GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

pograłbym

02.01.2005
10:15
[1]

P. majGOT [ Junior ]

pograłbym

Wolfenstein - Enemy Territory - ściągłem, ale nie mogłem zagrać z kolegom moim, i pytanie dlaczego ? nie mamy własnego ip, ja stawiałem "HOST GAME", on równierz i nic, nazwe mu przez gg podawałem, żaden z nas siebie nie zobaczył. Czy może mi ktoś poradzić czemu tak sie dzieje, albo ewentualnie wskazac inną gre (darmową najlepiej) , w której pogralibyśmy (FPP najlepiej) ??

02.01.2005
10:36
[2]

Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]

Dzieje się tak bo jesteście w sieci, po co zakładać własny serwer jak są tysiące innych?

02.01.2005
10:52
[3]

P. majGOT [ Junior ]

nie jesteśmy w tej samej sieci, dzieli nas 100 km odległości, a chciałbym pograc jeden na jeden, jestem zielony więc po co miałby mnie ktos od razu zastrzelić, dlatego chciałem stworzyc własny "HOST GAME"

02.01.2005
11:17
[4]

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]

A przez co sie łączycie?Ty i Twój kolega???

02.01.2005
11:23
[5]

blood [ Killing Is My Business ]


nie pogracie bo macie wew. ip

02.01.2005
11:23
[6]

P. majGOT [ Junior ]

Ja mam stałe łacze przez karte sieciową (firma dzierżawi łącze od TEPSY i tak rozprowadza neta z tego łącza), kolega ma radiówke chyba

02.01.2005
11:29
[7]

P. majGOT [ Junior ]

nie pogracie bo macie wew. ip

tak własnie podejrzewałem, ale czy jest cos pozwala takie coś obejśc bo staram sie o ip juz kilka miesięcy ale narazie bez skutków, czy istnieje cos co pozwala to obejśc, czy jest gra co pozwala nam grać w takim układzie (wewn. ip)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.