GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Windows 2000

02.01.2005
16:53
smile
[1]

Paździoch16 [ Chor��y ]

Windows 2000

Witam!!!

Mam problem z systemem Windows2000. Otóż gdy nieraz włącze jakiś film, grę, zakończe szybko jakieś zadanie lub proces, to wyskakuje niebieskie tło, jakieś hieroglify i napis: ZRZUCANIE PAMIĘCI FIZYCZNEJ NA DYSK dojdzie do 100% i restartuje pc.
Może ktoś wie dlaczego tak się dzieje i co jest przyczyną?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.