
Gepard206 [ Konsul ]
Jaki to RPG??:(
Przypomniała mi się fajna gierka tylko ,że nie wiem jak o na się nazywa:(
Wiem tylko to ,że grałem w nią ok.2,3lat temu więc gierka ma już swoje lata...
Na okładce tej gry jest taki jakiś nie wiem jak to powiedzieć potwór ktury nie ma brzucha ma tam coś takiego jak ogień.
Chodzi się tam po takiej świątyni chińskiej.Jeżeli któryś twoj bochater zginie to wraca na najwyższe piętro do jakiegoś mnicha który leczy ludzi taki szefo jagby:D
Bardzo bym chciał byście mi pomogli...
Giereczka była spoko.Nie przeszłem jej do końca:(
Teraz dopiero sobie przypomniałem ale nie znam tytułu:(

Gul'dan [ Konsul ]
Throne of Darkness???I to jest cRPG:P

Gepard206 [ Konsul ]
Gul'dan---------->dżięki!

Gul'dan [ Konsul ]
nie ma sprawy