GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

POMOCY Alone in the Dark 4

01.01.2005
23:55
smile
[1]

1darek [ Legionista ]

POMOCY Alone in the Dark 4

nigdzie nie mogę znależć jak otworzyć kłódkę na bramie z symbolami, podobno są to symbole z tej metalowej płytki ale jak je ustawić jak nie widać co wybieram. Pomoże ktoś?

02.01.2005
00:06
[2]

Kacha [ Generaďż˝ ]

ta gra jest do dupy.......nie graj w to gowno!!!

02.01.2005
00:07
[3]

^JUNKERS^ [ PS2 Hard User ]

Kacha -> To Ty jesteś do dupy.
Dziękuje.

02.01.2005
00:07
smile
[4]

Ines [ Ines ]

1darek--> utworzyles juz jeden watek na temat tej gry i trzymaj sie jego, nie trzreba dla kazdego nowego pytania tworzyc osobny watek.
Jak ktos bedzie wiedzial to pomoze, a jak bedziesz tworzyc niepotrzebne watki, to dostaniesz ... same nieprzyjemne komentarze na ten temat.
Trzymaj sie poprzedniego:

02.01.2005
00:08
[5]

Kacha [ Generaďż˝ ]

^JUNKERS^ -------------> spadaj

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.