GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem ze skanerem

02.01.2005
20:17
smile
[1]

Majszell [ Centurion ]

Problem ze skanerem

Witam,
Doszły mnie słuchy :), że jest tu wiele informatyków, więc może jesteście w stanie mi pomóc- proszę ::::)
Jest to skaner Mustek 1200 ED, który po podłączeniu do mojego komputera nie działa :(
Mam system operacyjny WinXP, żadnych sterowników przy nim nie było, komp go nie wykrywa
Prąd do niego dochodzi ale w ogóle nie reaguje jakby się zepsół... wcześniej był podłączany do innego komputera i tam działał.
Macie może jakieś własne przemyślenia? Please to piszcie
Dzięki z góry.

03.01.2005
16:36
smile
[2]

Majszell [ Centurion ]

hej nikt nie czytał tego i nie potrafi mi pomóc... Proszę to pilne

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.