GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Neostrada czy Aster City

02.01.2005
16:09
[1]

BratTomek [ Legionista ]

Neostrada czy Aster City

Co polecacie?
Internet potrzebny mi głównie do ściągania plików i przeglądania stron www.

02.01.2005
16:13
[2]

hubs [ Stand UP Speak UP ]

a chello nie masz?

02.01.2005
16:15
[3]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Aster.

02.01.2005
16:18
[4]

Dessloch [ Senator ]


aster... jesli o lepsze lacze chodzi...
jesli to najtansze neostrady.. to chello :)

02.01.2005
16:18
smile
[5]

Tobias [ Pretorianin ]

Neostrade.

02.01.2005
16:34
smile
[6]

Rellik [ Kuciland seeker ]


Chello :))

ew Aster.

Strzeż się Tepsy :P

02.01.2005
18:09
[7]

Betto [ Pretorianin ]


neostrda to syf i wysokie pingi do grania

02.01.2005
18:24
smile
[8]

Maq [ Pretorianin ]


Betto - o czym Ty mówisz? Ja mam neo od roku, gram w Star Wars Galaxies od pół roku na serwerach w US i jakos moj ping nie przekracza 200.
Gra sie REWELACYJNIE!!! (o ile oczywiscie dysponuje sie co najmniej 1 GB ramu)

02.01.2005
18:26
smile
[9]

Betto [ Pretorianin ]


Ja mam neo od dwóch lat kiedyś pingi były 30-80 teraz 120-300.

Mam neo 640 bez limitu

02.01.2005
18:28
[10]

Diplo [ Generaďż˝ ]

Oczywiscie ze Aster, mam u nich internet od jakis 3 lat, prawie wogole awari, jesli juz jakies sie trafia to naprawiaja w bardzo krotkim czasie. Dla mnie rewelacja :)

02.01.2005
18:32
[11]

rg [ Zbok Leśny ]

Maq - taaaaa... pograj w jakies fpp przy pingu 200... :D

02.01.2005
18:35
[12]

Maq [ Pretorianin ]


rg - nie gram w fpp. Dalem przyklad z SWG bo w to gram i gra mi sie swietnie. Tym bardziej, że gram na serwerach w Stanach, a nie w Europie.

02.01.2005
18:59
[13]

Lwiecz01 [ Pretorianin ]

Neo - > kaszana i do tego te limity 5GB LOL

Chello - > ogólnie ok, ale: LIGHT - 5GB limit, Classic 25 GB limit przy 1,5 Mb/s to porażka, najszybszy daje 3 Mb/s ale limit 50 GB - w dwa dni się kończy jak trafisz na dobry FTP.
Poza tym - nieoficjalnie są poblokowane porty i nie skorzystasz z HUB-ów, czyli DC++ zamiast ciągnąć kilkadziesiąt kb/s ciągniesz kilka...., jesteś pasywnym użytkownikiem dodatkowo.

Aster - > kupując nawet 256 kb/s masz łącze bez limitu, co pozwala miesięcznie ściągnąć więcej niż w Chello na 3 Mb łączu przy ichnim limicie. Nie są blokowane żadne porty, jesteś aktywnym użytkownikiem. Od marca się przeżucam na Aster.

02.01.2005
19:10
[14]

hubs [ Stand UP Speak UP ]


hmm mam chello i nie mam nic poblokowane???

02.01.2005
19:17
[15]

Lwiecz01 [ Pretorianin ]

hubs ---> a jaką osiągasz prędkość przy ściąganiu przez DC++ ?

02.01.2005
19:42
[16]

rg [ Zbok Leśny ]

gdyby chello znioslo teraz limity - aster juz by pakowal walizki... Najwiekszym i poki co jedynym znaczynm plusem astera jest brak limitow. predkosci ul/dl w podstawowym pakiecie twojDom sa jak sprzed kilku lat...

02.01.2005
19:46
[17]

Diplo [ Generaďż˝ ]

rg ---> Kilka lat temu w pakiecie TwojDom bylo 128/64 ;] teraz jest 512/128, ja uwazm to za bardzo przyzwoity wynik, wiecej puki co nie potrzebuje.

02.01.2005
19:46
[18]

hubs [ Stand UP Speak UP ]


z DC++ srednio ok.130kb bo raz 20kb a raz 180 zlazy od usera

02.01.2005
19:47
smile
[19]

WolverineX [ Senator ]

Neostrada czy Aster City ....DIALOG i wszytko jasne :)

02.01.2005
19:59
[20]

rg [ Zbok Leśny ]

Diplo - 256/128 (96 jesli bez tv).
Ale fakt - przez proxy, z WIX i noca masz 768kb/s.
- proxy czasem nie wyrabia i muli sie niezmiernie...
- WIX'a stopniowo przycinaja
- 1-11 leci pelna para niby...

02.01.2005
20:03
[21]

xywex [ mlask mlask! ]

głupie pytanie. oczywiśce że ACN :)

02.01.2005
20:07
[22]

Lwiecz01 [ Pretorianin ]

hubs ---> od dawna tak Ci ciągnie ? to zawsze był 1 z głównych "-" chello, opisywane zresztą na wielu forach i stronach userów...

02.01.2005
20:11
[23]

Piotr44 [ Konsul ]

Oczywiście że Neo:-) Mam od roku, pingi zależy gdzie serwer, ale około 60. Podobno sporo zalezy od centrali. W większych miastach ( ja jestem z Krakowa) mają dobre centale i Neo chodzi świetnie.

02.01.2005
20:12
[24]

hohner111 [ DragonHeart ]

ASTER :P

02.01.2005
20:13
[25]

hubs [ Stand UP Speak UP ]

powiem innaczej nie zawsze bo kiedys jak miałem 768 a wczesniej 512 to i tak miałem max transfery.Wiem słysząłem ze sa problemy ale moze ja mam jakiegos spoko admina ;p Wawa-Bielany ;]

02.01.2005
20:19
[26]

QrKo [ Enslaved One ]

Maq napisał:
... i jakos moj ping nie przekracza 200. ..

LoL - przy pingach 200 to se mozesz pograc... w warcaby na Wirtualnej polsce, bo w CS-a jak na LANie masz pinga 50 to juz sie odczuwa pogorszenie jakości gry...

02.01.2005
20:35
[27]

Betto [ Pretorianin ]

Piotr44--> ja jestem z trójmiasta i co z tego ? TP-sa to najwiękaszy syf na świecie

02.01.2005
20:53
[28]

Lwiecz01 [ Pretorianin ]

Hubs --> no to dziwne... to ich polityka wewnętrzna i chyba to powinno być automatyczne, a nie zależne od konkretnego admina...
No cóż - zazdroszczę Ci :)

02.01.2005
20:54
[29]

Lwiecz01 [ Pretorianin ]

Hubs --> no ale nawet gdyby pytający był z Bielan :)), to i tak zostaje chrzaniony limit, który przy samym p2p kończy mi się po 10-15 dniach :)

02.01.2005
21:05
[30]

Maq [ Pretorianin ]


QrKo - czy Ty czytać umiesz? Nie grywam w fpp. CS mnie zupełnie nie grzeje.
W warcaby w WP? To że dla Ciebie istnieją tylko fpp to nie znaczy że żadnych innych gier w sieci nie ma. Ja grywam w mmorpg i NEO sie sprawdza. Majac ping 200 w SWG wszystko smiga jak należy. Powtarzam - gram na serwerach US, a nie EU (gdzie ping jest mniejszy). Żadnego odczuwalnego pogorszenia gry.

02.01.2005
21:08
[31]

Betto [ Pretorianin ]

Trabant też się sprawdza jako samochód, nie każdy musi mieć mercedesa ;)

02.01.2005
21:10
smile
[32]

milys [ spamer ]

betto --> ja tez ma mneo 640.. kiedys mialem pingi 40-50 w mohaa, ok 30-40 w CoD...a teraz mam w mohaa 20-40 i podbnie w CoD... wiec nie narzekam...
w racajac do tematu to aster jest chyba lepsze od neo izastanawiam sie na d zmiana (ale tylko twoj swiat 1MBit)

02.01.2005
21:11
smile
[33]

Erazor_XX [ give it to me baby! ]

na pingu 200 to se możecie pograć...chyba w bierki pod wodą
ja na dobrych polskich serwerach call of duty w polsce wyciągam ping 20 - 50

02.01.2005
21:13
[34]

jiser [ generał-major Zajcef ]

Zdecydowanie Aster.

02.01.2005
21:51
[35]

Glenn [ Konsul ]


Aster olej NeoZdrade bo to chujnia

02.01.2005
21:53
[36]

Maq [ Pretorianin ]


Erazor_XX - czy każdy musi grac w gry fpp?? Do gier mmo ping 100-200 jest calkowicie akceptowalny. Polecam lekture wątku World of Warcraft nr33. Wlasnie ostatnie posty traktuja o pingu w tej grze na serwerach US i EU.

02.01.2005
21:53
[37]

stanson_ [ sta-N-son ]

Osobiście mam Aster i chodzi lepiej niż u kumpli, którzy mają Neostradę.

02.01.2005
22:29
[38]

Diplo [ Generaďż˝ ]

zapomnialem wczesniej napisac o rzeczy oczywistej, ale nie kazdy musi o tym wiedziec :) Jedna z wazniejszych zalet Astera to publiczne(no jak ktos bardzo chce moze byc prywatne), stale IP, neo ma dynamiczne.

02.01.2005
22:35
[39]

Lwiecz01 [ Pretorianin ]

Dodatek do wypowiedzi Diplo:

Chello ma niby dynamiczne, ale mi od ponad roku nie zmienili :)

03.01.2005
16:35
[40]

BratTomek [ Legionista ]

A jaki jest mniej więcej średni transfer przy ściąganiu plików w opcji 128 i 256 w Aster City.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.