GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Praca: Historia i rozwój miast pomocy!

02.01.2005
09:29
[1]

TheMaster [ Konsul ]

Praca: Historia i rozwój miast pomocy!

No więc mam na poświętach (poniedziałek!) napisać pracę do LO na geografię, na temat historii powstania i rozwoju miast na przełomie wieków. Czyli zacząć od starożytnego Jerycha i przejechać całą historię miast. Ma ktoś z was może pracę o takim samym podobnym temacie? Wiem że to nieuczciwe, ale mam mało czasu, a niebardzo wiem jak sie do tego zabrać, poza tym nie chcę zrobić plagiatu, a tylko wykorzystać treść jako źródło. Wszlkie osoby chcące pomóc mogą się kontaktować na gg: 2166285, lub maila [email protected] prosze o możliwie szybki kontakt. Dzięki.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.