
pajkul [ Konsul ]
Wykres poziomu wydajności procesora... hmmm, co się dzieje?
Zobaczcie na obrazek (Mam Intel Pentium 4 3.0 Ghz, 512 ram, radeon 9550 gigabyte)

steward [ Legia Warszawa ]
yy zapomniałeś obrazka :)

pajkul [ Konsul ]
pajkul [ Konsul ]
up^
soso [ Centurion ]
nic sie niemartw... masz zaznaczona ta opcje(screen) poprostu ja odznacz.