GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

*** Internet satelitarny w GO!internet - ma ktoś?? ***

02.01.2005
20:16
[1]

QrKo [ Enslaved One ]

*** Internet satelitarny w GO!internet - ma ktoś?? ***

Jak w temacie. Opinie, skargi itp. Zamówiłem ale chciałbym się dowiedzieć jakie jest wasze zdanie. (strona firmowa www.gointernet.pl)

02.01.2005
20:32
[2]

Soulcatcher [ Prefekt ]

Pamiętaj że każdy satelitarny internet to ping w granicach 700ms

03.01.2005
16:25
[3]

QrKo [ Enslaved One ]

Powaznie?? O fuck...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.