GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mam Bardzo głupie pytanie:)

02.01.2005
01:16
[1]

techman [ Konsul ]

Mam Bardzo głupie pytanie:)

Gdzie jest FAQ?? Bo nie mogę tego za cholerę znaleźć na serwisie:)

02.01.2005
01:17
smile
[2]

CHESTER80 [ no legend ]

Faq = Regulamin Forum

02.01.2005
01:17
[3]

M'q [ Schattenjager ]


Regulamin Forum

02.01.2005
01:17
[4]

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]

To porowkacja?Link masz na dole , jest to oznaczone tutaj REGULAMINEM

02.01.2005
01:18
[5]

reds23 [ redsov ]

https://www.gry-online.pl/forum_faq.asp

Bitte schon

02.01.2005
01:19
smile
[6]

darek_dragon [ 42 ]

To ten czarny przycisk z napisem "Regulamin Forum", przezornie umieszczony obok tego do wysyłania postów ;)

02.01.2005
01:19
smile
[7]

techman [ Konsul ]

O w mordę:) A ja szukałem nazwy FAQ:) Dzięki:)

02.01.2005
01:34
[8]

Kacha [ Generaďż˝ ]

NIEMAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!

02.01.2005
01:47
[9]

kun4 [ Konsul ]

Kacha => czego nie masz ?

02.01.2005
01:55
smile
[10]

Dwalin [ Reggae ]

Penisa pewnie xP

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.