GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

poszukuje programu--dodawanie efektow do *.avi

01.01.2005
22:42
smile
[1]

Zdzisiek [ Generaďż˝ ]

poszukuje programu--dodawanie efektow do *.avi

poszukuje jakiego prostego w obsludze programu do obrobki plikow avi.
chodzi mi o dodawanie efektow, przejsc miedzy niektorymi klatkami, dodawanie napisow

01.01.2005
22:53
[2]

Mecenass [ Centurion ]

ArcSoft Showbiz

02.01.2005
09:18
[3]

Zdzisiek [ Generaďż˝ ]

a jakies jeszcze propozycje ?

02.01.2005
09:43
[4]

Pvt. Creak [ Criav ]

Pinnacle Studio

02.01.2005
10:51
[5]

slowik [ Legend ]

VirtualDub

Adobe Premiere

02.01.2005
10:53
smile
[6]

eJay [ Gladiator ]


Zwykly, darmowy Movie Maker 2.0:)

02.01.2005
11:24
smile
[7]

Prezes_Krzychu [ PREZES ]

Adobe Premiere

02.01.2005
11:28
[8]

Skype [ Konsul ]

ulead media studio pro

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.