
Zdzisiek [ Generaďż˝ ]
poszukuje programu--dodawanie efektow do *.avi
poszukuje jakiego prostego w obsludze programu do obrobki plikow avi.
chodzi mi o dodawanie efektow, przejsc miedzy niektorymi klatkami, dodawanie napisow
Mecenass [ Centurion ]
ArcSoft Showbiz
Zdzisiek [ Generaďż˝ ]
a jakies jeszcze propozycje ?
Pvt. Creak [ Criav ]
Pinnacle Studio
slowik [ Legend ]
VirtualDub
Adobe Premiere

eJay [ Gladiator ]
Zwykly, darmowy Movie Maker 2.0:)

Prezes_Krzychu [ PREZES ]
Adobe Premiere
Skype [ Konsul ]
ulead media studio pro