
1darek [ Legionista ]
POMOCY Alone in the Dark 4
nigdzie nie mogę znależć jak otworzyć kłódkę na bramie z symbolami, podobno są to symbole z tej metalowej płytki ale jak je ustawić jak nie widać co wybieram. Pomoże ktoś?
Kacha [ Generaďż˝ ]
ta gra jest do dupy.......nie graj w to gowno!!!
^JUNKERS^ [ PS2 Hard User ]
Kacha -> To Ty jesteś do dupy.
Dziękuje.

Ines [ Ines ]
1darek--> utworzyles juz jeden watek na temat tej gry i trzymaj sie jego, nie trzreba dla kazdego nowego pytania tworzyc osobny watek.
Jak ktos bedzie wiedzial to pomoze, a jak bedziesz tworzyc niepotrzebne watki, to dostaniesz ... same nieprzyjemne komentarze na ten temat.
Trzymaj sie poprzedniego:
Kacha [ Generaďż˝ ]
^JUNKERS^ -------------> spadaj