GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Małe pytanie o Philipsa 355

02.01.2005
19:10
[1]

Mo13 [ Pretorianin ]

Małe pytanie o Philipsa 355

chcę kupić telefon komórkowy i zastanawiałem się nad Philipsem 355. W ulotce Plusa pisze, że telefon NIE ma Javy. Na innym servisie pisze, że ma Javę. Co jest prawdą??

03.01.2005
07:51
smile
[2]

Mo13 [ Pretorianin ]

^^UP^^

03.01.2005
09:16
[3]

wysiu [ ]

Personalizacja/dostosowywanie : Pobieranie animowanych plików GIF, Zdjęcia pobierane z Internetu, Dzwonki pobierane z Internetu, Fotocall, Tapeta, Wymienne obudowy, Wygaszacz ekranu, Aplikacje Java pobierane z Internetu

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.