
Justa__ [ kreska kreska ]
noworoczna WWWAiS
nie bijemy się, nie krzyczymy,nie warczymy ani nie szczekamy, jesteśmy mili dla siebie i innych, panowie dla pań szczególnie :P
info dnia:szatan nie lubi wieprzowiny ale lubi pompki i widelce :>
na zdjęciu: wesole trio i wibrujący telefon :P
poprzednia:

ronn [ moralizator ]
Mowia mui skala jest mowi kocham mysli precz :)))

Justa__ [ kreska kreska ]
ronn blagam nie śpiewaj nam tutaj dody, nie rób wiochy :P

ronn [ moralizator ]
wiocha nie wiocha... sylwek rulz :]]]]
pzdr 500 :)

ronn [ moralizator ]
Nie meczyc mnie :]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Bry. Pospałam sobie do 14:00, ale inna sprawa, że nie mogłam zasnąć i dopiero koło 4:30 padłam w końcu na ryj.
Pozdrówka znad śniadania. Zieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeew.
Nie śpiewać na wątku, to raz ;) A dwa, czemu nie mamy tego klasycznego wstępniaka z apelami i całą resztą? Gdybym ja tu była w nocy, to Justa na pewno by nie założyła nowego, już mój łom by się o to postarał... ;>>> [ale plus za brak słodkich zwierzaczków!]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
Gwiazd ---> Też dopiero wstałaś? To czuję się rozgrzeszona :) Szczególnie, że już się zaczynało jasno robić...
Justa ---> Nikt się nie palił do zakładania? A ja myślałam, że wy jakiś rekord bijecie :)
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Wstawać, wstawać, ja właśnie z roboty wróciłem.

legrooch [ Legend ]
Jutro nie idę do roboty! :PPPPP
Mam wolne na odespanie 31 grudnia, 1 i 2 stycznia :>>>>
Pozdro dla wariatów i Muńków :>

Justa__ [ kreska kreska ]
a pozdrowić normalnych to nie łaska? :|
Gwiazd przecież mowilam żeby mnie ktoś powstrzymał :P
a wstępniaka nie ma bo i tak go nikt nie czyta :>

yagienka [ pułapka na Misia ]
ja czytam, ale ja nie jestem normalna:P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Jucha ::::> Wstępniak to tradycja, nikt nie każe Ci go czytać. Czytają za to nowi i przygodni obserwatorzy, więc z łaski swojej, zakładaj wątki porządnie.

peeyack [ Weekend Warrior ]
Ja tez czytam wstepniaki. A o wibrujacym telefonie juz zdazylem zapomniec :-)
Eh, slodkie chwile pijanstwa :-)
Justa__ [ kreska kreska ]
a teraz drogie dzieci pocałujcie misia w dup(k)e :PPP
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Nastepnym razem po prostu założy się nowy wątek, a ten zgłosi do kasacji.

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Następnym razem po prostu nie pozwoli się Juście założyć nowego... :>

Siwy4444 [ Senator ]
Uff, jak się cieszę że to nie ja. :)
legrooch [ Legend ]
Siwy ==> Cieszę się razem z tobą :))
Jucha ==> Uważaj dziecko :>

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Kocham was Warszawiaki !!!

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Wiemy...
PS. Nie pij tyle.... wątroba wysiądzie ;]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Pieprzyć wątrąbę ! Będę sięnia martwił za 20 lat !!!

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Ja tam wolę się pomartwić O NIĄ teraz, żeby potem nie musieć się NIĄ martwić... na razie wyschodzi całkiem nieźle, w liceum i początkach studiów piłem jak smok, teraz od okazji, do okazji ;]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
No dobra - ale ogólnie dbam o siebie, al, że lubie piwko ? każdy ma jakąś słabość...

ronn [ moralizator ]
Ale to jest moj swiat i jak kocham to na bank :))))))))))))
lalala lalal :))

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Piotrasq :::> Piwko od czasu do czasu, to bardzo dobra rzecz. Ostatnio oglądałem na Discovery programik, w którym obalono mit, jakoby to wino tylko i wyłącznie poprawiało krążenie. Poprawia je każdy alkohol w ogóle, więc ponoć można sobie wypić bez szkody jedno piwko na dzień, lub dwa ;o)

legrooch [ Legend ]
ronn ==> To było trochę później! Miał przyjaciółkę Ewę!

legrooch [ Legend ]
Paudyn ==>Piwko na jeden/dwa dni, czy jedno/dwa piwka na dzień?

ronn [ moralizator ]
legrooch --> Mieszkali wiec bez slubu?

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
legrooch :::> Podobno można bez obaw o uzależnienie pić 1 piwko dziennie... ale zalecają jedno na dwa dni... podobno.

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]
Własnie wróciłem z wyjazdu sylwkowego:) ogólnie było super i co sobie pojeździłem na snowboardzie to moje;) ogólnie stwierdzam, że okolice czorsztyna i maniowych są bardzo ładne:)
legrooch [ Legend ]
ronn ==> Ale czy klepali słodką biedę?
Paudyn ==> To nie moja kategoria wagowa :/ Muszę przestać pić jedno piwo dziennie, to będę zdrowy :]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
legrooch :::> A jaka jest Twoja obecna kategoria??

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]
aaaaa i zagustowalem w grzańcach:) jakos nigdy wczesniej nie miałem okazji, żeby się napić jakiegoś;)

legrooch [ Legend ]
14 tygodniowo? :/

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
legrooch :::> prawdziwy piwosz i twardziel. Podwajasz normę.

legrooch [ Legend ]
Dokładnie, to między 7 a 14 z naciskiem na to drugie :)

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
14 piw tygodniowo ? Dzieciak.

legrooch [ Legend ]
Piotrasq ==> Też Cię kocham :>>>> :)))

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]
starzeje sie kurde. 4 dni nie patrzylem w zaden monitor i teraz po pol godzinie patrzenia mnie oczy bolą. No cóż reeptory ( by spolszczenie POP:SOT przez Cenege ) już nie te:P
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-02 23:01:53]
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Widzę, że świąteczna atmosfera wzajemnego szacunku i miłości wciąż wisi w powietrzu ;>
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Bulwa nać, znowu mi postów nie dodaje, test...

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
KAra za grzechy....

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Ok, dodało tym razem, więc powtarzam:
Kolejna godzinka z BG za mną, wolnym, spacerowym wręcz kroczkiem zbliżam się do fajnalowej walki, ale potem zabieram się za OzWM, więc jeszcze trochę sobie pobuszuję po okoliach Wrót :>
O mojej normie alkoholowej wstyd gadać, ponoć dziewczynki nie spędzają większości wolnego czasu nad kuflem lub butelką :)
Paudi --> albo zapowiedz bana ;D

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Gwiazd ----> dla mnie możesz wciągać 2 litry per hour. Wali mnie to :)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Gwiazd :::> Nareszcie!! ;>

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Piotrasq, Ty to masz teraz tak radosny nastrój, że nawet gdybym się wszyscy na wątku przyznali do galopującego alkoholizmu, to nie tylko by Ci to nie przeszkadzało, ale pewnie jeszcze byś nas pochwalił ;)))
Paudi --> spoko, spoko, gdyby dawali za statsiarstwo, to już by Cię tu nie było ;>

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Gwiazd :::> Ciebie już też nie...

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
To przez znajomość z Tobą, dopóki Cię nie było, to pisałam mało, a teraz ciągniesz mnie na dno, młotku... :P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Już się nie tłumacz... spodobało się, to teraz piszesz na potęgę ;>

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Zaraziłeś mnie czym, pewnie w tym kinie... jakąś wstydliwą statsiarską chorobą :P

legrooch [ Legend ]
Dobra, idę lulu ciołki :>
Dwie nocki po 2 godzinki to jak na mnie dużo za mało... Oj malutko... :/
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Ja jutro do roboty na 14:00 z opcjonalną możliwością spóźnienia się jakąś godzinkę <jak zwykle :)))>, więc się specjalnie nie spieszę, ale też chyba pójdę sobie poczytać parę godzin... w końcu dzisiaj spałam do 14:00, więc nie chce mi się za bardzo spać :)

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Cudowne lata 80-te.
Sandra - Around My Heart.
I jedziemy...
some time back in 85
in July
when the summer was high
an' we've been alright
you know what money can't buy
one kiss on a flatbed truck
a hot rain
has completed our luck
you said
words don't mean nothing
but you will be mine
it goes around my heart
hey hey what a criminal man
life will go in circles
all around my heart
hey hey
it's such a dangerous game
i'm afraid
you'd lose your trust in love
good friend
in the darkest night
you feel blind
but my love is cateyed
just follow its light
you've got to follow the light
some day you'll be face to face
and you'll see
human nature can't waste
my love
words don't mean nothing
as long as you're mine
it goes around my heart
hey hey what a criminal man
life will go in circles
all around my heart
hey hey
it's such a dangerous game
i'm afraid
you'd lose your trust in love

Siwy4444 [ Senator ]
Gwiazd: Poczytaj cóś nudnego to Cię zemdli i zaśniesz. Ja już spadam.
Nite!

ronn [ moralizator ]
Lalalla lalalal
Pzodro!!!
Nie boje zycia sie :DDD

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Nie ma czego.

Siwy4444 [ Senator ]
hehe

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
odstawiam picie...znowu mialem durne sny:((((

artaban [ swamp thing ]
Iluś --> Durne? To na pewno nie o mnie śniłeś :) Jak pojawiam się w twoich snach to zawsze rano jesteś wymiętolony, acz szczęśliwy. Może Justa? Albo Paudyn? Albo razem? :)
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Kermit---->chcialbym zeby to bylo cos tak banalnego:((

legrooch [ Legend ]
artaban, ILEK ==> To ja już się domyślam, jakie wy macie sny....
L@WYER [ Valaraukar ]
ILEK --> przerzuciłem Cię do innej "Caller group" w telefonie, na wypadek, gdyby znowu naszło Cie na jakieś kolejne picie w nocy :D. Teraz powinieneś dodzwonić się bez trudu ;> ... A Twoje zapowiedzi o rzuceniu picia są mniej więcej równoważne do moich - rzucam picie ... do następnej okazji .

artaban [ swamp thing ]
legrooch --> Nic się nie bój :) Może cię kiedyś zaprosimy i nie będziesz się musiał domyślać :)
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Kermit--->zadnych burakow z Raszyna w moich snach!!!
Lair--->kolejnej okazji nie bedzie:PP
artaban [ swamp thing ]
Iluś --> A jakby cię łagodnie łechotał nacią to też byłbyś przeciw?

L@WYER [ Valaraukar ]
ILEK --> tiaaaaaa ... bo Ci jeszcze uwierzę ...
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Kermit---->w pracy pijesz???
Lair--->lepiej zacznij:))

artaban [ swamp thing ]
Iluś --> Głównie herbatę :) Ale mogą coś do niej dosypywać :)

L@WYER [ Valaraukar ]
ILEK --> PRRRRYYYYCHHHH :P ..... to tak, jakbym miał zacząć wierzyć w to, co sam sobie usiłuję wmawiać ... przy najbliższym piciu nie omieszkam Ci tej domniemanej abstynencji wypomnieć ...
HARCERZYK się urwał nać znalazł ... ;P

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
jeszcze sie zdziwisz:PPP lachudro:)))

L@WYER [ Valaraukar ]
Ty nie jesteś wstanie kogokolwiek czymkolwiek zaskoczyć ... LUJU ...
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Co Ty wiesz jak Ty w nogach spisz:PPP

L@WYER [ Valaraukar ]
Ten co się skarpetą przykrywa, się odezwał ... Kołek ... :P

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
odwazny jestes zza klawiatury:PPPPmarny pionku:)))

L@WYER [ Valaraukar ]
W twoim przypadku, można nawet mówić o odWADZE ... plugawcze je...den ...

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
kurde...szmaciarzu po nastepnym spotkaniu bedziesz zul gume paluchami:PPPP

L@WYER [ Valaraukar ]
Te, skaucik ... mama wie, że się tak wyrażasz ? Bo znowu każe Ci do kąta isć, i klęczeć na woreczku z grochem ... patałachu ...
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
zatluke lacha:))))miej oczy dookola tego czegos co nazywasz swoja pusta glowa...ja juz "temu" wymysle inna nazwe:PPP

L@WYER [ Valaraukar ]
WYMYŚLISZ ?!? No co Ty, nie przeginaj ... do tego to MÓZG trzeba mieć w czaszce, ta brejowata maź, którą Ty masz we łbie, to już nawet nie jest "umysł" ... Widzieli go, myśliciel się znalazł... Arystoteles dla ubogich ...

legrooch [ Legend ]
Japa

L@WYER [ Valaraukar ]
W kubeł, Ty patyczaku wychudzony ....
legrooch [ Legend ]
Brodaczu zapyziały w kozi twaróg....

L@WYER [ Valaraukar ]
Jaki brodaczu, Ty kozłobrody capie ?!? Do kogo i o czym Ty w ogóle rozmawiasz ?
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Nie tak, wszystko nie tak.
Miało być 10 h snu, wyszły 4, a i to dopiero nad ranem, od 6:00 do 10:00.
Kupa błota jednym słowem.
Nie wierzę, że przestaniecie pić, jeszcze niech mi któryś wmówi, że to Wasze postanowienie noworoczne... :P
L@WYER [ Valaraukar ]
Małżowinka --> no jasne, że przestaję pić - jak wszyscy, do najbliższego picia ...
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Dobrze, mężu, uwzględnię Twoje postanowienie i następnym razem jak będę miała wolne, będę popijać sama, nie z Tobą :PPP
Chyba udam się po śniadanie.
Cholera, jestem tak niewyspana, że obijam się o meble, właśnie wyrwałam sobie dziurę w udzie kantem szafki :|
L@WYER [ Valaraukar ]
Małżowinka --> "będę popijać sama, nie z Tobą" --> oooo czekaj Ty, będę o tym pamiętać . Co do obijania się o okolicę - możeś Ty jeszcze nie wytrzeźwiała ...

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
A skąd, ja ostatnio nie piłam. Całą niedzielę przesiedziałam na trzeźwo, odmówiłam nawet zdecydowanie wypicia szampana, który stoi w domu, bo nienawidzę tego świństwa.
Ale rozumiem, że sądzisz po sobie.. ;>

L@WYER [ Valaraukar ]
Aaaależ jasne ... widzę, ze to raczej Ty masz zamiar dołączyć do wyspiarsko-harcerskiego kółka Młodych Abstynentów ... Mnie do tak desperackiego kroku ciężko będzie namówić - obojętnie, kto bedzie próbował ... :P
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Lair--->a kto by tam ciebie chcial do czegos namawiac:PPP
ale sie najadlem:))))

L@WYER [ Valaraukar ]
ILEK --> wierz mi, są ludzie, którzy mnie na różne rzeczy namawiają. Ale nie będę o tym pisał, bo i tak nie uwierzysz ...
BTW - Ty się nie najadłeś, Ty się naw....dalałeś jakiegoś MCDonaldsowskiego szajsu :P . Młotku ...

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
A ja jem płatki na mleku i właśnie zasypiam z mordą w talerzu....
Chcę spaaaaaaaaaaaaaać.
Was obu trzeba namawiać do picia, bo na trzeźwo to obaj jesteście nie do wytrzymania :P ;D
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
masz zlych informatorow...w zamkniecia jadam normalne obiadki, a nie pysznosci z McD...dzis byl to kapusniak:)), zraz po wegiersku, ziemniaczki i surowka z kabusty:PPP jak widac dozo witaminy C ktorej odzuskanie jest mi niezbedne po 3-dniowym sylwestrze:))

L@WYER [ Valaraukar ]
Ta, co ją można znosić na trzeźwo , się odezwała ... przy każdym naszym spotkaniu musimy pić, bo inaczej byśmy się pozabijali zapewne ;D .
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
kur.... dozo, kabusta???? jezu ja naprawde przestaje pic:))))))))

L@WYER [ Valaraukar ]
No proszę, nie dość, ze harcerzyk, to jeszcze jakiś świerzo nawrócony ... Z kim ja się zadaję ...
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
zebys mogl mowic ze sie ze mna nadajesz musialbym cie zaczac tolerowac:PPP

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Kapusta jest ohydna.
A wczoraj jadłam wielki zestaw z Maca w ramach obiadu :)))
Mnie daje się znosić na trzeźwo, może dlatego, że ja czasem bywam trzeźwa, czego o Tobie nie da się powiedzieć, degeneracie... :P
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
nadajesz??? Boze widzisz i nie grzmisz!!!

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Ileczku, Ty już dzisiaj nie pij, bo jakieś głupoty piszesz... ;D

L@WYER [ Valaraukar ]
Małżowinka ----> TRZEŹWA ?!? KIEDY ?!? Bo jakoś sobie nie przypominam, zebym w czasie naszego małżeństwa :P Cię kiedyś trzeźwą widział ... Ja bywam trzeźwy częściej niż Twoje "czasami" :P ...
ILEK --> Ja tam się dziwię Twojemu psu, że Cię toleruje ... Bo ja na jego miejscu zgłosiłbym veto, żeby z kimś takim jak Ty mieszkać pod jednym dachem ... a fuuuuuj ...

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Nie kłam, mam świadków <i to trzeźwych!>, natomiast wszyscy Twoim znajomi byliby tak samo nawaleni jak Ty... :P
Ja mogę zabrac psa Ilusia, ładne bydlę, na pewno się polubimy :PP

L@WYER [ Valaraukar ]
Małżowinka --> a widziałaś, żeby ten Plugawy Karzełek napisał cokolwiek mądrego ? On nawet nic "mondrego" nie jest w stanie napisać :P ...
Ty i trzeźwi świadkowie ... Ciekawe kiedy ... Na Twoich chrzcinach ?!? Masz pamięć kobieto, nic, tylko pogratulować ... i nie ubliżaj moim świadkom - to wspaniali ludzie, a to, że lubią sobie "nieco" wypić, to już innna sprawa ...
"Ładne bydlę" hiehiehie - czyżby ciągnęło swoje do swojego ? :P
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
"Ładne bydlę" hiehiehie - czyżby ciągnęło swoje do swojego ? :P
Nie, ja jestem tylko bydlę.
Podobnie jak Ty :>
Idę się szykować do pracy, chociaż i tak się spóźnię...

L@WYER [ Valaraukar ]
Małżowinka --> Nie, ja jestem tylko bydlę. / Podobnie jak Ty :> - ano nie da się ukryć tego faktu, i chyba to tłumaczy przyczynę ślubu ...
Co do spóźniania - to chyba nic nowego ;> ...
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Zdarza mi się czasem byc gdzies punktualnie... no dobrze, kiedyś mi się zdarzało... a właściwie to raz mi się zdarzyło.
Na pewno nigdy nie przychodzę punktualnie do pracy, bo po co? :)
Nie chce mi się w ogóle iść do roboty... może powinnam zadzwonić i opowiedzieć łzawą historię o tym, że się rozchorowałam? :> Strasznie mnie to kusi ;)))

L@WYER [ Valaraukar ]
Małżowinka --> a właściwie to raz mi się zdarzyło - wydało się ... w końcu ...

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Oj tam, nikomu przecież nie powiesz :PPP

L@WYER [ Valaraukar ]
Alez jasne :D .

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
No to wszystko ok :)))
Czas wychodzić do roboty...
<co oznacza, że jeszcze przez pół godziny będę się bezsensownie kręcić po chałupie... :P>

L@WYER [ Valaraukar ]
A ja zaraz idę do qmpli do roboty - uwielbiam pracę, mogę na nią patrzeć wiele godzin ...
L@WYER [ Valaraukar ]
Siedzenie w sklepie komputerowym ma swoje plusy . tekst klienta :
- Nagrywarkę, ale bez CD-ROM-u ...

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Ale Wy pitolicie ;oPPP

L@WYER [ Valaraukar ]
Przyganiał kocioł garnkom ;P ...

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Wydaj Ci się. Za dużo pijesz ;oPP

L@WYER [ Valaraukar ]
TY mi mówisz, że za dużo piję ?!? Zaraz jeszcze stwierdzisz, że powinienem brać przykład z Ciebie i pić co najwyżej herbatkę albo inne cudactwo ...

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Ja ostatnimi czasy prawie w ogóle nie piję, a czy brać przykład ze mnie... lepiej nie, nie chcę być odpowiedzialny za niczyi upadek ;oPP

L@WYER [ Valaraukar ]
Paudyn --> byłoby co najmniej dziwne, gdybym mógł upaść niżej niż w chwili obecnej - zaliczyłem kolejne dno ... :D
Co do picia - i tak muszę nieco przystopować, gdyż wątroba znów daje znać o swoim istnieniu, a nie mogę powiedzieć, żeby to należało do najprzyjemniejszych rzeczy .

Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Witam szanowne towarzystwo :D
Wreszcie w domu, o dziwo nic sobie ie rozwaliłem na anrtach, mimo że cały woly czas poświecalismy głownie na picie (moja wątroba domaga sie wakacji :P). Teraz wracam do studenckiej szarówki, czyli uczenia sie przed zalcizeniami i sesją. Blee...
Kompa własnego jeszcze nie mam, moze wieczorkiem odbiorę z sewisu, to jeszcze się odezwę.

L@WYER [ Valaraukar ]
HE IS ALIVE !!!
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
U mnie szykuje się teraz tendencja zwyżkowa. Jutro picie z kumple, w czwartek picie w akademiku.
Swoją drogą dziwna historia z tą Twoją wątrobą. Znam gości, którzy przez całe 5 lat technikum rolniczego i 5 lat studiów wpompowali w siebie niesamowite ilości alkoholu i nic po ich wątrobach nie widać. Może osłabiłeś ją czymś przy okazji...?

L@WYER [ Valaraukar ]
Paudyn --> spuśćmy zasłonę miłosierdzia na koniec tej (wątrobianej) sceny ... :>
Co do picia - a możeby tak jakieś niewielkie spotkanko w niedalekiej przyszłości w ma sprokurować ?

Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Paudyn-->pewnie zniosła źle kombinację ze światecznym żarciem :P
A w kwestii spotkania - ten weekend mam jeszcze wolny, ale później to bedzie cieżko chwilkę czasu znaleźć.
A teraz znikam pisać porównanie bilansu wodnego trzech rzek i rozwiacać zagwostkę, że Odra i Eufrat maja taki sam ustrój wg jakiejś tam klasyfikacji. Porywające :D
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Ja mam generalnie przejebane w robocie, tylko teraz 4 dni wolnego, więc jak nie w tym okresie, to będzie baaardzo cięzko. Mam ustanowione 25 dni pracujących (prawie same 2 zmiany), wiec jak nietrudno wyliczyć, odpoczywam w styczniu jedynie 6 dni...

L@WYER [ Valaraukar ]
Shadow --> porywające ? Chyba przy dużej fali ...
Może w piątek z wieczora ? Koło jakieś 18-19tej ...

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
a ja nie pije...

L@WYER [ Valaraukar ]
ILEK --> powtarzasz się, wiesz ? Ja chwilowo też nie piję, ale zobaczymy do kiedy ...

yagienka [ pułapka na Misia ]
Spotkanie z moją ulubioną bandą zwyrodniałych oposów i opojów, okraszone obecnością paru slicznotek i nienormalnych inaczej - BARDZO CHĘTNIE - może w piątek??
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
W piątek mam ostatni dzień wolny na długi czas, więc czemu nie...
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Ja nie mogę obiecać, że się pojawię w piątek. Pod koniec tygodnia będzie to bardziej pewne, ale w tym momencie raczej nie ma co na to liczyć, bo pewnie znowu robota do 22.
Właściwie mnie pasują tylko soboty. Szkoda, bo już się za Wami stęskniłam :)

Siwy4444 [ Senator ]
Witanko!
Pogodę mamy dzisiaj wprost wymarzoną do długich wycieczek na miasto.

Yans [ Więzień Wieczności ]
Witam wszystkich w ten cudowny, wpsaniały, optymistyczny poranek, gdy patrząc przez okno, aż się chce człowiekowi z radości zaśpiewać GRRROOOAAARRRGGGHHHhhhhh !!!
PS. Ten piątek brzmi nawet interesująco, pod warunkiem, że uda mi się go przeżyć ;)
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
ja w sobote mam egzamin i mimo ze na pozniejsza godzine to raczej prosze sie mnie nie spodziewac w MA...pustka w glowie zmusza mnie do poczytania chociaz o zagadnieniu. a nawet niewiem jakie to zagadnienie:))))
nadal nie pije:PP

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
GROARRRRRRRRRRRRRRRRGHHHHHHHHH!!!
Paskudno, zimno, ponuro, nie chce mi się iśc do pracy <nic nowego>, jestem niewyspana i ogólnie bardzo mi się ten styczeń nie podoba :P
Poza tym w przedziwny sposób ucieka mi czas, szczególnie wieczorami - giną mi całe godziny, nie wiem jak. To irytujące. Czuję się kompletnie zmylona i czasami rozglądam się dookoła w poszukiwaniu samej siebie ;))
Do tego tonę w czytanych książkach, a nie mam na nie czasu, bo ten mi gdzieś znika... obłęd :))
I ja też chwilowo nie piję, Ileczku :P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Poza tym w przedziwny sposób ucieka mi czas,
Pierwszy objaw starości... życie ucieka przez palce ;>

Siwy4444 [ Senator ]
Gwiazd: Może zacznij z powrotem pić w takim razie. :)

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
No akurat to, że jestem stara, to nic nowego, ja zawsze chyba byłam stara i zgrzybiała, ale nigdy nie wiązało się to z uciekającym czasem :)
Może to naprawdę przez ten brak picia ;)))
legrooch [ Legend ]
Ejloł ciule :PPPP
Praca, deszcz, łóżeczko.... JA CHCĘ DO ŁÓŻKA!!!!!
Może w piątek się pojawię (-imy).
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Ech, wszyscy się pojawią w piątek, tylko ja będę harować jak dzika świnia... jaka ja jestem biedna i nieszczęśliwa, no naprawdę... *chlipie* ;)

Yans [ Więzień Wieczności ]
Gwiazd ====> "przestań się mazać, chłopaki nie płaczą" :-D

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Gwiazd---->buehehehehe...a jeszcze niedawno sie chwalila ile to ma wolnego:))) bierz przyklad z Paudyna - ma wolne ale tylko dal o tym info a nie wozi sie z tym po calym forum jakby niewiadomo kim byl:))) pamietaj...wolne w pracy ulotne jest:)))))

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Ileczku, a co to za przyjemność mieć wolne jak nie można opowieściami o tym pognębić tych, któzy pracują? ;> :PP Jak Ty w ogóle nie rozumiesz kobiet... no naprawdę... ;))

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
chyba sie jednak zjawie w piatek...taaaaaaka bedzie fajna zabawa - szkoda ze Gwiazd pracuje buehehehe
o to chodzilo??

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
ILEK :::> Dokładnie o to...

L@WYER [ Valaraukar ]
Noooo łaaaaadnie ... wszyscy tylko o chlaniu znów gadają - a niby tylu tu abstynentów ...
Skoro są chętni na piątkowe picie to proponuję picie zacząć o 18tej - chyba, że się komuś (albo i większości) nie podoba, wtedy sugeruję godzinę 19tą - pytanie, ile chętnych jest osób, bo jakby co zarezerwuję stolik ...

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Ja właśnie idę się napić.. wreszcie...

L@WYER [ Valaraukar ]
Ja pójdę zapewne za kilka minut coś niedużego spożyć ... Praca przy komputerze (zwłaszcza cudzym) strasznie wzmaga pragnienie ...

Siwy4444 [ Senator ]
Gdyby nie to że nie piję, też bym ruszył do wodopoju. ;)
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Skonczyłam pracę o 18:30, to zaprawdę optymistyczny akcent.
Jeszcze jedna informacja o piątkowym spotkaniu i zacznę ze złości obgryzać monitor. Chociaż nie wiem czemu, przecież i tak nie będzie Wam brakowac mojej obecności.
Cóż.
Życie.
Idę sobie zrobić coś do jedzenia.

L@WYER [ Valaraukar ]
Właśnie obaliłem drugiego browarka, poprawił mi się nieco humor i myślę o tym, że w piątek popiję w sobie miłym towarzystwie ;> ...
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Właśnie stoczyłam ciężki bój z wędzoną makrelą, zakończony moim zwycięstwem, popijam herbatę, mam podły nastrój <i makrelę pod paznokciami>, dobijajcie mnie dalej, jeszcze się odegram :>
L@WYER [ Valaraukar ]
Przez cały dzień mam taki złośliwy humorek, zwłaszcza słuchajac ludzi narzekających na deszcz i inne przeciwności losu ...
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Ja nie narzekam na deszcz. Nie przeszkadza mi.
Lubię deszcz.
L@WYER [ Valaraukar ]
W końcu ktoś kto nie przeklina deszczu ... Jest taki faaajny ... Hiehiehie - właśnie przypomniałem sobie, że muszę błotniki do Sunray-a zanabyć :> .
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Deszcz - fajna sprawa.
Szczególnie latem, o tak.
Złą <dla mnie, nie dla Was> wiadomość:
Wbiłam sobie łyżeczkę w nos, to boli... *jęczy*
L@WYER [ Valaraukar ]
- Dlaczego marszałek Rokossowski ma jedną brew wyżej niż drugą ?
- Ponieważ nie wyjmuje łyżeczki z filiżanki z herbatą przy piciu ...

yagienka [ pułapka na Misia ]
Gwiazd: czyżby samookaleczenie? i nie marudż tylko załatw sobie wcześniejsze wyjscie z pracy/wolne, albo wpadnij po 22.00, też będzie miło, o ile jeszcze będziemy <grunt to wysoka samoocena - nie bić i nie bluzgać zaraz mi przejdzie>
A co do spotkania to my będziemy najwcześniej o 19 - bo zajęcia mam <ucz się, ucz a i tak zaśniesz na wykładach>
L@WYER [ Valaraukar ]
yagienka --> uczyć, uczyć, uczyć - Lenin . Lenić, lenić, lenić - uczeń .
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Co do tej łyżeczki - to właśnie to. Dokadnie taka podstępna łyżeczka zostawiona w szklance.
Na wolne kompletnie nie ma szans. Na wcześniejsze wyjście - też raczej nie. Ale gdyby.., przypadkiem... - zobaczymy, w końcu mam 50% szans - uda się albo nie.
Zróbmy następne spotkanie w jakąś sobotę, nalegam...

Siwy4444 [ Senator ]
Ruszam radośnie na sesję. :)

yagienka [ pułapka na Misia ]
ja się przy piątku nie upieram - to Paudyn!!! <wskazuje paluchiem>
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Wreszcie z własnym kompem... tylko dlaczego chodzi jak klimatyzator? Ah te wentylatory....
A teraz idę spac. Pora odrobić zaległosci z tygodniowej balangi :D
yagienka [ pułapka na Misia ]
a i jeszcze jedno - L@WYER piłeś coś?
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Teraz Paudyn powinien zrzucić to na Ciebie :>
Skoro nikt nie upiera się przy piątku, to czemu nie spotkamy się w sobotę? :>
O, Shadow. GROARGH.
btw: a i jeszcze jedno - L@WYER piłeś coś? - a kiedy on nie pił...?

L@WYER [ Valaraukar ]
Małżowinka --> wypraszam sobie - były kiedyś czasy, kiedy nie piłem ... KIEDYŚ ...
yagienka --> niewiele - tylko dwoma browarkami pocieściłem ;> swoje gardziołko ...

Shadowmage [ Master of Ghouls ]
<z okolic łóżka>
GRROAARGH!!!

L@WYER [ Valaraukar ]
[edit dla ubogich] - popieściłem ...
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Dzieciństwo się nie liczy, mężu! :P
Do listy nieszczęść proponuję dorzucenie faktu, że gg mi legło. Złośliwość losu, niechybnie.

L@WYER [ Valaraukar ]
Małżowinka --> nie przejmuj się, nie tylko Tobie ... Szlag by to trafił, a taką inspirującą rozmowę prowadziłem ... jak tak dalej pójdzie, komunikator trzeba będzie zmienić ;> ...
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Ha, ja mam przezornie dwa komunikatory na takie właśnie chwile.
Ale i tak się już gg podniosło, więc alarm był fałszywy.
Spać mi się chce... chyba jestem stara...

L@WYER [ Valaraukar ]
ehhhh ... a już widziałem oczyma wyobraźni kolejny wątek z cyklu "GG mi padło - wam też ?"

yagienka [ pułapka na Misia ]
Gwiazd: nie dziwota w końcu mamy 2005, a to czy się postarzałaś, czy przytyłaś <jedno i drugie? - nie to by było zbyt piękne> stwierdzę autorytatywnie jak Cię zobaczę...
L@WYER: tak myśałam, że za mało;)

yagienka [ pułapka na Misia ]
[edit dla ubogich]
myślałam a nie myśałam - wiem niewprawnym szkodzi:PP
L@WYER [ Valaraukar ]
yagienka --> niestety dwa piwa, to nie dwie szklanki jakieś domowej nalewki :D ... A szkoda ...
a co do editów - też się napiłas czegos równoważnego dwóm piwom ?!?
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Myślę, że nie tylko się postarzałam i utyłam, ale też zbrzydłam i zgłupiałam, bo coś ze mną ostatnio nie tak.
Banda degeneratów, no naprawdę, piją i piją, w kompleksy można przy Was wpaść ;))

yagienka [ pułapka na Misia ]
niestety nie - kuruję żoładek, a i urodzinowy Henkel Trocken Misia się skończyl podobnie jak krakowska naleweczka, ech żizń
L@WYER [ Valaraukar ]
Małżowinka --> czyżbyś Ty chciała wyspiarskie kółko harcerek-abstynentek zakładać ?
yagienka --> znam ból kuracji, tyle, ze wątroby ...

yagienka [ pułapka na Misia ]
Gwiazd: ależ te pojęcia - w myśl chinśkiej sztuki komplementowania - wykluczają się:)
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Byłam w harcerstwie 3 tygodnie, tacy byli nudni i porządni, że się natychmiast wypisałam z tej imprezy. A te ich stroje są straszliwie niegustowne. Strrrrrrrrrrraszliwie!
yagienko --> toteż składam samokrytykę, bo wiem, że Tobie coś tak przykrego nie przeszłoby przez usta ;) :P

L@WYER [ Valaraukar ]
Nasza Mała Harcereczka :>

yagienka [ pułapka na Misia ]
Gwazd: dobra nie dramatyzuj <do czasu zakończenia kuracji żoładkowej to moja domena> i pamiętaj - jak mawiał ojcec jednej mojej koleżanki - kobieta musi mieć uda!!!
ps. kupiłam sobie dzisiaj płaszczyk na przecenie - ładny bo czarny:))
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Ale ja akurat MAM OCHOTĘ dramatyzować :)
btw: czarny płaszczyk to dobry płaszczyk.
A za "Naszą Małą Harcereczkę" ktoś dostanie po głowie przy najbliższej okazji... :>

L@WYER [ Valaraukar ]
yagienka --> Woman in Black ...
yagienka [ pułapka na Misia ]
Gwiazd; to weź łuk i się zastrzel a kupimy ci orchidee:PP
L@WYER: https://www.thewomaninblack.com/

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Wolę kalie - są takie bardziej pogrzebowe.
Poza tym powiedziałam, że mam ochotę pomarudzić, a nie popełnić samobójstwo :>
L@WYER [ Valaraukar ]
Małżownika --> a kto oberwie ?!?
yagienka --> ROTFL & LOL

yagienka [ pułapka na Misia ]
Gwiazd: moim zdaniem za pomocą łuku byłoby raczej trudno odebrać sobie to i owo, można co najwyzej w stopę się postrzelić....ujmując rzecz tratwiars...tfu...to znaczy technicznie

L@WYER [ Valaraukar ]
yagienka --> nooooo, to nie było miłe, przecież to zwykły ...

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Jesteś okrutna, okrutna, po trzykroć okrutna, przyjdzie nam powiesić się na cięciwie ze wstydu :P
L@WYER [ Valaraukar ]
Małżowinka --> "nam" - a z kim chcesz się wieszać do towarzystwa - bo wtedy będą dwa sznurki do podziału, a one (sznurki) podobno szczęście przynoszą ....

yagienka [ pułapka na Misia ]
L@WYER: mowiłam, że w weekend mam zajecia (=wykłady:)))...a i nie wiele ostatnio piję, co można uznać za okoliczność łagodząca zważywszy okolicznosci przyrody
L@WYER [ Valaraukar ]
yagienka --> "łagodzącą" ?!? hahahaha ...
Dobra, ja powoli spadam na chatę . Do miłego/jutra/zobaczenia/przeczytania*
*niepotrzebne skreślić
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
No jak to, jako dobry mąż zawiśniesz wraz ze mną, w końcu to nic nowego, ze kobiety Cię zgubią :>

L@WYER [ Valaraukar ]
Jeszcze czego - zostanę powszechnie szanowanym :> wdowcem ... może jakąś rentę z ZUS-u po żonie uda mi się wyrwać ...:D A sznurek mi szczęście przyniesie ...
Dobranoc .

legrooch [ Legend ]
Jak wam się podoba mój nowy pulpit by MacOS X? :))))
yagienka [ pułapka na Misia ]
aaaleeee niiiieeebo:P

legrooch [ Legend ]
Chodzi 3 razy szybciej od zasmarkanego startu :P
Jutro część druga - pasek + tapeta :>

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
No i się pospali :)
Mnie się nie chce spać <ha, dziwne, bo jeszcze rano wyjątkowo mi się chciało>.
Leń mnie ogarnął.
Siedzę sobie z sałatką z czerwonej fasolki i "Themes from William Blake's The marriage of heaven and hell" dookoła, trochę się nudzę, a trochę nie, generalnie jest całkiem przyjemnie.
I zaglądam sobie na forum raczej bez większej nadziei, że kogoś spotkam... ale widać mam wielką ochotę postatsować sobie troszeczkę ;)

Siwy4444 [ Senator ]
re

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Patrzcie państwo. Ktoś jeszcze nie śpi.
Jak miło, jak miło ;))

Siwy4444 [ Senator ]
Powróciłem ze zwycięskiej batalii w Temple Of Elemental Evil. No pain no gain - no guts no glory. Drżyj niewiasto. :)

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
O, Świątynka! Leży u mnie koło kompa. Jak przelecę Baldura <jeśli mogę tak powiedzieć>, to się za nią zabieram. A co!

Siwy4444 [ Senator ]
Ale ja grałem w tę prawdziwą, a nie komputerową. Jestem wielkiej mocy Aristocrat 1 / Priest of ;) 7 / Consecrated Harrier of ;) 2 . Zabawa jest niesamowita bo torujemy sobie drogę we trzech przy pomocy jednego npc. Jest ciężko, ale przecież nikt nie obiecywał że będzie lekko. ;)

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Aaaaaaaa, Ty z tych sesjowych. Pochwalić, pochwalić :) *chwali*
Piekło i szatani, przecież ja jutro wstaję o 9:00... czemu ja się jeszcze nie kładę? :)

Siwy4444 [ Senator ]
Albowiem jestem niebywale sympatycznym rzeźnikiem. Ty grywasz w rpg?

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Ha, no i teraz muszę jak zwykle opowiedzieć moją skomplikowaną historię znajomości z rpg... ;)
Mam przerażajacych rozmiarów wiedzę teoretyczną, z dziką przyjemnością grzebię po systemach, podczytuję przygody, męczę kumpli pytaniami na temat, mało tego - mam grająco-prowadzącego mężczyznę, furę podręczników, materiałów i innych akcesoriów w chałupie, pełno znajomych wsiąkniętych w to na całego, po konwentach się plączę i tak dalej... i tylko nigdy nie miałam okazji zagrać :))
A nie mówiłam, ze to skomplikowane? :)
Rzeźnikiem, owszem, ale z tą sympatią nie przesadzajmy. Jesteś co najwyżej rzeźnikiem wrażliwym, o miękkim serduszku. Ciepły vokal i podatność na wzruszenie oczywiście rozumie się sam przez się ;)

Siwy4444 [ Senator ]
Sympatyczny oraz wrażliwy! Połączenie rzadkie nawet u takiego romantyka jak ja. Wokal to Ty masz rzekomo ciepły. Mój jest zimny niczym polodowcowy głaz. :)
Jeżeli czytujesz systemy to polecam Kult. Jak dla mnie najlepszy jaki się pojawił. Tylko zapnij pasy bo straszno, a Ty przecież taka nieśmiała. :)
\o/

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Z tym wokalem to jakaś ściema. Może i jest twardy jak polodowcowy głaz, ale przyznaj się, że załamuje Ci się w chwilach wzruszenia. W końcu przede mną nie musisz się wstydzić, uczucia <szczególnie te ciepłe> to moja specjalność.
Kult znam, zresztą pogrywam w Kult - karciankę. Ale to po cichu i jak nikt nie widzi. No i tylko w dzień. Te rysunki takie straszne i całość mroczna... rozumiesz ;)
Z tego samego powodu nie tykam Zewu Cthulhu, jak się pewnie domyślasz - boję się Wielkich Przedwiecznych i ich macek :)
A teraz czas w końcu do łóżka... jutro znowu będę nieprzytomna, a praca czeka.
Branoc!

Siwy4444 [ Senator ]
Ha! Ja też grywam w karciankę ale bardzo rzadko, ponieważ nie mam z kim. W sesję w Kult zresztą też. Dzięki za miła rozmowę i kolorowych snów.
Nite!

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Oooooo, ktos jeszcze grywa w Kult - co za przyjemne zaskoczenie na koniec dnia. No ale ja jestem w lepszej sytuacji niż Ty, bo grywam z moim mężczyzną :)
Tym razem definitywny koniec, uciekam wyjąć oczy i spać. Off.

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
GRRROAAAAAAARRRRRRGGGGHHHH!!!!!!
legrooch ::> Może i szybko chodzi, ale wygląda wsiursko ;>
Mi właśnie udało się załatwić zmiany, więc Tiamacie przybywaj!!!
PS. Kto kiedy kupuje bilety...?

legrooch [ Legend ]
Paudyn ==> Sam wyglądasz wsiursko :>
Jeszcze kilka modyfikacji i koniec :)))

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Chciałbyś... knypku z Raszyna...

artaban [ swamp thing ]
legrooch --> Skąd wytrzasnąłeś macowy pasek skrótów? Byłem pewien, źe Microsoft "wymyśli go" ok.2010 :) Tzn. wciąż jestem pewien, że to zrobi, ale skąd masz swojego?

Yans [ Więzień Wieczności ]
Paudyn ====> jakto, kto kiedy kupuje ??? - ja naprzykład wczoraj i już mam 3-ososbową ekipę ;-) Także zagęszczać ruchy robaczki ;-)
PS. GROARGH !!!

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Yans ::::> Gdzie to można zakupić i ile w końcu wejściówka? Może są jakieś zniżki dla studentów? ;>
Romanujan [ Konstruktor Katapult ]
legrooch ==> To, że nie jest to MacOS X, to widać, ale czy to jest Winzgroza, czy Linux?

legrooch [ Legend ]
Czyżby się tak spodobało? Ot małe urozmaicenie :)))
Jedno nazywa się ObjectDoc (w podstawowej wersji free), drugie to WindowsBlinds(shareware).
W sumie zajmuje całość 4-5MB RAMu.
Do pobrania stąd:
legrooch [ Legend ]
Idź ty zasrańcu :PPP
Słyszałem, że na Górczewskiej ostatnio znaleziono stado martwych wron. Ponoć nie doleciały do Bemowa :>

Yans [ Więzień Wieczności ]
Paudyn ====> ja kupiłem w EMPIKu za 65 zeta. Taaaa zniżki, może jeszcze flaszka i paczka prezesów - zestaw studencki :-D ???

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
legrooch :::> Całkiem mozliwe, na Górczewskiej wyremontowali i oddali niedawno do użytku kolejny budynek Tepsy, do którego mają przenieść naszą infolinię, a że monopol (dowolność interpretacji zamierzona ;>) jest, jak powszechnie wiadomo szkodliwy, padły biedaczki po drodze ;oD
Yans :::> A żebyś wiedział. Swoją drogą mi wystarczy flaszka ;>

legrooch [ Legend ]
Yans, Paudyn ==> GROAGH! i pijoki jedne :)

Yans [ Więzień Wieczności ]
Paudyn ====> ooo jakiś wstręt do kobiet czy może tylko prezesów ??? :-D
legrooch ====> czego pijacka mordo, grzecznie pytam ??? :-D

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
od niedzieli nie pije...zaczynam sie dziwnie czuc a co gorsza dziwnie zachowywac:PP

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Yans ::::> Nieee... ja po prostu idę tam na koncert ;oP

Jerryzzz [ Senator ]
*Buuurp*

legrooch [ Legend ]
*Yp*
Yans ==> Nie czego, tylko zimnego Tyskiego :)

Yans [ Więzień Wieczności ]
legrooch ====> trzeba było tak od razu ;-)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Wczoraj, podczas senasu Powrotu Króla, wybąblowałem 4 zimne Tyskacze ;oP

L@WYER [ Valaraukar ]
ILEK --> to co, pijemy dziś coś dla polepszenia samopoczucia ;)
Paudyn --> ja, ogladając ten badziew w domu obrąbałem sześć - i dalej byłem załamany ...
- Tato, wódka zdrożała, czy to znaczy, że będziesz pił mniej ?
- Nie, to oznacza, że ty, synku będziesz mniej jadł ...
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Lair---->nie pije...:PPPPPPPPP

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Groargh, wesoła <aczkolwiek pieprznięta> wysepko, melduję się na stanowisku - nie piję od sylwestra i bardzo mi z tym chwilowo dobrze, nawet się zastanawiam czy tego nie pociągnąć dłużej, ale to się zobaczy <nie popadajmy w przesadę> :)
Spać trochę mi się chce...
O której ten Tiamat, bo nie pamiętam?

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Powrót Króla denny...? Waćpan chyba Dwóch Wież nie oglądał...
L@WYER [ Valaraukar ]
ILEK --> tjaaaaaaaa ... :P
Paudyn --> nawet byłem wtedy jeszcze ambitny i do kina o północy polazłem ;/

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Moja osobista klasyfikacja:
1.Drużyna Pierścienia
2.Powrót Króla
3.Dwie Wieże
Wszystkie zaliczone w kinie, choć wczorajsza wersja rozszerzona, rzecz jasna była w divixie. Pierwsza bardzo dobra, druga, co najmniej dobra, trzecia... wyszedłem z kina mocno niedosycony... tylu przekłamań w stosunku do literatury, to ja już dawno nie widziałem.
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Czy ja się dowiem, o której jest ten Tiamat? Nie mam czasu szukać po necie...
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Pytaj się Yansa, to on ma już bilety.
L@WYER [ Valaraukar ]
"Drużyna" była ogólnie najlepsza - przy oglądaniu reszty rozmyślałem o tym, jak by tu tego, jakmutam ... Jacksona zastrzelić ... Aż strach pomyśleć co ten ... jakmutam ... zrobiłby z "Hobbitem" .
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Zastrzelić to ja chciałem Liv Tyler. Słąbo mi się robi, jak widzę jej krowio-bezmózgi wyraz twarzy...
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
17:00, buahaha, w piątek.
Opowiecie mi jak było.

Yans [ Więzień Wieczności ]
Gwiazd ====> Ty leniuchu ;-) Na bilecie jest napisane, że wjazd o 17.00. Ja osobiście będę prawdopodobnie ok. 18.30.
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Yans :::> To dajcie znać, co i jak. Wjedziemy razem.

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
a ja ostatnio zainspirowany pewnym watkiem dotyczacym pewnej aukcji na allegro ogladnalem sobie "trylogie" czyli cztery czesci Lethal Weapon...i wysmialem sie jak pies:PPPP
Gwiazd--->juz teraz moge ci powiedziec ze jezeli chodzi o MA to bedzie suuuuuper...szkoda ze cie nie bedzie buehehehe:))))
L@WYER [ Valaraukar ]
Paudyn --> harlequin jakiego do filmu wcisnęli był miejscami bardziej niż osłabiający - a zmiany fabuły książkowej, jakie spowodował - bardziej niż żenujące ...

Yans [ Więzień Wieczności ]
Paudyn ====> spox, zdzwonimy się w piątek.

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
ILEK :::> Lethal Weapon mam jeszcze z porzedniego wojażu do Jukeju. In inglisz i wszystkie części są director`s cut.
L@WYER :::> Wiesz, jakoś musieli przyciągnąć przed ekrany kobiety, zawsze to nieco więcej kasy z biletów ;> Choć lepszym pomysłem byłoby chyba pokazanie pośladów panów Aragorna i Legolasa...
L@WYER [ Valaraukar ]
ILEK --> zajrzę do Ciebie w piatek koło 18.30, to wyruszymy do MA ;) . Impreza będzie na totalu ...
Paudyn --> jeszcze tego tylko brakowało - wtedy, dla równowagi ta nieszczęsna Liv albo kate Blanchett musiałaby cycki pokazac ...
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Paudyn---->Jeden z niewielu tasiemcow gdzie poziom wraz z biegiem kolejnych czesci nie obniza sie:))) a nawet IMO za sprawa wprowadzenia rolie Joe Pesci i troche nawet Rene Russo podnosi:)) w czworce zagral tez Tucker ale jak na razie nie widze go w "liscie startowej" do 5-tki:))
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
L@wyer---->przeczytaj moj wczorajszy post z 10.27...
L@WYER [ Valaraukar ]
ILEK --> aaaaa tam ... pijany byłes i nie wiedziałeś co piszesz ...
Komunikat agencji TASS:
Dzisiaj, o godzinie 9.00 nie odzyskując przytomności, po długiej i ciężkiej chorobie, Sekretarz generalny KC KPZR Konstantin Ustinowicz Czernienko przystąpił do kierowania państwem

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
L@WYER :::> Nieeee... stanowczo wolę zobaczyć w skąpym stroju pannę grającą Eowinę. Ona jest naprawdę sympatyczna.
ILEK :::> Akurat 4 część miała jakiś nieco inny klimat... nie gorszy, ale inny na pewno. Oglądając, miałem wrażenie, że to coś innego... a może po prostu obaj się zestarzeli :oPP

L@WYER [ Valaraukar ]
Paudyn --> ale ta panna nie jest tak okrzyczana jak te dwie nieszczęśniczki ...

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
I w ten sposób okazuje się po raz kolejny, że nawet jak zaczniecie o filmach, to i tak skończycie na babach. I to najlepiej półnagich ;)
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
Po 2 dniach walki z systemem (win xp, niestety zostałem zmuszony przesiąść sie z win 98se), zasilaczem, klawiaturą i myszą, wreszcie mój kom jako takao chodzi (nie odpaliłem drukarki gdyż stery istnieją tylko do win 98...). Z tąd też moja prośba:
-Czy ktoś mógł by sterścić mi ostatnie 3 dni ???
-->L@wyer
Jak moge zdobyć fotki z sylwka ??
PS: SZUKAM PRACY!!! Może mi ktoś coś załatwić ??
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
-Czy ktoś mógł by sterścić mi ostatnie 3 dni ??? - jak zwykle nic się nie działo :))

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Co to za film, ten Tiamat ?

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Tiamiat to zespół. Na dodatek metalowy, więc raczej Piotrasq na koncercie nie zobaczymy ;o)
L@WYER :::> Może nie tak okrzyczana, ale o niebo bardziej reprezentatywna ;o)

L@WYER [ Valaraukar ]
Piotrasq --> ROTFL & LOL .
MaLLy(R) --> podrzucę przy okazji na płytce - albo, ponieważ dużo to ich nie ma, to jak je wydobędę z kompa, puszczę Ci na @ .
Paudyn --> zaprzeczyć się nie da ;) .

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Myślałem, że te bilety, to do kina :)

Yans [ Więzień Wieczności ]
Piotrasq ====> po jedyne 65 zeta ??? :-D
legrooch [ Legend ]
Piotrasq ==> :))))
Paudyn ==> Tytuł filmu mam na końcu języka... Co to jest?

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Yans ----> do ceny nie doczytałem.

L@WYER [ Valaraukar ]
legrooch --> to na zdjęciu - kawałek Władcy Pierścieni ...

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
legrooch :::> Pewnie Powrót Króla...

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
-->Gwiazd
Tak napewno, jak poprzednim razem kiedy straciłem dwa dni... (Leszek popełnił życiowy błąd)

legrooch [ Legend ]
MaLLy ==>????

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
No pewnie ten tego... chodzi mu o popełnienie narzeczeństwa...
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
-->legrooch
chodzi mi o tę smycz co sobie założyłeś... (na której drugim końcu jest Yeenny)

L@WYER [ Valaraukar ]
Taaaak ... to błąd, którego ludzie niejednokrotnie żałują latami ...
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
Jeszce jeden mały szcegół:
namiary na fpa Paudyna bo niestety zapomiałem (format c:)
poproszę to na @
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Co wy k***a wszyscy co tydzień formaty robicie...? Poszło...

L@WYER [ Valaraukar ]
A ja ambitnie sesemesa puściłem ...:> A namiary na ftp-a mam wpisane w komórkę - i po problemie .
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
dzięki dla obu panów :)
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Chociaż jeden bardziej rozgarnięty ;>

legrooch [ Legend ]
Paudi ==> Mogę i ja? Przedwczoraj robiłem reinstalkę :/

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Tiaaa.. jasne.

L@WYER [ Valaraukar ]
legrooch --> masz, i raduj się :P ...
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Paudyn---->ja staram sie rzadko robic format...ostatni mialem trzy dni temu bo zle zainstalowal mi sie soft do telefonu:)))

L@WYER [ Valaraukar ]
ILEK --> Ty sam wyglądasz jak po formacie ... :P
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
a mam pytanie do fachowców:
mam drukarkę Epson STYLUS Color 300, jk ja zmusić do pracy w środowisku XP
zaznaczam że drivery istnieją tylko do 98, a XP nie ma do niej sterów wbudowanych...
(system XP SP2)
Próbowałem na sterach do innego stylusa ale wydruk mam czarno-biały...
please Help
PS:tylko nie piszcie mi: "kup nową drukarkę" albo "użyj google" (w googlach nie znalazłem nic na ten temat)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
L@WYER :::> Nie mów, że mu wysłałeś... taki on miał format, jak ja koronowanie na Króla Brytyjskiego ;>
ILEK :::> To do tego potrzebny jest dormat...? Nie wystarczy odinstalu i zainstaluj ponownie...?
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Lair---->a zaraz ciebie sformatuje...i to system...atycznie
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Paudyn---->przerwalo mi instalke softu bo zaczalem instalowac na zlej partycji (malo miejsca) po zakonczeniu kazal uruchomic ponownie...po ponownym uruchomieniu wstawal tylko w awaryjnym i juz zadne odinstalowywania nic nie daly:)))
legrooch [ Legend ]
Kup nową drukarkę :>
A tak na serio szukaj driverów do w2k. Muszą gdzieś być. Jak system nie ma, to są na stronie producenta.

L@WYER [ Valaraukar ]
Paudyn --> dzisiaj staram się nie myśleć, bo musiałem, zmuszony okolicznościami wstać o 8.30 w nocy - więc mu wysłałem :D . A niech ma ...
ILEK --> spójrz lepiej w lustro - bo jak Ci przefasonuję facjatę, to znów pies Cię nie pozna ...
legrooch [ Legend ]
Mally ==> Masz :)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Czas iść w kierat. Miałęm mieć wolne, ale że koleżanka była w potrzebie, a ja przekonswertowałem sobie pdf do doc, mogłem się zamienić. 3mta się wiara.

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
-->legrooch
na stronie producenta są TYLKO win 98 (i chyba i ME)
wiem co pisze
przez tą Jeb... odwlekałem instalke XP w nieskończonośc....

L@WYER [ Valaraukar ]
Paudyn --> jesteśmy z Tobą ... duchem ...

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
-->legrooch
wielkie "dżwięki"

L@WYER [ Valaraukar ]
MaLLy(R) --> a po grzyb Ci xp-ki ?

Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Będe dzis usuwał zdjecia ze spotkania przedwigilijnego z serwera, wiec jeśli ktoś jeszcze chce ściagnąc to krzyczeć.
A poza tym od jutra zaczyna mi sie maraton, wiec za czesto mnie nie uświadczycie. Spotkanie w piatek aktualne?

L@WYER [ Valaraukar ]
Shadow --> czy myśmy kiedyś odwoływali jakieś spotkanie (publicznie :> )?!? Daj znać tylko, o której godzinie zamiarowujesz się pojawić - bo nie wiem, na którą stolik zamawiac .

Shadowmage [ Master of Ghouls ]
L@wyer-->z tym to mały zonk jest, bo wczesniej jestem juz umówioony na inne piwko i nie wiem dokłądnie na którą sie wyrobie - ale myśle że koło 20. Z resztą jak wszyscy powiedzą, że przychodzą na dana godzine to pewnie też sie na nia wyrobię :)
Zapomniałem... GGROAOARRGGH!!

L@WYER [ Valaraukar ]
Shadow, no cóż, ja osobiscie mam zamiar objawić się między 18.30 a 19tą, nawet bliżej 19tej - myślę, że nikogo wcześniej do MA nie przyniesie ...

Yans [ Więzień Wieczności ]
L@WYER ====> my też się powinniśmy pojawić i jeśli to nastąpi, to pewnie gdzieś między 19.00 i 20.00

legrooch [ Legend ]
Coś z tym nie tak?

L@WYER [ Valaraukar ]
Yans --> no to nie ma problemu z czasem - pozostaje tylko zweryfikowac liczbę osób i wykonać czynność najcięższą :D - zadzwonić do MA ...

L@WYER [ Valaraukar ]
Założyłem nową część, żeby KTOŚ znowu nie spalił sprawy ... :P