techman [ Konsul ]
Mam Bardzo głupie pytanie:)
Gdzie jest FAQ?? Bo nie mogę tego za cholerę znaleźć na serwisie:)

CHESTER80 [ no legend ]
Faq = Regulamin Forum
M'q [ Schattenjager ]
Regulamin Forum
Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]
To porowkacja?Link masz na dole , jest to oznaczone tutaj REGULAMINEM
reds23 [ redsov ]
https://www.gry-online.pl/forum_faq.asp
Bitte schon

darek_dragon [ 42 ]
To ten czarny przycisk z napisem "Regulamin Forum", przezornie umieszczony obok tego do wysyłania postów ;)

techman [ Konsul ]
O w mordę:) A ja szukałem nazwy FAQ:) Dzięki:)
Kacha [ Generaďż˝ ]
NIEMAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kun4 [ Konsul ]
Kacha => czego nie masz ?

Dwalin [ Reggae ]
Penisa pewnie xP