GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

noworoczna WWWAiS

02.01.2005
14:09
smile
[1]

Justa__ [ kreska kreska ]

noworoczna WWWAiS

nie bijemy się, nie krzyczymy,nie warczymy ani nie szczekamy, jesteśmy mili dla siebie i innych, panowie dla pań szczególnie :P

info dnia:szatan nie lubi wieprzowiny ale lubi pompki i widelce :>

na zdjęciu: wesole trio i wibrujący telefon :P

poprzednia:

02.01.2005
14:12
smile
[2]

ronn [ moralizator ]

Mowia mui skala jest mowi kocham mysli precz :)))

02.01.2005
14:16
smile
[3]

Justa__ [ kreska kreska ]

ronn blagam nie śpiewaj nam tutaj dody, nie rób wiochy :P

02.01.2005
14:17
smile
[4]

ronn [ moralizator ]

wiocha nie wiocha... sylwek rulz :]]]]

pzdr 500 :)

02.01.2005
14:22
smile
[5]

ronn [ moralizator ]

Nie meczyc mnie :]

02.01.2005
14:36
smile
[6]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Bry. Pospałam sobie do 14:00, ale inna sprawa, że nie mogłam zasnąć i dopiero koło 4:30 padłam w końcu na ryj.
Pozdrówka znad śniadania. Zieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeew.

Nie śpiewać na wątku, to raz ;) A dwa, czemu nie mamy tego klasycznego wstępniaka z apelami i całą resztą? Gdybym ja tu była w nocy, to Justa na pewno by nie założyła nowego, już mój łom by się o to postarał... ;>>> [ale plus za brak słodkich zwierzaczków!]

02.01.2005
15:01
smile
[7]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Gwiazd ---> Też dopiero wstałaś? To czuję się rozgrzeszona :) Szczególnie, że już się zaczynało jasno robić...


Justa ---> Nikt się nie palił do zakładania? A ja myślałam, że wy jakiś rekord bijecie :)

02.01.2005
16:00
[8]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Wstawać, wstawać, ja właśnie z roboty wróciłem.

02.01.2005
16:11
smile
[9]

legrooch [ Legend ]

Jutro nie idę do roboty! :PPPPP
Mam wolne na odespanie 31 grudnia, 1 i 2 stycznia :>>>>

Pozdro dla wariatów i Muńków :>

02.01.2005
16:41
smile
[10]

Justa__ [ kreska kreska ]

a pozdrowić normalnych to nie łaska? :|

Gwiazd przecież mowilam żeby mnie ktoś powstrzymał :P
a wstępniaka nie ma bo i tak go nikt nie czyta :>


02.01.2005
17:23
smile
[11]

yagienka [ pułapka na Misia ]

ja czytam, ale ja nie jestem normalna:P

02.01.2005
17:35
smile
[12]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]


Jucha ::::> Wstępniak to tradycja, nikt nie każe Ci go czytać. Czytają za to nowi i przygodni obserwatorzy, więc z łaski swojej, zakładaj wątki porządnie.

02.01.2005
18:05
smile
[13]

peeyack [ Weekend Warrior ]

Ja tez czytam wstepniaki. A o wibrujacym telefonie juz zdazylem zapomniec :-)

Eh, slodkie chwile pijanstwa :-)

02.01.2005
18:11
[14]

Justa__ [ kreska kreska ]

a teraz drogie dzieci pocałujcie misia w dup(k)e :PPP

02.01.2005
18:15
[15]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Nastepnym razem po prostu założy się nowy wątek, a ten zgłosi do kasacji.

02.01.2005
18:31
smile
[16]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Następnym razem po prostu nie pozwoli się Juście założyć nowego... :>

02.01.2005
20:05
smile
[17]

Siwy4444 [ Senator ]

Uff, jak się cieszę że to nie ja. :)

02.01.2005
20:22
[18]

legrooch [ Legend ]

Siwy ==> Cieszę się razem z tobą :))

Jucha ==> Uważaj dziecko :>

02.01.2005
22:19
smile
[19]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Kocham was Warszawiaki !!!

02.01.2005
22:19
smile
[20]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Wiemy...

PS. Nie pij tyle.... wątroba wysiądzie ;]

02.01.2005
22:25
smile
[21]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Pieprzyć wątrąbę ! Będę sięnia martwił za 20 lat !!!

02.01.2005
22:26
smile
[22]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ja tam wolę się pomartwić O NIĄ teraz, żeby potem nie musieć się NIĄ martwić... na razie wyschodzi całkiem nieźle, w liceum i początkach studiów piłem jak smok, teraz od okazji, do okazji ;]

02.01.2005
22:28
smile
[23]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

No dobra - ale ogólnie dbam o siebie, al, że lubie piwko ? każdy ma jakąś słabość...

02.01.2005
22:29
smile
[24]

ronn [ moralizator ]

Ale to jest moj swiat i jak kocham to na bank :))))))))))))


lalala lalal :))

02.01.2005
22:31
smile
[25]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Piotrasq :::> Piwko od czasu do czasu, to bardzo dobra rzecz. Ostatnio oglądałem na Discovery programik, w którym obalono mit, jakoby to wino tylko i wyłącznie poprawiało krążenie. Poprawia je każdy alkohol w ogóle, więc ponoć można sobie wypić bez szkody jedno piwko na dzień, lub dwa ;o)

02.01.2005
22:36
smile
[26]

legrooch [ Legend ]


ronn ==> To było trochę później! Miał przyjaciółkę Ewę!

02.01.2005
22:37
smile
[27]

legrooch [ Legend ]


Paudyn ==>Piwko na jeden/dwa dni, czy jedno/dwa piwka na dzień?

02.01.2005
22:37
smile
[28]

ronn [ moralizator ]

legrooch --> Mieszkali wiec bez slubu?

02.01.2005
22:38
smile
[29]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

legrooch :::> Podobno można bez obaw o uzależnienie pić 1 piwko dziennie... ale zalecają jedno na dwa dni... podobno.

02.01.2005
22:40
smile
[30]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]


Własnie wróciłem z wyjazdu sylwkowego:) ogólnie było super i co sobie pojeździłem na snowboardzie to moje;) ogólnie stwierdzam, że okolice czorsztyna i maniowych są bardzo ładne:)

02.01.2005
22:44
[31]

legrooch [ Legend ]


ronn ==> Ale czy klepali słodką biedę?

Paudyn ==> To nie moja kategoria wagowa :/ Muszę przestać pić jedno piwo dziennie, to będę zdrowy :]

02.01.2005
22:45
smile
[32]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

legrooch :::> A jaka jest Twoja obecna kategoria??

02.01.2005
22:45
smile
[33]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]


aaaaa i zagustowalem w grzańcach:) jakos nigdy wczesniej nie miałem okazji, żeby się napić jakiegoś;)

02.01.2005
22:47
smile
[34]

legrooch [ Legend ]


14 tygodniowo? :/

02.01.2005
22:48
smile
[35]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

legrooch :::> prawdziwy piwosz i twardziel. Podwajasz normę.

02.01.2005
22:49
smile
[36]

legrooch [ Legend ]

Dokładnie, to między 7 a 14 z naciskiem na to drugie :)

02.01.2005
22:50
smile
[37]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

14 piw tygodniowo ? Dzieciak.

02.01.2005
22:54
smile
[38]

legrooch [ Legend ]


Piotrasq ==> Też Cię kocham :>>>> :)))

02.01.2005
22:57
smile
[39]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

02.01.2005
23:00
smile
[40]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

starzeje sie kurde. 4 dni nie patrzylem w zaden monitor i teraz po pol godzinie patrzenia mnie oczy bolą. No cóż reeptory ( by spolszczenie POP:SOT przez Cenege ) już nie te:P

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-02 23:01:53]

02.01.2005
23:02
[41]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Widzę, że świąteczna atmosfera wzajemnego szacunku i miłości wciąż wisi w powietrzu ;>

02.01.2005
23:07
[42]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Bulwa nać, znowu mi postów nie dodaje, test...

02.01.2005
23:08
smile
[43]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

KAra za grzechy....

02.01.2005
23:10
smile
[44]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Ok, dodało tym razem, więc powtarzam:

Kolejna godzinka z BG za mną, wolnym, spacerowym wręcz kroczkiem zbliżam się do fajnalowej walki, ale potem zabieram się za OzWM, więc jeszcze trochę sobie pobuszuję po okoliach Wrót :>

O mojej normie alkoholowej wstyd gadać, ponoć dziewczynki nie spędzają większości wolnego czasu nad kuflem lub butelką :)

Paudi --> albo zapowiedz bana ;D

02.01.2005
23:16
smile
[45]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Gwiazd ----> dla mnie możesz wciągać 2 litry per hour. Wali mnie to :)

02.01.2005
23:16
smile
[46]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Gwiazd :::> Nareszcie!! ;>

02.01.2005
23:18
smile
[47]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Piotrasq, Ty to masz teraz tak radosny nastrój, że nawet gdybym się wszyscy na wątku przyznali do galopującego alkoholizmu, to nie tylko by Ci to nie przeszkadzało, ale pewnie jeszcze byś nas pochwalił ;)))

Paudi --> spoko, spoko, gdyby dawali za statsiarstwo, to już by Cię tu nie było ;>

02.01.2005
23:18
smile
[48]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Gwiazd :::> Ciebie już też nie...

02.01.2005
23:20
smile
[49]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

To przez znajomość z Tobą, dopóki Cię nie było, to pisałam mało, a teraz ciągniesz mnie na dno, młotku... :P

02.01.2005
23:21
smile
[50]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Już się nie tłumacz... spodobało się, to teraz piszesz na potęgę ;>

02.01.2005
23:23
smile
[51]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Zaraziłeś mnie czym, pewnie w tym kinie... jakąś wstydliwą statsiarską chorobą :P

02.01.2005
23:28
smile
[52]

legrooch [ Legend ]

Dobra, idę lulu ciołki :>
Dwie nocki po 2 godzinki to jak na mnie dużo za mało... Oj malutko... :/

02.01.2005
23:30
[53]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Ja jutro do roboty na 14:00 z opcjonalną możliwością spóźnienia się jakąś godzinkę <jak zwykle :)))>, więc się specjalnie nie spieszę, ale też chyba pójdę sobie poczytać parę godzin... w końcu dzisiaj spałam do 14:00, więc nie chce mi się za bardzo spać :)

02.01.2005
23:44
smile
[54]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Cudowne lata 80-te.
Sandra - Around My Heart.
I jedziemy...

some time back in 85
in July
when the summer was high
an' we've been alright
you know what money can't buy

one kiss on a flatbed truck
a hot rain
has completed our luck
you said
words don't mean nothing
but you will be mine

it goes around my heart
hey hey what a criminal man
life will go in circles
all around my heart
hey hey
it's such a dangerous game
i'm afraid
you'd lose your trust in love

good friend
in the darkest night
you feel blind
but my love is cateyed
just follow its light
you've got to follow the light

some day you'll be face to face
and you'll see
human nature can't waste
my love
words don't mean nothing
as long as you're mine

it goes around my heart
hey hey what a criminal man
life will go in circles
all around my heart
hey hey
it's such a dangerous game
i'm afraid
you'd lose your trust in love

02.01.2005
23:51
smile
[55]

Siwy4444 [ Senator ]

Gwiazd: Poczytaj cóś nudnego to Cię zemdli i zaśniesz. Ja już spadam.

Nite!

03.01.2005
02:07
smile
[56]

ronn [ moralizator ]

Lalalla lalalal

Pzodro!!!

Nie boje zycia sie :DDD

03.01.2005
08:35
smile
[57]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Nie ma czego.

03.01.2005
09:38
smile
[58]

Siwy4444 [ Senator ]

hehe

03.01.2005
09:43
smile
[59]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

odstawiam picie...znowu mialem durne sny:((((

03.01.2005
09:55
smile
[60]

artaban [ swamp thing ]

Iluś --> Durne? To na pewno nie o mnie śniłeś :) Jak pojawiam się w twoich snach to zawsze rano jesteś wymiętolony, acz szczęśliwy. Może Justa? Albo Paudyn? Albo razem? :)

03.01.2005
10:44
[61]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Kermit---->chcialbym zeby to bylo cos tak banalnego:((

03.01.2005
11:02
smile
[62]

legrooch [ Legend ]

artaban, ILEK ==> To ja już się domyślam, jakie wy macie sny....

03.01.2005
11:06
[63]

L@WYER [ Valaraukar ]


ILEK --> przerzuciłem Cię do innej "Caller group" w telefonie, na wypadek, gdyby znowu naszło Cie na jakieś kolejne picie w nocy :D. Teraz powinieneś dodzwonić się bez trudu ;> ... A Twoje zapowiedzi o rzuceniu picia są mniej więcej równoważne do moich - rzucam picie ... do następnej okazji .

03.01.2005
11:07
smile
[64]

artaban [ swamp thing ]

legrooch --> Nic się nie bój :) Może cię kiedyś zaprosimy i nie będziesz się musiał domyślać :)

03.01.2005
11:10
[65]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Kermit--->zadnych burakow z Raszyna w moich snach!!!

Lair--->kolejnej okazji nie bedzie:PP

03.01.2005
11:12
[66]

artaban [ swamp thing ]

Iluś --> A jakby cię łagodnie łechotał nacią to też byłbyś przeciw?

03.01.2005
11:13
smile
[67]

L@WYER [ Valaraukar ]


ILEK --> tiaaaaaa ... bo Ci jeszcze uwierzę ...

03.01.2005
11:14
[68]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Kermit---->w pracy pijesz???

Lair--->lepiej zacznij:))

03.01.2005
11:16
smile
[69]

artaban [ swamp thing ]

Iluś --> Głównie herbatę :) Ale mogą coś do niej dosypywać :)

03.01.2005
11:18
smile
[70]

L@WYER [ Valaraukar ]


ILEK --> PRRRRYYYYCHHHH :P ..... to tak, jakbym miał zacząć wierzyć w to, co sam sobie usiłuję wmawiać ... przy najbliższym piciu nie omieszkam Ci tej domniemanej abstynencji wypomnieć ...
HARCERZYK się urwał nać znalazł ... ;P

03.01.2005
11:21
smile
[71]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

jeszcze sie zdziwisz:PPP lachudro:)))

03.01.2005
11:22
smile
[72]

L@WYER [ Valaraukar ]


Ty nie jesteś wstanie kogokolwiek czymkolwiek zaskoczyć ... LUJU ...

03.01.2005
11:25
[73]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Co Ty wiesz jak Ty w nogach spisz:PPP

03.01.2005
11:27
smile
[74]

L@WYER [ Valaraukar ]


Ten co się skarpetą przykrywa, się odezwał ... Kołek ... :P

03.01.2005
11:29
smile
[75]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

odwazny jestes zza klawiatury:PPPPmarny pionku:)))

03.01.2005
11:32
smile
[76]

L@WYER [ Valaraukar ]


W twoim przypadku, można nawet mówić o odWADZE ... plugawcze je...den ...

03.01.2005
11:45
smile
[77]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

kurde...szmaciarzu po nastepnym spotkaniu bedziesz zul gume paluchami:PPPP

03.01.2005
11:48
smile
[78]

L@WYER [ Valaraukar ]


Te, skaucik ... mama wie, że się tak wyrażasz ? Bo znowu każe Ci do kąta isć, i klęczeć na woreczku z grochem ... patałachu ...

03.01.2005
11:51
[79]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

zatluke lacha:))))miej oczy dookola tego czegos co nazywasz swoja pusta glowa...ja juz "temu" wymysle inna nazwe:PPP

03.01.2005
11:56
smile
[80]

L@WYER [ Valaraukar ]


WYMYŚLISZ ?!? No co Ty, nie przeginaj ... do tego to MÓZG trzeba mieć w czaszce, ta brejowata maź, którą Ty masz we łbie, to już nawet nie jest "umysł" ... Widzieli go, myśliciel się znalazł... Arystoteles dla ubogich ...

03.01.2005
12:11
smile
[81]

legrooch [ Legend ]


Japa

03.01.2005
12:12
smile
[82]

L@WYER [ Valaraukar ]


W kubeł, Ty patyczaku wychudzony ....

03.01.2005
12:17
[83]

legrooch [ Legend ]


Brodaczu zapyziały w kozi twaróg....

03.01.2005
12:18
smile
[84]

L@WYER [ Valaraukar ]


Jaki brodaczu, Ty kozłobrody capie ?!? Do kogo i o czym Ty w ogóle rozmawiasz ?

03.01.2005
12:21
[85]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Nie tak, wszystko nie tak.
Miało być 10 h snu, wyszły 4, a i to dopiero nad ranem, od 6:00 do 10:00.
Kupa błota jednym słowem.

Nie wierzę, że przestaniecie pić, jeszcze niech mi któryś wmówi, że to Wasze postanowienie noworoczne... :P

03.01.2005
12:23
[86]

L@WYER [ Valaraukar ]


Małżowinka --> no jasne, że przestaję pić - jak wszyscy, do najbliższego picia ...

03.01.2005
12:26
[87]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Dobrze, mężu, uwzględnię Twoje postanowienie i następnym razem jak będę miała wolne, będę popijać sama, nie z Tobą :PPP

Chyba udam się po śniadanie.
Cholera, jestem tak niewyspana, że obijam się o meble, właśnie wyrwałam sobie dziurę w udzie kantem szafki :|

03.01.2005
12:29
[88]

L@WYER [ Valaraukar ]


Małżowinka --> "będę popijać sama, nie z Tobą" --> oooo czekaj Ty, będę o tym pamiętać . Co do obijania się o okolicę - możeś Ty jeszcze nie wytrzeźwiała ...

03.01.2005
12:31
smile
[89]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

A skąd, ja ostatnio nie piłam. Całą niedzielę przesiedziałam na trzeźwo, odmówiłam nawet zdecydowanie wypicia szampana, który stoi w domu, bo nienawidzę tego świństwa.
Ale rozumiem, że sądzisz po sobie.. ;>

03.01.2005
12:35
smile
[90]

L@WYER [ Valaraukar ]


Aaaależ jasne ... widzę, ze to raczej Ty masz zamiar dołączyć do wyspiarsko-harcerskiego kółka Młodych Abstynentów ... Mnie do tak desperackiego kroku ciężko będzie namówić - obojętnie, kto bedzie próbował ... :P

03.01.2005
12:38
[91]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Lair--->a kto by tam ciebie chcial do czegos namawiac:PPP

ale sie najadlem:))))

03.01.2005
12:41
smile
[92]

L@WYER [ Valaraukar ]


ILEK --> wierz mi, są ludzie, którzy mnie na różne rzeczy namawiają. Ale nie będę o tym pisał, bo i tak nie uwierzysz ...
BTW - Ty się nie najadłeś, Ty się naw....dalałeś jakiegoś MCDonaldsowskiego szajsu :P . Młotku ...

03.01.2005
12:44
smile
[93]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

A ja jem płatki na mleku i właśnie zasypiam z mordą w talerzu....
Chcę spaaaaaaaaaaaaaać.

Was obu trzeba namawiać do picia, bo na trzeźwo to obaj jesteście nie do wytrzymania :P ;D

03.01.2005
12:45
[94]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

masz zlych informatorow...w zamkniecia jadam normalne obiadki, a nie pysznosci z McD...dzis byl to kapusniak:)), zraz po wegiersku, ziemniaczki i surowka z kabusty:PPP jak widac dozo witaminy C ktorej odzuskanie jest mi niezbedne po 3-dniowym sylwestrze:))

03.01.2005
12:45
smile
[95]

L@WYER [ Valaraukar ]


Ta, co ją można znosić na trzeźwo , się odezwała ... przy każdym naszym spotkaniu musimy pić, bo inaczej byśmy się pozabijali zapewne ;D .

03.01.2005
12:45
[96]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

kur.... dozo, kabusta???? jezu ja naprawde przestaje pic:))))))))

03.01.2005
12:47
smile
[97]

L@WYER [ Valaraukar ]


No proszę, nie dość, ze harcerzyk, to jeszcze jakiś świerzo nawrócony ... Z kim ja się zadaję ...

03.01.2005
12:48
[98]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

zebys mogl mowic ze sie ze mna nadajesz musialbym cie zaczac tolerowac:PPP

03.01.2005
12:49
smile
[99]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Kapusta jest ohydna.
A wczoraj jadłam wielki zestaw z Maca w ramach obiadu :)))

Mnie daje się znosić na trzeźwo, może dlatego, że ja czasem bywam trzeźwa, czego o Tobie nie da się powiedzieć, degeneracie... :P

03.01.2005
12:49
[100]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

nadajesz??? Boze widzisz i nie grzmisz!!!

03.01.2005
12:53
smile
[101]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Ileczku, Ty już dzisiaj nie pij, bo jakieś głupoty piszesz... ;D

03.01.2005
12:54
smile
[102]

L@WYER [ Valaraukar ]


Małżowinka ----> TRZEŹWA ?!? KIEDY ?!? Bo jakoś sobie nie przypominam, zebym w czasie naszego małżeństwa :P Cię kiedyś trzeźwą widział ... Ja bywam trzeźwy częściej niż Twoje "czasami" :P ...

ILEK --> Ja tam się dziwię Twojemu psu, że Cię toleruje ... Bo ja na jego miejscu zgłosiłbym veto, żeby z kimś takim jak Ty mieszkać pod jednym dachem ... a fuuuuuj ...

03.01.2005
12:55
smile
[103]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Nie kłam, mam świadków <i to trzeźwych!>, natomiast wszyscy Twoim znajomi byliby tak samo nawaleni jak Ty... :P

Ja mogę zabrac psa Ilusia, ładne bydlę, na pewno się polubimy :PP

03.01.2005
13:00
smile
[104]

L@WYER [ Valaraukar ]


Małżowinka --> a widziałaś, żeby ten Plugawy Karzełek napisał cokolwiek mądrego ? On nawet nic "mondrego" nie jest w stanie napisać :P ...
Ty i trzeźwi świadkowie ... Ciekawe kiedy ... Na Twoich chrzcinach ?!? Masz pamięć kobieto, nic, tylko pogratulować ... i nie ubliżaj moim świadkom - to wspaniali ludzie, a to, że lubią sobie "nieco" wypić, to już innna sprawa ...
"Ładne bydlę" hiehiehie - czyżby ciągnęło swoje do swojego ? :P

03.01.2005
13:07
[105]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

"Ładne bydlę" hiehiehie - czyżby ciągnęło swoje do swojego ? :P

Nie, ja jestem tylko bydlę.
Podobnie jak Ty :>

Idę się szykować do pracy, chociaż i tak się spóźnię...

03.01.2005
13:11
smile
[106]

L@WYER [ Valaraukar ]


Małżowinka --> Nie, ja jestem tylko bydlę. / Podobnie jak Ty :> - ano nie da się ukryć tego faktu, i chyba to tłumaczy przyczynę ślubu ...
Co do spóźniania - to chyba nic nowego ;> ...

03.01.2005
13:19
[107]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Zdarza mi się czasem byc gdzies punktualnie... no dobrze, kiedyś mi się zdarzało... a właściwie to raz mi się zdarzyło.
Na pewno nigdy nie przychodzę punktualnie do pracy, bo po co? :)

Nie chce mi się w ogóle iść do roboty... może powinnam zadzwonić i opowiedzieć łzawą historię o tym, że się rozchorowałam? :> Strasznie mnie to kusi ;)))

03.01.2005
13:21
smile
[108]

L@WYER [ Valaraukar ]


Małżowinka --> a właściwie to raz mi się zdarzyło - wydało się ... w końcu ...

03.01.2005
13:22
smile
[109]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Oj tam, nikomu przecież nie powiesz :PPP

03.01.2005
13:25
smile
[110]

L@WYER [ Valaraukar ]


Alez jasne :D .

03.01.2005
13:29
smile
[111]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

No to wszystko ok :)))

Czas wychodzić do roboty...
<co oznacza, że jeszcze przez pół godziny będę się bezsensownie kręcić po chałupie... :P>

03.01.2005
13:32
smile
[112]

L@WYER [ Valaraukar ]


A ja zaraz idę do qmpli do roboty - uwielbiam pracę, mogę na nią patrzeć wiele godzin ...

03.01.2005
15:38
[113]

L@WYER [ Valaraukar ]

Siedzenie w sklepie komputerowym ma swoje plusy . tekst klienta :
- Nagrywarkę, ale bez CD-ROM-u ...

03.01.2005
16:06
smile
[114]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ale Wy pitolicie ;oPPP

03.01.2005
16:08
smile
[115]

L@WYER [ Valaraukar ]

Przyganiał kocioł garnkom ;P ...

03.01.2005
16:12
smile
[116]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Wydaj Ci się. Za dużo pijesz ;oPP

03.01.2005
16:16
smile
[117]

L@WYER [ Valaraukar ]

TY mi mówisz, że za dużo piję ?!? Zaraz jeszcze stwierdzisz, że powinienem brać przykład z Ciebie i pić co najwyżej herbatkę albo inne cudactwo ...

03.01.2005
16:22
smile
[118]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ja ostatnimi czasy prawie w ogóle nie piję, a czy brać przykład ze mnie... lepiej nie, nie chcę być odpowiedzialny za niczyi upadek ;oPP

03.01.2005
16:25
smile
[119]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> byłoby co najmniej dziwne, gdybym mógł upaść niżej niż w chwili obecnej - zaliczyłem kolejne dno ... :D
Co do picia - i tak muszę nieco przystopować, gdyż wątroba znów daje znać o swoim istnieniu, a nie mogę powiedzieć, żeby to należało do najprzyjemniejszych rzeczy .

03.01.2005
16:25
smile
[120]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Witam szanowne towarzystwo :D

Wreszcie w domu, o dziwo nic sobie ie rozwaliłem na anrtach, mimo że cały woly czas poświecalismy głownie na picie (moja wątroba domaga sie wakacji :P). Teraz wracam do studenckiej szarówki, czyli uczenia sie przed zalcizeniami i sesją. Blee...

Kompa własnego jeszcze nie mam, moze wieczorkiem odbiorę z sewisu, to jeszcze się odezwę.

03.01.2005
16:26
smile
[121]

L@WYER [ Valaraukar ]

HE IS ALIVE !!!

03.01.2005
16:32
[122]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

U mnie szykuje się teraz tendencja zwyżkowa. Jutro picie z kumple, w czwartek picie w akademiku.

Swoją drogą dziwna historia z tą Twoją wątrobą. Znam gości, którzy przez całe 5 lat technikum rolniczego i 5 lat studiów wpompowali w siebie niesamowite ilości alkoholu i nic po ich wątrobach nie widać. Może osłabiłeś ją czymś przy okazji...?

03.01.2005
16:35
smile
[123]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> spuśćmy zasłonę miłosierdzia na koniec tej (wątrobianej) sceny ... :>
Co do picia - a możeby tak jakieś niewielkie spotkanko w niedalekiej przyszłości w ma sprokurować ?

03.01.2005
16:40
smile
[124]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Paudyn-->pewnie zniosła źle kombinację ze światecznym żarciem :P

A w kwestii spotkania - ten weekend mam jeszcze wolny, ale później to bedzie cieżko chwilkę czasu znaleźć.

A teraz znikam pisać porównanie bilansu wodnego trzech rzek i rozwiacać zagwostkę, że Odra i Eufrat maja taki sam ustrój wg jakiejś tam klasyfikacji. Porywające :D

03.01.2005
16:42
[125]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ja mam generalnie przejebane w robocie, tylko teraz 4 dni wolnego, więc jak nie w tym okresie, to będzie baaardzo cięzko. Mam ustanowione 25 dni pracujących (prawie same 2 zmiany), wiec jak nietrudno wyliczyć, odpoczywam w styczniu jedynie 6 dni...

03.01.2005
16:43
smile
[126]

L@WYER [ Valaraukar ]

Shadow --> porywające ? Chyba przy dużej fali ...

Może w piątek z wieczora ? Koło jakieś 18-19tej ...

03.01.2005
16:52
smile
[127]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

a ja nie pije...

03.01.2005
16:53
smile
[128]

L@WYER [ Valaraukar ]

ILEK --> powtarzasz się, wiesz ? Ja chwilowo też nie piję, ale zobaczymy do kiedy ...

03.01.2005
18:39
smile
[129]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Spotkanie z moją ulubioną bandą zwyrodniałych oposów i opojów, okraszone obecnością paru slicznotek i nienormalnych inaczej - BARDZO CHĘTNIE - może w piątek??

03.01.2005
22:07
[130]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

W piątek mam ostatni dzień wolny na długi czas, więc czemu nie...

03.01.2005
22:33
[131]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Ja nie mogę obiecać, że się pojawię w piątek. Pod koniec tygodnia będzie to bardziej pewne, ale w tym momencie raczej nie ma co na to liczyć, bo pewnie znowu robota do 22.
Właściwie mnie pasują tylko soboty. Szkoda, bo już się za Wami stęskniłam :)

04.01.2005
10:02
smile
[132]

Siwy4444 [ Senator ]

Witanko!

Pogodę mamy dzisiaj wprost wymarzoną do długich wycieczek na miasto.

04.01.2005
10:16
smile
[133]

Yans [ Więzień Wieczności ]

Witam wszystkich w ten cudowny, wpsaniały, optymistyczny poranek, gdy patrząc przez okno, aż się chce człowiekowi z radości zaśpiewać GRRROOOAAARRRGGGHHHhhhhh !!!

PS. Ten piątek brzmi nawet interesująco, pod warunkiem, że uda mi się go przeżyć ;)

04.01.2005
10:27
[134]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

ja w sobote mam egzamin i mimo ze na pozniejsza godzine to raczej prosze sie mnie nie spodziewac w MA...pustka w glowie zmusza mnie do poczytania chociaz o zagadnieniu. a nawet niewiem jakie to zagadnienie:))))

nadal nie pije:PP

04.01.2005
11:49
smile
[135]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

GROARRRRRRRRRRRRRRRRGHHHHHHHHH!!!
Paskudno, zimno, ponuro, nie chce mi się iśc do pracy <nic nowego>, jestem niewyspana i ogólnie bardzo mi się ten styczeń nie podoba :P
Poza tym w przedziwny sposób ucieka mi czas, szczególnie wieczorami - giną mi całe godziny, nie wiem jak. To irytujące. Czuję się kompletnie zmylona i czasami rozglądam się dookoła w poszukiwaniu samej siebie ;))
Do tego tonę w czytanych książkach, a nie mam na nie czasu, bo ten mi gdzieś znika... obłęd :))

I ja też chwilowo nie piję, Ileczku :P

04.01.2005
11:54
smile
[136]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Poza tym w przedziwny sposób ucieka mi czas,

Pierwszy objaw starości... życie ucieka przez palce ;>

04.01.2005
11:57
smile
[137]

Siwy4444 [ Senator ]

Gwiazd: Może zacznij z powrotem pić w takim razie. :)

04.01.2005
11:59
smile
[138]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

No akurat to, że jestem stara, to nic nowego, ja zawsze chyba byłam stara i zgrzybiała, ale nigdy nie wiązało się to z uciekającym czasem :)
Może to naprawdę przez ten brak picia ;)))

04.01.2005
12:07
[139]

legrooch [ Legend ]

Ejloł ciule :PPPP

Praca, deszcz, łóżeczko.... JA CHCĘ DO ŁÓŻKA!!!!!

Może w piątek się pojawię (-imy).

04.01.2005
12:09
[140]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Ech, wszyscy się pojawią w piątek, tylko ja będę harować jak dzika świnia... jaka ja jestem biedna i nieszczęśliwa, no naprawdę... *chlipie* ;)

04.01.2005
12:20
smile
[141]

Yans [ Więzień Wieczności ]

Gwiazd ====> "przestań się mazać, chłopaki nie płaczą" :-D

04.01.2005
12:25
smile
[142]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Gwiazd---->buehehehehe...a jeszcze niedawno sie chwalila ile to ma wolnego:))) bierz przyklad z Paudyna - ma wolne ale tylko dal o tym info a nie wozi sie z tym po calym forum jakby niewiadomo kim byl:))) pamietaj...wolne w pracy ulotne jest:)))))

04.01.2005
12:27
smile
[143]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Ileczku, a co to za przyjemność mieć wolne jak nie można opowieściami o tym pognębić tych, któzy pracują? ;> :PP Jak Ty w ogóle nie rozumiesz kobiet... no naprawdę... ;))

04.01.2005
12:29
smile
[144]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

chyba sie jednak zjawie w piatek...taaaaaaka bedzie fajna zabawa - szkoda ze Gwiazd pracuje buehehehe

o to chodzilo??

04.01.2005
12:41
smile
[145]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

ILEK :::> Dokładnie o to...

04.01.2005
16:09
smile
[146]

L@WYER [ Valaraukar ]

Noooo łaaaaadnie ... wszyscy tylko o chlaniu znów gadają - a niby tylu tu abstynentów ...
Skoro są chętni na piątkowe picie to proponuję picie zacząć o 18tej - chyba, że się komuś (albo i większości) nie podoba, wtedy sugeruję godzinę 19tą - pytanie, ile chętnych jest osób, bo jakby co zarezerwuję stolik ...

04.01.2005
17:39
smile
[147]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ja właśnie idę się napić.. wreszcie...

04.01.2005
17:45
smile
[148]

L@WYER [ Valaraukar ]

Ja pójdę zapewne za kilka minut coś niedużego spożyć ... Praca przy komputerze (zwłaszcza cudzym) strasznie wzmaga pragnienie ...

04.01.2005
19:20
smile
[149]

Siwy4444 [ Senator ]

Gdyby nie to że nie piję, też bym ruszył do wodopoju. ;)

04.01.2005
19:32
[150]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Skonczyłam pracę o 18:30, to zaprawdę optymistyczny akcent.
Jeszcze jedna informacja o piątkowym spotkaniu i zacznę ze złości obgryzać monitor. Chociaż nie wiem czemu, przecież i tak nie będzie Wam brakowac mojej obecności.
Cóż.
Życie.
Idę sobie zrobić coś do jedzenia.

04.01.2005
20:13
smile
[151]

L@WYER [ Valaraukar ]


Właśnie obaliłem drugiego browarka, poprawił mi się nieco humor i myślę o tym, że w piątek popiję w sobie miłym towarzystwie ;> ...

04.01.2005
20:26
[152]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Właśnie stoczyłam ciężki bój z wędzoną makrelą, zakończony moim zwycięstwem, popijam herbatę, mam podły nastrój <i makrelę pod paznokciami>, dobijajcie mnie dalej, jeszcze się odegram :>

04.01.2005
20:28
[153]

L@WYER [ Valaraukar ]


Przez cały dzień mam taki złośliwy humorek, zwłaszcza słuchajac ludzi narzekających na deszcz i inne przeciwności losu ...

04.01.2005
20:36
[154]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Ja nie narzekam na deszcz. Nie przeszkadza mi.
Lubię deszcz.

04.01.2005
20:40
[155]

L@WYER [ Valaraukar ]


W końcu ktoś kto nie przeklina deszczu ... Jest taki faaajny ... Hiehiehie - właśnie przypomniałem sobie, że muszę błotniki do Sunray-a zanabyć :> .

04.01.2005
20:46
[156]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Deszcz - fajna sprawa.
Szczególnie latem, o tak.

Złą <dla mnie, nie dla Was> wiadomość:
Wbiłam sobie łyżeczkę w nos, to boli... *jęczy*

04.01.2005
20:57
[157]

L@WYER [ Valaraukar ]


- Dlaczego marszałek Rokossowski ma jedną brew wyżej niż drugą ?
- Ponieważ nie wyjmuje łyżeczki z filiżanki z herbatą przy piciu ...

04.01.2005
21:00
smile
[158]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Gwiazd: czyżby samookaleczenie? i nie marudż tylko załatw sobie wcześniejsze wyjscie z pracy/wolne, albo wpadnij po 22.00, też będzie miło, o ile jeszcze będziemy <grunt to wysoka samoocena - nie bić i nie bluzgać zaraz mi przejdzie>

A co do spotkania to my będziemy najwcześniej o 19 - bo zajęcia mam <ucz się, ucz a i tak zaśniesz na wykładach>

04.01.2005
21:02
[159]

L@WYER [ Valaraukar ]


yagienka --> uczyć, uczyć, uczyć - Lenin . Lenić, lenić, lenić - uczeń .

04.01.2005
21:06
[160]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Co do tej łyżeczki - to właśnie to. Dokadnie taka podstępna łyżeczka zostawiona w szklance.

Na wolne kompletnie nie ma szans. Na wcześniejsze wyjście - też raczej nie. Ale gdyby.., przypadkiem... - zobaczymy, w końcu mam 50% szans - uda się albo nie.
Zróbmy następne spotkanie w jakąś sobotę, nalegam...

04.01.2005
21:08
smile
[161]

Siwy4444 [ Senator ]

Ruszam radośnie na sesję. :)

04.01.2005
21:09
smile
[162]

yagienka [ pułapka na Misia ]

ja się przy piątku nie upieram - to Paudyn!!! <wskazuje paluchiem>

04.01.2005
21:09
[163]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Wreszcie z własnym kompem... tylko dlaczego chodzi jak klimatyzator? Ah te wentylatory....

A teraz idę spac. Pora odrobić zaległosci z tygodniowej balangi :D

04.01.2005
21:09
[164]

yagienka [ pułapka na Misia ]

a i jeszcze jedno - L@WYER piłeś coś?

04.01.2005
21:11
[165]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Teraz Paudyn powinien zrzucić to na Ciebie :>
Skoro nikt nie upiera się przy piątku, to czemu nie spotkamy się w sobotę? :>

O, Shadow. GROARGH.

btw: a i jeszcze jedno - L@WYER piłeś coś? - a kiedy on nie pił...?

04.01.2005
21:18
smile
[166]

L@WYER [ Valaraukar ]


Małżowinka --> wypraszam sobie - były kiedyś czasy, kiedy nie piłem ... KIEDYŚ ...

yagienka --> niewiele - tylko dwoma browarkami pocieściłem ;> swoje gardziołko ...

04.01.2005
21:18
smile
[167]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

<z okolic łóżka>

GRROAARGH!!!

04.01.2005
21:21
smile
[168]

L@WYER [ Valaraukar ]


[edit dla ubogich] - popieściłem ...

04.01.2005
21:21
[169]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Dzieciństwo się nie liczy, mężu! :P

Do listy nieszczęść proponuję dorzucenie faktu, że gg mi legło. Złośliwość losu, niechybnie.

04.01.2005
21:24
smile
[170]

L@WYER [ Valaraukar ]


Małżowinka --> nie przejmuj się, nie tylko Tobie ... Szlag by to trafił, a taką inspirującą rozmowę prowadziłem ... jak tak dalej pójdzie, komunikator trzeba będzie zmienić ;> ...

04.01.2005
21:26
[171]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Ha, ja mam przezornie dwa komunikatory na takie właśnie chwile.
Ale i tak się już gg podniosło, więc alarm był fałszywy.

Spać mi się chce... chyba jestem stara...

04.01.2005
21:31
smile
[172]

L@WYER [ Valaraukar ]


ehhhh ... a już widziałem oczyma wyobraźni kolejny wątek z cyklu "GG mi padło - wam też ?"

04.01.2005
21:31
smile
[173]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Gwiazd: nie dziwota w końcu mamy 2005, a to czy się postarzałaś, czy przytyłaś <jedno i drugie? - nie to by było zbyt piękne> stwierdzę autorytatywnie jak Cię zobaczę...

L@WYER: tak myśałam, że za mało;)

04.01.2005
21:32
smile
[174]

yagienka [ pułapka na Misia ]

[edit dla ubogich]

myślałam a nie myśałam - wiem niewprawnym szkodzi:PP

04.01.2005
21:36
[175]

L@WYER [ Valaraukar ]

yagienka --> niestety dwa piwa, to nie dwie szklanki jakieś domowej nalewki :D ... A szkoda ...
a co do editów - też się napiłas czegos równoważnego dwóm piwom ?!?

04.01.2005
21:38
[176]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Myślę, że nie tylko się postarzałam i utyłam, ale też zbrzydłam i zgłupiałam, bo coś ze mną ostatnio nie tak.

Banda degeneratów, no naprawdę, piją i piją, w kompleksy można przy Was wpaść ;))

04.01.2005
21:39
smile
[177]

yagienka [ pułapka na Misia ]

niestety nie - kuruję żoładek, a i urodzinowy Henkel Trocken Misia się skończyl podobnie jak krakowska naleweczka, ech żizń

04.01.2005
21:41
[178]

L@WYER [ Valaraukar ]


Małżowinka --> czyżbyś Ty chciała wyspiarskie kółko harcerek-abstynentek zakładać ?

yagienka --> znam ból kuracji, tyle, ze wątroby ...

04.01.2005
21:42
smile
[179]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Gwiazd: ależ te pojęcia - w myśl chinśkiej sztuki komplementowania - wykluczają się:)

04.01.2005
21:43
[180]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Byłam w harcerstwie 3 tygodnie, tacy byli nudni i porządni, że się natychmiast wypisałam z tej imprezy. A te ich stroje są straszliwie niegustowne. Strrrrrrrrrrraszliwie!

yagienko --> toteż składam samokrytykę, bo wiem, że Tobie coś tak przykrego nie przeszłoby przez usta ;) :P

04.01.2005
21:47
smile
[181]

L@WYER [ Valaraukar ]


Nasza Mała Harcereczka :>

04.01.2005
21:47
smile
[182]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Gwazd: dobra nie dramatyzuj <do czasu zakończenia kuracji żoładkowej to moja domena> i pamiętaj - jak mawiał ojcec jednej mojej koleżanki - kobieta musi mieć uda!!!

ps. kupiłam sobie dzisiaj płaszczyk na przecenie - ładny bo czarny:))

04.01.2005
21:52
[183]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Ale ja akurat MAM OCHOTĘ dramatyzować :)

btw: czarny płaszczyk to dobry płaszczyk.

A za "Naszą Małą Harcereczkę" ktoś dostanie po głowie przy najbliższej okazji... :>

04.01.2005
21:52
smile
[184]

L@WYER [ Valaraukar ]


yagienka --> Woman in Black ...

04.01.2005
21:57
[185]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Gwiazd; to weź łuk i się zastrzel a kupimy ci orchidee:PP

L@WYER: https://www.thewomaninblack.com/

04.01.2005
22:01
smile
[186]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Wolę kalie - są takie bardziej pogrzebowe.
Poza tym powiedziałam, że mam ochotę pomarudzić, a nie popełnić samobójstwo :>

04.01.2005
22:01
[187]

L@WYER [ Valaraukar ]


Małżownika --> a kto oberwie ?!?

yagienka --> ROTFL & LOL

04.01.2005
22:04
smile
[188]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Gwiazd: moim zdaniem za pomocą łuku byłoby raczej trudno odebrać sobie to i owo, można co najwyzej w stopę się postrzelić....ujmując rzecz tratwiars...tfu...to znaczy technicznie

04.01.2005
22:05
smile
[189]

L@WYER [ Valaraukar ]


yagienka --> nooooo, to nie było miłe, przecież to zwykły ...

04.01.2005
22:07
smile
[190]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Jesteś okrutna, okrutna, po trzykroć okrutna, przyjdzie nam powiesić się na cięciwie ze wstydu :P

04.01.2005
22:09
[191]

L@WYER [ Valaraukar ]


Małżowinka --> "nam" - a z kim chcesz się wieszać do towarzystwa - bo wtedy będą dwa sznurki do podziału, a one (sznurki) podobno szczęście przynoszą ....

04.01.2005
22:09
smile
[192]

yagienka [ pułapka na Misia ]

L@WYER: mowiłam, że w weekend mam zajecia (=wykłady:)))...a i nie wiele ostatnio piję, co można uznać za okoliczność łagodząca zważywszy okolicznosci przyrody

04.01.2005
22:13
[193]

L@WYER [ Valaraukar ]


yagienka --> "łagodzącą" ?!? hahahaha ...

Dobra, ja powoli spadam na chatę . Do miłego/jutra/zobaczenia/przeczytania*

*niepotrzebne skreślić

04.01.2005
22:13
[194]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

No jak to, jako dobry mąż zawiśniesz wraz ze mną, w końcu to nic nowego, ze kobiety Cię zgubią :>

04.01.2005
22:16
smile
[195]

L@WYER [ Valaraukar ]


Jeszcze czego - zostanę powszechnie szanowanym :> wdowcem ... może jakąś rentę z ZUS-u po żonie uda mi się wyrwać ...:D A sznurek mi szczęście przyniesie ...
Dobranoc .

04.01.2005
22:52
smile
[196]

legrooch [ Legend ]

Jak wam się podoba mój nowy pulpit by MacOS X? :))))

04.01.2005
22:58
[197]

yagienka [ pułapka na Misia ]


aaaleeee niiiieeebo:P

04.01.2005
23:00
smile
[198]

legrooch [ Legend ]


Chodzi 3 razy szybciej od zasmarkanego startu :P
Jutro część druga - pasek + tapeta :>

05.01.2005
02:06
smile
[199]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

No i się pospali :)

Mnie się nie chce spać <ha, dziwne, bo jeszcze rano wyjątkowo mi się chciało>.
Leń mnie ogarnął.
Siedzę sobie z sałatką z czerwonej fasolki i "Themes from William Blake's The marriage of heaven and hell" dookoła, trochę się nudzę, a trochę nie, generalnie jest całkiem przyjemnie.
I zaglądam sobie na forum raczej bez większej nadziei, że kogoś spotkam... ale widać mam wielką ochotę postatsować sobie troszeczkę ;)

05.01.2005
02:47
smile
[200]

Siwy4444 [ Senator ]

re

05.01.2005
02:51
smile
[201]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Patrzcie państwo. Ktoś jeszcze nie śpi.
Jak miło, jak miło ;))

05.01.2005
02:52
smile
[202]

Siwy4444 [ Senator ]

Powróciłem ze zwycięskiej batalii w Temple Of Elemental Evil. No pain no gain - no guts no glory. Drżyj niewiasto. :)

05.01.2005
02:58
smile
[203]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

O, Świątynka! Leży u mnie koło kompa. Jak przelecę Baldura <jeśli mogę tak powiedzieć>, to się za nią zabieram. A co!

05.01.2005
03:03
smile
[204]

Siwy4444 [ Senator ]

Ale ja grałem w tę prawdziwą, a nie komputerową. Jestem wielkiej mocy Aristocrat 1 / Priest of ;) 7 / Consecrated Harrier of ;) 2 . Zabawa jest niesamowita bo torujemy sobie drogę we trzech przy pomocy jednego npc. Jest ciężko, ale przecież nikt nie obiecywał że będzie lekko. ;)

05.01.2005
03:06
smile
[205]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Aaaaaaaa, Ty z tych sesjowych. Pochwalić, pochwalić :) *chwali*

Piekło i szatani, przecież ja jutro wstaję o 9:00... czemu ja się jeszcze nie kładę? :)

05.01.2005
03:08
smile
[206]

Siwy4444 [ Senator ]

Albowiem jestem niebywale sympatycznym rzeźnikiem. Ty grywasz w rpg?

05.01.2005
03:16
smile
[207]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Ha, no i teraz muszę jak zwykle opowiedzieć moją skomplikowaną historię znajomości z rpg... ;)
Mam przerażajacych rozmiarów wiedzę teoretyczną, z dziką przyjemnością grzebię po systemach, podczytuję przygody, męczę kumpli pytaniami na temat, mało tego - mam grająco-prowadzącego mężczyznę, furę podręczników, materiałów i innych akcesoriów w chałupie, pełno znajomych wsiąkniętych w to na całego, po konwentach się plączę i tak dalej... i tylko nigdy nie miałam okazji zagrać :))
A nie mówiłam, ze to skomplikowane? :)

Rzeźnikiem, owszem, ale z tą sympatią nie przesadzajmy. Jesteś co najwyżej rzeźnikiem wrażliwym, o miękkim serduszku. Ciepły vokal i podatność na wzruszenie oczywiście rozumie się sam przez się ;)

05.01.2005
03:21
smile
[208]

Siwy4444 [ Senator ]

Sympatyczny oraz wrażliwy! Połączenie rzadkie nawet u takiego romantyka jak ja. Wokal to Ty masz rzekomo ciepły. Mój jest zimny niczym polodowcowy głaz. :)

Jeżeli czytujesz systemy to polecam Kult. Jak dla mnie najlepszy jaki się pojawił. Tylko zapnij pasy bo straszno, a Ty przecież taka nieśmiała. :)

\o/

05.01.2005
03:29
smile
[209]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Z tym wokalem to jakaś ściema. Może i jest twardy jak polodowcowy głaz, ale przyznaj się, że załamuje Ci się w chwilach wzruszenia. W końcu przede mną nie musisz się wstydzić, uczucia <szczególnie te ciepłe> to moja specjalność.

Kult znam, zresztą pogrywam w Kult - karciankę. Ale to po cichu i jak nikt nie widzi. No i tylko w dzień. Te rysunki takie straszne i całość mroczna... rozumiesz ;)
Z tego samego powodu nie tykam Zewu Cthulhu, jak się pewnie domyślasz - boję się Wielkich Przedwiecznych i ich macek :)

A teraz czas w końcu do łóżka... jutro znowu będę nieprzytomna, a praca czeka.
Branoc!

05.01.2005
03:32
smile
[210]

Siwy4444 [ Senator ]

Ha! Ja też grywam w karciankę ale bardzo rzadko, ponieważ nie mam z kim. W sesję w Kult zresztą też. Dzięki za miła rozmowę i kolorowych snów.

Nite!

05.01.2005
03:34
smile
[211]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Oooooo, ktos jeszcze grywa w Kult - co za przyjemne zaskoczenie na koniec dnia. No ale ja jestem w lepszej sytuacji niż Ty, bo grywam z moim mężczyzną :)

Tym razem definitywny koniec, uciekam wyjąć oczy i spać. Off.

05.01.2005
07:48
smile
[212]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

GRRROAAAAAAARRRRRRGGGGHHHH!!!!!!

legrooch ::> Może i szybko chodzi, ale wygląda wsiursko ;>

Mi właśnie udało się załatwić zmiany, więc Tiamacie przybywaj!!!

PS. Kto kiedy kupuje bilety...?

05.01.2005
09:20
smile
[213]

legrooch [ Legend ]

Paudyn ==> Sam wyglądasz wsiursko :>
Jeszcze kilka modyfikacji i koniec :)))

05.01.2005
09:23
smile
[214]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Chciałbyś... knypku z Raszyna...

05.01.2005
09:29
smile
[215]

artaban [ swamp thing ]

legrooch --> Skąd wytrzasnąłeś macowy pasek skrótów? Byłem pewien, źe Microsoft "wymyśli go" ok.2010 :) Tzn. wciąż jestem pewien, że to zrobi, ale skąd masz swojego?

05.01.2005
09:32
smile
[216]

Yans [ Więzień Wieczności ]

Paudyn ====> jakto, kto kiedy kupuje ??? - ja naprzykład wczoraj i już mam 3-ososbową ekipę ;-) Także zagęszczać ruchy robaczki ;-)

PS. GROARGH !!!

05.01.2005
09:34
smile
[217]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Yans ::::> Gdzie to można zakupić i ile w końcu wejściówka? Może są jakieś zniżki dla studentów? ;>

05.01.2005
09:34
[218]

Romanujan [ Konstruktor Katapult ]

legrooch ==> To, że nie jest to MacOS X, to widać, ale czy to jest Winzgroza, czy Linux?

05.01.2005
09:36
smile
[219]

legrooch [ Legend ]

Czyżby się tak spodobało? Ot małe urozmaicenie :)))
Jedno nazywa się ObjectDoc (w podstawowej wersji free), drugie to WindowsBlinds(shareware).
W sumie zajmuje całość 4-5MB RAMu.
Do pobrania stąd:

05.01.2005
09:40
[220]

legrooch [ Legend ]


Idź ty zasrańcu :PPP
Słyszałem, że na Górczewskiej ostatnio znaleziono stado martwych wron. Ponoć nie doleciały do Bemowa :>

05.01.2005
09:49
smile
[221]

Yans [ Więzień Wieczności ]

Paudyn ====> ja kupiłem w EMPIKu za 65 zeta. Taaaa zniżki, może jeszcze flaszka i paczka prezesów - zestaw studencki :-D ???

05.01.2005
09:56
smile
[222]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

legrooch :::> Całkiem mozliwe, na Górczewskiej wyremontowali i oddali niedawno do użytku kolejny budynek Tepsy, do którego mają przenieść naszą infolinię, a że monopol (dowolność interpretacji zamierzona ;>) jest, jak powszechnie wiadomo szkodliwy, padły biedaczki po drodze ;oD

Yans :::> A żebyś wiedział. Swoją drogą mi wystarczy flaszka ;>

05.01.2005
10:00
smile
[223]

legrooch [ Legend ]


Yans, Paudyn ==> GROAGH! i pijoki jedne :)

05.01.2005
10:02
smile
[224]

Yans [ Więzień Wieczności ]

Paudyn ====> ooo jakiś wstręt do kobiet czy może tylko prezesów ??? :-D

legrooch ====> czego pijacka mordo, grzecznie pytam ??? :-D

05.01.2005
10:04
smile
[225]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

od niedzieli nie pije...zaczynam sie dziwnie czuc a co gorsza dziwnie zachowywac:PP

05.01.2005
10:10
smile
[226]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Yans ::::> Nieee... ja po prostu idę tam na koncert ;oP

05.01.2005
10:10
smile
[227]

Jerryzzz [ Senator ]

*Buuurp*

05.01.2005
10:31
smile
[228]

legrooch [ Legend ]

*Yp*

Yans ==> Nie czego, tylko zimnego Tyskiego :)

05.01.2005
10:33
smile
[229]

Yans [ Więzień Wieczności ]

legrooch ====> trzeba było tak od razu ;-)

05.01.2005
10:45
smile
[230]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Wczoraj, podczas senasu Powrotu Króla, wybąblowałem 4 zimne Tyskacze ;oP

05.01.2005
11:20
smile
[231]

L@WYER [ Valaraukar ]


ILEK --> to co, pijemy dziś coś dla polepszenia samopoczucia ;)

Paudyn --> ja, ogladając ten badziew w domu obrąbałem sześć - i dalej byłem załamany ...

- Tato, wódka zdrożała, czy to znaczy, że będziesz pił mniej ?
- Nie, to oznacza, że ty, synku będziesz mniej jadł ...

05.01.2005
11:21
[232]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Lair---->nie pije...:PPPPPPPPP

05.01.2005
11:21
smile
[233]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Groargh, wesoła <aczkolwiek pieprznięta> wysepko, melduję się na stanowisku - nie piję od sylwestra i bardzo mi z tym chwilowo dobrze, nawet się zastanawiam czy tego nie pociągnąć dłużej, ale to się zobaczy <nie popadajmy w przesadę> :)
Spać trochę mi się chce...

O której ten Tiamat, bo nie pamiętam?

05.01.2005
11:23
smile
[234]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Powrót Króla denny...? Waćpan chyba Dwóch Wież nie oglądał...

05.01.2005
11:25
[235]

L@WYER [ Valaraukar ]


ILEK --> tjaaaaaaaa ... :P

Paudyn --> nawet byłem wtedy jeszcze ambitny i do kina o północy polazłem ;/

05.01.2005
11:27
smile
[236]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Moja osobista klasyfikacja:

1.Drużyna Pierścienia
2.Powrót Króla
3.Dwie Wieże

Wszystkie zaliczone w kinie, choć wczorajsza wersja rozszerzona, rzecz jasna była w divixie. Pierwsza bardzo dobra, druga, co najmniej dobra, trzecia... wyszedłem z kina mocno niedosycony... tylu przekłamań w stosunku do literatury, to ja już dawno nie widziałem.

05.01.2005
11:30
[237]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Czy ja się dowiem, o której jest ten Tiamat? Nie mam czasu szukać po necie...

05.01.2005
11:31
[238]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Pytaj się Yansa, to on ma już bilety.

05.01.2005
11:32
[239]

L@WYER [ Valaraukar ]


"Drużyna" była ogólnie najlepsza - przy oglądaniu reszty rozmyślałem o tym, jak by tu tego, jakmutam ... Jacksona zastrzelić ... Aż strach pomyśleć co ten ... jakmutam ... zrobiłby z "Hobbitem" .

05.01.2005
11:34
[240]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Zastrzelić to ja chciałem Liv Tyler. Słąbo mi się robi, jak widzę jej krowio-bezmózgi wyraz twarzy...

05.01.2005
11:34
[241]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

17:00, buahaha, w piątek.
Opowiecie mi jak było.

05.01.2005
11:35
smile
[242]

Yans [ Więzień Wieczności ]

Gwiazd ====> Ty leniuchu ;-) Na bilecie jest napisane, że wjazd o 17.00. Ja osobiście będę prawdopodobnie ok. 18.30.

05.01.2005
11:36
[243]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Yans :::> To dajcie znać, co i jak. Wjedziemy razem.

05.01.2005
11:37
smile
[244]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

a ja ostatnio zainspirowany pewnym watkiem dotyczacym pewnej aukcji na allegro ogladnalem sobie "trylogie" czyli cztery czesci Lethal Weapon...i wysmialem sie jak pies:PPPP

Gwiazd--->juz teraz moge ci powiedziec ze jezeli chodzi o MA to bedzie suuuuuper...szkoda ze cie nie bedzie buehehehe:))))

05.01.2005
11:37
[245]

L@WYER [ Valaraukar ]


Paudyn --> harlequin jakiego do filmu wcisnęli był miejscami bardziej niż osłabiający - a zmiany fabuły książkowej, jakie spowodował - bardziej niż żenujące ...

05.01.2005
11:37
smile
[246]

Yans [ Więzień Wieczności ]

Paudyn ====> spox, zdzwonimy się w piątek.

05.01.2005
11:40
smile
[247]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

ILEK :::> Lethal Weapon mam jeszcze z porzedniego wojażu do Jukeju. In inglisz i wszystkie części są director`s cut.

L@WYER :::> Wiesz, jakoś musieli przyciągnąć przed ekrany kobiety, zawsze to nieco więcej kasy z biletów ;> Choć lepszym pomysłem byłoby chyba pokazanie pośladów panów Aragorna i Legolasa...

05.01.2005
11:43
[248]

L@WYER [ Valaraukar ]


ILEK --> zajrzę do Ciebie w piatek koło 18.30, to wyruszymy do MA ;) . Impreza będzie na totalu ...

Paudyn --> jeszcze tego tylko brakowało - wtedy, dla równowagi ta nieszczęsna Liv albo kate Blanchett musiałaby cycki pokazac ...

05.01.2005
11:43
[249]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Paudyn---->Jeden z niewielu tasiemcow gdzie poziom wraz z biegiem kolejnych czesci nie obniza sie:))) a nawet IMO za sprawa wprowadzenia rolie Joe Pesci i troche nawet Rene Russo podnosi:)) w czworce zagral tez Tucker ale jak na razie nie widze go w "liscie startowej" do 5-tki:))

05.01.2005
11:45
[250]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

L@wyer---->przeczytaj moj wczorajszy post z 10.27...

05.01.2005
11:50
[251]

L@WYER [ Valaraukar ]


ILEK --> aaaaa tam ... pijany byłes i nie wiedziałeś co piszesz ...

Komunikat agencji TASS:
Dzisiaj, o godzinie 9.00 nie odzyskując przytomności, po długiej i ciężkiej chorobie, Sekretarz generalny KC KPZR Konstantin Ustinowicz Czernienko przystąpił do kierowania państwem

05.01.2005
11:50
smile
[252]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

L@WYER :::> Nieeee... stanowczo wolę zobaczyć w skąpym stroju pannę grającą Eowinę. Ona jest naprawdę sympatyczna.

ILEK :::> Akurat 4 część miała jakiś nieco inny klimat... nie gorszy, ale inny na pewno. Oglądając, miałem wrażenie, że to coś innego... a może po prostu obaj się zestarzeli :oPP

05.01.2005
11:52
smile
[253]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> ale ta panna nie jest tak okrzyczana jak te dwie nieszczęśniczki ...

05.01.2005
11:55
smile
[254]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

I w ten sposób okazuje się po raz kolejny, że nawet jak zaczniecie o filmach, to i tak skończycie na babach. I to najlepiej półnagich ;)

05.01.2005
11:59
[255]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

Po 2 dniach walki z systemem (win xp, niestety zostałem zmuszony przesiąść sie z win 98se), zasilaczem, klawiaturą i myszą, wreszcie mój kom jako takao chodzi (nie odpaliłem drukarki gdyż stery istnieją tylko do win 98...). Z tąd też moja prośba:
-Czy ktoś mógł by sterścić mi ostatnie 3 dni ???

-->L@wyer
Jak moge zdobyć fotki z sylwka ??

PS: SZUKAM PRACY!!! Może mi ktoś coś załatwić ??

05.01.2005
12:00
[256]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

-Czy ktoś mógł by sterścić mi ostatnie 3 dni ??? - jak zwykle nic się nie działo :))

05.01.2005
12:00
smile
[257]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Co to za film, ten Tiamat ?

05.01.2005
12:03
smile
[258]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Tiamiat to zespół. Na dodatek metalowy, więc raczej Piotrasq na koncercie nie zobaczymy ;o)

L@WYER :::> Może nie tak okrzyczana, ale o niebo bardziej reprezentatywna ;o)

05.01.2005
12:05
smile
[259]

L@WYER [ Valaraukar ]

Piotrasq --> ROTFL & LOL .

MaLLy(R) --> podrzucę przy okazji na płytce - albo, ponieważ dużo to ich nie ma, to jak je wydobędę z kompa, puszczę Ci na @ .

Paudyn --> zaprzeczyć się nie da ;) .

05.01.2005
12:08
smile
[260]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Myślałem, że te bilety, to do kina :)

05.01.2005
12:09
smile
[261]

Yans [ Więzień Wieczności ]

Piotrasq ====> po jedyne 65 zeta ??? :-D

05.01.2005
12:09
[262]

legrooch [ Legend ]


Piotrasq ==> :))))
Paudyn ==> Tytuł filmu mam na końcu języka... Co to jest?

05.01.2005
12:10
smile
[263]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Yans ----> do ceny nie doczytałem.

05.01.2005
12:11
smile
[264]

L@WYER [ Valaraukar ]


legrooch --> to na zdjęciu - kawałek Władcy Pierścieni ...

05.01.2005
12:12
smile
[265]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

legrooch :::> Pewnie Powrót Króla...

05.01.2005
12:13
smile
[266]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

-->Gwiazd
Tak napewno, jak poprzednim razem kiedy straciłem dwa dni... (Leszek popełnił życiowy błąd)

05.01.2005
12:15
smile
[267]

legrooch [ Legend ]


MaLLy ==>????

05.01.2005
12:16
smile
[268]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

No pewnie ten tego... chodzi mu o popełnienie narzeczeństwa...

05.01.2005
12:19
[269]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

-->legrooch
chodzi mi o tę smycz co sobie założyłeś... (na której drugim końcu jest Yeenny)

05.01.2005
12:19
smile
[270]

L@WYER [ Valaraukar ]


Taaaak ... to błąd, którego ludzie niejednokrotnie żałują latami ...

05.01.2005
12:29
[271]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

Jeszce jeden mały szcegół:
namiary na fpa Paudyna bo niestety zapomiałem (format c:)
poproszę to na @

05.01.2005
12:31
[272]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Co wy k***a wszyscy co tydzień formaty robicie...? Poszło...

05.01.2005
12:34
smile
[273]

L@WYER [ Valaraukar ]

A ja ambitnie sesemesa puściłem ...:> A namiary na ftp-a mam wpisane w komórkę - i po problemie .

05.01.2005
12:35
[274]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

dzięki dla obu panów :)

05.01.2005
12:36
[275]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Chociaż jeden bardziej rozgarnięty ;>

05.01.2005
12:36
smile
[276]

legrooch [ Legend ]


Paudi ==> Mogę i ja? Przedwczoraj robiłem reinstalkę :/

05.01.2005
12:38
smile
[277]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Tiaaa.. jasne.

05.01.2005
12:39
smile
[278]

L@WYER [ Valaraukar ]


legrooch --> masz, i raduj się :P ...

05.01.2005
12:42
[279]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Paudyn---->ja staram sie rzadko robic format...ostatni mialem trzy dni temu bo zle zainstalowal mi sie soft do telefonu:)))

05.01.2005
12:43
smile
[280]

L@WYER [ Valaraukar ]


ILEK --> Ty sam wyglądasz jak po formacie ... :P

05.01.2005
12:43
[281]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

a mam pytanie do fachowców:
mam drukarkę Epson STYLUS Color 300, jk ja zmusić do pracy w środowisku XP
zaznaczam że drivery istnieją tylko do 98, a XP nie ma do niej sterów wbudowanych...
(system XP SP2)

Próbowałem na sterach do innego stylusa ale wydruk mam czarno-biały...

please Help

PS:tylko nie piszcie mi: "kup nową drukarkę" albo "użyj google" (w googlach nie znalazłem nic na ten temat)

05.01.2005
12:45
smile
[282]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

L@WYER :::> Nie mów, że mu wysłałeś... taki on miał format, jak ja koronowanie na Króla Brytyjskiego ;>

ILEK :::> To do tego potrzebny jest dormat...? Nie wystarczy odinstalu i zainstaluj ponownie...?

05.01.2005
12:45
[283]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Lair---->a zaraz ciebie sformatuje...i to system...atycznie

05.01.2005
12:46
[284]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Paudyn---->przerwalo mi instalke softu bo zaczalem instalowac na zlej partycji (malo miejsca) po zakonczeniu kazal uruchomic ponownie...po ponownym uruchomieniu wstawal tylko w awaryjnym i juz zadne odinstalowywania nic nie daly:)))

05.01.2005
12:47
[285]

legrooch [ Legend ]


Kup nową drukarkę :>

A tak na serio szukaj driverów do w2k. Muszą gdzieś być. Jak system nie ma, to są na stronie producenta.

05.01.2005
12:47
smile
[286]

L@WYER [ Valaraukar ]


Paudyn --> dzisiaj staram się nie myśleć, bo musiałem, zmuszony okolicznościami wstać o 8.30 w nocy - więc mu wysłałem :D . A niech ma ...

ILEK --> spójrz lepiej w lustro - bo jak Ci przefasonuję facjatę, to znów pies Cię nie pozna ...

05.01.2005
12:48
[287]

legrooch [ Legend ]


Mally ==> Masz :)

05.01.2005
12:50
smile
[288]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Czas iść w kierat. Miałęm mieć wolne, ale że koleżanka była w potrzebie, a ja przekonswertowałem sobie pdf do doc, mogłem się zamienić. 3mta się wiara.

05.01.2005
12:51
smile
[289]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

-->legrooch
na stronie producenta są TYLKO win 98 (i chyba i ME)
wiem co pisze
przez tą Jeb... odwlekałem instalke XP w nieskończonośc....

05.01.2005
12:52
smile
[290]

L@WYER [ Valaraukar ]


Paudyn --> jesteśmy z Tobą ... duchem ...

05.01.2005
12:56
smile
[291]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

-->legrooch
wielkie "dżwięki"

05.01.2005
13:00
smile
[292]

L@WYER [ Valaraukar ]


MaLLy(R) --> a po grzyb Ci xp-ki ?

05.01.2005
13:11
smile
[293]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Będe dzis usuwał zdjecia ze spotkania przedwigilijnego z serwera, wiec jeśli ktoś jeszcze chce ściagnąc to krzyczeć.

A poza tym od jutra zaczyna mi sie maraton, wiec za czesto mnie nie uświadczycie. Spotkanie w piatek aktualne?

05.01.2005
13:13
smile
[294]

L@WYER [ Valaraukar ]


Shadow --> czy myśmy kiedyś odwoływali jakieś spotkanie (publicznie :> )?!? Daj znać tylko, o której godzinie zamiarowujesz się pojawić - bo nie wiem, na którą stolik zamawiac .

05.01.2005
13:17
smile
[295]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

L@wyer-->z tym to mały zonk jest, bo wczesniej jestem juz umówioony na inne piwko i nie wiem dokłądnie na którą sie wyrobie - ale myśle że koło 20. Z resztą jak wszyscy powiedzą, że przychodzą na dana godzine to pewnie też sie na nia wyrobię :)

Zapomniałem... GGROAOARRGGH!!

05.01.2005
13:20
smile
[296]

L@WYER [ Valaraukar ]


Shadow, no cóż, ja osobiscie mam zamiar objawić się między 18.30 a 19tą, nawet bliżej 19tej - myślę, że nikogo wcześniej do MA nie przyniesie ...

05.01.2005
13:30
smile
[297]

Yans [ Więzień Wieczności ]

L@WYER ====> my też się powinniśmy pojawić i jeśli to nastąpi, to pewnie gdzieś między 19.00 i 20.00

05.01.2005
13:31
smile
[298]

legrooch [ Legend ]

Coś z tym nie tak?

05.01.2005
13:33
smile
[299]

L@WYER [ Valaraukar ]


Yans --> no to nie ma problemu z czasem - pozostaje tylko zweryfikowac liczbę osób i wykonać czynność najcięższą :D - zadzwonić do MA ...

05.01.2005
13:37
smile
[300]

L@WYER [ Valaraukar ]


Założyłem nową część, żeby KTOŚ znowu nie spalił sprawy ... :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.