GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaki to RPG??:(

02.01.2005
01:07
smile
[1]

Gepard206 [ Konsul ]

Jaki to RPG??:(

Przypomniała mi się fajna gierka tylko ,że nie wiem jak o na się nazywa:(
Wiem tylko to ,że grałem w nią ok.2,3lat temu więc gierka ma już swoje lata...
Na okładce tej gry jest taki jakiś nie wiem jak to powiedzieć potwór ktury nie ma brzucha ma tam coś takiego jak ogień.
Chodzi się tam po takiej świątyni chińskiej.Jeżeli któryś twoj bochater zginie to wraca na najwyższe piętro do jakiegoś mnicha który leczy ludzi taki szefo jagby:D
Bardzo bym chciał byście mi pomogli...
Giereczka była spoko.Nie przeszłem jej do końca:(
Teraz dopiero sobie przypomniałem ale nie znam tytułu:(

02.01.2005
01:08
smile
[2]

Gul'dan [ Konsul ]

Throne of Darkness???I to jest cRPG:P

02.01.2005
01:17
smile
[3]

Gepard206 [ Konsul ]

Gul'dan---------->dżięki!

02.01.2005
01:18
smile
[4]

Gul'dan [ Konsul ]

nie ma sprawy

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.