
^Loonatyk^ [ Konsul ]
Jeśli przeraża Cię myśl, że jutro szkoła...
Optymistyczny akcent.
A jak było - będzie jeszcze raz.

matisf [ X ]
Urocze :)
Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]
Tak, to dobija :] ale ciii mam jeszcze pare godzin wolnego :D
Marksman [ Promyk ]
pfff... jakby mnie przerażała - to jaki problem się urwać?? - klasa maturalna... polak mi wisi... anglika się więcej nie nauczę... matematyki jutro nie ma - nic by mnie nie trzymało...
eMMeS [ Emotion of Heart-Love To Rock ]
cicho - jeszcze 10 h

Majszell [ Centurion ]
Hello
Macie może jeszcze pare takich linków, to było takie słodkie
Wrzućcie jeszcze, proooooszę ::)

Arcy Hp [ Pan i Władca ]
BYŁO !

VmacV [ Konsul ]
Fajne :) i co z tego ze bylo :P
LooreNz [ Konsul ]
Mnie tam nie przeraza szkola.......tym bardzije ze jutro tylko 3 lekcje i to takie lajtowe :D
Kruk [ In Flames ]
Ee.. jest coś poza tą żabą? :P

^JUNKERS^ [ PS2 Hard User ]
Milutkie :D

gladkicom [ Pretorianin ]
Mnie ta myśl nie przeraża, maturke zdałem w tamtym roku a jutro mam wolnee!!!
:((((((( bo mam grypke i jestem na chrorobowym i do pracy ide dopiero w poniedziałek

Weakando [ Senator ]
To z playbacku :|
Majszell [ Centurion ]
Luuuuudzie wrzućcie jeszcze coś tak fafnego !!!

Adamss [ -betting addiction- ]
Fajne :))). Ciekawy ludek :).

konioz [ Konsul ]
Spoko! Calkiem przyjemny bonus. Fajna pioseneczka:)