu

02.01.2005
22:14
smile
[153]

Cartoons [ Konsul ]

TheAnswer +1 (konkreciarz :D)

02.01.2005
22:16
[154]

TheAnswer [ Quetzal ]


43pkt--->| Sandro |
42pkt--->|
41pkt--->|
40pkt--->|
39pkt--->|
38pkt--->|
37pkt--->|
36pkt--->| Kentril |
35pkt--->|
34pkt--->|
33pkt--->|
32pkt--->|
31pkt--->|
30pkt--->|
29pkt--->| remwall |
28pkt--->|
27pkt--->|
26pkt--->| TheAnswer|
25pkt--->|
24pkt--->|
23pkt--->| Yo5H | eMMeS |
22pkt--->| *..::Michael::..*|
21pkt--->|
20pkt--->|
19pkt--->| loczek82 |
18pkt--->|
17pkt--->| przemek__ | goldenSo |
16pkt--->|
15pkt--->| Okruch |
14pkt--->| Loonatyk |
13pkt--->|...NathaN...|
12pkt--->|
11pkt--->|
10pkt--->| graf_0 | Silver Fox |
9pkt--->| wielebny_666 |
8pkt--->| MAROLL |
7pkt--->| Hitmanio| Miloszek_16
6pkt--->| Vejt | Cartoons
5pkt--->| DrZK
4pkt--->| ksips | barteqq | bolognese | maciej_
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar | Gul'dan | W_O_D_Z_U |
2pkt--->| Raziel | Mr. Error | gladkicom | darek_dragon | poltar | Regis | theWitcher | |Bili| igorf | *...:::JaRo:::...* | Misiolo
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | azarothen | viesiek | karoli | vegetan | Kompo |
Zagadka:Saku Koivu, Steve Yzerman, Dominik Hasek.

02.01.2005
22:18
[155]

Cartoons [ Konsul ]

Dave Mirra BMX (tylko z tym mi się kojaży wymienianie nazwisk innych niż skejtowe :))

02.01.2005
22:18
[156]

Cartoons [ Konsul ]

Błąc, seria NHL

02.01.2005
22:19
[157]

TheAnswer [ Quetzal ]

Cartoons --- hahaha(jak nie wiesz jaka to gra to lepiej nie pisz)

02.01.2005
22:19
[158]

Solesar [ Konsul ]

NHL 2005

02.01.2005
22:19
[159]

Robert542 [ Crazy Turtle ]

NHL 2005?
Jesli dobrze, dajcie cos za mnie, bo nie mam lba do wymyslania.

02.01.2005
22:19
[160]

TheAnswer [ Quetzal ]


NHL
Cartoons +1

02.01.2005
22:20
[161]

Cartoons [ Konsul ]

Stary to jest zgadywanka, nikt nie jest doskonały, ty zawsze wiesz jakie liczby będą na kuponie dużego lotka??

02.01.2005
22:20
smile
[162]

TheAnswer [ Quetzal ]


Robert542 --- co ty myślałeś że pierwszy będziesz??

02.01.2005
22:22
[163]

Robert542 [ Crazy Turtle ]

TheAnswer: Myślałem, ale zabrakło trochę.

02.01.2005
22:22
[164]

Cartoons [ Konsul ]

Widzisz, człowiek sobie przypomina powoli...

43pkt--->| Sandro |
42pkt--->|
41pkt--->|
40pkt--->|
39pkt--->|
38pkt--->|
37pkt--->|
36pkt--->| Kentril |
35pkt--->|
34pkt--->|
33pkt--->|
32pkt--->|
31pkt--->|
30pkt--->|
29pkt--->| remwall |
28pkt--->|
27pkt--->|
26pkt--->| TheAnswer|
25pkt--->|
24pkt--->|
23pkt--->| Yo5H | eMMeS |
22pkt--->| *..::Michael::..*|
21pkt--->|
20pkt--->|
19pkt--->| loczek82 |
18pkt--->|
17pkt--->| przemek__ | goldenSo |
16pkt--->|
15pkt--->| Okruch |
14pkt--->| Loonatyk |
13pkt--->|...NathaN...|
12pkt--->|
11pkt--->|
10pkt--->| graf_0 | Silver Fox |
9pkt--->| wielebny_666 |
8pkt--->| MAROLL |
7pkt--->| Hitmanio| Miloszek_16 | Cartoons
6pkt--->| Vejt
5pkt--->| DrZK
4pkt--->| ksips | barteqq | bolognese | maciej_
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar | Gul'dan | W_O_D_Z_U |
2pkt--->| Raziel | Mr. Error | gladkicom | darek_dragon | poltar | Regis | theWitcher | |Bili| igorf | *...:::JaRo:::...* | Misiolo
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | azarothen | viesiek | karoli | vegetan | Kompo |

ZAGADKA:
K: plastikowe łyżworolki...

02.01.2005
22:23
[165]

TheAnswer [ Quetzal ]


Jed set radio

02.01.2005
22:24
[166]

Cartoons [ Konsul ]

nie...

02.01.2005
22:26
[167]

TheAnswer [ Quetzal ]


Dave Mirra Freestyle BMX,
Ale pewnie nie o to chodzi

02.01.2005
22:27
[168]

Cartoons [ Konsul ]

Mógłbym Ci teraz napisać to samo co ty mi :) Chodzi o RTS... ale nie o widziew :)

02.01.2005
22:28
[169]

TheAnswer [ Quetzal ]


Army Man

02.01.2005
22:30
[170]

Cartoons [ Konsul ]

nadal zimno... powiedziałbym tak... była drużyna z Mielca to miała przednią część nazwy metaliczną, w tytule jest też coś metalicznego...

02.01.2005
22:31
[171]

TheAnswer [ Quetzal ]


Nie mam pojęcia moze jakaś inna podpowiedź

02.01.2005
22:31
smile
[172]

Cartoons [ Konsul ]

Tytuł ma podobny kształt do podpowiedzi...

02.01.2005
22:33
[173]

TheAnswer [ Quetzal ]


Nie wiem moze chociaż producent gry??

02.01.2005
22:34
[174]

Cartoons [ Konsul ]

EON Digital/Bitmap Brothers, gra z 2001

02.01.2005
22:37
[175]

TheAnswer [ Quetzal ]


Z: Steel Soldiers

02.01.2005
22:38
smile
[176]

Cartoons [ Konsul ]

Brawo... +1

02.01.2005
22:42
[177]

TheAnswer [ Quetzal ]


43pkt--->| Sandro |
42pkt--->|
41pkt--->|
40pkt--->|
39pkt--->|
38pkt--->|
37pkt--->|
36pkt--->| Kentril |
35pkt--->|
34pkt--->|
33pkt--->|
32pkt--->|
31pkt--->|
30pkt--->|
29pkt--->| remwall |
28pkt--->|
27pkt--->| TheAnswer|
26pkt--->|
25pkt--->|
24pkt--->|
23pkt--->| Yo5H | eMMeS |
22pkt--->| *..::Michael::..*|
21pkt--->|
20pkt--->|
19pkt--->| loczek82 |
18pkt--->|
17pkt--->| przemek__ | goldenSo |
16pkt--->|
15pkt--->| Okruch |
14pkt--->| Loonatyk |
13pkt--->|...NathaN...|
12pkt--->|
11pkt--->|
10pkt--->| graf_0 | Silver Fox |
9pkt--->| wielebny_666 |
8pkt--->| MAROLL |
7pkt--->| Hitmanio| Miloszek_16 | Cartoons
6pkt--->| Vejt
5pkt--->| DrZK
4pkt--->| ksips | barteqq | bolognese | maciej_
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar | Gul'dan | W_O_D_Z_U |
2pkt--->| Raziel | Mr. Error | gladkicom | darek_dragon | poltar | Regis | theWitcher | |Bili| igorf | *...:::JaRo:::...* | Misiolo
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | azarothen | viesiek | karoli | vegetan | Kompo |
Zagadka:Kate Archer

02.01.2005
22:44
[178]

MAN5ON [ Konsul ]

no one live forever

02.01.2005
22:44
smile
[179]

Cartoons [ Konsul ]

No One Lives Forever

02.01.2005
22:45
[180]

TheAnswer [ Quetzal ]


MAN5ON +1

02.01.2005
22:45
smile
[181]

Cartoons [ Konsul ]

Czyli błędy językowe się nie licza??

02.01.2005
22:46
[182]

Solesar [ Konsul ]

No One Lives Forever

02.01.2005
22:46
[183]

TheAnswer [ Quetzal ]


O Boże przecież nie napisał aby literki "s" więc nie wnikajmy w szczegóły

02.01.2005
22:47
smile
[184]

MAN5ON [ Konsul ]

jupi =)

zaraz podam pytanie....

BTW. man5on is back! :P

02.01.2005
22:47
[185]

Cartoons [ Konsul ]

Dobrze, dobrze...

02.01.2005
22:49
smile
[186]

MAN5ON [ Konsul ]

43pkt--->| Sandro |
42pkt--->|
41pkt--->|
40pkt--->|
39pkt--->|
38pkt--->|
37pkt--->|
36pkt--->| Kentril |
35pkt--->|
34pkt--->|
33pkt--->|
32pkt--->|
31pkt--->|
30pkt--->|
29pkt--->| remwall |
28pkt--->|
27pkt--->| TheAnswer|
26pkt--->|
25pkt--->|
24pkt--->|
23pkt--->| Yo5H | eMMeS |
22pkt--->| *..::Michael::..*|
21pkt--->|
20pkt--->|
19pkt--->| loczek82 |
18pkt--->|
17pkt--->| przemek__ | goldenSo |
16pkt--->|
15pkt--->| Okruch |
14pkt--->| Loonatyk |
13pkt--->|...NathaN...|
12pkt--->|
11pkt--->|
10pkt--->| graf_0 | Silver Fox |
9pkt--->| wielebny_666 |
8pkt--->| MAROLL |
7pkt--->| Hitmanio| Miloszek_16 | Cartoons
6pkt--->| Vejt
5pkt--->| DrZK
4pkt--->| ksips | barteqq | bolognese | maciej_
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar | Gul'dan | W_O_D_Z_U |
2pkt--->| Raziel | Mr. Error | gladkicom | darek_dragon | poltar | Regis | theWitcher | |Bili| igorf | *...:::JaRo:::...* | Misiolo
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | azarothen | viesiek | karoli | vegetan | Kompo | man5on |



------------------------------>

02.01.2005
22:50
[187]

TheAnswer [ Quetzal ]


Tu trzeba zadawać pytania a nie dawać screeny!!!

02.01.2005
22:51
[188]

TheAnswer [ Quetzal ]


The Screeners- Jaka To Gra?? | Zapis Dwieście-Siedem (207) Stare Dobre C... --- tu jest wątek gdzie siedaje screeny

02.01.2005
22:52
[189]

MAN5ON [ Konsul ]

ok, spoko zapomnialem ;)

RPG w FPP wydany w 1999r, screen jako podpowiedz :)

02.01.2005
23:21
[190]

Misiolo [ Generaďż˝ ]

Lands of Lore III

02.01.2005
23:22
[191]

MAN5ON [ Konsul ]

gut :)

Misiolo +1

myslalem ze nawet screen nie pomoze ;)

02.01.2005
23:27
[192]

Misiolo [ Generaďż˝ ]

43pkt--->| Sandro |
42pkt--->|
41pkt--->|
40pkt--->|
39pkt--->|
38pkt--->|
37pkt--->|
36pkt--->| Kentril |
35pkt--->|
34pkt--->|
33pkt--->|
32pkt--->|
31pkt--->|
30pkt--->|
29pkt--->| remwall |
28pkt--->|
27pkt--->| TheAnswer|
26pkt--->|
25pkt--->|
24pkt--->|
23pkt--->| Yo5H | eMMeS |
22pkt--->| *..::Michael::..*|
21pkt--->|
20pkt--->|
19pkt--->| loczek82 |
18pkt--->|
17pkt--->| przemek__ | goldenSo |
16pkt--->|
15pkt--->| Okruch |
14pkt--->| Loonatyk |
13pkt--->|...NathaN...|
12pkt--->|
11pkt--->|
10pkt--->| graf_0 | Silver Fox |
9pkt--->| wielebny_666 |
8pkt--->| MAROLL |
7pkt--->| Hitmanio| Miloszek_16 | Cartoons
6pkt--->| Vejt
5pkt--->| DrZK
4pkt--->| ksips | barteqq | bolognese | maciej_
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar | Gul'dan | W_O_D_Z_U | Misiolo
2pkt--->| Raziel | Mr. Error | gladkicom | darek_dragon | poltar | Regis | theWitcher | |Bili| igorf | *...:::JaRo:::...*
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | azarothen | viesiek | karoli | vegetan | Kompo | man5on |

Zagadka:
Strategia osadzona w średniowieczu... :)

02.01.2005
23:29
[193]

Okruch [ Liverpool FC ]

Stronghold?

02.01.2005
23:35
[194]

Misiolo [ Generaďż˝ ]

nie, podpowiedz: wydana w 2002

02.01.2005
23:36
[195]

VOSTOK [ Konsul ]

Europa Universalis?

02.01.2005
23:40
[196]

Misiolo [ Generaďż˝ ]

oj błądzicie... gra jest częśćią serii

02.01.2005
23:43
[197]

darek_dragon [ 42 ]

Cossacks: The Art of War? :P

02.01.2005
23:48
[198]

darek_dragon [ 42 ]

Sid Meier's Civilization III: Play the World

02.01.2005
23:51
[199]

darek_dragon [ 42 ]

Medieval: Total War

Kończą mi się pomysły...

02.01.2005
23:51
[200]

Misiolo [ Generaďż˝ ]

Gra ma średniowiecze w nazwie.

02.01.2005
23:52
[201]

Misiolo [ Generaďż˝ ]

darek_dragon +1
tak to Medieval: Total War

02.01.2005
23:54
smile
[202]

darek_dragon [ 42 ]

43pkt--->| Sandro |
42pkt--->|
41pkt--->|
40pkt--->|
39pkt--->|
38pkt--->|
37pkt--->|
36pkt--->| Kentril |
35pkt--->|
34pkt--->|
33pkt--->|
32pkt--->|
31pkt--->|
30pkt--->|
29pkt--->| remwall |
28pkt--->|
27pkt--->| TheAnswer|
26pkt--->|
25pkt--->|
24pkt--->|
23pkt--->| Yo5H | eMMeS |
22pkt--->| *..::Michael::..*|
21pkt--->|
20pkt--->|
19pkt--->| loczek82 |
18pkt--->|
17pkt--->| przemek__ | goldenSo |
16pkt--->|
15pkt--->| Okruch |
14pkt--->| Loonatyk |
13pkt--->|...NathaN...|
12pkt--->|
11pkt--->|
10pkt--->| graf_0 | Silver Fox |
9pkt--->| wielebny_666 |
8pkt--->| MAROLL |
7pkt--->| Hitmanio| Miloszek_16 | Cartoons
6pkt--->| Vejt
5pkt--->| DrZK
4pkt--->| ksips | barteqq | bolognese | maciej_
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar | Gul'dan | W_O_D_Z_U | Misiolo | darek_dragon
2pkt--->| Raziel | Mr. Error | gladkicom | poltar | Regis | theWitcher | |Bili| igorf | *...:::JaRo:::...*
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | azarothen | viesiek | karoli | vegetan | Kompo | man5on |

Nie wiem, czy jest dla kogo, ale...

Młoda pani prawnik poszukuje po całej Europie szalonego starca... przygodówka ;)

02.01.2005
23:57
[203]

Misiolo [ Generaďż˝ ]

Syberia???

02.01.2005
23:58
smile
[204]

darek_dragon [ 42 ]

Misiolo +1 ;)

03.01.2005
00:01
[205]

Misiolo [ Generaďż˝ ]

43pkt--->| Sandro |
42pkt--->|
41pkt--->|
40pkt--->|
39pkt--->|
38pkt--->|
37pkt--->|
36pkt--->| Kentril |
35pkt--->|
34pkt--->|
33pkt--->|
32pkt--->|
31pkt--->|
30pkt--->|
29pkt--->| remwall |
28pkt--->|
27pkt--->| TheAnswer|
26pkt--->|
25pkt--->|
24pkt--->|
23pkt--->| Yo5H | eMMeS |
22pkt--->| *..::Michael::..*|
21pkt--->|
20pkt--->|
19pkt--->| loczek82 |
18pkt--->|
17pkt--->| przemek__ | goldenSo |
16pkt--->|
15pkt--->| Okruch |
14pkt--->| Loonatyk |
13pkt--->|...NathaN...|
12pkt--->|
11pkt--->|
10pkt--->| graf_0 | Silver Fox |
9pkt--->| wielebny_666 |
8pkt--->| MAROLL |
7pkt--->| Hitmanio| Miloszek_16 | Cartoons
6pkt--->| Vejt
5pkt--->| DrZK
4pkt--->| ksips | barteqq | bolognese | maciej_ | Misiolo
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar | Gul'dan | W_O_D_Z_U | darek_dragon
2pkt--->| Raziel | Mr. Error | gladkicom | poltar | Regis | theWitcher | |Bili| igorf | *...:::JaRo:::...*
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | azarothen | viesiek | karoli | vegetan | Kompo | man5on |

03.01.2005
00:02
[206]

Misiolo [ Generaďż˝ ]

Zagadka:
Śródmiejskie szaleństwo...

03.01.2005
00:04
[207]

onesh0t [ Legionista ]

the urbz?

03.01.2005
00:04
[208]

VOSTOK [ Konsul ]

Midtown madness

03.01.2005
00:05
[209]

darek_dragon [ 42 ]

Midtown Madness :P

03.01.2005
00:06
[210]

onesh0t [ Legionista ]

pozno jest ;p

03.01.2005
00:08
[211]

Misiolo [ Generaďż˝ ]

Późno a jednak ktoś tu siedzi :)
VOSTOK +1

03.01.2005
00:11
smile
[212]

VOSTOK [ Konsul ]

Nowy wątek, nowe pytanie...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.