
Majszell [ Centurion ]
Problem ze skanerem
Witam,
Doszły mnie słuchy :), że jest tu wiele informatyków, więc może jesteście w stanie mi pomóc- proszę ::::)
Jest to skaner Mustek 1200 ED, który po podłączeniu do mojego komputera nie działa :(
Mam system operacyjny WinXP, żadnych sterowników przy nim nie było, komp go nie wykrywa
Prąd do niego dochodzi ale w ogóle nie reaguje jakby się zepsół... wcześniej był podłączany do innego komputera i tam działał.
Macie może jakieś własne przemyślenia? Please to piszcie
Dzięki z góry.

Majszell [ Centurion ]
hej nikt nie czytał tego i nie potrafi mi pomóc... Proszę to pilne